Warning: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead in /data/web/virtuals/256844/virtual/www/subdom/forum/mods/bbcode/bbcode.php on line 217

Warning: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead in /data/web/virtuals/256844/virtual/www/subdom/forum/mods/bbcode/bbcode.php on line 217
Atkinsonova dieta IX.
Diety :  Forum serveru ZHUBNEME.cz The fastest message board... ever.
Veskere navody, rady a tipy k dietam 
Strany: PředchozíPrvní...4142434445464748495051Následující
Aktuální stránka: 48 z 51
Re: Atkinsonova dieta IX.
Autor: Laduskaa ()
Datum: 18. 03. 2015 20:29

Ahojky dívky, :-)
vypadá to, že se vám všem daří, mně už se to taky trochu pohnulo, ale je fakt, že jsem to rozjela dvěma postními dny. Zase se to rozeběhlo a každý ráno, tak 10 dkg dole, to mi stačí, hlavně, že se to hejbe, páč bez hřešení jsem stála několik týdnů a už jsem byla zoufalá.
Holky, co pijete? Já teda můžu čistou vodu, ale jak vlezu do knajpy, nechci tam jen s tou brčolou, dávám si tam zelenej čaj, ale určitě máte ještě nějakej nápad.
Kokosovej olej asi zkusím, to se mi líbí.
Potřebovala bych něco na nehty, je to zatím jediný, co mi vadí. Svoje drápy mám jak ze žurnálu a teď se mi hrozně lámou. Má to i svý výhody, není mi jich líto, když začnu preludovat na kytáru (kolem půlnoci, posilněna vínem :-D), ale vnímám, že mi něco chybí.
Zkusil někdo tu vepřovku?? Včera jsem dělala další várku, neb poslední mi rozebralo hladové příbuzenstvo... jojo, narodíš se a už to jede :-D
Držte se, hubňule!! :-)

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta IX.
Datum: 19. 03. 2015 04:47

Ahoj holky kvet

Laduskaa - neboj, nejsi v tom sama - taky se v tom sem tam plácám nene Zelenej čaj piju někdy ráno místo heřmánkového - nakopává mě skoro jako kafe hop Jinak piju hodně vody s citronem a Magnezii otoc Vepřovku jsem ještě nevyzkoušela, neměli bůček - ale v Bille někdy jsou dostat vepř. kůže i zvlášť. Ale chystám se na to JO
Já teda beru občas na vlasy a na nehty Revalid - a zabírá :hura: Protože nehty mám blbé odjakživa strel
Včera mi sousedka nabídla, že objednává domácí vejce - tak zatím beru dvacet a jsem moc zvědavá, jaký bude rozdíl. Té slečně z hospodářství sbíráme staré pečivo, skořápky z vajec a obaly z vajec - mě to nevadí, dělám to ráda. Horzně se mi líbí, jak se pustila do BIO života. Slepičky si běhají volně, má nádherné kozičky (ty jí skáčí pomalu až na střechu), králíky .... Když chci potěšit oko a mít "mír v duši" , tak se kochám na její FB stránce u fotek Andel1
Když jsem nasdílela ten odkaz - právě mě zaujal ten kokosový olej - zkusím z DM. A fakt začnu dělat všechno na sádle nebo másle - jaKo za našich babiček :kral:

pribor2 káva Velvet (s tou posypkou skořice mi teda chutnala víc), heřmánkový čaj po vycházce, později kuřecí játra (zbytek) - večer poslední tuňák (už aby byly zase ve slevě chilli tuňáci grinning smiley)

Mějte se moc krásně - choďte všude pěšky - v tomhle počasí je to balzám prsa

P.S. jo ještě přidám pro Linduš - už mám vytřeno, kytky zalitý, prach zlikvidován, pelechy z balkonu vyvětrané ...... Pozdravuj dcerku do Anglie grinning smiley !! a to jsem ve 12 v noci čistila pelech stařečkovi - už to bylo i s krví :-(, tak nevím - venku je celkem ještě čupr ....... Stáří je sviňa.....



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Věra Hankocyová (19. 03. 2015 04:52).

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta IX.
Autor: svobge ()
Datum: 19. 03. 2015 09:46

Ahojda,

tak slezink ano je to selen a zinek.Bylo mi to doporučeno sportovci a bere ti kamarádka vážně nemocná, doporučili jí to v nemocnici. Berou ho lidé co nemají plnohodnotnou stravu, něco jim chybí..je fakt dobrej.
Kokosový olej jsem požívala také-mám ještě doma. Dcera si ho maže na vlasy i nehty i na rty. Je to kokosový olej extra panenský bio, firma asi heath link.400g za 178,- Kč. Já si dávala ráno jednu lžičku, chutnal mi ale přejedla jsem se ho, tak zatím u ledu..
To vyplivování jsem četla u Hanychové..dlabe tak rohlíky..ale fakt nejvíc vyplivane je Stropnický..super názor ( teď bych vložila smajlíka a palec nahoru)http://forum.zhubneme.eu/mods/smileys/images/smajl26.gif

holky, kdo jste tu psaly o té zázračné váze, je možné ještě jednou ten název..ta naše je divná-dcera se vážila a celá šťastná si to vyfotila-měla 51,chtěla pro radost kouknout ještě jednou a bylo 55.

Vepřovka super, jen jsem zapoměla koupit bůček a ten rosol tam chybí-budu dnes večeřet, dochází zásoby tuňáka..

V hospůdce piju suché BV a lehkou colu ale raději teď moc nikam nechodím.Chybí mi pivko. V práci voda s citronem (lemonkou) a ráno čaje-ty celustiny a různé podobné..jinak čaje moc nemusím, na jaře už vůbec ne.

Věrko.hlídáme tuňáky, taky dochází zásobičky, zatím musím víc ty žaludky a srdíčka..
Hele šílená Věrko - ty jsi to psala 4:52..no to je fakt proti lidskosti já zrovná v té době vstávala a nad cígem přemýšlela, co kdybych ještě zalezla a měla své první Áčko? no ale jsem tu..ve skoro 50 začínat nebudu..
Dceru pozdravím-děkuji..
pěšky dnes nejdu, jdu po roce k holičce a spěchám, čaiky všem do zítra..smiling smiley

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta IX.
Autor: lukasova ()
Datum: 19. 03. 2015 10:05

Svobge - to je zajímavý, já jsem těch čajů přes zimu taky nějaká přepitá a na jaře už radši něco jiného :-)

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta IX.
Autor: hanina ()
Datum: 19. 03. 2015 10:29

Ahoj všem,
jsem tu nováček.
Můj první pokus o tuto dietu - od neděle :-)
Takže budu sledovat Vaše diskuze a občas se i ptát.
Páč jsem našla spoustu odkazů a v každém trochu jiná doporučení. :-(
Sýr tvrdý málo/hodně
Káva ano/ne
Bílý jogurt ano/ne
Nevím jak se v tom vyznat
Začínám na 87kg při 174cm
Tak ty cm dolu nepůjdou :-)



Upraveno 1krát. Naposledy upravil hanina (19. 03. 2015 10:50).

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta IX.
Datum: 19. 03. 2015 10:56


Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta IX.
Autor: Valentýna ()
Datum: 19. 03. 2015 14:49

Ahojky,

vítej hanino, záleží na tobě jestli budeš držet fáze a začneš asi na 20g sach. nebo pojedeš od 0 a budeš si po 5 gr. týdně přidávat.

Najdi si seznam diskusních fór, dieta, atk. dieta - recepty a na první straně to máš vypsané. Při 0 jsi jen o mase, rybách a vejcích, kávě a č.čaji, sýry a jogurty až další týden, ale to už musíš hlídat množství a počítat. Ve všech kal. tabulkách najdeš kolik co má sacharidů.Tak ať ti to jde:-)

Já dnes teplá voda, ohřátá klobása od Lidic, káva se šl., palačinka ze zakysané a vajíčka se skořicí a zalitá troškou šleh.(no spíš trhnecsmích)

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta IX.
Datum: 19. 03. 2015 16:15

Hanina - jééé - já zapomněla vitej a ať Ti to tu s námi jde hop Já ze začátku taky hodně projížděla diskuzní fora - a je to tam hezky rozepsané JO

Dneska dopoledně jsem neodolala a k mandlím dokoupila ještě pekanové ořechy, a bez snídaně během dopoledne pár vždycky slupnu - to by mohlo být na vlasy a nehty taky životodárný otoc Jen ty sácharidy kdyby nebyly nene A domácí vajíčka jsou holt domácí - měla jsem před chvílí a nedá se to srovnat - i ta barva uklon

Vali - Ty si dopřáváš grinning smiley banan - no joooooo - rekonvalescence ocicka S tou šlehou mě ničíš grinning smiley - já Tě budu ničit ořechama Chut

Linduš - jojo - tuňáky s chilli hlídám a budu hlásit! A nemáš ty smajlíky nějak moc náročný ?? grinning smiley - prostě mezi dvojtečky vrazíš slůvko natěsno bez mezer - jako
: help : (mám tam mezery, abys se mi to nezobrazilo) a bez mezer help a je to!

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta IX.
Autor: hanina ()
Datum: 19. 03. 2015 18:32

Díky za přivítání. Hlidam příjem do 20g. V podstatě jsem jen na mase a vajíčkách.
Trocha led salátů či zelenou papriku plus dva tři plátky sýra.
Místo kávy matcha zelený čaj.

Mléko jogurty ne.
Dnes pátý den tak asi přecházet na úplnou nulu nebudu.
Drzte mi palce. Doma to nechápou. :-(

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta IX.
Autor: Valentýna ()
Datum: 19. 03. 2015 19:27

hanina tak to jíš super, jen vydržetJO.

Věrko oříšků jsem si užila až, až a tak zatím klidně odolám a tu šlehu psát nebudu abych tě tě nepokoušela:-D.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta IX.
Autor: Laduskaa ()
Datum: 19. 03. 2015 23:08


Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta IX.
Datum: 20. 03. 2015 05:38

Krásný konec týdne všem kvet

Krutá noc zed - doteď jsem čistila ložnici - páníček pustil stafošírdka za náma strel , i když ví, že teď je to špatný .... No, a to byl výsledek :-(

Takže teď jídelníček fakt psát nebudu :-D - snad později, večer opět schůze předsed. družstva - 2x do týden a ještě v pátek - to se asi zbláznili cert


Takže hubňulky přeji vám lepší a radostnější vstávání, a radši letím ven prsa - aspoň se vydýchám hop

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta IX.
Autor: Valentýna ()
Datum: 20. 03. 2015 09:09

Ahojky,

laduško, na palačinku rozmíchej polovinu kys. smetany nebo asi třetinu tvarohu s jedním vajíčkem, nalej na pánev s máslem a opeč - hotovo. Dost se to trhá ze smetany víc, ale je jemnější. Posypu skořicí a zaleju troškou šlehačky, možná by šlo posypat kakaem ap.

Za chvíli jdu mrknout na zatmnění už to bude začínat, má být asi v 9,37 hod.
jo a ten půstsmích jsem vydržela. Až to proběhne tak ohřeju klobásu a dám kávu s.

Krásný víkend.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Valentýna (20. 03. 2015 09:09).

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta IX.
Autor: svobge ()
Datum: 20. 03. 2015 10:14

Nazdárek..
Vítám Haninu..všechno jde jen vydržet..k tvým otázkám- sýr v první fázi NE, káva taději ne, bílý jogurt ne,jen maso, vejce-prostě bílkoviny. Na netu jsou tabulky, mám je stále otevřené v PC a doma vytisknuté a než něco strčím do pusy..juknu(tedy dřív, teď už vím)..
Valentýno, klobásu od Lidic závidím, já teď uzeniny nejím tak mi trošku chybí
Věrko zkouška help, no a nic..
Tak koukám Hanino, že už nějaké odpovědi jsou, to je fajn. Doma mě taky nechápou, nejí totiž maso..ten můj je samá vločka, tofu a robi..no a já se po tom roce zase až tak moc nezměnila : help :n ( Věrko, jsem fakt antismailík)Ladusko, myslím, že cigár se nikdy nevzdám, navíc-když kouřím nejím..kávu ošidím..ale kouřit jsem nikdy nechtěla přestat. Lepší by bylo nezačínat..ale na to už je pozdě..
já dnes váhu nepíši, ráno se mi nic nepovedlo,a stále nic-asi mu pukne bříško, takže váha ráno 62,8 fuj..jídelníček klasika vejce, káva, vitamíny, k obědu troška sacháčů-sojové nudličky, odpolko žaludky a srdíčka..

všem krásný teplý sluníčkový jarní úspěšný víkend..

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta IX.
Datum: 20. 03. 2015 11:53

Čuuus - už jsem tu zas grinning smiley

Linduš - jáááák nic ?? Máš tam krásný help !!! JO Hanino a Lindo - obdiv - to by mě hrozně štvalo, taky doma podporu moc nemám - ale neodsuzují to, a masem se cpou Chut

Synek jel pro domácí klobásky - tak na ty si dnes počkám, zatím jen čaje a káva bez ničehož !!! prsa Ale Vali - jen to tam klidně práskni - "se šlehou" - už mě to nějak nevzrušuje - zvykám si docela dobře (ale kousek másla dávám - mě to chutná)
Váha se umoudřila 68,5 - tak snad už to půjde banan

Laduskaa - já s těma oříškama - ale fakt opatrně, a jen po ránu ....

pribor2 Káva Velvet, čaje - klobása a večer domácí vejce na másle - mňam JO

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta IX.
Autor: hanina ()
Datum: 20. 03. 2015 12:17

Tady to žije to je super. Díky za užitečné odkazy.
Vážila jsem se na počátku. Řekla jsem si že na váhu vlezu nejdřív za 14dni.
Abych nebyla zklamaná.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta IX.
Datum: 21. 03. 2015 04:45

Hezký víkend kvet

Jdu vás jen pozdravit - dnes ZOO s vnučkou, jídlo si dáme "někde" - ta uvidím co tam budou mít - jistěže maso plus zelenina otoc

Hanina - jj s mrchou to děláš dobře - ale my to tady tak nějak nezvládáme, vždy na ni :vaha2: někdo neplánovaně skočí, a pak se práskne grinning smiley

pribor2 Dnes ráno káva s tr. smetany (po včerejší schůzi musím obalit nervy nene - pár mandlí a pekanů JO - a dál uvidím, co bude .....

Užijte si holky krásnou sobotu prsa

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta IX.
Autor: hanina ()
Datum: 21. 03. 2015 18:21

Zdravím kolektiv :-)
Koupila jsem si ty kontrolní proužky ketophan.
Kontrolní otázka: je jedno na jaký stupeň se to zabarvi ?
Jsem tak mezi prvním a druhým. Nebo se musím dostat na nejsilnější třetí stupeň ?
Jinak začínal hypnotizovat váhu. Ne ne vydrzim. :-)
Dnes jsem se nacpala pangasem a zítra se těším na pečené hovězí na speku.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta IX.
Datum: 22. 03. 2015 06:01

Nakouknu v neděli - ahoooj kvet

je vidět, že si užíváte krásného počasí, a tak to ma byt ! grinning smiley

V ZOO bylo super - jen necítím nohy - u nás v Brně je to pěkně do kopce myska , Chodili jsme 4 hoďky, když připočtu hoďku ráno a hoďku večer se psy, tak to jsem byla skoro pořád venku! Stánky s jídlem ještě nic moc - na klobásu a hranolky jsem chuť neměla - takže ráno bylo jen pár mandlí a pekanů, a večer mě honily s vnučkou chutě - tak jsem to "zabila" trochou zmrzky se šlehačkou :-( No mrzí mě to moc, ale tak jsme si to užívali..... nene Tak jsem zvědavá, jak se to projeví. Utáhnu to zase přes týden Chut

Hanina - já se nikdy neměřila, ale holky píší, že na síle zbarvení nezáleží ... Prý jako, když nemůžeš být jen "trochu" těhotná, tak nejsi jen "trochu" v ketoze, ale jsi v ní JO Jíš úplně vzorově pochvala

Užijte si ještě neděli a držte se líp než já prsa

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta IX.
Datum: 23. 03. 2015 04:59

Nazdáááááááááááár víkendovky kvet

vy jste si asi užívaly pochvala !! JO Nemáte ani čas psát grinning smiley Takže dnes žádné vážení - až ve středu HOT S vnučkou jsem toho doma moc nepodělala grinning smiley - dnes velké žehlení cert , příprava schůze na baráku (strašně nerada kecám před lidma :-( ), konečně snad sáhnu i na ty daně, a dlouhé procházky - ať pálím cukry hop

A dnes už zase normal pribor2 - Velvet a pár ořechů, domácí klobása 1/2 a vejce na tvrdo, - navečer vejce plněné sardink. pomazánkou - čaje heřmánek a meduňka a voda s citronem

Mějte krásné pondělí prsa

Nastavení: OdpovědětCitovat
Strany: PředchozíPrvní...4142434445464748495051Následující
Aktuální stránka: 48 z 51


Provozovatel serveru ZHUBNEME - diskuzni forum nenese zadnou odpovednost za zde uvedene prispevky, tyto jsou nezavislymi prispevky uzivatelu fora a nemusi byt vzdy v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Provozovatel si vyhrazuje pravo je v pripade nevhodnosti (urazky, sproste vyrazy, nepovolena reklama nebo texty v rozporu se zakonem) odstranit. Take inzeraty na prodej a nakup nezdravych produktu budou mazany, protoze jejich uzivani neni v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Informace, ktere jsou zverejnovany na serveru zhubneme.cz podlehaji autorskemu zakonu a jakekoliv dalsi sireni nebo publikovani casti nebo celku je bez predesleho pisemneho souhlasu provozovatele zakazano.

Zasady zpracovani osobnich udaju: GDPR


This forum powered by Phorum.