Diety :  Forum serveru ZHUBNEME.cz The fastest message board... ever.
Veskere navody, rady a tipy k dietam 
Strany: Předchozí1234567891011...PosledníNásledující
Aktuální stránka: 3 z 47
Re: Atkinsonova dieta X.
Autor: hekute ()
Datum: 08. 04. 2015 13:31

Ahoj ...ještě se moc neorientuji na těchto stránkách, vždy hledám - kde kdo skončil, snad se časem do toho vpravím.Je mi holky - ta hrůza -!!! šedesát let , měřím " pouhých 150 cm " !!! a vážím- považte :-))) - 70 kg...Chci se dostat s váhou na číslo mého věku :-))) - teda 60 kg..nicméně do 15. května musím obléci sukni, která mi byla při váze 66 kg ...hmmmm

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta X.
Autor: svobge ()
Datum: 08. 04. 2015 13:41

Ahojky..
hekute vitej, tak nevím, jestli by tě nová sukně nevyšla levněji :smiling smiley ale palečky budeme držet tak jako tak..obdiv má každý, kdo se sebou něco dělá, klobouk dolů.
Blahopřeji všem k úbytku..
Dnešní vážení docela radost, 61,5, ketoza také, papírek růžový. Jídelníček mám stále stejný, takže se ani zmiňovat nebudu-žádná inspirace.strel
Dnes jsem v presu,zítra snad písnu víc..myska

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta X.
Autor: alik ()
Datum: 08. 04. 2015 15:48

Já tu nejsem tak dlouho, ale nešlo by u středečního vážení napsat jak dlouho Atkinse držíme a kolik kg jsme shodily? Když jsem vdávala dceru tak jsem měla čerstě shozená kila, ale během měsíce - přípravy a organizace svatby šlo vše do kytek.Tak si myslím Hekute, že Tě čeká nelehká cesta. Ale jestli to bude komorní svatba tak to půjde smiling smiley.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta X.
Autor: hekute ()
Datum: 08. 04. 2015 17:59

Alík- jo já vím, že to nebude procházka růžovým sadem, ale musím užívat s menšími přestávkami, kdy věřím, že už se můj zdrav.stav stabilizoval - ale ono to zas po čase udeří...- kortikoidy, a ty se na váze nepěkně podepisují, kdo to nezná, nezažil, možná neví o čem to je...Jsou to sra...čky, mají moc a hodně nežádoucích účinků,ale... nejhorší je , že prostě neléčí- jen potlačují...nemohu se už dlouho z toho dostat, proto i ta váha hrůzná...

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta X.
Datum: 09. 04. 2015 05:15

Krásné ráno kvet

Vítám hekute vitej a přeju Ti ať jedeš bez kortikoidů - pokud to půjde .. Některé medikamnety jsou opravdu naprd - mě váhu zvýšila AD, a poslední dobou mi to hubnutí nějak stagnuje myska - já to připisuju špatnému spaní. Držím pěsti - ať tu svatbu zvládneš - i já to zažila :-D - parádní stresy ! hop

Svobge - výborně Linduš JO - Tobě to jde i s tvarohem! Na ten já se podívám, a už vážím víc zed - a jak bych si dala hop

Alík - to bychom mohly hlásit, tak příští středu JO Se bojím, že u mě to budou spíš přírůstky - zatím váhu ignoruju - jsem nějaká zavodněná a oteklá ...
Ještě mi není do skoku - jídelníček pribor2 nic moc - tak ani nepíšu.
Čeká nás teplejší počasí - tak sláva :hura: - bude líp - snad i lepší nálada a holky budou víc psát grinning smiley PC

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta X.
Autor: Laura ()
Datum: 09. 04. 2015 09:38

Ahoj holky

středeční vážení jsem prošvihla, mám ty dny nějak posunuté, jak bylo to velikonoční pondělí :-) takže aktuálně 71,1 kg, jdu dolů :hura:

Hanino - taky gratuluju k posunu dolů, každý týden aspoň půlkilečko a ono se to nasčítá JO

alik - když při I. fázi něco porušíš, tak jsi ji prostě přerušila, vypadáváš z ketózy a musíš začít znova. Tzn. znova striktně první fázi i s Atkins. chřipkou - mě teda bylo blbě dost, takže mě to hodně motivovalo těch 14 dní vydržet, abych to nemusela prodělávat znova. Atkinsova dieta funguje díky ketóze, a když v ní nejsi, tak to prostě nefunguje. Aspoň tak si to myslím já.

hekute - vítej a držím pěsti JO ať to brzo dáš.

a krásný den všem kvet

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta X.
Autor: hekute ()
Datum: 09. 04. 2015 10:18

Ahoj dívčiny...
Věrko
nevím co to je AD, ale jak píšeš - veškeré medikamenty jsou na prd- ale někdy je MUSÍŠ ..:-((
svobge-
Ta sukně by vyšla asi levněji, ale není taková, která by se mi líbila, teda tady - kde bydlím...
Laura-
Děkuji za přivítání... a musím... a chci!!! :-)))

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta X.
Autor: Laura ()
Datum: 09. 04. 2015 10:28

hekute - jedna sukně vyjde levnějí, ale jen krátkodobě :-). Dlouhodobě určitě vyjde levněji být štíhlejší a moct si v obchodě vybírat, aspoň já vidím samé krásné věci ve velikostech mimo mé momentální tělo. A v mé velikosti se mi to moc nelíbí, nesedí atd.

Na AD tady na diskuzi bacha :-D protože buď jsou to antidepresiva nebo atkinsonova dieta. Nebo má Věrka ještě jinou zkratku?

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta X.
Datum: 09. 04. 2015 10:50

Laura - nene grinning smiley -trefila jsi hřebíček na hlavičku - já už o tom psala dříve. Jsou to, bohužel, ta antidepresiva - a týká se to čím dále většího okruhu lidí, což jsem opravdu dříve ani netušila ...

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta X.
Autor: svobge ()
Datum: 09. 04. 2015 11:44

Hojdá..

Alíku, klidně to ve středu napíši ale je to zavádějící. AD držím asi rok, přes léto jím častěji ovoce, v zimě zeleninu, když cvičím tvaroh..jedu vždy tak 2-3 dny na 0, pak asi do 50 sacharidů,jak kdy. Snažím se teď taky omezit tuky. Takže na AD asi rok, nejvíc jsem zde měla 64 kg, takže celkový úbytek nic moc. Nejím pečivo a přílohy, nepoužívám mouku..sladkosti..
Kortikoidy jsou svinstvo-mám astma a dýcháky s kortikoidy. Každý holt máme něco ale..tloustne se po žrádle, ne po dětech nebo lécích, jen je to s nimi obtížnější..někdo se zase nemůže hýbat..
Lauro pochvala
Věrko, ta moje dcera (nespavka) je také dlouho brala a také ztloustla ale lékařka říkala, že se po nich netloutsne, jen má větší chuť na jídlo, na sladké..pozitivní myšlení, radosti a chutě..Chut no tak začala kouřit, váhu má lepší ale dost zpívá a to je horší..

cokolada nebo rotoped v tom je rozdíl.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta X.
Autor: alik ()
Datum: 09. 04. 2015 12:46

Holky a papírky na ketozu nějaké upřednostňujete?
Svobge díky za názor. Docela by mě zajímalo jak se držíme a porovnávat výsledky, ale každá za sebe víme jakou jsme měly startovací váhu.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta X.
Autor: lukasova ()
Datum: 09. 04. 2015 13:25

S těmi antidepresivy - teď tu byla známá, že má pořád problémy se zažíváním. Začalo to žaludkem, teď to vypadá na podrážděný žlučník nebo i slinivku. Když s tím byla u dr., tak jí udělali všechna vyšetření s tím, že nic nenašli. A dali jí antidepresiva nene Takže je nebere a zažívání zlobí dál...Samozřejmě, že to může být od nervů, ale může tam být taky další řada příčin, nikdo to neřeší NE.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta X.
Autor: hekute ()
Datum: 09. 04. 2015 14:45

S těmi papírkyna ketozu by mě to taky zajímalo..kolik stojí? kolik jich je ? Ještě se vrátím k těm kortikoidům- brala jsem Prednison, ale pak jsem na netu našla, že o trochu míň nežádoucích účinků má Medrol...zápasím s tím už třetí- čtvrtý rok, no a přibírá se proto, jak už tady zmínila- svobge - je při nich větší chuť na jídlo a zadržují vodu v těle ale taky způsobují otoky- vším tím jsem si už prošla......snažím se dávky snižovat jak to jde...
Tak dnes jsem snídala dvě vejce na lžice másla umíchané, kávu rozpust. bez cukru, pak jsem běžela do města a lékárny pro čajíky...kolem poledne jsem měla tu svou " polévečku s masovými knedlíčky, no teď si jdu hodit na pánev plátek vepřové kotlety - libové, BK...Zatím pa...odpoledne razím na zahrádku...což je za chvíli... :-)))

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta X.
Autor: hanina ()
Datum: 09. 04. 2015 22:35

Papírky na ketozu stojí max 110,- a je jich padesát v balení.
Stačí zajít do lékarny. Pozor nenechat si vynutit papírky co
ukazují i jiné hodnoty. To je pak o dost dražší.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta X.
Datum: 10. 04. 2015 05:33

Ahoj holky kvet

no Maruško - to je právě problém. S tím zažíváním to mám podobně, ale řešení antidepresivy asi nebude to pravé....
Včera jsme si užili trošku horor s tatinem - večer z práce se úplně složil - křeče, zvracení - takže hned do nemocnice - vzali krev, dostal injekci a kapky na bolesti, - a dnes ráno další kolečko - moč atd. Samozřejmě tam nechtěl zůstat, ale noc celkem po kapkách klidnější - i tak mám hrozný strach :-(

Linduš - já už je také delší dobu neberu, ale nevím, nevím ..... Na dnešek jsem nespala vůbec - a jídlem to určitě nedoháním .......

Všem přeji co nejhezčí a teplý víkend, užijte si ho prsa

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta X.
Autor: lukasova ()
Datum: 10. 04. 2015 08:17

Věrko, neboj, snad to bude jen nějaká prkotina, ale chce to prohlídnout JO

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta X.
Autor: alik ()
Datum: 10. 04. 2015 10:08

Já také přeji šťastný konec a konec obav.
Včera jsem si v knihovně půjčila knížku Hubneme podle Atkinse a budu studovat.
Pěkný víkend všem!

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta X.
Autor: svobge ()
Datum: 10. 04. 2015 10:51

Tak papírky na ketozu kupuji Ketophan a jsem spokojena, přes net okolo 80,- a normálně okolo 100,- jak kde.
No hekute, také bych měla vyrazit na zahrádku, stále to odkládám, myslela jsem, čím budu starší, tím mě to bude víc bavit ale jen co slezl sníh, tak koukám každý den na tu pohronmu a vůbec se mi nechce..na podzim jsem se na to vyflákla, takže by to chtělo spíš kombajn..
Věrko, koukám, že opravdu nejsi nikdy v klidu, stále se něco děje..snad jen něco špatného snědl a bude dobře..
Dceři jsem teď na spaní koupila homeopatika a říkala, že je lépe, jen se berou 3x denně a to zapomíná ale krásně se prý uklidní a lépe usína..já jsem spíš na léky než na homeopatika ale ona je mladá na léky..nač se tím zasí..spíš se asi obrátíme na nějakého psychologa..
Alíku knihu mám taky..jednak přeposlanou od Dany-stálice na tomto foru a pak jsem ji sehnala, nic moc mi to tedy nedalo..znám lepší knížky..

Já dnes klasika ale večer jdu slavit tak asi neodolám tataráku s ropinkou a řízečkům.Navím mám dnes od rána děsný hlad-už byly vejce, cottage a teď trochu tvarohu a už se těším na obed. Mám fakt žravou..po 14 dnech se ani nedivím..
Tak všem sluníčkový víkend..

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta X.
Autor: hekute ()
Datum: 10. 04. 2015 10:54

Ahoj holky, taky přeji hezký víkend, opět vyrazím an zahrádku, chci zasadit už maličké dalátky, snad to nezmrzneee...??,
Včera jsem si v Lidlu koupila německé máslo " De luxe s krystalky mořské soli " holkyyyy to je tak výýýýborné, dnes si jdu koupit ještě jedno.Včera jsem si z uvařených vajíček vydloubala žloutky a rozmačkala s tímto máslem - asi ve velikosti vlašsk.ořechu, nakrájela pár šnytlíčků do toho a bylo to fakt boží....
Věrko - držím palečky ať je tatínkovi lépe...
Hanino - díky za radu s papírkami...
Ahoj - jo a dala bych tu smajlíka...ale nevím kde je vzít ??? :-)))



Upraveno 1krát. Naposledy upravil hekute (10. 04. 2015 10:55).

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta X.
Datum: 11. 04. 2015 05:47

Ahoj holky kvet

Díky moc za podporu - u manžela je to opravdu vyčerpání a asi zánět ledvin (kameny ultrazvuk nepotvrdil, ale moč zánět potvrdila) - čekali jsme v nemocnici v čekárně dlouho - že se mi zase začal skládat - tak jsem sebrala veškerou odvahu a ťukla na dveře! A světe div se - moc všichni hodní, hned další injekce a vozíkem na ultrazvuk a další vyšetření. Za ten vozík jsem to od něj schytala, že jsou tam potřebnější - ale sestřička ho usadila, že je kus chlapa a kdo ho bude sbírat na zemi grinning smiley Nechtěl tam přes víkend zůstat (máme nemocnici přes park, kdyby něco) - tak klidový režim - bez kávy (to je pro něj smrt :-)) a kapky na bolesti - jinak okamžitá hospitalizace ... uuuuufff - tak se nezlobte, že jsem to na vás vysypala - hrozně se mi ulevilo, že snad už bude líp banan

Svobge - Linduš - nad těma homeopatikama začínám taky uvažovat, je fajn, že dceři zabírají - za zkoušku nic nedám JO on ani psycholog není od věci - ať se nic nezanedbá otoc - jééé tataráček - závidím hop !!

Hekute - po tom másle kouknu, no s vejce s tím šnytlíčkem - to musela být pochoutka Chut a na zahrádku budeš mít krásné počasí - snad už mrznout opravdu nebude - hlásí teplo i na příští týden JO

Alík - knihu jsem četla kdysi, ketozu neměřím - poznám podle dechu grinning smiley - a držím se už dlouho zásad - bez mouky, cukru atd. - takže vejce, maso - někdy mléčný výrobek - a zelenou zeleninu. Mě to takhle vyhovuje, a jistě, že sem tam nějaký výkyv se koná .....

Hezkou sobotu všem prsa

Nastavení: OdpovědětCitovat
Strany: Předchozí1234567891011...PosledníNásledující
Aktuální stránka: 3 z 47


Provozovatel serveru ZHUBNEME - diskuzni forum nenese zadnou odpovednost za zde uvedene prispevky, tyto jsou nezavislymi prispevky uzivatelu fora a nemusi byt vzdy v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Provozovatel si vyhrazuje pravo je v pripade nevhodnosti (urazky, sproste vyrazy, nepovolena reklama nebo texty v rozporu se zakonem) odstranit. Take inzeraty na prodej a nakup nezdravych produktu budou mazany, protoze jejich uzivani neni v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Informace, ktere jsou zverejnovany na serveru zhubneme.cz podlehaji autorskemu zakonu a jakekoliv dalsi sireni nebo publikovani casti nebo celku je bez predesleho pisemneho souhlasu provozovatele zakazano.

Zasady zpracovani osobnich udaju: GDPR


This forum powered by Phorum.