Warning: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead in /data/web/virtuals/256844/virtual/www/subdom/forum/mods/bbcode/bbcode.php on line 217

Warning: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead in /data/web/virtuals/256844/virtual/www/subdom/forum/mods/bbcode/bbcode.php on line 217
Atkinsonova dieta X.
Diety :  Forum serveru ZHUBNEME.cz The fastest message board... ever.
Veskere navody, rady a tipy k dietam 
Re: Atkinsonova dieta X.
Datum: 27. 04. 2015 07:01

Ahoooooj kvet

Heli - dík za podporu - asi to fakt bylo třeba, a v neděli jsem opravdu neměla na jídlo ani pomyšlení - tak uvidíme, jak mě :vaha1: ztrestá nene Zatím na ni nepolezu grinning smiley A protože mě na výletě asi ofouklo na hradě - tak jsem neděli proležela s plotýnkama - dnes po Tramalu už líp hop
Držím pěsti - ať Ti ta záležitost dobře dopadne JO - teď taky lítám hodně po úřadech, takže vím, jak je to nepříjemný (ten sevřený žaludek brrrrrr)
U vás na severu jezdíme naše nejoblíbenější motozávody - Ostrava Radvanice, a Těrlicko u přehrady - je tam moc krásně prsa
Závidím to kuře otoc - taky bych si ten hrnec měla koupit - to musí být mňam Chut

Já dnes - kafe, čaj - úřady grinning smiley tfuj - asi tuňák a vejce - ještě nevím .....

A máš pravdu jedeme dááááááááááál banan

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta X.
Autor: hekute ()
Datum: 27. 04. 2015 07:23

Ahoj ,,,kvet
Věrko- Ostravu znám , učila jsem se tam 1.rok a pak v Šilhéřovicích - taky jsem bydlela ...dávno tomu - v Havířově a Těrlická - to byly moje prázdniny..
Já za chvíli vyrážím na bus, máš pravdu - vezu s sebou " třes" jak to dopadne, jak uspěji ?
No já se pořád nemohu zbavit toho pocitu hladu...večer nejvíc , ach jo...teď ráno mě váha vůbec nepotěšila...:-(
Tak přeji hezký den :-)
Odpoledne se ozvu...čaute všichni...:-) :-)

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta X.
Autor: svobge ()
Datum: 27. 04. 2015 10:06

Ahojky..krásné dopoledne všem co tu jsou i nejsou a těm, co alespoň čtou..

Tak včera, se musím pochlubit, úžasné..váha konečně pod 60 a to 59,8..no takže jsem to pěkně oslavila a přecpala se. Potraviny sice povolené ale velká dávka a nepovolená sladkost..kyselý ovocný pendrek..na tom teď zase ujíždím já..

no dnes začínám středa form..neboj Veruško, budu tady stále.je to stejné jako AD jen se nepočítají sacharidy ale body a je to ještě přísnější než AD, co se týče zeleniny. Mám trošku obavy, abych se nerozjela v tucích a množství..

Heli-se sukní se netrap, když tak koupíš novou a původní budeš nosit v létě..
holky o jakém hrnci to píšete?

no, na úřady se sice nechystám ale třas mám taky.Něco se tu práci mele, nikdo nic neví, snad, že se budou dávat výpovědi..no chystám se sama dát výpověď právě kvůli tomu klima tady, tak třeba mě šéfka předběhne. Tak těžce se tu dýchá, že by mi to snad ani nevadilo.

a jídlo dnes ráno vejce míchaná 3 ks, oběd pečená krkovička, odpolko asi cottage večer mám koupenou drůbeží tlačenku tak dám s rajčátkem. Tvarohy se snažím odbourat a když už je cottage, nebude tvaroh..jinak dám asi občas 1/2 s vodou..
dnes bez smajlíku..trošku fofry..tak se držme a vydržme..den je dlouhý..

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta X.
Datum: 27. 04. 2015 11:24

Linduuuuuš - gratulace pochvala s pětkou na začátku JO Je to krása, že i když jíš docela dost- tak krásně hubneš pochvala Tak to jsi mě uklidnila, že neutečeš hop - bodová - jj - tu jsem taky měla na lednici - a stejně jsem zbodla kdeco grinning smiley bum

Já mám úřady za sebou - taky půlku velké mexické klobásy za chvíli druhé (poslední kafe) a vařím si vejce na večer (s tuňákem)

Hrnec nemám - ale slyšela jsem, že tím jak se pomalu vaří (třeba přes noc) tak má to jídlo úžasnou chuť JO

Tu náladu v práci teda nezávidím, zažila jsem to na ŘSD - kdy se každý v účtárně klepal, kdy na něj dojde - až jsem odešla. Tak uvidíš, co bude pro Tebe lepší!
Mějte hezký zbytek dne pusinka1



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Věra Hankocyová (27. 04. 2015 11:24).

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta X.
Autor: hekute ()
Datum: 27. 04. 2015 13:17


Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta X.
Autor: Laduskaa ()
Datum: 28. 04. 2015 08:16

Býdén :-)
Hlásím poslušně 20 kilo dole!! :-D Někdy jsem to už chtěla vzdát, ale stojí to za to, holky, tak vydržte, nedejte se!! Já bych teda potřebovala ještě jednou tolik, tak jedu dál :-D
Chci vám tu všem poděkovat, i když sem nechodím tak často, jste mi velkou oporou, páč jste prostě báječný ženský, díky!! :-)

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta X.
Autor: hekute ()
Datum: 28. 04. 2015 08:19

Krásný den - všem :-) :-) :-)
Zatím je jasná obloha a já tedy vyrážím na nutné pochůzky, snídaně byla jen kafe- váha nepotěšila :-(
Na oběd kuřecí stehýnka / paličky / a malá hrstička suš.hub - pak to hodím do tlakáče na 20min...
Odpoledne a večer ještě nevím...
Tak ahoj a koukejte se zase někdo ozvat kvetpusinka1

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta X.
Autor: lukasova ()
Datum: 28. 04. 2015 08:46

Laduskoo ocicka To je tedy výkon!! Gratuluji :-)

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta X.
Autor: hekute ()
Datum: 28. 04. 2015 09:36

Laduskoo to teda tleskám pochvala
A kolik jsi vážila na začátku, a za jak dlouho jsi těch 20 kg dala dolů? :-)
Nejsem
tu dlouho, tak vás tady všechny neznám...:-)
Tak a jsem zpátky, teď čekám na PPl- k snídani jsem si udělala dvě vejce se šunkou - vejce jsem si koupila na trhu - už mi doma došly...
Tak mějte hezký den a pišteeeeeee !!!!! kvet

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta X.
Autor: Dany ()
Datum: 28. 04. 2015 11:35

Laduskaa uklon obrovská gratulace uklon

Kočko, naprosto famózní výsledek za necelé cca 5,5 měsíce :-) Opravdu nádhera :-) :-) :-)

Užij si krásného pocitu a dosažení úžasného milníku v Tvém snažení... :-)
Jsi obrovským vzorem pro všechny, kteří kráčejí touto striktní a nelehkou cestou... :-)

Ze srdce Ti blahopřeji a přeji hodně síly na další cestě kvet

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta X.
Autor: Laduskaa ()
Datum: 28. 04. 2015 11:55

Děkuju, holky!! :-)
Začala jsem se 110 kily v listopadu. :-) smaozřejmě že 90 kilo není žádná modelková váha, ale je to fajn a doufám, že to ještě půjde, i když už to samozřejmě jde pomaleji. Docela se mi osvědčily půsty, dala jsem zatím čtyři, vždycky, když se váha dlouho nepohnula, nebo šla nedejbože i trochu nahoru. Nebudu říkat, že je dávám v pohodě, ale dá se to vydržet. Jen to nevzdat. :-)

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta X.
Autor: Laura ()
Datum: 28. 04. 2015 12:17

Ahoj holky

Laduskoooo - to je úžasný výsledek banan držím pěsti a jeď dál :-)

Pamatuju si Tě, jak jsi psala, že už máš dole 15 kg někdy před měsícem. To teda jedeš parádně JO 5 kg za měsíc to je sen !

Poděl se s námi prosím, jaký máš jídelníček, čemu se vyhýbáš, co si naopak dopřáváš a tak - díky. Cvičíš?

Když váha stojí (jak dlouho to bereš, že stojí?) tak si dáš jednodenní půst jen o vodě nebo jak?

Přeju krásný den všem kvet



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Laura (28. 04. 2015 12:19).

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta X.
Autor: Laduskaa ()
Datum: 28. 04. 2015 12:31

Lauro, nejsem nijak tvůrčí, tak nechci radit, ale já v podstatě žiju na mase a zelenině. Přiznám se, že ačkoliv dávám přednost té zelené, už si dopřávám i rajčata, nemůžu jim odolat. Rozhodně mi funguje kuřecí přírodní řízek se zeleninou, jakkoliv upravenou, či neupravenou v podstatě v jakémkoliv množství. Piju bílé víno (každý pátek :-D), po kterém sice tak dva dny neshodím ani deko, ale nepřibírám. Kávy jsem se taky nevzdala. Teď ke konci jsem už občas koukla i na kalorie, protože se třeba dva týdny váha nepohnula ani o deko, to mě štvalo, další týden třeba jen půl kila... tak jsem hodila půst. Většinou neplánovaně, když jsem třeba zjistila, že už je odpoledne a já ještě nejedla, tak už jsem to vydržela :-D Půst je pro mě káva a voda, neomezeně obojí. Taky se mi váha nehnula měsíc, to se prostě stává. Jen to nevzdat...

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta X.
Datum: 28. 04. 2015 13:16

Ahooooooj kvet hubňulky !

Konečně se mi - blbovi strel - podařilo přihlásit prsa - zkouším to od rána zed

Laduskaa - Evi ocicka - no to je bomba pochvala - moc nepíšeš, a pak tohle JO Já vím, že psát pořád stejné jídelníčky je nuda grinning smiley - maso zelenina, vejce, tuňák - máme to na stejno banan Ale mě už to takhle naprosto vyhovuje - pečivo, brambory, rýže, těstoviny - ani nevím, co to jeeee ?? Andel1
Tak dáme půst v pondělí 4.5. otaznicek ? Je úplněk - kde jde do toho ? hop

Hekute - Heli neboj - ono se to hne :vaha2: jedeme myska dááál rotoped

pribor2 káva, čaj, magnezie - klobáska s chilli omáčkou, večer salát a tuňák v oliv. oleji - odpolko ještě jedno kafe otoc

Všem krásný den - a bojujte - Laduskaa nás zmotivovala pusinka1

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta X.
Autor: hekute ()
Datum: 28. 04. 2015 14:59

Věrko - já se hlásím na pondělní půst - sobota- neděle jsem u dcery - v pondělí - ještě u ní - ale jdu hned dopolko k holiči a pak návrat domů - budu doma až v 16 hod...tak to půjde vydržet ..určitě...vezmu si s sebou jen lahvinku / vody / :-)
a doma pak dám čaj, kafe..:-)kvet
ahoj - všichni...kvet pusinka1

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta X.
Datum: 29. 04. 2015 04:19

Hezké ráno kvet holky otoc

Koukám, že ten půst dáváme všechny s kafem grinning smiley A máš pravdu Heli, nejlíp se drží půst, když je přes den co dělat myska Já budu v pondělí běhat s Přehledama po pojišťovnách - pak to vezmu na delší vycházku se psy - a ono to uteče hop

Dneska teda taky nevím, jestli budu jíst - náš stařičký stafík má zase horší období ocicka - tak celou noc odepírám a převlíkám pelíšek :-( Snad to zase přejde...

Takže raději pribor2 ani psát nebudu - zatím sedím u turka (myslím tím kafe prsa )

Mějte krásný den holky love



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Věra Hankocyová (29. 04. 2015 04:21).

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta X.
Autor: Laura ()
Datum: 29. 04. 2015 11:00


Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta X.
Autor: hekute ()
Datum: 29. 04. 2015 11:24

Ahoj holky, já ráno raníčko jen kafe, pak jsem musela na poštu, takže snídaně - dvě vejce na měkko, oběd - teď - vařený vepř.jazyk, s troškou soli a pepře a lžičkou dijonské hořčice, na večeři mám naložené vepř. medailonky- a udělám si takové bělehradské řízečky / PŘIDÁM K OPEČENÝM PLÁTKŮM MASA, DVĚ LŽÍCE DOMÁCÍHO LEČA A PŮL STROUŽKU ČESNEKU - ROZETŘENÉHO - SORRY caps lock / a taky jsem koupila kuřecí korpus a vařím vývar- i pro vnoučka- který dorazí zítra...
No a dnešní váha ! _ Není to kilo, ani půl kila - ale pouze 400 gramů - nicméně už je to teda 68.60 kg kvetbanan
Tak ahojte - je to fajn - hned se nálada zlepšila...VYDRŹTE !!! pusinka1

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta X.
Datum: 29. 04. 2015 14:56

Laura - pochvala pochvala pochvala

Heli - super JO - i to je slušný úbytek - hlavně, že se to hlo hop
Tu sukni určitě dopneš !
Mě teď váha stojí - tak hlášení příští středu ocicka

Ještě kdo drží naši dietu a pomáhá jí bojovat s krutou nemocí:
Manželka kuchaře Zdeňka Pohlreicha (58) si alespoň trochu může oddychnout. Dnes má poslední chemoterapii a vyhlídky jsou dobré. Čeká ji ještě operace, ale zase se usmívá na svět. Změnila jídelníček a zhubla už devět kilo.

"Není to následek nemoci, mám dietu, výživu, nový režim. Mám svoji poradkyni, která mi s tím pomohla. Je to mířené na nemoc a také na to, abych se po chemoškách cítila plná energie, aby tělo dostalo živiny," řekla Super.cz Zdeňka Pohlreichová.

"Totálně vynechávám cukry, žádné sacharidy, pečivo, přílohy. Jím hodně tuků, bílkovin a zeleniny. Nesmím moc ovoce. Baví mě to jako nový životní styl a myslím, že mi to vydrží do konce života," vysvětlila nový jídelníček na představení thajského menu ve známé pražské restauraci.

Zatím ahoooooooooj pusinka1

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta X.
Autor: lukasova ()
Datum: 29. 04. 2015 15:07

Dobrých zpráv není nikdy dost JO

Nastavení: OdpovědětCitovat


Provozovatel serveru ZHUBNEME - diskuzni forum nenese zadnou odpovednost za zde uvedene prispevky, tyto jsou nezavislymi prispevky uzivatelu fora a nemusi byt vzdy v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Provozovatel si vyhrazuje pravo je v pripade nevhodnosti (urazky, sproste vyrazy, nepovolena reklama nebo texty v rozporu se zakonem) odstranit. Take inzeraty na prodej a nakup nezdravych produktu budou mazany, protoze jejich uzivani neni v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Informace, ktere jsou zverejnovany na serveru zhubneme.cz podlehaji autorskemu zakonu a jakekoliv dalsi sireni nebo publikovani casti nebo celku je bez predesleho pisemneho souhlasu provozovatele zakazano.

Zasady zpracovani osobnich udaju: GDPR


This forum powered by Phorum.