Warning: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead in /data/web/virtuals/256844/virtual/www/subdom/forum/mods/bbcode/bbcode.php on line 217
Atkinsonova dieta IX.
Diety :  Forum serveru ZHUBNEME.cz The fastest message board... ever.
Veskere navody, rady a tipy k dietam 
Strany: PředchozíPrvní...4142434445464748495051Následující
Aktuální stránka: 49 z 51
Re: Atkinsonova dieta IX.
Autor: Laura ()
Datum: 23. 03. 2015 08:39


Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta IX.
Datum: 24. 03. 2015 05:00

Ahoj holky kvet

moc nás tu nezbylo - kde se všechny poflakujete otaznicek ? Takhle mi klesne morálka grinning smiley hop Fakt je, že mě taky bere ta "jarní únava" - zima je ještě ráno krutá :vanice: - takže vycházky nic moc, protože odpoledne je sice líp, ale lidí s dětma venku hodně - tak to mě moc nebaví, protože psi by se pořád přátelili a musím je moc hlídat ocicka
Chutě vůbec na nic nemám Chut , ale to každodenní vaření pro pány mě ničí jedlici mě by stačilo v lednici pár vajec a klobása otoc , ani bych nemusela stát pořád u :jidlo02: a umývat nadobi !!! cert

Tak se holky "vzmužte" grinning smiley a pište, nebo mi to nepůjde a bude zle grinning smiley strel

Dnes pribor2 - ráno ve čtyři kafe s máslem, později heřmánkový čaj - oběd filé na kmíně a chilli, večer vejce na másle prsa

Krásný a úspěšný den všem pochvala

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta IX.
Autor: Valentýna ()
Datum: 24. 03. 2015 08:31

Ahojky,

krásný den všem:-). Měla jsem hlídací víkend a dělala jsem vdolkyocicka, no dala jsem si 3 a ještě k tomu vybílila lednici - když už tak už:-D.

Od včerejška jsem zase vzorná, sice kilo nahoře, ale po té sach. vlně to půjde.

hanina ze mě si příklad neber:-D.

Domácí klobásky chci takýýýýý!!!!!

Věrko fascinuješ mě vždy připraveným menu:-), já jím většinou na co je chuť a povolenka:-D (mimo víkend samozřejmě).

Ráno teplá voda, teď klobása a kafe s. V lednici 1 kotleta čeká na zpracování a večer uvidím, jdu nakoupit.

Včera dávali už nevím kde, rozbor vepřových konzerv, nejlépe dopadl pikok z lidlu, mám jí doma tak jí zkusím. Ty ostatní humusy, když je rozehřáli fuj.
A taky ukazovali jak zavařit domácí konzervu, jen jí kratší dobu vařili a nedali kůži, ale plecko s bůčkem.(takže vlastně nastejno):-).

Za chvíli zase hlídám, odpoledne k doktorce. Zítra bych chtěla umýt okna pokud bude zase hezky a nebude hlídání.

Držte se!



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Valentýna (24. 03. 2015 08:32).

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta IX.
Autor: alik ()
Datum: 24. 03. 2015 08:50

Ahoj!
Jsem ročník 1958. Mohu se zeptat jestli je tu někdo také trošku za zenitem?

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta IX.
Datum: 24. 03. 2015 10:39

alik - vitej - já, já - já jsem 1957 grinning smiley !!! Takže v klidu kour

Vali - kdepak připravené grinning smiley - to je tím, že je tak jednoduché ! Taky to vařím mým chlapům jen já to mám bez bramborové kaše, tatarky a mrkvového salátu - navíc mají ještě bramboračku s houbama a dalamánkama HOT Ale to vymýšlení menu mě fakt někdy už nebaví zed

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta IX.
Autor: Valentýna ()
Datum: 24. 03. 2015 11:35

Vítej alik,já já taky tak jako Věrka a jakýpak zenit, holky v nejlepších letech prsa ne?

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta IX.
Autor: alik ()
Datum: 24. 03. 2015 12:51

To je krása, že jsou tu nějaké podobné ročníky.Je pravda,že to není špatný ročník.
Člověk má čas víc na sebe. Děti jsou na doslech, ale samostatné. Jdu se prokousat diskusí.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta IX.
Autor: Vladunka1 ()
Datum: 24. 03. 2015 17:30

Ahoj holky, moc se omlouvám že jsem se dlouho neozvala, ale minulý týden jsem byla na dovče, předěláváme něco doma, takže to bylo čistě pracovní dovolená. A logicky po návratu do práce nic nestíhám. Jinak se ale držím a už mě začíná okolí chválit, jak jsem zhubla, tak to člověka motivuje jít dál...smiling smiley A taky teda asi tím množstvím práce nějak nemám ani chuť na jídlo...dala jsem si k obědu kousek rybího filé a soukala jsem to do sebe pomalu násilím...k večeři si udělám plněné žampionky, tak snad dostanu chuť. Tak se mi tu držte a těším se na další počteníčko o Vašich úspěších, je to ohromně motivující..smiling smiley Papa

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta IX.
Datum: 25. 03. 2015 05:05

Ahoj holky (i ty za zenitem grinning smiley grinning smiley)

Vladunka1 - to je fajn, že Ti to jde - dobrých a motivujících zpráv není nikdy dost JO Tak jen to s tou prací nepřežeň myska , ale jinak jak mám teď taky dost hoňku - tak mě tež moc nechutná..... Ale jíst se musí hop

Na váze mi včera už problikla 67čka :hura: - i když to bylo víceméně 67,8 grinning smiley grinning smiley Ale spokojenost pochvala Dnes jsem tam ještě nevlítla, manžel ještě spí ... Ale snad už se to bude držet otoc Opět pro připomenutí výška 168 (ale mám pocit, že stářím se zmenšuju grinning smiley) - a hubnu z necelých 73 kg - cílovka cca 62 - 63 kg !! Tak bojuju dál !!! Chtělo by to víc pohybu rotoped - to vím, ale sedím teď nad daněma, Přehledama, DPHáčkama - a po schůzích družstva :-( a je to znát ..... Už aby byly závody - tam lítám po okruhu, nervuju se a kila se ztrácí sama banan

Dnes pribor2 kafe Velvet, heřmánkový čaj - mám hroznou chuť na uz. makrelu - tak musím koupit Chut a večer 3 vejce na másle (kolik těch vajec tak jíte ?)
Tři je teda nic moc grinning smiley grinning smiley ty domácí jsou nějak malý !! A hodně teď jím zelenou okurku s majonezou - asi mi něco chybělo ....

Mějte hezký den a PC



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Věra Hankocyová (25. 03. 2015 05:07).

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta IX.
Autor: alik ()
Datum: 25. 03. 2015 07:39

Ahoj!
Já začínám s váhou 74kg a s 1.fází dnes.Moje vize je 63kg.Po starších zkušenostech nedokáži odhadnout , kdy se tak stane.Jen vím,že se nevejdu do letního oblečení. Kdybych nemusela kupovat nové tzn. větší hadry,byla bych šťastná.
Krásný den všem!

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta IX.
Autor: Valentýna ()
Datum: 25. 03. 2015 07:44

Ahojky,

alik už jsi se prokousala? Ještě ne, co? Je tady toho móóc:-D. Také nám o sobě něco napiš.

Vladunka taková pochvala potěší a je pěkně motivujícíJO.

Věrko já vejce skoro vůbec nejím, nemusím je a spíš je někam přidám. Teď jenom do mé palačinky - trhance.

Dnes teplá voda pak udělám tvarohovou pomazánku se šunkou a večer asi zavináče.

Krásný den.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta IX.
Autor: hanina ()
Datum: 25. 03. 2015 08:53

Ahojky všem,

tak se přidávám ke středečnímu vážení.

FUNGUJE TO !!!!

25.3. váha 84,6kg takže od mého začátku 15.3. ( 87kg) se to trhlo :-)

Vše jsem již dle rad pročetla, tak snad to půjde ještě lépe :-)

Ale bomba bomba bomba :-)

Začnu přidávat pohyb - běh .

To prostě dám.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta IX.
Autor: alik ()
Datum: 25. 03. 2015 10:05

Ahoj! Čtení je opravdu moooc. Každopádně mám vytištěný odkaz,který napsala Laura 23.3. O sobě bych snad napsala jen to, že váhu řeším od puberty. Ale když si vzpomenu kolik jsem vážila v 18 letech a že se mi zdálo,že jsem tlustá tak je to k smíchu.
Letos mi váha opravdu ukazuje nejvíc. Od nového roku chodím s krokoměrem a snažím se dodržovat 3. hodinovou pauzu mezi jídly.Jestli po něčem shazuji tak je to bezsacharidové stravě. Příjde ale období, kdy se mi z masa zvedá žaludek. Ale když se prokousávám vašemi články vidím,že tu inspirace budu mít dost.
Hlavně být v pohodě a řešit únavu jiným způsobem než s chlebem namazaným máslem a nebo dvoudeckou vína.
Váhu píšete sem nebo jsou někde tabulky?
Valentýno, teplou vodu piješ po probuzení? A kolik?

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta IX.
Autor: svobge ()
Datum: 25. 03. 2015 11:57

Ahojky děvčata,
tak i já se omlouvám za nucenou absenci. Doma se mi porouchal PC a zákon schválnosti i v práci. Mám vše nově nainstalované tak se v tom zorientovávám. Včera jsem ještě navíc byla celý den na školení takže se to tak sešlo. Také jsem se prokousávala bylo toho tolik, že zase nic nevím.Tak jen souhrn.
Ráno teplá voda s citronem ( 3 dcl) a vitamínky, velvet bez ničeho, dopolko dnes cottage, oběd žaludky a srdíčka, odpolko bude protein ( jdu zase cvičit) a večer vařené kuře. Váha mi stojí, 62,5, takže trošku smutek ale bojuji..a nezávidím těm, co mají lepší výsledky, je to dřina a snažíme e všechny. Paradoxně teď nehřeším a stojím, když jsem občas vypadla, tak OK. Moje tělo mě asi už plné zuby..
Věrko jsi šílenec zase čas tvého zápisu 5.05..bože já bych spala..

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta IX.
Autor: Valentýna ()
Datum: 25. 03. 2015 12:38

alik teplou vodu piji hned ráno, někdy přidám trochu citronu asi 3 dcl.

Jsem zvyklá jíst až po deváté a pak si dát kafe.

Váha se píše sem.

hanina gratulka:hura:

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta IX.
Autor: lukasova ()
Datum: 25. 03. 2015 13:01

Svobge, dneska je nějaký divný den, já ač vstávám až když opravdu musím, dneska jsem byla už od 6 vzhůru nene Ale zase to má výhodu, jsem tak nějak v předstihu, což se mi dopoledne docela hodilo, neb jsem tu měla dost blázinec NE Kafe mám první až teď :-)

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta IX.
Autor: Laura ()
Datum: 25. 03. 2015 13:24

Ahoj holky :-)

takže středeční vážení na novém zázraku 72,8 kg, trochu mi to vyskočilo, ale já se nedám :-)

Hanino - gratuluju :-) - jeď jeď jeď hop

alik vitej

vladunko - drž se mrk

Hezký den všem kvet

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta IX.
Autor: Vladunka1 ()
Datum: 25. 03. 2015 13:32

Jo a ještě přidávám výsledky dnešního vážení:
na začátku 25/2 váha ukazovala 97,8, dneska ráno 93,5 a to mám ještě "své dny" a to tělo prý zadržuje spoustu vody, takže to může být ještě lepší...smiling smiley Takže radost..smiling smiley

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta IX.
Datum: 25. 03. 2015 17:19

Nás tu je - to mááááám radooost :-) !!! :hura: Hanina a Vladunka - gratulace - super pochvala Zbytku držím pěsti - ať nám to taky jde JO
Svobge - Linduš - vstávala jsem ve tři grinning smiley grinning smiley - to víš, stáří !! Tady usedám až po úklidku, složení prádla a uvaření kafe - zato večer mě to skolí ...... Lindi, mě ale sem tam to vypadávání z režimu fakt pomáhá andel
Bohužel jsem dnes porušila šlehačkou a trochou zmrzliny nene nene - probíraly jsme s tajemnicí privatizaci našeho baráku - a psychika to nedává grinning smiley - takže dnes bylo kafe Velvet bez, heřm. čaj, kafe bez, kafe s trochou šl. při jednání - a teď zmrzka s kopcem šlehačky - to je teda jídelníček k :plac1: Jsem zvědavá, jak mi to mrcha :vaha2: zítra spočítá ! zed

Napíše mi někdo - kolik sní míchaných vajíček ? otaznicek Pro mě je fakt jedno nebo dvě k večeři málo ....

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta IX.
Autor: lukasova ()
Datum: 25. 03. 2015 20:38

Já tři :-)

Nastavení: OdpovědětCitovat
Strany: PředchozíPrvní...4142434445464748495051Následující
Aktuální stránka: 49 z 51


Provozovatel serveru ZHUBNEME - diskuzni forum nenese zadnou odpovednost za zde uvedene prispevky, tyto jsou nezavislymi prispevky uzivatelu fora a nemusi byt vzdy v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Provozovatel si vyhrazuje pravo je v pripade nevhodnosti (urazky, sproste vyrazy, nepovolena reklama nebo texty v rozporu se zakonem) odstranit. Take inzeraty na prodej a nakup nezdravych produktu budou mazany, protoze jejich uzivani neni v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Informace, ktere jsou zverejnovany na serveru zhubneme.cz podlehaji autorskemu zakonu a jakekoliv dalsi sireni nebo publikovani casti nebo celku je bez predesleho pisemneho souhlasu provozovatele zakazano.

Zasady zpracovani osobnich udaju: GDPR


This forum powered by Phorum.