Diety :  Forum serveru ZHUBNEME.cz The fastest message board... ever.
Veskere navody, rady a tipy k dietam 
Strany: Předchozí1234567891011...PosledníNásledující
Aktuální stránka: 2 z 47
Re: Atkinsonova dieta X.
Autor: Vladunka1 ()
Datum: 01. 04. 2015 15:11

Laurinko děkuji pěkně...zkusím to a napíšu, jak se zadařilo..smiling smiley

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta X.
Datum: 02. 04. 2015 05:05

Vítám zelený čtvrtek - někde ale spíš bílý grinning smiley !!

Vladunka - moooooc pěkně JO Gratuluji pochvala Mě tedy pečivo nějak nechybí, ale mám hrozný deficit jogurtů atd. - přesto, že mi nikdy nějak extra mléčné výrobky nechutnaly ..... Asi to tělo žádá prsa

S tou zimou na mě padla nějaká "divná" únava - vnučka odjela k druhé babičce do Slaného - tak si budu lenošit (mimo vycházek s hafáky) Pohledám nějakou dobrou knížku a zalezu si někde andel Těm co musí pracovat - vydržte to - už bude delší víkend :hura: !! :pohlad:

Dnes - káva s máslem, čaj heřmánek - tuňák s chilli a trocha salátu - večer vejce na másle a dva plátky tvrd. sýra

Mějte krásný den kvet

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta X.
Autor: Vladunka1 ()
Datum: 02. 04. 2015 10:01

Dobré ráno, kočičky. Tak k pečení houstiček jsem se včera nějak nedokopala. Třeba to dám teď přes ten prodloužený víkend. Včera jsem si dala k obědu pečený bůček, tak to byl ňamka. K večeři jsem si dala jednu domácí jitrničku. Dala bych si i jelítko, ale tam jsou ty kroupy, tak to by asi nebylo úplně "košér", že? Dneska si jdu za odměnu na melírek a stříhání, abych byla zase krasavice inteligentní..smiling smiley Obávám se těch Velikonoc, budu péct tvarohový mazanec a piškotového beránka a oboje mám moc ráda...a taky nádivku...no, snad to ustojím...smiling smiley
Tak krásný Zelený čtvrtek přeji.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta X.
Autor: svobge ()
Datum: 02. 04. 2015 10:17

Ahojky,
tak počasí s náma pěkně mává. Sněhu jak v zimě, sluníčko v nedohlednu.Příroda asi tuší, že ještě nejsme připravené

housku jsem kdysi také jedla ( většinou k olomouckým syrečkům), dělala jsem ji v širokém hrníčku v mikrovlnce :jidlo02:, ale už mi moc nechutná, pro ty jimž chybí pečivo je to jakási komnpenzace..

dnes jsem snídala zase vejce, svačila cottage ( jdu cvičit)rotoped, oběd kuřecí prsíčka a ledový salát, odpolko bude tvaroh, večer tuňáček. Tedy ta poslední várka tuňáků je jaksi ostrá, nějak mi to přestává brát žaludek.
Tady nikde nikdo asi všichni sáňkují.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta X.
Datum: 03. 04. 2015 05:53

Hezké páteční ráno kvet

Linduš - smajlíci jak vyšití JO To počasí je fakt aprílové - a je na mě jak načasované strel sotva vystrčím nos s hafany - hned začne pršosněžit :vztek:

V sobotu odjíždíme k dcerce do Čech - tak už se těším prsa Má v neděli narozky - 30 let - tak doufám, že to udržím jen na šunce a klobásce hop

Dnes už mám pribor2 kafe s máslem a skořicí, heřmánkový čaj, přírodní řízek z krkovičky, a večer dojíst rozdělaného tuňáka (nějak mi včera nejel)

Zítra ještě nakouknu - než odjedu - jinak mějte všechny krásný prodloužený víkend a Veselé Velikonoce banan

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta X.
Autor: svobge ()
Datum: 03. 04. 2015 07:51

Ahojda,

doufám, že to počasí tak nebude celý duben.Těšila jsem se, že zahájíme sezonu na kole a ono je to spíš na hory..:vanice:

tady je také trošku zamrzlo - myslím forum- tak jen v kostce

Ráno váha 62 ( 2 dny jsem měla smůlu s vyměšováním-kde nic tu nic), takže jsem to i čekala.Jídlo dnes klasika od vody až po tuňáka.
Víkend nic moc neplánuji asi budu válet šunky a :kniha:
snad zvládnu i ledničku..Chut

pěkný víkend bez hladu

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta X.
Autor: hanina ()
Datum: 03. 04. 2015 18:45

Ahojky všem.
Vidím že jste dost na heřmánku. Na ten mám ale alergii.
Co máta či zázvor meduňka ?
Ovocné ?
Da se ?
Teď jsem jen na vodě a zeleném čaji Matcha.
Díky

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta X.
Datum: 04. 04. 2015 06:15

Veselé a krásné Velikonoce kvet

Hanina - ještě piju večer meduňku nebo mátu, i zázvorový čaj s troškou citronu JO

Opravdu to tady nějak prořídlo - jestli to nebude tím, že se ještě "kryjeme" kabáty a bundama nene

Tak se přes Velikonoce držte pochvala

A hodn+ě úspěchu při držení úplňku :hura: - já odjíždím - tak nevím, jestli to u mladých neporuším ....

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta X.
Autor: hanina ()
Datum: 04. 04. 2015 10:21

Úplněk :-(
Porušen hned ráno.
Vstala jsem a na stole mícháná vajíčka se šunkou.
Překvapení od manžela :-) .
Hlavně to bylo uznání že už poznal to nějaké kilčo co šlo
dolů :-).
Nemohla jsem říct sorry je úplněk :-) :-) :-)

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta X.
Autor: lukasova ()
Datum: 04. 04. 2015 12:45

Hanino, to opravdu nešlo, omluva se přijímá smích

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta X.
Autor: hanina ()
Datum: 06. 04. 2015 17:17

Ahojky všem
Co říkáte na droždí ?
Třeba s vajíčkem.
Může se trochu ?
Sacharidy obsahuje ale ne zas moc.
Bych si dala jako chutovku :-)

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta X.
Datum: 07. 04. 2015 06:15

Ahooooj po svátcích kvet

Hanino - nebyla jsi sama - úplněk je nejlepší uprostřed týdne grinning smiley - a ne ještě ve svátcích !! Taky se mi nezadařilo - ale jinak byla kačena jen se zelím - čabajka atd. Porušení bylo, bohužel, štamprličkou - to se na dcerčiny třicátiny taky nedalo odmítnout ....

Dnes toho moc asi nesním - přivezla jsem si nějakou střevní virozu - celou noc jsem nespala (nebo je to po tom mastném zelí ....) Tak raději ani jídelníček nepíšu - snad bude zítra líp :-(

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta X.
Autor: svobge ()
Datum: 07. 04. 2015 10:17

Ahoj..
tak já šikulka, neporušila. Velikonoce nedržíme, vařím klasicky, nepeču, nepiju-jen občas to vinko. Spala jsem, četla, koukala TV a jiné radosti. Přítelova maminka si zlomila nohu v krčku, tak jsme byli 2x v nemocnici, žádný důvod k oslavě. Ale taky jsem necvičila..

Dnes váha po lenošení 62 kg a jídlo..ráno vejce, oběd vařené kuře s ledovám salátem, odpolko tvaroh na cvičení, po cvíču protein a večer mám salát z polníčku a pečená kuřecí křidélka od soboty..spusta vody, 2 kávy bez ničeho..a o víkendu bude teplo, tak neporušovat a držet a vydržet..

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta X.
Autor: Vladunka1 ()
Datum: 07. 04. 2015 10:33

ahoj kočičky,
takže pvně hlásím, že úplňkový půst jsem zvládla bez ztráty kytičky a ráno bylo kilčo dole..smiling smiley
ovšem ty Velikonoce...to teda nic moc. Dala jsem si kus vlastního beránka i mazance, takže děs...tak musím tento týden přitvrdit a vzhledem k lepšímu počasí dneska plánuju zase začít ráno běhat, tak snad se zítra dokopu. Všem držím palečky, ať jde váha dolů podle vašich představ. Papa.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta X.
Datum: 08. 04. 2015 05:50

Ahoj kvet

Dneska hupla i teplotka - tak jen nakukuju .... Jste šilulky - gratuluju k úplňku pochvala Snad zvládnu na procházce ty naše dva poklady - a pak zpět do županu a dřímat nemocny
Hezký den všem prsa

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta X.
Autor: hanina ()
Datum: 08. 04. 2015 06:06

Dobré ranko.
Váha po týdnu ukazuje 84kg.
Zase tedy půl kilca dole.
Už je to hezky znát na oblečení.
Rozhodně lépe sedí kalhoty neškrtí .
Jakmile pridam i trocha pohybu snad
půjdou kilca rychleji.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta X.
Autor: alik ()
Datum: 08. 04. 2015 07:57

Ahoj! Středeční vážení mi ukázalo, že jsem za týden nic neshodila. Dietím s vámi 14 dní. Zatím jsem si papírky na ketozu nekoupila, ale uvažuji o tom.Držely jste 1.fázi déle než 14 dní? 1.fázi jsem porušila Velikonocemi. Nebyla to žranice, ale přeci jen sacharidů bylo víc. Jak postupujete když potřebujete udělat nápravné kroky? Počítáte sacharidy? Přeji pěkný den a těším se, že se rozepíšeme smiling smiley.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta X.
Autor: hekute ()
Datum: 08. 04. 2015 08:42

Ahoj dívčiny, dnes jsem se tady k vám přihlásila a jedu v tom s vámi..Atkins.dietu jsem držela někdy kolem roku 99 a úspěšně na ní zhubla.Nyní to potřebuji, nutně, bude se mi vdávat dcera a potřebuji za a/ zhubnout do sukně, nebo za b /koupit novou.Rozhodla jsem se pro variantu drastičtější a to za a/...Zatím to je teprve dnes třetí den - Velikonoce jsem ustála na vajíčkách, pečené kachýnce bez ničeho,ale s malinkou porcí, aby mě nerozbolel třeba žlučník.A protože mám ráda polévky, umlela jsem si vepř.plec, přidala do ní jen vajíčko,. sůl, pepř a chilli, udělala knedlíčky a zavařila do osol.vody, kam jsem přidala vyvařit stonek libečku/ mám v mrazáku/ a na závěr - do této knedlíčkové polévky jsem nalila rpzšlehané vajíčko ...měla jsem jí asi 4 porce - vždy po třech knedl. v jedné porci a na dva dny polévečku.Zdá se mi to jako dobrý tip i pro vás.Tak ahoj a at se nám tu daří.Helena

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta X.
Autor: hanina ()
Datum: 08. 04. 2015 12:03

Jede tu polivku si udělám. Dobrý nápad.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta X.
Autor: alik ()
Datum: 08. 04. 2015 12:54

Ahoj Hekute! Vítám Tě! Jakou máš startovací váhu a a na kolik kg se chceš dostat?
Receptů není nikdy dost. Díky!

Nastavení: OdpovědětCitovat
Strany: Předchozí1234567891011...PosledníNásledující
Aktuální stránka: 2 z 47


Provozovatel serveru ZHUBNEME - diskuzni forum nenese zadnou odpovednost za zde uvedene prispevky, tyto jsou nezavislymi prispevky uzivatelu fora a nemusi byt vzdy v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Provozovatel si vyhrazuje pravo je v pripade nevhodnosti (urazky, sproste vyrazy, nepovolena reklama nebo texty v rozporu se zakonem) odstranit. Take inzeraty na prodej a nakup nezdravych produktu budou mazany, protoze jejich uzivani neni v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Informace, ktere jsou zverejnovany na serveru zhubneme.cz podlehaji autorskemu zakonu a jakekoliv dalsi sireni nebo publikovani casti nebo celku je bez predesleho pisemneho souhlasu provozovatele zakazano.

Zasady zpracovani osobnich udaju: GDPR


This forum powered by Phorum.