Warning: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead in /data/web/virtuals/256844/virtual/www/subdom/forum/mods/bbcode/bbcode.php on line 217

Warning: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead in /data/web/virtuals/256844/virtual/www/subdom/forum/mods/bbcode/bbcode.php on line 217

Warning: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead in /data/web/virtuals/256844/virtual/www/subdom/forum/mods/bbcode/bbcode.php on line 217
Atkinsonova dieta X.
Diety :  Forum serveru ZHUBNEME.cz The fastest message board... ever.
Veskere navody, rady a tipy k dietam 
Re: Atkinsonova dieta X.
Autor: Valentýna ()
Datum: 12. 10. 2015 19:40

Ahojky,

na vývar nedošlo, nechtělo se mi z domu kour a tak jak kočky píšete - vyhovět chutizáchvat, moc pěkně řečeno:-D. Jasně Věrko obohacuj, jinak se to moc vydržet nedá, hlavně když to půjde dolů né.
Svobge také nemůžu držet normální dietu, pak se vždycky rozežeruNE.

Dnes ráno hermelín, oběd 1/2 tuč, tvarohu, odpoledne bylo jednání a teď nákup a tak, bůček je v trouběHOT, kyselé ryby ve mněhop i s troškou tvrdého salámu a dopíjím kafe. Večer dám trošičku bůčku a bude zítra do práce. Hovězí na vývar koupené, uvařím zítra, mám 1,2 kgsmajl120 a ještě naložená gyros krkovice, ne nevyhrála jsem ve sportcesmích, ale zásoby masa musí být, aby bylo pořád co jístzarovka. To by kurňa bylo, aby nebylo.

Jinak na kvasinky kokosový olej a na wc to jde jako po másleJO

Nevzdáváme, už jsme toho vydržely a tak jedémbanan



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Valentýna (12. 10. 2015 19:42).

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta X.
Datum: 13. 10. 2015 05:01

Zdravím kočenky,

dneska moc psát nebudu - jen nakouknu, přepadl mě nějaký moribundus - bolí mě v krku a teče z nosu :-( Takže jen vyvenčit psy, nakoupit - něco klukům uvařit a zpět do postele .... Zatím jen zázvorový čaj ... Mějte se fajn pusinka1

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta X.
Autor: Valentýna ()
Datum: 13. 10. 2015 09:40

Ahojky,

Věrko nemocny nemilé, rychle se uzdrav, kup bezinku, lípu a jitrocel, myslím, že čaj prodávají v lékárnách, oslaď medem a dietu hoď za hlavu, času dost:pohlad:. Také zobej celaskon.

Ráno bavorský salám, už druhé kafe a pak hermelín a zbytek tvarohu. Bůček zůstal doma na večer, protože byla chuť na ten salámhop

Krásný denkvet.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta X.
Autor: svobge ()
Datum: 13. 10. 2015 11:00

Holky moje holky..kvet kvet

Maruško, máš pravdu, já s tím vyprazdňováním mám fakt problém. Nejlepší je sobota, nesnídám, první jídlo oběd a jak se najím, nehnu se půl hodinky z trůnu..pak je mi dobře..ale vyzkoušela jsem už snad všechno zed . Je fakt, že teď jsem téměř vynechávala zeleninu..už je zima.cert
Poslouchala jsem koelgy, co se vráttili po dovolené a jedli 14 dnů v tahu a nepřibrali..já jím 1x týdně víc a to v neděli a mám o kilo víc.. strel
Valentýnko, kokosový olej jsem jedla a jím ho, dám si do něj kokos a poleji 86% čokoládou a mám tyčinky..jedla jsem ho každé ráno lžičku..
no a já dnes vejce s tofu a majonezou, 1/2 tvaroh se semínky, oběd ještě srdíčka na kysance. Jdu cvičit tak bude proteinová tyčinka :hura: a večer tuňák s ledovým salátem..jak prosté..
Věrko, bojuj a ať nad bacili zvítězíš, i když s tím venčením a vybíháním do zimy..teplá čepka zarovka

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta X.
Autor: hekute ()
Datum: 13. 10. 2015 12:17

Čauky holky...já dnes druhý den -po úřadech - ježíš - já vždy dolezu úplně vyšťavená:-(
No taky si říkám, že to jídlo přece jen hlídám a s váhou to je stále na prd. Už jsem si říkala, že když jím kuřecí, libové vepřové - že je vše nacpáno nějakými steroidy, aby ta zvířata přibírala a následně přibírám i já...:-(:-( :vztek:
Dnes od rána naběháno i se zahrádkou 7km- snídala jsem jen kafe, teď piju druhé, jedla jsem teď přírodní karbanátky, které nemají v sobě ani mouku či strouhanku....
Vývar mám uvařen od včera, no ještě na něj nepřišla řada.
Věrko - taky kýchám a smrkám, na zahrádce vždy vymrznu, čekám až Zrzík vše sní, co jsem mu donesla. Dnes měl vývar- s kůžičkama a křupkama, ten tak vrněl, až se okénka třásla...:-):-):-)
Zítra mi přijede sestřička z Prahy, miluje linecký koláč s duš.jabky- tak jablka jsem už udělala, těsto a pečení mě čeká na večír. Teď chvíli spočnu
Tak se opatrujte, držme sa...ono se to musí hnout, ne ? papapapa Hela pusinka1

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta X.
Autor: svobge ()
Datum: 13. 10. 2015 12:51

Maruško, poradíš co na ty kvasinky? Možná bych tím měla začít..děkuji

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta X.
Autor: Valentýna ()
Datum: 13. 10. 2015 16:10

svobge, Maruška nejsem, ale vyřaď striktně sacharidy a máš po nichJO

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta X.
Autor: lukasova ()
Datum: 13. 10. 2015 19:45


Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta X.
Autor: Valentýna ()
Datum: 14. 10. 2015 07:52


Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta X.
Datum: 14. 10. 2015 08:34

ahoooj kvet

Jen nakukuju - chlapi zvládají hafáky i nákup, horečka mě srazila na kolena :-( Čaj s citronem, prášky atd. - topinka hooodně česneku ocicka - doufám, že to zabere JO

A jdu zase zalehnout - opatrujte se holky prsa a díky moc za povzbuzení love

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta X.
Autor: svobge ()
Datum: 14. 10. 2015 12:20

Lidičky a marodi kvet kvet

tak jsem celé dopoledne studovala co a jak a rozhodla jsem se a koupila si klystýr..tedy takové ty pomůcky a začnu jej aplikovat. Občas. Je blbý, že by se při tom nemělo maso ale naopak-rýže, pohanka..:vztek: ale u své stravy zůstanu.
Holky, moc vám všem děkuji za rady poznatky a zkušenosti Andel1, vzala jsem si z toho, co jsem potřebovala..
No váha 59,4, ketoza ano ale slabá..snídaně konečně dojezeno pribor1 tofu s vejci, svačina klobáska 96% masa, oběd pečené vepřové maso a lžíce majonézy, 1 rajčátko..večer snad tuňák, včera nebyl, neměla jsem po cvičení hlad a šla jsem brzy do hajan..
pusinka1

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta X.
Autor: Valentýna ()
Datum: 15. 10. 2015 08:36

Ahojky,

tak už máme malý pátek:-), ještě zítra a víkendJO.

Počasí děs, na nemoci jak dělané, včera jsem jela do nemocnice a půl hodiny hledala místo na zaparkování. Nakonec jsem stála asi o km dál. Nemocnice narvaná a tak si říkám co těm lidem pořád je. Věda prýzarovka pokročila, ale lidi jsou nemocní čím dál víc. NE

Včera jsem měla už jen trošku palivce a kafeJO, dnes klasika, v práci pořád dokola to samémyska.

Držte se!

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta X.
Datum: 15. 10. 2015 08:50

Čauki holčiny kvet

Linduš - klystýr jako ve Švejkovi?? grinning smiley Až tak ? ocicka A při čištění střev (nebo i celkové očistě) se fakt maso úplně vylučuje ... Já spoléhám na Chlorelu. že mě aspoň trochu pomáhá JO

Vali - to jsi toho fakt moc nesnědla, u doktora jsi snad dopadla dobře? otaznicek Asi naše generace už nemá tak dobrý základ - kolem mě projde bacil - a už je na mě záchvat Počasí je fakt marast a hnus cert - dnes už musím aspoň v poledne vylézt se psy - ale s horečkou to jde blbě - sotva stojím, natož když oba zatáhnou, mám co dělat.. Ale včera je moji chlapi ráno vyvenčili - jenže do pěti to dědoušek nevydržel a já drhla drhla zed Takže dnes to nerisknu.

Jídlo nic moc - hektolitry čajů a panadol, horečka ustupuje pomalu, ale dnes už se aspoň potím - místo zimnice HOT

Tak se opatrujte a o víkendu ODPOČÍVAT !! pusinka1 - stejně bude pršet !!

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta X.
Autor: svobge ()
Datum: 15. 10. 2015 10:28

Zdravím nemocné i zdravé, venku, doma i v práci..já naštěstí zdravá a v práci..
kvet kvet kvet
S těmi nemocnými je to fakt, včera vykládal kolega, že se cestou do práce stavil u lékaře něco odevzdat a narvaná čekárna, všichni umírali ale jak se otevřely dveře tak vyskočili, začali se do těch dveří drát a nakonec se pohádali, kdo tam byl první (kardiologie)..yawning smileytaznice:. Všichni na doktory nadáváme ale v zahraničí je daleko hůř, někteří by si to měli vyzkoušet..
Mně se zatím bacily vyhýbací, snad celaskon, snad selzink, snad zázvor nebo sport..
rotoped
jj klystýr a čaje na odkyselení a dodá probiotika..snad se něco hne záchvat
Snídaně anglická (já už mám totálně vybranou lednici), vejce na tvrdo, pát kostek okoralého eidamu, rajče, sváča ricota (trošku prošlá ), oběd pečenbé maso od neděle (oběd teprve bude pribor1 )
Věrko, nauč pejsky na plínečku..

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta X.
Autor: lukasova ()
Datum: 15. 10. 2015 10:51

Svobge, já to u nás v práci slyším z obou stran - od pacientů (jak jsou dlouhé objednací doby, jak s nimi doktor nepromluví, jak neřeší kvantum léků apod.) i od doktorů (tuhle mi tu jeden praktický pan doktor vyprávěl, jak v životě tak nepracoval, jako teď, průměr 60 - 70 lidí denně nene. A když pracuje málo nebo navíc, vždycky je od pojišťovny "bit" formou pokut).

Já myslím, že je je chyba v systému (ostatně jako v dalších oblastech) a neřeší se to zgruntu, ale stále se jen zaplácávají díry...

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta X.
Autor: Valentýna ()
Datum: 15. 10. 2015 12:00

Věrko, s horečkou venocicka, jsi upadla né:-D. Vím co odepíšeš, ale ať si chlapáci týden s pejsky užijí. To přežijí a tobě bude brzy OKJO.

S těmi nemocnými, pokud je to myšleno tak, že si je systém sám produkuje, tak OK.

Spousta léků má dost hrozné vedlejší účinky a vlastně neléčí, ale pouze udržují a farma firmy si mnou ruce:-(.

Dnes se dovídáme, že cholesterol zas takový zabiják není a tělo ho potřebuje a co způsobují statiny?

Tak bych mohla jmenovat další, ale nemá to cenu, pokud se lidi budou v doktorech vidět a nebudou mít zájem si shánět i jiné informace tak ať čučí v čekárnách.

Věrko na kontroly musím jednou za půl roku, včera byl nález na emg a tak jsem byla na krvi a uvidí se podle výsledků. Dotazované choroby nemámotaznicek

svobge super jídelníčekzáchvat něco mi to připomínásmajl120.

Dnes přeci jen změna, místo hermelínu plátkový sýr:-).

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta X.
Autor: lukasova ()
Datum: 15. 10. 2015 13:16

Věrko, když už se potíš, tak je to na dobré cestě. Vyvenčit jsen chviličku a rychle domů JO

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta X.
Autor: Valentýna ()
Datum: 15. 10. 2015 13:27


Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta X.
Autor: lukasova ()
Datum: 15. 10. 2015 15:43

Valentýno, o homocysteinu je to známé už řadu let, zejména vzhledem ke kardiovaskulárním chorobám. Když měřím (přístroj Quantum - viz www.spoluzdrave.cz), řadě lidí chybí právě vitamíny řady B, zejména B3 a B6. Vitamíny se dá totiž mnoho věcí zachránit, ale člověk se musí trochu věnovat metabolickým pochodům, což není věc právě jednoduchá, ani pro doktora.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta X.
Datum: 16. 10. 2015 05:42

Nazdar hubňulky,

díky moooc za podporu - už je to lepší, teplota klesla. Vali neboj - jen jsem vyběhla, oběhla blok a zalehla... A potila a potila se HOT - neb mě nenapadlo, že když pořád prší, že bude venku celkem teplo ... Mohla jsem svetr pod bundou ždímat - brrrr! Linduš - to by musela být plínečka přes půl naší velké předsíně ocicka STačilo, když dědeček kudy chodil - tudy čůral, - než jsem byt zbavila smradu - to byla v horečce docela dřina. strel Chlapi přijít nemohli - napouštěli někde topení (dost z ruky) :-( To na jejich omluvu záchvat - hlavně že nevyžadovali nákupy a vaření - to jsem fakt nedala..... V neděli mi přijedou Pražáčci - musím pořádně poklidit, převlíct peřiny a trochu nachystat - tak doufám, že to už v poho zvládnu. hop

Jídlo nic moc - od všeho tak nějak trochu - hlavně liju čaje prsa Ovšem břicho mám jako balon nene

JJ - já vím, proč jsem se těmi statiny nechtěla cpát - to mi je doktor cpal ještě z igelitky od nějaké dealerky - ani omylem !!! cert

Opatrujte se a uskakujte před bacily love

Nastavení: OdpovědětCitovat


Provozovatel serveru ZHUBNEME - diskuzni forum nenese zadnou odpovednost za zde uvedene prispevky, tyto jsou nezavislymi prispevky uzivatelu fora a nemusi byt vzdy v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Provozovatel si vyhrazuje pravo je v pripade nevhodnosti (urazky, sproste vyrazy, nepovolena reklama nebo texty v rozporu se zakonem) odstranit. Take inzeraty na prodej a nakup nezdravych produktu budou mazany, protoze jejich uzivani neni v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Informace, ktere jsou zverejnovany na serveru zhubneme.cz podlehaji autorskemu zakonu a jakekoliv dalsi sireni nebo publikovani casti nebo celku je bez predesleho pisemneho souhlasu provozovatele zakazano.

Zasady zpracovani osobnich udaju: GDPR


This forum powered by Phorum.