Warning: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead in /data/web/virtuals/256844/virtual/www/subdom/forum/mods/bbcode/bbcode.php on line 217

Warning: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead in /data/web/virtuals/256844/virtual/www/subdom/forum/mods/bbcode/bbcode.php on line 217

Warning: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead in /data/web/virtuals/256844/virtual/www/subdom/forum/mods/bbcode/bbcode.php on line 217
Atkinsonova dieta IX.
Diety :  Forum serveru ZHUBNEME.cz The fastest message board... ever.
Veskere navody, rady a tipy k dietam 
Strany: PředchozíPrvní...4142434445464748495051Následující
Aktuální stránka: 47 z 51
Re: Atkinsonova dieta IX.
Autor: Laura ()
Datum: 17. 03. 2015 09:42

Ahoj holky kvet

jsem tu - většinou vás večer v rychlosti pročtu, ale nestihla jsem odepsat.

Váha mi furt stojí mrcha a navíc máme teď doma novou váhu :vaha1:, která měří i tuky, ale váží asi o 1-1,5kg více než ta moje prastará. Tak jsem se s tím smířila a rozhodla se, že se na staré už vážit nebudu. Tak moje dnešní (a včerejší stejná) je 73,3kg.
Zas je to fajn, že na to po ránu nemžourám a nerozhoduju se, jestli je ta čárka víc vpravo nebo vlevo nebo kde vůbec je ta mrcha, teď prostě vidím jasné číslo a hotovo, žádný prostor pro vymýšlení blbin :-)

A když vidím tu debatu o vitamínu B - to mě vůbec nenapadlo, že by se mohlo přibírat po vitamínu B ocicka ???? Samozřejmě ho tak 10-14 dní beru, vůbec mě to nenapadlo, rozpraskaly mi koutky a připadalo mi, že na mě leze nějaká viróza, tak jsem si koupila B-komplex a lékárnice mi poradila, ať si dám ze začátku klidně větší dávky, že se rychleji zbavím těch koutků a pak pokračovat po jedné tabletě. No tak já samozřejmě beru poctivě béčko zed a nic mě nenapadlo. Samozřejmě, že né jeden, ale tak aspoň 4 za den cert abych se těch koutků co nejrychleji zbavila, že jo nene Tak já se z toho picnu strel - taková malá potvora a že by mi to zastavilo hubnutí? Myslíte, že je to možné, holky? Já furt přemýšlím, co dělám blbě a tohle mi vůbec nedošlo nene pořád si kontroluju co jím a tohle mi vůůůůbec nedošlo, fakt to může mít takový vliv?? no to jsem teda krááá......sně chytrá smích :-D

Dokonce jsem si začala poslední dva dny psát co a kolik sním a vypiju, abych to viděla podrobněji a samozřejmě to béčko jsem tam vůbec nenapsala, ani mě to nenapadlo !!! - hlavně, že si furt čtu dokola úvod do AD - bacha na jakoukoli žvýkačku, sirup proti kašli atd. (já miluju alkoholový bromexin na takový ten hnusný kašel, tak si to pamatuju) a vitamíny ani žádné prášky neberu. Tak teda nad sebou zírám, že mi to fakt vůbec nedocvaklo...

maruško lekarka - ty budeš určitě vědět z hlavy, jak béčko do těla dostat lépe přírodně - můžeš mi prosím poradit? help Já budu gůglit, ale až večer, už musím makat a ne furt prokrastinovat PC

já dnes - vajíčka na másle s čerstvou majoránkou a pak pochopitelně B-komplex zed (potřebovala jsem vyfouklá vajíčka, tak to hned vypadá zajímavěji, když to byla taková barevná omeletka místo volských ok mrk) na oběd bude vývar - a to mám na výběr z vepř.ocásků nebo ze slepice a pak si udělám z mixu hovězího a vepřového buď čevabčiči nebo sekanou - jééé tu jsem tak dlouho nedělala, že jsem si nemohla vzpomenout, jak se jmenuje nene Někde tu mám uložený recept, který chci zkusit. Jak se znám, tak udělám obojí, a přebytky schovám na mražák.

Než jsem si úplně rozhodila spaní s dětma, tak mi fungovalo dát si večer čaj z meduňky a do aromalampy v ložnici kápnout meduňkový olej. Pak jsem přešla na deci vína, to fungovalo bezvadně na vyčištění hlavy a rychlé usnutí bez zbytečného přemítání, co kde ještě musím udělat a na co nesmím zapomenout - ale na vínko budem mít nárok až budem štíhlice prsa

Hezký den všem kvet a pište pište :-D

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta IX.
Autor: lukasova ()
Datum: 17. 03. 2015 09:47


Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta IX.
Autor: Laura ()
Datum: 17. 03. 2015 10:18

Maruško díky

To jsem z toho teda jelen:

kopíruju - Niacin je jedním z vitaminů skupiny B. Tento vitamin je důležitý k uvolňování energie ze sacharidů.

No takže to tedy s AD bude souviset velmi ... jenom ještě nechápu přesně jak smích

a další kopíruju - Niacin je obsažen hlavně v tuňáku, játrech, krocanu, semenech slunečnice, arašídech, kvalitním černém pečivu (ne pouze přibarveném), fazolích, hrachu, pšeničných klíčcích. Nejvíce ho však obsahuje pivovarské droždí, ovšem ne ve formě piva.

To je tedy zajímavé, na slunečnicová semínka jsem měla poslední týden docela chuť.
10g slunečnic.semínka (to bude max. polévková lžíce, ale já bych si to převážila) má 1,7g sacharidů. To bych se teoreticky vlezla do sacharidů. Ale můžu slunečnicová semínka v první a druhé fázi AD? Nějak je mám v hlavě zařazené mezi ořechy, a že jsou vhodné až pro třetí fázi AD. help
No a teda zařadím si teď pravidelně tuňáka ve vl.šťávě. Konzervy jsem nejedla, dělala jsem si jídla z čerstvých nebo mražených ryb, které tady v okolí seženu - takže hlavně lososa, pstruhy, candáta, makrelu, pangase a aljaš.tresku.

Holky - díky za info pochvala

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta IX.
Autor: lukasova ()
Datum: 17. 03. 2015 10:33

Ono to všechno samozřejmě funguje tak nějak dohromady a izolovat a baštit jeden vitamín je dlouhodobě nesmysl, ale vyzkoušet, jestli to na to spaní bude mít vliv, to by mě zajímalo. Já to zkoušet nemůžu, většinou lehnu a spím do rána jak mimino...

Je fakt, když si to tak uvědomím - jak psali v tom článku - pamatuju, když zjistili, že moje babička má cukrovku (měla hypoglykemické bezvědomí), tak se jí zbarvil jazyk dočervena. Evidentně měla nedostatek B3 ocicka To všechno dojde člověkovi až tak nějak později, když si uvědomí souvislosti.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta IX.
Autor: svobge ()
Datum: 17. 03. 2015 11:32

tak to zase pěkná úrodička příspěvků..

Maruško, díky za uklidnění. Snad to pak bez něj dám. Nevím, kde je zakopaný pes..piju 3,5 l minimálně, jím vlákninu, občas i zeleninu a tvaroh..štve mě to..a koho taky ne.
Věrko, ona má tu nespavost i v Anglii a tam to rozcházet nemůže, je to horší .Není o co stát
Já nevím, jestli bychom neměli změnit vážení třeba na středu? V podělky jsem nejtěžší.
B komplex jsem brala docela dlouho, pak se kolegyně divila, že po něm nepřibírám a v tu ranu nastoupila psychika-chuťe, takže jsem to ukončila.Nepřibírá se po něm, jen je víc hlad a chutě Teď beru jen beta karoten kvůli barvičce a opalování.
Lauro, já dávám semínka často, téměř obden, sacharidy jsou OK, pokud nemáš nulu. Polovina z nich je totiž tuk. Ale ten prospěšným tak se s tím netrápím. Losos je taky samej tuk a jak šmakuje
já dnes teplá voda s citronem a slezink ( a vitamíny a krásná prsa), vejce, sušené maso, salátová okurka ( pár koleček)a vláknina, turek a jdu ohřát oběd-segedin, odpoledne asi tvaroh a semínka, večer kuše s ledovým salátem..možná dám odpolko spíš vařená srdíčka a žaludky..dle chuti..

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta IX.
Datum: 17. 03. 2015 12:23

Maruško a holky moc díky za poznatky :hura:

Vali - takže z toho doporučení (já to taky četla grinning smiley ) můžu jen ten čaj, krůtí dětskou šunku tu mám - tak večer pár plát. vcucnu, a mandle po troškách jím. Ale nejvíc stejně miluju slunečnicová semínka hop A taky bych to vážení přehodila, stejně na tu váhu lezu denně nene A chovej se u pečení vzorně - žádné šizení - semtam ořech do pusy Chut

Lauri - já teda po Béčku tloustnu - když jsem se doma starala o nemocnou maminku - tak doktorka jezdila jí píchat morfium, a mě B 12, protože jsem šíleně zhubla. A fakt jsem potom slušně přibrala. A synek nejml. byl rachitický - tak tomu jsme dávali Pangamin (což jsou vlastně kvasnice) a taky slušně přibíral bum Tak si vyber otoc

Hlavně už je mi jasné - proč se tak pídím po semínkách, miluju tuňáka a cpu se játrama - to všechno je B vit. JO Tak toho bych měla mít dostatek uklon

Linduš - tak to s dcerkou taky soucítím, je to hrůza před den - ani se dnes nepouštím do daní - jsem úplně vygumovaná :plac1: Musím hlavně dát psy do latě, spaní pak už doufám půjde, když mi nebudou kňučet u hlavy grinning smiley !! Beta karoten jsme taky brávala a pila k tomu mrkvovej džus - náš doktor to hned uhodl, že jsem měla úplně oranžové dlaně, tak jsem toho pak zanechala grinning smiley Možná jsem byla oranžová celá !!

Tak dám druhé kafe Velvetíka - ať neusnu - a pak vyrazím s pokladama na sluníčko kvet



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Věra Hankocyová (17. 03. 2015 12:27).

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta IX.
Autor: Laura ()
Datum: 17. 03. 2015 14:21

čau holky, už jsem tu dneska zas banan

Vážení a milí :-), já jsem taky pro pravidelné středeční vážení :vaha2:
Doufám, že nás bude hodně - mohli bychom se tak líp podporovat, co vy na to?

Jooo Věrko, kdyby mi bývalo došlo, že nejvíc vitamínu B je v Pangaminu, což vím, že jsou pivovarské kvasnice, tak by mi to bylo bývalo hned docvaklo, že se po kvasnicích čili i po béčku tloustne... Ale asi jsem měla nějaké zatmění nebo co, nebo spíš úplně vymeteno :-D

Snad to aspoň pomůže někomu dalšímu, neudělat tuhle chybu - však od toho je tu ta diskuze založená :hura:

Na oběd jsem nakonec udělala nahonem improvizované karbanátky na pánvi (pouze maso, vejce a koření) a musím se pochválit, fakt se mi povedly jedlici všem chutnaly. Ještě mi zbylo na jednu rodinnou dávku, tak je zítra zkusím pro změnu :-) upéct v troubě a rodince k tomu udělám nějakou omáčku.

Tady u nás je dnes krásně jarně kvet a slunečno, tak snad už to tak zůstane a já už se těším, že jak budu odhazovat ty tlusté kabáty a pak svetry, tak budu současně odhazovat ty moje tukové zátěže hop hop hop

Holky a v pátek je zatmění slunce - nemáte na to nějaký čarodějný fígl na hubnutí?? Jakože když o úplňku půst, tak co teprve při zatmění slunce mrk ?? Trvá to 2,5 hodiny, tak to bych vydržela i ten půst :-D


Hezký den :kral:

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta IX.
Datum: 18. 03. 2015 04:47

Hezký den kvet

Kéž by to počasí už vydrželo - včera byl krásný den - na schůzi jsem neusnula hop , ale vždy se tam rozčílím - takže dnes už zase od tří "mózuju" ! zed A v pátek další schůze cert Budu to muset přehrát na někoho jiného z domu grinning smiley !!

Sákriš - zatmění slunce? Tak ten půst asi Lauri dám grinning smiley grinning smiley JO To se dá vydržet :hura: - ale to je pořád něco - nejsilnější erupce na slunci .... HOT

Já dnes pribor2 - Velvet beze všeho, heřmánkový čaj, voda - kuř. játra a majoneza, vejce natrvdo plněná sardinkovou pomazánkou - večer čaj meduňka (ta mi teda moc nechutná, ale co už grinning smiley)

P.s. Holky je středa - to vážení dnes - nebo to necháme až napříště ?? prsa

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta IX.
Autor: Valentýna ()
Datum: 18. 03. 2015 07:18

Ahojky,

já vážení ve středu, ale 1. 4.:-D.

Věrko meduňka mi taky nechutná, s medem to ještě šlo, ale na ten musíme zapomenout:-(.

Dnes jdu:chuze: po doktorech, jeden v 9 h. a druhý v 11 h. To přijedu odpoledne a ještě musím koupit rodince pečivo. Navečer jedny narozky, už jsem hlásila, že sladké nebudu:-).

Musím se pochválitpochvala, včera večer jsem si vzala kousek kuřecí tlačenky, ale nic moc a v kuchyni ten ořešákocicka. No kousla jsem si, rozkousala a říkám si vole celej den to vydržíš a kvůli kousku buchty si to poděláš na 3 dny a tak jsem natočila vodu, vyplivla, vypláchla a šla spát. Dobrý co, to jsem ale kůň:-D

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta IX.
Autor: svobge ()
Datum: 18. 03. 2015 11:40

Ahoj holčiny,
JHo, BVěrko, to sedí.Brávala jsem ten betakarotem každý den a měla jsem oranžové dlaně a taky mi pěkně páchly jako spálená kůže..proto beru méně a moje nejoblínější jsou také slun. semínka (mám je každý den) a tuňáček
Já se také vážím každé ráno, takže dnes 62,2 trošku to jde dolů, tak mám radost, kdo by taky ne, žejo
Verko ty máš docela šrumec-pejsci ( co prst?), schůze, daně.., ty se koukám nenudíš..
Lauro-půst zatmění-to by bylo super, kdyby to tak fungovalo-dobrý postřeh
Valentýno-dobrý, já když takto kousnu tak už nedám, přemýšlela jsem, že tak budu baštit voňavé rohlíky ale asi bych to nedokázala vyplivnout..
Jó sluníčko super motivuje, zatím bundu jen rozepínám až ji sundám, půjde to ještě lépe..
já dnes ráno klasika teplá voda s citronem, slezink a vitámíny, snídaně v práci vejce,oběd opakovaně segedin, odpolko žaludky a srdíčka, večer tuňáček..tak sluníčku zdar

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta IX.
Autor: Valentýna ()
Datum: 18. 03. 2015 13:21

Tak jsem doma, ráno jsem měla jen teplou vodu a v nemocnici jsem se také napila vody.

První jídlo klobása na grilu, říkám paní dejte mi to do sáčku bez chleba a tácku, paní mi jí zabalila do alobalu a jak jsem byla v autě tak jsem se do ní pustila. Kupuji je u Lidic mají výborné, skoro jako domácí. Doma holka vařila hovězí k rajské a tak jsem si dala ještě vývar s kouskem masa a teď mám můj obr hrnec kafe se šlehou. Ještě jsem koupila uzená žebra a libovou tlačenku, no zásoby musí být, aby bylo po čem sáhnout.

Svobge - já když kousnu tak už nedám nemá chybu:-D JO

Nebereš náhodou selzink (selen a zinek?)

Napsala mi doktorka na to pískání v uchu zase tebokan a je prý 3x silnější než minule, jen na předpis, v lékárně ho musí objednat a ještě na prokrvení betaserc, ten 1. týden 3x denně a pak 2x.To budu jíst jen prášky a já je táák nechci, ale tohle vyzkouším.

Mějte se a držme se :-D !!!!!!!!!

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta IX.
Datum: 18. 03. 2015 13:22


Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta IX.
Autor: lukasova ()
Datum: 18. 03. 2015 13:37

Věro, s tím pliváním mi to přijde úchylný nene Já to zažila jednou v metru - nastoupila anorektička s koláčkem v pytlíku, sedla si tak, aby na ní skoro nikdo neviděl (já seděla zrovna proti ní nene), kousla do koláče, rozžvýkala a plivla do pytlíku...bylo mi z toho špatně.
Jestli k té anorexii paní Žilková taky neinklinuje.

Stánek u Lidic znám, prý je hodně oblíbený smích

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta IX.
Datum: 18. 03. 2015 16:10

Maruškoooooooo - no fůůůůůůůůj, to bych velebnosti asi blila grinning smiley A takhle na veřejnosti - ty anorektičky jsou fakt nemocné :-( Jj Žilková, její Agátka ji to naučila, a manžel vypadá "vyplivaně" taky ocicka

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta IX.
Autor: lukasova ()
Datum: 18. 03. 2015 16:25

"manžel vypadá vyplivaně", ty jsi číslo záchvat

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta IX.
Autor: Laura ()
Datum: 18. 03. 2015 16:57

Ahoj holky kvet

tak co je dneska s tím středečním vážením? :-) Jediná svobge - chválím

já tedy hlásím 73,2 kg (na nové váze) takže krásných 100g dolů od včerejška :-D

Maruško - super odkaz - díky, fakt je to moc zajímavé JO

dnes jsem bez béčka, tak uvidím dále, jak to bude fungovat - snídaně vajíčka na másle a trochu anglické slaniny, na oběd ty karbanátky s majonézou a okurkou. Na večeři bude asi tuňák s led.salátem. A před chvílí jsem si pomlsala bio-kokosového oleje - když ho tam tak v článku pěkně vychválili, budu si ho dávat ráno na start :-)

kopíruju:

Kokosový olej dokáže zlikvidovat herpes i viry chřipky

Základní a nejdůležitější tuk je kokosový olej. Za prvé má v sobě víc jak 50% kyseliny laurové. Mateřské mléko má asi 14%, colostrum (první mateřské mléko ) má také daleko méně.

A pokud si ráno vezmeme kokosový olej, pokud možno bio, tak dochází k jedné základní věci. Kyselina laurová se v těle mění na monolaurin a ten dělá tu věc, že likviduje obaly u virů a bakterií. Tím je udělá úplně bezbrannými a náš imunitní systém si s nimi hravě poradí. To se týká třeba viru chřipky nebo herpes virů.

Druhá věc, která je neméně důležitá, je to, že ten základní keton v tomto oleji je kyselina beta-hydroxymáselná, která je strašně důležitá pro náš mozek. A je naprosto blahodárná pro celý náš organismus.

Hezký den banan

Laura

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta IX.
Autor: lukasova ()
Datum: 18. 03. 2015 17:16

Lauro, jaká kokosový olej kupuješ? Já o něm silně uvažuju, vzhledem k tomu, že má i účinky proti plísním (kyselina kaprylová).

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta IX.
Autor: Laura ()
Datum: 18. 03. 2015 17:28

náhodou jsem narazila na pár info o kokosovém oleji asi před měsícem a poprvé jsem si ho objednala U Džoudyho jen malé balení - zrovna jsem si tam brala ty ušní svíčky.

A pak jsem ho objevila normálně v DM drogerii - je to BIO kokosový olej za studena lisovaný panenský od firmy Purity vision a stál 192 kč 300ml

- je úplně super, fakt jsem z něho nadšená, můžeš si ho rovnou namazat na tělo, pleť, udělat masku na vlasy, používají ho holky, co si dělají domácí kosmetiku nebo všude místo sádla. No a k jídlu normálně -třeba prasecky jako já - normálně lžičkou do pusy :-) tak moc mi chutná, že je mi líto ho nějak přepalovat na pánvi a něco s ním dělat. Ale dá se prý použít v kuchyni na vaření, pečení i studenou kuchyni. A taky prý nějak pomáhá regeneraci zubů a desinfekci ústní dutiny - že ho jakoby kloktáš, on do sebe natáhne zplodiny a pak ho vyplivneš.
Když tak napiš na co je dalšího vhodné ho použít. Proti plísním funguje jak?

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta IX.
Autor: Oliwia11 ()
Datum: 18. 03. 2015 18:21

Ahoj děvčata,

tak zase jen v rychlosti má dnešní váha je 81,6 kg váha jde dolů, 1. fáze se začíná vyplácet. Dneska jsem měla pečenou krkovičku - mňam. A samozřejmě zase okurku. Večeře - vývar a pár kuřecích srdíček.

Děvčata držte se, myslím na vás a doufám, že někdy bude více času napsat.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta IX.
Autor: lukasova ()
Datum: 18. 03. 2015 20:05


Nastavení: OdpovědětCitovat
Strany: PředchozíPrvní...4142434445464748495051Následující
Aktuální stránka: 47 z 51


Provozovatel serveru ZHUBNEME - diskuzni forum nenese zadnou odpovednost za zde uvedene prispevky, tyto jsou nezavislymi prispevky uzivatelu fora a nemusi byt vzdy v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Provozovatel si vyhrazuje pravo je v pripade nevhodnosti (urazky, sproste vyrazy, nepovolena reklama nebo texty v rozporu se zakonem) odstranit. Take inzeraty na prodej a nakup nezdravych produktu budou mazany, protoze jejich uzivani neni v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Informace, ktere jsou zverejnovany na serveru zhubneme.cz podlehaji autorskemu zakonu a jakekoliv dalsi sireni nebo publikovani casti nebo celku je bez predesleho pisemneho souhlasu provozovatele zakazano.

Zasady zpracovani osobnich udaju: GDPR


This forum powered by Phorum.