Diety :  Forum serveru ZHUBNEME.cz The fastest message board... ever.
Veskere navody, rady a tipy k dietam 
Re: Atkinsonova dieta IX.
Autor: lukasova ()
Datum: 02. 03. 2015 10:42

já tu jarní změnu čas taky nesnáším, člověk je jak praštěnej polenem...JInak už je to samozřejmě veselejší, už je déle vidět.

Svobge a ostatní - byl by zájem o měření celkového stavu organismu? Že bychom něco naplánovaly zase v Brně, třeba na květen?

Jde o počítačovou diagnostiku - přístroj určí, co vám schází - vitamíny, minerály, kolagen apod., co vám přebývá - např. těžké kovy, kyselina močová a další "lahůdky" a jak vám fungují orgány, zda jsou v pořádku cévy, játra, ledviny aj. A pak je možno se případně poradit, co s tím.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta IX.
Datum: 02. 03. 2015 11:05

Holkyyy - oprava - úplněk je ve čtvrtek JO zmátlo mě datum pátého, tak jsem si to hned spojila s pátkem grinning smiley Já to zkusím - ať pokořím tu čtvrtou dírku na pásku hop
Svobge - já sníst co Ty - tak se nehnu nene O té vodě ani nemluvě - proto asi to hubnutí tak zvládáš JO JO Mě teda v Anglii a na Manu taky nechutnalo - ten měsíc byl očistec - většinou jsem byla na oříškové kávě COSTA a sýrech ... Letos s mladýma na ostrov na závody nejedu, ale možná poletím s nimi na UlsterGP do Irska - tak doufám, že tam neskončím jen na whiskey banan
Vali - Ty jsi tak statečnáááá grinning smiley JO - ty kapsy muži taky kupuju, ale se mnou to naštěstí nic nedělá!! V Prostřenu dopoledním mě teď pije krev snědý spoluobčan otoc - všechno je nic moc - ten asi bude dělat bůček - a to bude ONO !! Ať už jsi brzy zdravá - musí to být otrava nene
Vladunka1 - gratulace k úbytku pochvala a k tomu, že narozeniny proběhly bez ztráty hvězdičky - jen tak dál !! A sláva všem zabijačkám :hura: ať si Unie trhne nohou !
Laura - Ty jsi spisovatelka - hned to tu ožilo ! banan Jen tak dál - ať tu 60tku pokoříš - Ty určitě těch 57 kg dáš JO

Zatím kafe, voda 1 litr - a teď snídaňo-oběd klobáska - tak zatííím kvet



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Věra Hankocyová (02. 03. 2015 11:12).

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta IX.
Autor: Vladunka1 ()
Datum: 02. 03. 2015 11:29

A odkud holky vlastně všechny jste? Já hlásím Prahu..smiling smiley

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta IX.
Autor: Laura ()
Datum: 02. 03. 2015 11:55

lukasova - to je ten přístroj oberon, nebo něco jiného? Já bych zájem měla, akorát musím trochu překonat strach - pomooooooc co když mi to najde něco strašného help - můžeš napsat více info? díky lekar Vy tady na to jezdíte nějak pravidelně?

Vladunka1 - já jsem necelou hoďku od Brna, ale dřív jsem bydlela nějakou dobu v Praze, tak aspoň takhle virtuálně zdravím Prahu :hura:, v něčem mi docela chybí (a v něčem vůbec :-))

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta IX.
Autor: Laura ()
Datum: 02. 03. 2015 12:16

věru - ty se máš, že se dostaneš do světa JO tiše závidím (v dobrém) já jsem vždycky chtěla hodně cestovat anebo i nějakou dobu žít v zahraničí, ale nějak se mi nezadařilo, párkrát jsem sice někde byla, jinak hlavně po ČR a Slovensko - ale to ani neberu jako zahraničí a teď je ze mně nefalšovaný zápecník domácí. Musím se přiznat, že obzvlášť teď - a to má i souvislost s mou nadváhou. Stydím se přijet někam ke známým, kde mne dlouho neviděli, abych unikla tomu divení se a řečem okolo toho jak jsem tlustá a jak to hrozně vypadá a jak mě skoro nepoznali.... :brek: tak jsem ochotná jezdit jen tam, kde mě nikdo nezná a co jsem se takhle vyprasila, tak navíc nemám potřebu jezdit někam do horka, protože mi to nedělá úplně dobře. A to jsem vždycky vedro milovala. No doufám, že letos už to budu snášet všechno lépe JO

Tak Věrko, občas mi klidně napiš nějaké info a zážitky z cest, jestli chceš, strašně ráda o takových věcech čtu a alespoň virtuálně cestuju a říkám si, že ty zkušenosti, které slyším od druhých, třeba přece jenom někdy využiju.

Tedy doufám, že to nevadí? Nemusí se tu psát pouze a striktně jen o AD nebo jo?

...ať nedostanu černý puntík ocicka

Hezké pondělí všem, kdo má modré se má nejlíp, já tady dneska ve skutečnosti prokrastinuju (houby spisovatelka :-D dělat se jí nechce :-D), ale už jdu honem makat myska PC

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta IX.
Autor: lukasova ()
Datum: 02. 03. 2015 12:34

Já jsem taky z Prahy, ale do Brna občas jezdívám (srazy internet, školení atd.).

Oberon je daleko složitější, můj program udělá základní přehled problémů a je to dobrý, když člověk chce trochu zlepšit svůj život a zdraví, nasměruje ho to.

A psát se tu smí o čemkoli, co souvisí se životem, tedy i o cestování smích

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta IX.
Autor: Valentýna ()
Datum: 02. 03. 2015 12:45

Lauro ty míry ti měří BMI, když jsem to zkoušela, tak jsem ho tam měla napsaný a teď jsem jela bez překladače a výšku jsem napsala asi do špatného polička a není tam, ale nevadí.

Jo zabijačky, něco jsem si jich u tchánů:-) užila, až mě to nebavilo, jo co bych za ně dnes dala, chutná mi všechno:-D. Vy mi dáváte - klobásky, zabijačky!

Letní čas taky nesnáším, trvá mně to 14 dní než se srovnám:-(.

Holky v březnu mě čekají dvoje narozeniny, dva svátky a hned v dubnu narozky a svátek - to bude nářez, na co já se vymluvím? Asi na to, že jsem přežraná:-D.

Doma to zase nikdo neví a tak jsem zvědavá kdy to poznají, poprvé to docela trvalo, už si to nepamatuji, ale bylo to po shození min 15 kilo.

Už to na sobě vidím, mizí břicho a vzadu boky nad zadkem, ale doma chodím v plandavém triku a tak je ještě nechám. Kalhoty co jsem nosila naposledy už vzít nemůžu, pěkně na mně plandají:hura:. Naštěstí mám různé velikosti, jsem přeborník v nakupování malých věcí, že do nich zhubnu:-D.

Bydlím kousek od Prahy a jezdím tam do práce.

To měření mě zajímá, ale do Brna to mám trošku z ruky:-(.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta IX.
Autor: lukasova ()
Datum: 02. 03. 2015 12:52

V Praze není s měřením problém :-) V úterý Praha 13-Nové Butovice, během týdne na Smíchově.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta IX.
Datum: 02. 03. 2015 13:40

Laurooooo - co blázníš - vždyť Ty ani nemáš takovou nadváhu, aby ses musela někde stydět !!! Nesmíš se kvůli tomu zavírat - těch pár kilo shodíš raz-dva, ale život utíká mílovými kroky - a byla by škoda si ho nechat protéct mezi prsty andel

Jj - vedro taky nemusím - v pubertě jsem žila několik let s rodiči v Egyptě-Káhiře - táta tam učil na VŠ.. Miluju památky - tam jsem si jich fakt užila, chtěla jsem studovat egyptologii, ale manžel byl rychlejší, - a já maturovala s nejstarším synkem v osmém měsíci grinning smiley , - a rozhodla se pro velkou rodinu otoc Rodiče i brácha mi brzy zemřeli - tak asi i proto :-) Dcera a skorozeťák jezdí rychlé motorky - závody v Anglii, Irsku a u nás - je to hodně nebezpečné - jezdí přírodní okruhy, města atd. - žádná úniková zona - takže si strachu užiju až až... Ale fotím a dávám na FB, kde jim vedu irskou sportovní stránku a mám po světě takhle hodně přátel... Mají v Irsku velkou skupinu fandů - tak snad se tam letos podívám - moc se mi ta krajina líbí, a vím, že mě známí vezmou i na výlety po památkách. Ale už jsem ve svém věku taky líná a vymlouvám se, jenže pak mě ukecají a já jsem nadšená grinning smiley Třeba ostrov Man mi úplně učaroval - je to opravdový skvost JO Ale měsíc je dlouhá doba jeden z našich psů - stafík je špatný - tak ho nemohu nikomu nechat na starosti - moji kluci by to už potřetí asi nedali :-( Ale já si to vynahradím po závodech tady doma :hura:

A jsem z Brna - do Prahy jezdím za našima závodníkama, ale stačí mi to vždy na chvilku, - a mám dost banan !!

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta IX.
Datum: 03. 03. 2015 05:04

Krásný den kvet

Včera jsem se nějak rozesala - tak dnes jen

pribor2 zelená káva s kouskem másla, heřmánkový čaj, - na oběd asi nějakou rybu - uvidím co "chytnu" v obchodě otoc a na večer mám ještě jednu pálivku klobásku

Všem přeju hezké ubývání prsa

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta IX.
Autor: Dany ()
Datum: 03. 03. 2015 06:53

Zdravím všechny,

Maruško, díky za nabídku, já se s nadšením hlásím na měření :-) Aspoň uvidím, jak jsem od října pokročila, snad se něco málo hnulo k lepšímu i zdravotně (láduju se tlačenkou, kvůli kolagenu, atp.). Jinak váha je optimální - 57 kg, tam už není co zlepšovat :-) Jenom to cvičení, uááá, to je tedy u mne u lenocha, furt stejná tragedie :-(

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta IX.
Autor: lukasova ()
Datum: 03. 03. 2015 08:15

OK, tak uvidíme, jestli se ještě někdo přihlásí :-)

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta IX.
Autor: Laduskaa ()
Datum: 03. 03. 2015 08:26

Ahoooj hubňulky,
hlásím, že jsem ze Žatce, města chmele a piva!! :-)
Hubnutí se mi asi dočista zastavilo, na fb jsem se dočetla, že se to prostě může stát, i na mnoho týdnů a pak se to zase rozjede, tak se tím už netrápím, jedu dál ve svých kuřecích steacích se zelenou zeleninkou a čekám, až ten zázrak přijde :-)

Taky se na FB rozjela celkem ostrá diskuze ohledně ovocných čajů, to mě překvapilo, složení čaje jsem vážně nikdy nehlídala. Odbornice a rádkyně, jak to je??

A s tím půstem, sakra, tentokrát už to dám!!! Hned šidím a ptám se... smím při půstu kafe??? Jestli budu jen na vodě, tak abych si sehnala hlídání, páč ten půst prospím. S mým nízkým tlakem.. to je jasnačka :-D

Závidím vám, holky, to cestování. Já jsem takovej záprtek domácí. Vždycky když dám dohromady nějaký peníze, hned je vrazím do študií, dětí a bytu... a zase jedeme na dovolenou na Šumavu :-D Schovávám si to na důchod :-D Takže největší dálka pro mě bylo jedno krásný Španělsko :-D Mno...držte se a hlašte úbytky, ať vidím, že to jde a i mně to půjde!! :-)

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta IX.
Autor: lukasova ()
Datum: 03. 03. 2015 08:55

Ladusko, já byla vloni poprvé v Řecku (Korfu) a taky krásný JO Moje kamarádka je o 6 let starší a v 50 letech jela na měsíc do Číny, teď už byla 3x v Indii - takže nic není ztraceno. Když jsou peníze, tak už stačí jen odhodlání :-)
Pamatuju na jednu klientku, té bylo 63 let, účetní. Celý rok vydělávala a pak jela na dovolenou, naposledy na Mauricius. Měla to vždy spojené s turistikou - další plán byl výstup na Kilimandžáro.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta IX.
Autor: Vladunka1 ()
Datum: 03. 03. 2015 16:00

Ahoj kočičky,
s tím půstem při úplňku jste mě docela nalomily, ale jěště jsem nikdy půst nedržela. Můžete mi napsat nějaké triky, jak to přežít? Co jsem pochopila, tak se jenom pije voda případně bylinkové čaje, že?
Jinak já se mám celkem fajn, akorát hodně práce, ale zase člověk nemá čas připouštět si nějaké chutě, takže je to taky fajn.
Co se týče cestování, miluju Mallorcu, takže tam jezdíme každý rok na dovču a jinak mám procestovaný kousek Evropy - Paříž, Budapešť a samozřejmě naše všechny sousedy...smiling smiley Taky doufám, že se ještě někdy podívám někam dál..můj sen jsou ostrovy Bora Bora..smiling smiley))

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta IX.
Datum: 04. 03. 2015 04:49

Ahoj holky kvet

Laduskaa - no konečně otoc , že se ukážeš. Je nás tu víc, co nám to moc nejde, ale zase nás motivují ty - které zvládají super JO Ty ovocné čaje bude asi problem, zrovna jako některé bylinky (jak tu psala Vali) - naštěstí já je teda nepiju ... Úplněk bude zítra - a protože bych se bez kafe ráno fakt neprobrala - tak určitě i v půstu ho dám - jinak heřmánkový čaj a vlažná voda! No - u mě to s tím cestováním už nebude tak horké - manžel jde raději na Mušovská jezera na ryby (Pálava je fakt nádherná) a já jedu, kam mě děti vezmou grinning smiley :hura:

Vladunkal - jooo - pojď do toho s náma, ale triky žádné neznám zed Ale když máš hodně práce - tak je to lepší, nemáš čas nad jídlem přemýšlet Chut Ty jsi úplná cestovatelka - a doufám, že se na Bora Bora dostaneš - sny se mají plnit banan To bych také chtěla slyšet zážitky uklon !!

Maruško - já se zatím na nějaké měření necítím nene , až za čas ....

pribor2 dnes - ve čtyři byla káva s máslem, převař. vlažná voda s citronem, heřmánkový čaj - snídaňooběd šunka s vejci - večer tuňák s troškou salátu a majonezou.

Krásný den všem - je středa !! grinning smiley grinning smiley Držme seeeeeee - ono s to pohne JO prsa

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta IX.
Autor: Vladunka1 ()
Datum: 04. 03. 2015 10:16

Dobré středeční předpůstové ráno všem,přeji..smiling smiley Tak zítra to dám s vámi. Takže čaje a vlažnou vodu...snad nepadnu hlady..smiling smiley Kdybych se zítra dlouho neozývala, ležím tady pod stolem...smiling smiley

No já cestuju spíš pracovně, ale dovolená u moříčka prostě musí být..smiling smiley Ale taky jsem začala až hodně pozdě, cca v 35 letech...do té doby všechny dovolené proběhly na chatě, nebo u babiček s dětmi. Ale teď už si to přece jenom člověk může spíš dovolit, naštěstí.

včera jsem si udělala k večeři lněný křehký chlebík a k tomu párečky, tak jsem si fakt pošmákla..smiling smiley ráno jsem dala kousek kozího sýra a okurku a kávu bez kofeinu. Pro jistotu jsem otestovala ketózu a jsem v krásně až nafialovělé barvě, takže všechno se ubírá správným směrem, doufám..smiling smiley Tak ať vám jde dneska práce hezky od ruky a pokud u vás není sluníčko, tak posílám kousek z Prahy..smiling smiley

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta IX.
Autor: lukasova ()
Datum: 04. 03. 2015 10:28

Jojo, hned je všechno veselejší JO

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta IX.
Autor: Laura ()
Datum: 04. 03. 2015 10:29

Ahoj holky kvet

tak jsem slíbila hlášení a tady je: váha furt stojí :-( už se mi to zdá docela dlouho - aktuálně tedy stále 72 kg
a první přeměření po prvním měsíci AD pas -6,5 cm :hura: boky -6 cm :hura: prsa -2cm, stehno -2 cm kupodivu lýtko 0cm tam mi připadalo, že jsem se docela odvodnila a paže +1cm to nechápu, možná se blbě měřím, necvičím, takže nechápu

z toho pasu a boků mám fakt radost, prsa jsem ani nepoznala, stehna jen malinko.

Holky pište, já teď musím běžet, nějak nestíhám, ale večer určitě juknu

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta IX.
Autor: svobge ()
Datum: 04. 03. 2015 12:43

no nazdar děvčátka, tak já tu zase chvilku nebyla a nezvládám ani číst. Moc práce v práci tak nestíhám ( ani pracovat)..

tak Anglie byla jen týden-návštěva dcery..už jsem zpět v reálu.
Jsem kousek od Brna,ale v Brně pracuji.

Maruško, měření vítám, moc ráda, uvidím alespoň, zda nastaly nějaké změny

Valentýno - to nakupování malých věcí znám, mám je také ve skříni..hhihihi
Věrko, já ti cestování také moc závidím. Něco jsem už sice viděla ale vždy spíš dovolená-cestovka..plánovaný program..ty to máš super..
ovocné čaje piju jen občas v zimě, jinak spíš černý a zelený a všelijaké ty očistné, červené, detoxikační.do půstu nejdu, nechci se trápit, pak vlčí hlad..na tohle já nejsem..ale neodrazuji, přeji úspěch..někomu to prostě sedne, někomu ne

měření mi také nejde ( jako ti smajlíci), asi se měřím pokaždé jinde..měřím jen dle pásku dírky na kalhotách..zbytek spíš poznám dle upnutých džínsů ale vím, že Dany se měřila a doporučovala měření..
jinak já dnes váha 62kg ( míra 162 cm-prcek-já si říkám malá tlustá blonďatá..), jídlo ráno vejce, oběd vařené kuře, odpolko jdu cvičit, takže protein, večer kuřecí prsa na nudličky..V sobotu slaví otec narozeniny tak mám oprávněné obavy..ale snad jo.Další podobné oslavy až v květnu, takže je čas. Ale to se pak už dá. Otec je dort a chlebíčky, ostatní je už grilování venku takže to je z čeho vybrat..

Nastavení: OdpovědětCitovat


Provozovatel serveru ZHUBNEME - diskuzni forum nenese zadnou odpovednost za zde uvedene prispevky, tyto jsou nezavislymi prispevky uzivatelu fora a nemusi byt vzdy v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Provozovatel si vyhrazuje pravo je v pripade nevhodnosti (urazky, sproste vyrazy, nepovolena reklama nebo texty v rozporu se zakonem) odstranit. Take inzeraty na prodej a nakup nezdravych produktu budou mazany, protoze jejich uzivani neni v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Informace, ktere jsou zverejnovany na serveru zhubneme.cz podlehaji autorskemu zakonu a jakekoliv dalsi sireni nebo publikovani casti nebo celku je bez predesleho pisemneho souhlasu provozovatele zakazano.

Zasady zpracovani osobnich udaju: GDPR


This forum powered by Phorum.