Diety :  Forum serveru ZHUBNEME.cz The fastest message board... ever.
Veskere navody, rady a tipy k dietam 
Strany: PředchozíPrvní...4142434445464748495051Následující
Aktuální stránka: 50 z 51
Re: Atkinsonova dieta IX.
Datum: 26. 03. 2015 04:49

Krásné ráno kvet

Děkuji pěkně za odpověď Maruško uklon - jsem ráda, že nejsem za "prasáka", protože když čtu "dala jsem si jedno (dvě míchané) vejce, tak nechápu co se na té pánvi míchá ocicka Teď ujíždím na domácích vejcích a okurce grinning smiley
Holky pijete nebo používáte ten kokosový olej ? Já ještě nemám, ale asi ho prohodím za ten olivový - každé ráno lžičku .....

A protože jsem tu teď pořád - tak jen jídelníček
pribor2 káva Velvet bez, čaj, voda - tuňák s majonezou a okurkou, večer klobáska a vejce

Ať máte úspěšný a hezký den prsa

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta IX.
Autor: alik ()
Datum: 26. 03. 2015 07:46

Ahoj!
Já jsem začala čajem z ostropestřce. Pak kafe / mám hodně nízký tlak).Během dne pečené kuře a misku salátu z čínského zelí a zelené papriky - pocejkám to olivovým olejem. A H2O smiling smiley. Zákusek:tvaroh se sladidlem Kandisin.
Těším se na chůzi po práci.
Holky v receptech jsem nenašla recept na domácí majonézu. Mohly byste mi ho napsat?
Gratuluji všem, kterým se váhá snižuje!

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta IX.
Autor: lukasova ()
Datum: 26. 03. 2015 08:18

Já jsem kokosový olej ještě nepořídila, nějak zatím kolem mě nešel smích

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta IX.
Autor: Valentýna ()
Datum: 26. 03. 2015 08:24

Ahojky,

smažené vejce sním jenom jedno a mám co dělat:-(.

Věrko, někde jsem četla, že kokosový olej se dá přidat i do kávy, teď ho nemám, ale určo zkusím. Mně moc chutná i samotný, ale moc ho nesníš. Konzistenci má podle teploty.

Alik v receptech máš majonézu od dany a ještě toscav sem dávala recept, ale to najdeš podle příspěvků - vyhledat-toscav-za celou dobu a projet:-).

Ostropestřec užívám také, ale čaj jsem měla jenom jednou a byl to humus. Raději kupuji tobolky, je jich hodně druhů, nejlepší jsou jen nadrcená semínka v tobolkách a nebo koupit samotná semínka a pořádně asi 4 rozžvýkat. V lékárně mi poradili užívat ho na noc, protože játra pracují po 1 hodině rannízarovka.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta IX.
Autor: Vladunka1 ()
Datum: 26. 03. 2015 10:21

Ahoj kočičky,
včera jsem byla na obědě se zákazníkem v italské restauraci, tak jsem se bála, co si asi tak dám, ale měli tam hovězí steak s pyré z pastináku, takže v pohodě, měla jsem radost..smiling smiley Ale čemu jsem neodolala byla pistáciová pěna...sad smiley Ale bylo to fakt vynikající, úplná extáze po měsíci bez sladkostí.smiling smiley Když musíš, tak musíš, že???smiling smiley Ale dneska už zase vzorně - k obídku plněné žampiony a zelené fazolky..smiling smiley
Všem přeji krásný den a spoustu úspěchů.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta IX.
Autor: lukasova ()
Datum: 26. 03. 2015 10:24

Fazolky, ty už jsme dlouho neměli, to bych mohla udělat :-)

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta IX.
Autor: Valentýna ()
Datum: 26. 03. 2015 11:56

A já přihodím recept na salát.

Fazolky chvilku povařit,scedit, smíchat s nakrájenou cibulkou, ochutit šťávou z celého citronu a přidat olivový olej. Neobvyklé, ale moc dobré. Má se nechat vychladit v lednici, ale mně chutná i teplé:-).

Dnes zatím, voda, klobása a káva. Na odpoledne mám matesy.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta IX.
Autor: svobge ()
Datum: 26. 03. 2015 13:11

Ahoj,

tak Věrko já jím 4 vejce, z toho 3 bílky a jedno celé.
Vladunko, mne zaujaly plněné žampiony, čím je plníš?
Já občas dělám lodičky z papriky, rajče na kolečka na to kousky nivy, zapéct v troubě, docela chutné..
a když jsme u toho hřešení..já nikdy neodolám, když jdu s přítelem do zdravé výživy, kde on pravidelně obědvá, dám si flameri se šlehačkou-ovesné, makové, kukuřičné-lahoda.Dělala jsem to i doma, teď zrušeno ale když tam jsem tak mi tečou sliny už ve dveřích
já dnes ráno klasicky teplá voda s vitamíny, velvet bez ničeho, cottage, mleté hovězí maso s okurkou.Odpoledne nevím, jdu na přednášku tak musím improvizovat a něco si koupit. Domů dorazím až v noci, to už nic nebudu..
tak zítra čusky..

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta IX.
Autor: Vladunka1 ()
Datum: 26. 03. 2015 13:17

Ahoj Svobge,

normálně dám syrový vajíčko nebo dvě, podle toho kolik budu plnit žampionu, do toho zamíchám ty vydlabané kousky žampionu, anglickou slaninku na kousíčky a třeba nějakou bylinku, kterou mám zrovna po ruce, osolím, opepřím všechno zamíchám a nacpu to do těch žampionu a na každý ještě dám kousek strohaného parmezanu, zakápnu oliv. olejem a dám do trouby. Je to moc dobrý a sytý..smiling smiley

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta IX.
Autor: alik ()
Datum: 26. 03. 2015 14:42

Mně čaj t ostropestřce nevadí, ale že je dobré ho pít na noc je dobrá informace.
Díky Valentýno.
Já čtu stále ještě starší příspěvky. Některá si stěžovala na nespavost. Také s tím mám potíže. Pomáhá mi čaj " Nervová čajová směs" .
Pěkný den!

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta IX.
Autor: hanina ()
Datum: 26. 03. 2015 17:38

Ahojky
já jist tak malo jak tu pišete chcipnu hlady.
Snídaně : dvě vejce různá úprava
Oběd : 150g kuřecího masa trocha fazolek sosík ze smetany (lžíce)
Večeře : 200g vepřového volské oko

Na rozdíl od vas mám pocit že žeru :-)
A to když mi to nedá tak v mezičase nějaký ten plátek kvalitní šunky.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta IX.
Autor: Laura ()
Datum: 26. 03. 2015 18:04

Ahoj holky

Tak já si na snídani dávám vajíčka 3 - volská oka nebo míchaná, vždy na másle. Ale začínala jsem na 4-5ks ze všech bílky ale žloutek jen jeden.
Na oběd dnes 200g kuřecí stehenní steak, okurka, majonéza a na večeři asi dojím další (menší), který zbyl od oběda, dnes nějak nemám náladu něco vymýšlet ani něco klohnit.

- takže hanino - buď v klidu :-)

Věrko - ten kokosový tuk má v normální teplotě konzistenci asi jako máslo, ale když si dloubneš prstem, tak už se ti na ruce rozpouští. A v puse se Ti rozpouští okamžitě. Taky jsem slyšela, že je moc dobré do kafe, ale nezkoušela jsem.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta IX.
Datum: 27. 03. 2015 04:16

Hezký pátek všem kvet

Laura, Linduš - díky za ta vejce - já je teda jím i se žloutky, a taky je mám nejraději na másle, někdy na slanině ... A taky myslím, že nejím málo, ale docela dost grinning smiley Musím ten kokosový tuk zkusit do kávy, myslím, že to bude dobré - na forech si to docela chválí uklon

Jo Hanino - v klidu otoc - i tu šunku prokládám mezi jídly JO Jenom zatím nějak nemám chuť Chut na žádnou zeleninu - tak to řeším tou okurkou banan

Mrcha :vaha2: lítá zatím od 67,8 do 68,3 (podle toho, jak na ni vlezu grinning smiley ) - tak se modlím, aby se už ustálila na té 67 (zatím.....)

Ještě, jak píšete - zkusím na noc ten ostropestřec - ale raději tabletky jako Vali - protože jeden nedobrý čaj večer už piju (meduňka) grinning smiley grinning smiley

dnes pribor2 - káva Velvet, čaj heřmánkový - tuňák s majonezou a dvě vejce, okurka, navečer prsíčka na nudličky na kari a pepři

Užijte si pátek a hurááá - víkend :hura:

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta IX.
Autor: alik ()
Datum: 27. 03. 2015 08:00

Ahoj! Začala jsem s vámi v úterý a zatím mám fajn pocit. Cítím se hubenější a snad poprvé jím jen tehdy když mám hlad. Jím v delších intervalech než před AD- 3xdenně. Ještě mi chybí dokoupit lněné semínko,abych vyzkoušela nějaký recept od vás. Přeji všem pěkný víkend a jdu na heřmánkový čaj. Ahoj!

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta IX.
Autor: svobge ()
Datum: 27. 03. 2015 10:50

Ahojky,
Vladunko, děkuji za inspiraci, o víkendu dám..přidám i zbytečky sýrů..mňamky
Hanino-já mám pocit, že ty oproti mně jíš ještě málo..řekla bych, že za jedlíka jsem tu já..jím minimálně 6x denně. Snídaně, svačinka, oběd, svačinka, večeře a tvaroh na spaní..v tom množství je asi problém, proč stojím. Ne v tom co jím ale kolik..ale já mám opravdu velmi pozitivní vztah k jídlu
snažím se omezit i tuky ( proto k snídaní víc bílků a jen 1 žloudek)
Alíku, držím palečky..
Včera se přítel večer vážil a přišel mi říct, že je to šílené, že zhubl 10 kg..nevěřila jsem ( je děsně hubený) a šla s ním juknout na váhu a zjistili jsme, že máme křivou dlažbu v koupelně a když dám blbě váhu, je úplně mimo a ukazuje nesmysly..no ráno jsem jak debil nosila váhu po celé koupelně a všude 62,7..moc jsem se nepotěšila..strel doufám, že se mi to povedlo, snad jsem po roce pochopila princip..

Jinak já dnes ráno voda, káva, moje vejce, cottage, kuřecí žaludky a srdička, tuňák a večer tvaroh se slun. semínkem..zítra tedy plánuji smažený sýr a v neděli lososa..v tescu na Cimburkové mají za 1/2 cenu, takže i zásoba a Věrko mají chili tuňáka za 44,- Kč. Bývá i levnější ale já koupila..
krásný víkend..



Upraveno 1krát. Naposledy upravil lukasova (27. 03. 2015 16:52).

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta IX.
Datum: 27. 03. 2015 14:41

Linduš - máš tam za dvojtečkou mezeru, a před dvojtečkou taky - musíš BEZ MEZER ! ocicka

Taky jsem si dala zakysanku s trochou tvarohu a kakaa - ale raději dopoledne - navečer už jenom bílkoviny hop Ale Ty jsi hubeňour - a je fakt, že jíš docela dost JO To už jsem si říkala kolikrát, - a přitom máš docela supr váhu pochvala Úplně vidím, jak pochoduješ s váhou :vaha2: po koupelně grinning smiley grinning smiley No jo, - chlapům se to hubne - odjakživa jim to jde líp strel prsa

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta IX.
Autor: lukasova ()
Datum: 27. 03. 2015 16:53

Tak jsem to opravila :-)

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta IX.
Datum: 28. 03. 2015 05:57

Krásnou sobotěnku kvet

koukám, že už se sundavají kabáty - tak holky bacha prsa Asi v pondělí přitvrdím a zkusím jet pár dnů nulu, aby se tam ta 67 "usádlila" grinning smiley

Dnes - káva Velvet se sm., čaj, kuřecí steak a salát - večer tuňák a jedno vejce natvrdo

U nás svítí sluníčko, tak užívejte hop

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta IX.
Autor: Laduskaa ()
Datum: 28. 03. 2015 18:05

Ahojky hubňulky, gratuluju všem k úspěchům :-) Někdo se mě tu ptal na těch 15 kilo, tak ve zkratce - začala jsem někdy v listopadu se 110 kily, takže mám před sebou ještě dlooooouhou cestu a čím dýl držím, tím pomaleji to jde. Pak se mi podaří a zase se o kousek vrátím, je to začarovanej kruh. Jsem z těch co nehřeší, takže se držím a doufám v úspěchy. Už se víc chodí ven, zase bude víc pohybu a ono se to hne. :-)
Díky za tipy a příspěvky, je fajn, že tu držíme pohromadě!! :-)

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta IX.
Autor: lukasova ()
Datum: 28. 03. 2015 18:30

Á - tisící příspěvek jsem chytla. Tak přestupovat do nového smích

Nastavení: OdpovědětCitovat
Strany: PředchozíPrvní...4142434445464748495051Následující
Aktuální stránka: 50 z 51


Provozovatel serveru ZHUBNEME - diskuzni forum nenese zadnou odpovednost za zde uvedene prispevky, tyto jsou nezavislymi prispevky uzivatelu fora a nemusi byt vzdy v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Provozovatel si vyhrazuje pravo je v pripade nevhodnosti (urazky, sproste vyrazy, nepovolena reklama nebo texty v rozporu se zakonem) odstranit. Take inzeraty na prodej a nakup nezdravych produktu budou mazany, protoze jejich uzivani neni v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Informace, ktere jsou zverejnovany na serveru zhubneme.cz podlehaji autorskemu zakonu a jakekoliv dalsi sireni nebo publikovani casti nebo celku je bez predesleho pisemneho souhlasu provozovatele zakazano.

Zasady zpracovani osobnich udaju: GDPR


This forum powered by Phorum.