Warning: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead in /data/web/virtuals/256844/virtual/www/subdom/forum/mods/bbcode/bbcode.php on line 217
Atkinsonova dieta IX.
Diety :  Forum serveru ZHUBNEME.cz The fastest message board... ever.
Veskere navody, rady a tipy k dietam 
Strany: PředchozíPrvní...4142434445464748495051Následující
Aktuální stránka: 46 z 51
Re: Atkinsonova dieta IX.
Datum: 12. 03. 2015 17:31

Maruško - ale to "babo radˇ" - nebylo na Tebe - to bych formulovala mnohem kulantněji grinning smiley JO

Aha - no všeobecně moc nesolím, budu to muset napravit ... A bílé víno mi nechutná :-( - a červené moc povolené není ...... Radši si přisolím :hura:

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta IX.
Autor: lukasova ()
Datum: 12. 03. 2015 18:02

Já to myslela tak, že když se víc solí, zadržuje se voda :-). Tak to tady zrovna moc nesedí...Ale stačí třeba žilní nedostatečnost, kdy natékají nohy.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta IX.
Datum: 13. 03. 2015 05:18

Krásné ranko všem kvet

Maruško díky za rady - takže nesolit - já si to myslela :-) JO
To počasí nás zkouší - ještě, že jsem ty skříně zatím vynechala - včera jsem na dlouhé procházce večer hezky vymrzla :vanice: Vůbec se cítím nějaká "pomotaná", chytly mě záda - tak to svádím na to počasí grinning smiley

Já dnes pribor2 - káva - čaj - vejce na másle, čaj - voda - tuňák, mezitím na svačinky kolečka uheráku banan

Mějte hezký den holky a držte se prsa

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta IX.
Autor: Oliwia11 ()
Datum: 13. 03. 2015 09:14

Ahoj děvčata,

jak si vždycky říkám, že na tu váhu nepolezu každý den, tak to nikdy nedodržím, ale dnes mám 82,2 kg takže dobrý a jedu dále 1. fázi - vyplácí se to. :-) Akorát jsme včera s kámoškou "daly bílé vínko", ale to mám vyzkoušené, že mi nevadí.

Ladusko - díky za recept na zavařené maso, vyzkouším to zcela jistě - moc mě to láká. Mám plecko, tak to zkusím s ním. Dneska peču bůček, tak jsem si hned odkrojila kůži, ať jí můžu přidat do sklenic. Potom nahlásím, jak se mi to povedlo. Ještě jsem nikdy maso nezavařovala.

Věruš - někdy ta váha prostě tak lítá, však to známe všechny, hlavně se vyprdni na tu šlehačku a ani na ni nemysli :-) Víš jak to je, projdeš kolem cukrárny - podíváš se na zákusek a už jsi o 2 kg těžší :-)

Nějak pořád nestíhám, tak se omlouvám, že píšu málo, ale jsem stále s vámi.

Děvčata držte se

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta IX.
Datum: 13. 03. 2015 09:46

Oliwijko - však jsem psala Vali - jak jí tu šlehajdu závidím otoc já už jedu jen se dvěma slabounkýma Velvetama - beze všeho už déle, proto mě to tak naštvalo HOT Dneska sice je to kilo pryč, ale takhle budu pořád přešlapovat na místě zed Ale vydržííííííííím - musí se to hnout banan !!

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta IX.
Autor: lukasova ()
Datum: 13. 03. 2015 10:12

Věrko, nejlepší míra je pásek u kalhot, tam to vidíš hned...



Upraveno 1krát. Naposledy upravil lukasova (13. 03. 2015 10:13).

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta IX.
Autor: svobge ()
Datum: 13. 03. 2015 10:55

pěkné dopoledne všem nám,

Maruško, s tím masem dám pak vědět, část chci na ten segedim a vařím ho dost i do mražáku a něco zítra k obědu. Tak uvidíme jak bude vypadat, někdy je samo o sobě hnusné a prorostlé..

Věrko, já už taky jen slabý velvet bez ničeho, i bez skořice ( zůstávala na dně a nebylo do dopíjení dobré, občas turek v práci.

Já dnes ráno váha nic moc 62,4 ale pásek na 4 dirku-hurá.Snad tak bude i v pondělí po víkendu. Včera s kámoškou na večeři jsem byla vzorná a fakt pila jen tu colu lehkou..a kamarádka je nemocná ( po chemoterapii) a neměla klasicky chuť na jídlo ( minule jsem po ní dojídala smažený sýr a hranolky), včera si dala jen horké maliny se šlehou..pak na mě dělala oči a já šikulka odolala.Ani jsem neochutnala...

Dnes baštím ráno vejce, dopolko sušené maso na oběd mám polévku s masem z uzených žeber a dojím se asi zbytkem žaludků.A na večer mám chuť na zavináče.

Nevím jak vy ale já potřebuji aby jste mi držely palečky o víkendu..asi nezvládnu nulu ale tvaroh si dovolím..tak v podělí se těším na všechny..

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta IX.
Autor: toscav ()
Datum: 13. 03. 2015 13:24

Drahé dámy,
dlouho jsem se neozývala,ale četla.Neměla jsem co psát, váha stála a stála... :-(
A dnes i trošku polezla nahoru(půl Kg) Tak jsem se nakrkla a změřila si ten tuk, vodu a svaly..... a hle?????? Svalstvo šlo o kilo nahoru, tuk o dvě procenta dolů!!!!!
Voda drží. Tak jsem strašně ráda, že se to takhle hýbe...
V první moment jsem byla smutná,nechápala, nejím nic zakázaného, nasadila jsem hodinové večerní tůry se psem, fakt jsem nelumpačila.
A ono se to hlo přesně tak, jak potřebuji.
To jsem vám chtěla napsat, aby jste nebyly smutné, když se to nějak hýbe jinak, než bychom si představovaly.
Tak všem držím palce a opravdu doporučuji tu váhu s rozlišením. (sehnala jsem ji na SBazaru za 200Kč,nakoupila nové baterky a šlape jak divá).
Krásný den a hodně úspěchů.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta IX.
Autor: Laura ()
Datum: 13. 03. 2015 22:10

Ahoj holky kvet

taky jsem nějak nestíhala a hlavně ta mrcha váha mi furt stojí strel, tak se mi ani nechtělo moc psát. Takže jsem dneska zase najela na první fázi, tak uvidím. To by v tom byl čert, aby se to konečně nepohlo cert

Oliwie - přesně to si taky vždycky říkám, že vydržím a budu se vážit aspoň obden, ale ne, vždycky tam musím a musím vlézt, protože co kdyby náhodou tam byl pořádný úbytek, že jo :-) prostě logika mi jde úplně stranou.

No a dozvěděla jsem se, že jdeme začátkem května na svatbu, tak se toho trochu hrozím :-( . Ale docela jsem sama sebe pobavila, když jsem si dnes pěkně pekla slaninku na grilu a u toho jsem se dívala na šaty - samozřejmě na hubeňourkách. Tak jsem si říkala, že to pro AD neznalého mohlo vypadat dost humorně.

Hezký víkend všem

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta IX.
Datum: 14. 03. 2015 05:24

Hezkou sobotu všem kvet

No tak vidím, že v tom s tou mrchou :vaha2: nejsem sama ocicka

Bude to o tom - vytrvat Andel1 , však ono se to hne JO

Toscav - to mě motivuje, že se ty tuky takhle hýbou - hned se mi s tím líp žije :hura:

Svobge - držím co mám, ať po víkendu nemusíš opakovat " Ó - jak hluboko jsem klesla " grinning smiley grinning smiley Nedej se !! otoc

pribor2 Velvet, čaj, kuř. srdíčka s kari a kukurmou, večer - klasika tuňáček :-)


Jedeme dááááááál - však se nedáme, ne ? prsa

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta IX.
Datum: 15. 03. 2015 07:30

Jéje - zase sama - tak supr neděli všem přeju kvet

Dneska jsem tu už pozdě grinning smiley - protože mí drahoušci mě vyhnali na procházku v pět ráno myska Je to tady ve něstě pořád dokola - k něčemu čuchnou, pak to chytnou jeden od druhého - a už lítáme ocicka

Snažím se, snažím - ale včera jsem měla nějaký deficit - tak jsem šoupla 5-6 mandlí strel - takže čistá 0 sach. bude zase v týdnu hop Asi je to i tím pošmourným a deštivým počasím tady - člověk sedí u bedny, a NEVÍ CO BY nene

pribor2 - dnes už byl Velvet, teď čaj s heřmánkem - potom nákup (máslo a sardinky - pánové chtějí pomazánku) - kuř. játra s majonezou, vejce natvrdo se sardink. pomazánkou

To jsem zvědavá, kdo bude zítra hlásit váhu :vaha1: - já asi ne - protože je to pořád stejné numero zed - sláva, že aspoň nepřibírám :hura:

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta IX.
Datum: 16. 03. 2015 05:16

Vítám po víkendu kvet

tak snad už se vypršelo a bude jen krásně :-)

Dnes jen jídelníček - i tak je mě tu až dost grinning smiley

pribor2 Velvet, heřmánkový čaj - přírodní řízek s majonezou, tuňák a vejce natvrdo


Tak se mějte hezky, a komu se chce do hlášení :vaha2: - tak do toho uklon - u mě se nic nemění - stále cca 69kg :-( - nemám ze sebe radost, ale možná je to i prášky, co jsem musela začít brát na noc nene - protože už nespím fakt douho.....

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta IX.
Autor: lukasova ()
Datum: 16. 03. 2015 08:13

Věrko, uděláme pokus - zkus si koupit B komplex nebo jen čistý vitamín B3, schválně, co to udělá s tím spaním :-)

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta IX.
Autor: Valentýna ()
Datum: 16. 03. 2015 08:39

Ahojky,

vítám po víkendu, vyloženě jsem ho proflákala. ATB jsou dobraná a je mi podstatně lépe:-).

Už jsem na mojí shozené váze jako prvního a tak ode dneška bojuji za další shozené tuky, aby bylo na apríla co zahlásit:-).

Svobge Novák je řeznictví a u nás mají prodejnu v Penny, jak dopadl víkend? Určitě v pohodě:-).

Věrko u nás také krásně, ve skleníku začínají růst ředkvičky, už se těším na domácí zeleninku. Včera jsem snědla asi 10 koupených ředkviček a s váhou to nic neudělalo tak dobré.

Dnes mám pomazánku z tvarohu a šunku, od soboty zbytek gyrosu a večer asi tuňák nebo matesy. Teď si jdu dát kafčo, to je moje pojistka na chutě, fakt se s ním zaplácnu, když mám na něco chuť. (holky já blbka koupila mazanec, ten miluju a nikdo ho nejíocicka to bude zkouška, asi ho rozdám)

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta IX.
Autor: svobge ()
Datum: 16. 03. 2015 12:41

Ahoj holky,

tak hurá, víkend super, děkuji všem, kdo si vzpomněli. Sobota byla válecí a i přesto jsem vše zvládla bez chybičky.Neděle také dobrá, jen jeden malinký čtvereček hořké čokolády na vaření před spaním. Po dlouhé době i dobrý víkend.
Váha mě trošku mrzí-v sobotu a v neděli 61,9 a dnes 62,4-mrcha.Určitě to udělala schválně.
Dnes zatím vejce ráno, segedin a vláknina, teď dám turka bez ničeho a opolko Cottage ( 2 UV) a večer kuřecí masko. Jdu do posilovny tak pak ještě protein ať přežiju.
Maruško, už jedu 2 balení Gas Trip. Nevadí?
Tedy Věrko, to nespaní musí být hrozné. Já jsem velký spáč.Zaspím naprosto všechno krom bolesti zubů. Usínám hned jak Budulínek. ale vím jaké to je.Dcera má podobné problémy..mám tak přes noc vypráno, pověšeno, vyvenčený pes..tedy měla jsem, je ta co je Anglii.prochodila celé noci.
Peny tu je ale trošku mimo moji trasu, tak tam nechodím, škoda. Myslím moje škoda.
Jinak kýtu v Albertu jsem nakoupila, byla docela dobrá. Mám segedin na celý týden a 3 sklenice vepřovky..na jsem zvědava...

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta IX.
Autor: lukasova ()
Datum: 16. 03. 2015 12:50

Svobge, oni se mají brát 2 balení po sobě a za půl roku zopakovat (samozřejmě, když jsou problémy). Dlouhodobě bych to asi nebrala.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta IX.
Datum: 16. 03. 2015 13:13

Maruško - vyzkouším JO co to Béčko se mnou udělá! Zatím beru Tritico - není návykové, no ale stejně jsem od tří vzhůru .... Díky moc za radu otoc

Linduš - to je přesně ono - v šest už vyvenčení psi, vytřené podlahy, prádlo taky už visí - večeře pro pány hotová grinning smiley hop Tak to máš blbý, že je to zrovna ta dcerka v Anglii grinning smiley Já už spaní závidím kde komu - jsem přes den jak připipotmělá strel Ty pondělky má ta mrcha váha nějak zmáknuté - že všichni vážíme víc ocicka - Musíme ji :vaha2: nějak ošulit !!

Vali - no konečně se z toho hrabeš, viď? Taky se Ti to táhne a s tou váhou jsi dobrá pochvala Domácí zeleninka - no Ty se máš - o tom si můžu nechat jen zdát! To Ti to půjde samo JO Hlavně, ať už jsi zdravá - a ukecaly jste mě - jdu dát Velveta prsa - mě kafe taky zahání chuť Chut k jídlu ... Tak zatím banan

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta IX.
Autor: lukasova ()
Datum: 16. 03. 2015 13:18

Věrko, je to otázka metabolismu aminokyseliny tryptofan. Ten se přednostně metabolizuje na B3, pokud je jí v organismu nedostatek. No a když zbyde, metabolizuje se tryptofan na serotonin (hormon dobré nálad) a metatonin spánkový hormon) a tady je možná ten problém. Ale možná taky ne, nicméně to stojí za vyzkoušení :-)

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta IX.
Datum: 17. 03. 2015 07:23

Krásný sluneční den kvet

koukám, že už nás tu moc nezbylo :-( , ale pořád doufám, že nás holky aspoň čtou ocicka

Maruško - určitě si koupím a vyzkouším JO a nebudu po Béčku tloustnout ? otaznicek To bych se strel !! grinning smiley

Pejsci mají jaro - takže dnes opět ve dvě ráno běhání po parku ... Že já nemám fenku - dcera neměla rozum asi !! Takže ten spánek mi s prášky není souzen - a místo abych hubla - tak fakt spíš přibírám - stres chjoooooooo .......

pribor2 dnes Velvet slabý bez ničehož, čaj heřmánek, nudličky z vepřového s kukurmou a kari, navečer tuňák - čaj meduňka

a taky večer "výživná" schůze předsednictva družstva - tam ale určo usnu hop

Tak holky písněte PC - i když třeba zrovna pauzujete banan

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta IX.
Autor: Valentýna ()
Datum: 17. 03. 2015 08:46


Nastavení: OdpovědětCitovat
Strany: PředchozíPrvní...4142434445464748495051Následující
Aktuální stránka: 46 z 51


Provozovatel serveru ZHUBNEME - diskuzni forum nenese zadnou odpovednost za zde uvedene prispevky, tyto jsou nezavislymi prispevky uzivatelu fora a nemusi byt vzdy v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Provozovatel si vyhrazuje pravo je v pripade nevhodnosti (urazky, sproste vyrazy, nepovolena reklama nebo texty v rozporu se zakonem) odstranit. Take inzeraty na prodej a nakup nezdravych produktu budou mazany, protoze jejich uzivani neni v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Informace, ktere jsou zverejnovany na serveru zhubneme.cz podlehaji autorskemu zakonu a jakekoliv dalsi sireni nebo publikovani casti nebo celku je bez predesleho pisemneho souhlasu provozovatele zakazano.

Zasady zpracovani osobnich udaju: GDPR


This forum powered by Phorum.