Warning: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead in /data/web/virtuals/256844/virtual/www/subdom/forum/mods/bbcode/bbcode.php on line 217

Warning: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead in /data/web/virtuals/256844/virtual/www/subdom/forum/mods/bbcode/bbcode.php on line 217
Atkinsonova dieta IX.
Diety :  Forum serveru ZHUBNEME.cz The fastest message board... ever.
Veskere navody, rady a tipy k dietam 
Re: Atkinsonova dieta IX.
Autor: svobge ()
Datum: 27. 02. 2015 15:32

Ahoj holky ( vidíš Lauro, taky holkuju) a taky mám pořád hafo práce a nemohui se k vám dostat..

tresčí játra dobrá ale děsně mastná, taky musím pečivo, tedy je nejím, byť je mám doma. ´Tuňák mi nevadí, míchám ho s ledovým salátem ale jater je mi líto..

já dnes váha 63,3 a snídaně trošku goudy, oběd masový vývar s mletým masem, večer asi koupím zavináče, dnes nákupní den..

tak všem pěkný nehladový a masový víkend..

a v týdnu jsem baštila na oslavě tatarák a fakt ho miluju..ale kolegyně měla trošku zdravotní problémy smiling smiley

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta IX.
Autor: Laura ()
Datum: 27. 02. 2015 19:09

tak znovu ahoj banan

věrko - taky mi přijde, že mrcha v pondělí ukazuje nejvíc, tak si vždycky říkám, jak budu mít o kilo míň, tak si dám pár dní s vážením pauzu, jenže ráno mi to nedá a šup, je tam o něco víc strel, tak to tak nemůžu nechat, musím se zase druhý den ráno hned zvážit, jestli to nebude lepší :vaha1: no a když náhodou je, tak mi to stejně nestačí, protože co kdyby zítra... - no a takhle já furt magořím. Už jsem teda zjistila, že vážit se můžu jedině ráno, to mívám váhu nejnižší, během dne mi stoupá a tak to už raději nezkouším.

svobge - právě taky mi přijdou ta tresčí játra moc mastná, možná to zkusím s brokolicí, nebo až se odhodlám zkusit nějaké ty lněné housky (či jak se to jmenuje). Zatím jsem na AD krátce a pečivo mi vůbec nechybí, tak se nechci zbytečně rozmazlovat a hodlám to mít v záloze, kdyby mi začaly chutě

jaký má vůbec vliv to lněné semínko na AD? help Kolik je ho povoleného a jak ho používáte - normálně přihodit namleté do vajec nebo do salátu?

já jsem si dnes udělala z domácí majonézy tu vajíčkovou pomazánku - uvařená vajíčka "nadrtit", přidala jsem majonézu, pár malých ředkviček nadrobno a spoustu pažitky - mńaaaam to byla dobrota a zajídala jsem to salátovou okurkou pribor1

na zítra jsem si koupila kuřecí žaludky - udělám vývar a žaludky si sním sama zarovka ono to u nás stejně nikomu jinému než mně nechutná a ostatní nepoznají, z čeho že je polévka. A pak mám vepř. plecko, tak udělám nezahuštěný guláš, akorát budu muset šetřit cibulí, jsem zvyklá tam narvat plno cibule a pak ji většinu rozmixovat a tím guláš zahustím, takže si odeberu předem a je to mrk anebo budu líná, naplácám to nějakým kořením a dám to upéct do trouby a bude :-)

Holky držte se o víkendu a ať jsme brzo šlank uklon uklon

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta IX.
Autor: toscav ()
Datum: 27. 02. 2015 22:07

Spolubojovnice Lauro, tresčí játra dám na salát... Jsou fakt moc dobrý a rybí tuk je moc zdravý... :-) Jasný, že absolutně nejlepší jsou s chlebem namazaným máslem, ale na to si ještě počkám.... Ale už se fááákt moc těším. :-) Tak ať ti chutnají. Ještě jedna super dobrota... Namleté maso,pěkně ochucené,zabalené do zelných listů. Rodině do kuliček přidávám lehce spařenou rýži a sama si to udělám bez rýže. originál se zalévá rajským protlakem, ale vrámci diety to zalívám šlehačkou. Jsou solidární a jí to i tak... Hihhh :-)
Jinak hezký víkend a ať se daří všem. :-)

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta IX.
Datum: 28. 02. 2015 05:59

Hezký víkend holky kvet

U nás pořád hnusně a pochmurno - takže pohyb a vycházky nic moc, a hned to cítím i na dírkách pásku - jsem zpět na trojce nene Lauro - mě pečivo nějak vůbec nechybí už dlouhou dobu - takže ani lněné semínko nepoužívám, sem tam zobnu dýňové semínka. žaludky mám taky moc ráda otoc, ale ještě raději srdíčka - dělám je na slanině a na kari, jako takovou "jakoby" čínu. Manžel teď dovezl domácí klobásy, hezky pálí HOT tak mám na snídaně vystaráno JO Jenže dovezl i balení zmrzliny - eskima - prý jako vzpomínku na mládí zed Darebák - ví, čím mě dostane - takže - ano - nacpala jsem se bum Takže od toho pondělka jedu nulovou toleranci na sach. hop

pribor2 dnes - káva s kouskem másla, čaje, filé na kmíně a majoneza, večer klobáska banan

Všem držím pěsti, ať odoláváte líp než já prsa (už mi chutná i kafe bez šlehačky - snad se jednou zbavím i té kávy - i když poslední studie dokazují, jak je zdravá zarovka

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta IX.
Autor: Laura ()
Datum: 28. 02. 2015 19:12

Ahoj všem při sobotě banan

věrko - držím palce od pondělka JO , tady je taky hnusně, v poledne to vypadalo, jakože se už stmívá

tak holky, kde se všechny touláte?? Doufám, že nejpozdějc v pondělí už se ozvete, jak se vám všem daří?? ladusko, vladusko, vali, toscav, svobge, oliwia :hura: - pojďte se trochu motivovat - jaro se blíží a brzo odhodíme kabáty hop

já ráno zjistila na váze zpátky přesných 72 kg (takže nyní -5kg od mého začátku), tak se snad mrcha umoudřila. Přeměřím se asi ve středu (v pondělí budu 4 týdny na AD a v pátek to bude 4.týdny bez kafe pochvala) - tak napíšu úbytky (doufám mrk) oblečení cítím volnější, tak to snad není jen subjektivní pocit :-) Co kdybychom se měřili vždycky začátkem měsíce nebo už to děláte? Napište taky jak pokračujete - pleeeease, ať si tady nepíšu skoro sama se sebou otoc

já dnes na snídani klasicky vajíčka, na oběd vývar+ vař. kuřecí a na obědo-večeři plátky kachního prsa s majonézou a salátem, ani nějak dneska nemám hlad (asi, že jsem se kráááásně skorodosyta vyspala) no a tak 4-5l pitiva, s pitím já problém tedy nemám pij

tak jestli si užíváte víkend - nemyslím toto nadobi :jidlo02: ale spíš tohle :kniha: :vevane: beer, tak si ho pořádně užijte .... a moc nehřešte, ať jsme do léta kočky prsa

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta IX.
Autor: Valentýna ()
Datum: 28. 02. 2015 23:37

Ahojky,

lauro užívám si pěkný víkednemocny, dva dny jsem skoro prospala, všechno mě bolí, nejvíc hlava, ale už je to lepší a tak si myslím, že ještě zítra v posteli a bude dobře.

Holky dík za podporu, to se hned marodí lépe:-).

toscavJO a ta játra já můžu samotná, jen sliji olej a zakapu citronem, měla jsem je dnes k večeři:-).

Lněné semínko je moc zdravé, rozmixovat a lžičku do smet. jogurtu nebo zakysané smetany, co se týče sacharidů uvádí se různé hodnoty, ale semínka jsou lehoučká. Dělávala jsem si lněný chleba byl vynikající a hned hotový, rozmíchat v misce vajíčko, přidat necelou PL mix. semínek, osolit nebo okořenit třeba kmínem, nalít na talířek a dát na 4 min. do mikrovlnky. Mazala jsem máslem a nahoru šunku, už ho budu zase dělat, semínka mám koupená.

Věrko ty, ty, ty, ještě v neděli si pochutnej a od pondělí v plné polní:-D!!!!

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta IX.
Datum: 01. 03. 2015 05:58

Krásnou neděli všem kvet

Neboj Lauro - nebudeš tu sama, byla doba kdy jsem si tu sama psala jídelníčky, a holky pak už naskočily :hura: doba je moc rychlá - a času dnes ženy mají opravdu pomálu - tak jsem ráda, že se vždy ozvou pochvala - jak jim to jde ! Kabáty sice odhodíme, ale jsou tu ještě rozměrné mikiny a svetry - horší to bude v létě - tak hezky makáme rotoped , dokud máme šanci. A gratulka k váze i k tomu kafi JO Jsi fakt dobrá !
Vážíme se vždy v pondělí ( já ráno a skoro nahá grinning smiley) a měřím dírky na pásku - jsem na trojce, ale byla tam už i čtverka - snad už v pondělí bude !! hop Smajlíky Ti jdou super - je to hned veselejší otoc

Vali - spánek je nejlepší lékař, ono toho taky asi na Tebe bylo dost - po operaci a ještě hlídání a bacily nene - tak ještě odpočívej, letos je ta chřipka mrcha strel Děkuji za napomenutí, fakt to bylo silnější než já zed, ale jsem už o víkendu vzorná myska Manžel je nemožnej - protože má on rád sladký, tak by chtěl, aby se cpali všichni - zákusky, bábovka, atd. co jsou doma mě nechávají chladnou - ale pak koupí nějakou zmrzku, o které ví, že neodolám - a vím, že oni to nesní - protože nejsou "zmrzkoví" jako já ... A navíc mi pořád vykládá, jak nemusím hubnout - čili doma podpora veškerá žádná! kour

Dnes pribor2 - zelená káva s kouskem másla, pečené kuř. stehno, a večer klobása (domácí a pálivka grinning smiley) - kávy dvě za den (místo 5-ti) čaje a vody tak 3 l - víc fakt nedám

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta IX.
Autor: Laura ()
Datum: 01. 03. 2015 11:44

Ahoj holky banan

Vali - drž se , nemoci jsou hnusné :-( hlavně odpočívej, tělo se ti pak určitě odmění

Věrko - tak od pondělka jedem? myska :-D jojo se smajlíkama mě to začalo bavit mrk je fakt, že je to hned takové veselejší

a pište pište, já tady hltám každý příspěvek, je to hned lepší, když má člověk pocit, že v tom není sám

já dnes - snídaně vajíčka - ale holky pozoooor, zůstaly mi v lednici poslední dvě uvařená, takže byl s majolkou a ředkvičkou a led.salátkem salát :-) pak litrovka zeleného čaje a na oběd upeču kousek plecka s nějakým kořením pribor2. Žaludky jsem včera hodila do mrazáku, nějak není čas, tak doufám, že je budu vytahovat zítra nene
večeře ještě nevím - uvidím co dá lednice a špajz a na co budu mít chuť.

jinak mám dneska jakousi lenoru, nejradši bych si někam zalezla a četla si :kniha:, anebo si v klidu poskládat puzzle (zdůrazňuju v klidu, bo co poskládám jeden den mi v průběhu týdne děcka nenápadně rozeberou - ohromná legrace :-D prý mi pomáhají) anebo se jen tak válela - ale to se mi poštěstí možná tak za 5let :-)

Tak hezkou neděli všem

Laura

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta IX.
Autor: Valentýna ()
Datum: 01. 03. 2015 12:04


Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta IX.
Autor: Laura ()
Datum: 01. 03. 2015 13:17

čau Vali

ten ticker je supeeeer vyhra , jak se to dělá? Mě by se líbil ještě s datumem, ale to už by byl asi spíš graf nene smích (tak nezbývá než si datumy pamatovat)
Vypadá to vážně perfektně JO

Mňaaaam - udělala jsi mi chutě na čevabčiči, ale to teda musím slavnostně koupit mletou červenou papriku. Včera jsem nemohla udělat guláš, protože jsem zjistila, že jsem ji asi zapomněla v obchodě, nebo mi někde vypadla v autě. A to ji kupuju už asi 14dní, hlavně, že si sama napíšu seznam a pak koupím čerstvou červenou papriku a doma se biju do hlavy zed Tak jsem včera místo guláše musela uvařit vepřové na kmíně a česneku.

Hezkou neděli, tady konečně na chvíli vysvitlo sluníčko (i když teda zima, ale z okna to vypadá pozitivně :-)) a už tu máme březen - první jarní měsíc kvet

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta IX.
Autor: Laura ()
Datum: 01. 03. 2015 14:28


Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta IX.
Datum: 01. 03. 2015 14:29

Vali - vážně nás motivuješ JO , a velká gratulace pochvala ! Až se doléčíš - pojede to ještě lépe hop Krásný výsledek - já nahlásím zítra, lae moc si nefandím.
Jinak lenora na mě taky útočí - dovařila jsem, a na hodinu usnula, jak mrtvá - nikdy mi spaní přes den nešlo, ale poslední dobou jsem nějaká "divná" grinning smiley Zato ráno ve čtyři jsem vzhůru a už nezaberu ...
U nás na jihu počasí pořád nic moc - sluníčko v nedohlednu NE Na kuře jsem neměla chuť Chut - tak jsem popravila klobásku - a dala kafe s troškou smetany, teď už budu asi jenom čajovat .....
Užívejte si neděli prsa

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta IX.
Autor: lukasova ()
Datum: 01. 03. 2015 18:03

Teď jsem se vrátili od příbuzných a dostali taky domácí klobásky a paštiku. Nechci vám dělat chutě, ale fakt jsou úžasný JO

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta IX.
Datum: 02. 03. 2015 05:01

Hezký nový týden kvet

Ještě jsem se nevážila - nechci tak brzy budit manžela grinning smiley Napíšu :vaha2: později.

Maruško - jj - to je úplně něco jiného,co ? Nemusím ani nic jiného JO grinning smiley

V pátek bude úplněk - tak doufám, že se někdo se mnou chytí půstu a dáme pitňák hop

pribor2 dnes začínám zel. kávou s kouskem másla - dál bude asi klobása a vejce - protože nic jiného doma dnes asi nebude, a taky se už musím přemluvit a začít rodině dělat Daně a Přehledy nene - moc se mi do toho nechce, jsem v poslední době líná jako veš :-(

Zatím mějte hezké pondělí prsa a hlaste úbytky - nebo jak to máte otaznicek

P.S. Doplňuji váhu - hubnu z cca 73kg od ledna - nyní 68,5 kg - cíl je 62 kg ! Takže zhruba ještě 6 kg půjde dolů - musí !! JO :hura:



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Věra Hankocyová (02. 03. 2015 06:08).

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta IX.
Autor: svobge ()
Datum: 02. 03. 2015 08:34

Ahoj dívky a děvčata..tedy vám ale ti smajlíci tak krásně jdou..tak dobvře se to čte a vypadá, hned je veseleji..

Tu AD housku jsem zpočátku pekla ale nechutná mi, to raději bez pečiva. Z lněného semínka peču mufínky..jsou moc dobré, jí to celá rodina a já tím nehřžeším a ještě peču pro všechny..spousta much jednou ranou.

Grafy se vám také povedly. Jste fakt šikulky.

Únavu cítím taky a vůbec se mi nehodí. Dnes mi přišly čínky a jdu poprvé do posilovny, jen si na to vzpomenu tak zívám..tak bych spala.Zvlášť ty pondělky jsou unavené.

No, já jen abych netrhala partu-za minulý týden a Anglii dnes váha 64 kg, pásek jsem z kalhot raději vytáhla smiling smiley. Odedneška až do letní dovolená přísný režim. Ráno vejce, dopoledne vláknina, oběd vařené kuře, odpolko žaludky a srdíčka s hořticí a večer tuňák. Dnes už vypito 1,5 litru vody, ještě tak dvě další láhve dám ( voda s citronkou)

tak snad to půjde, i když svoje tělo už lituji, fakt mu dávám zabrat, stále něco jiného..

a Věrko, Lauro ale i ostatní..obrovské gratulace-klobouk dolů. Jste fakt dobré, já už se tu plácám rok a moc s tím nehnu, snad teď, hlavně neztrácet naději..

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta IX.
Autor: Laura ()
Datum: 02. 03. 2015 09:30

ahoj všem při pondělku banan

teda vy mi tady děláte chutě - domácí klobáska - já chci takyyyyy, ale teda fakt nevím, kde bych se k ní dostala mrk

svobge - díky za gratulaci a to půjde. Kolik měříš na těch 64kg? Měli bychom se tu víc motivovat a podporovat a ono to půjde hned všechno líp :-)
A ty jsi teď nějak dlouhodobě v Anglii nebo už v ČR (nějak v tom mám zmatek) to musí být docela těžké se tam zorientovat a vědět na čem neujet u toho jejich jídla. Já tam byla před asi 12ti lety na 10 dní a prvních asi 8 dní jsem měla hlad, protože mi tam nic nechutnalo nebo mi po tom bylo nedobře, jediné co jsem mohla byla smažená vajíčka se slaninou na snídani, tak to bývalo moje hlavní jídlo, fish and chips jsem ochutnala jednou a víc jsem je nepotřebovala a pak nás zachránilo, když jsme poslední dva dny objevily arabská jídla (gyrosy, kebaby atd.) a čínu (tak dobrou už jsem nikdy potom nejedla) ale to jsme byli poslední dva dny v Londýně, tak tam už jsme se nějak zorientovali rychleji.

věrko - gratuluju k váze pochvala a teď tak přemýšlím po té naší odvšivovací kůře bij (doufám že už nikdy více strel klep-klep-klep), kde se vzalo to úsloví "líná jako veš" - taky to používám, ale když jsem tu veš-mrchu viděla běhat v těch vlasech, jak unikala, tak mi moc líná nepřišla, ale zas jsem jásala, když ji člověk vyčeše, že už nikam neskáče ani neuletí. To spíš ty hnidy jsou líné, možná proto to vzniklo, když už je hnida líná, tak veš tuplem - s hnidama používáme taky úsloví - válí se tady jak hnida - ty se fakt jen válí, nebo jsou přicucnuté :-D

Holky do půstu o úplňku s váma teda nejdu, já jsem tak ráda, že nemám hlad. To bych fakt nedala :-( to se přiznám na rovinu. Možná někdy později bych to pojala jako pročišťovací den s těma proteinovýma koktejlama - ale i to bych měla obavy, abych to vydržela. Na předešlých diskuzích o tom holky psaly, když jim dlouho váha stagnovala, tak si daly celý den jen na "tekutý protein". Používáte to někdo?

já dnes čaj, za chvíli si udělám vajíčka a koketuju s lovečákem, na kalor.tabukách je v 50g pouze 0,1g sacharidů (lovečák obecně nebo od Kmotra), ale v lovečáku Pikok z Lidlu je v 50g celých 1,3g sacharidů - to je teda rozdíl, co? No není lovečák jako lovečák :-O, obávám se totiž, že bych nezůstala u 50g ale chodila bych ho celý den ujídat, než bych ho sežrala celý a je ho tak minimálně 300g a to už je nejmíň 8g sacharidů! Tak se vsadím, že mám ten z Lidlu - máme ho tam ještě od silvestra :-D, tak už si to přesně nepamatuju.
....Asi ho zákeřně nakrájím manželovi a koupím ten od Kmotra Andel1

a na oběd kuřecí nebo vepřový steak a vývar a na večeři asi rybu se salátem.

Pěkný den kvet

a pište pište PC

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta IX.
Autor: Valentýna ()
Datum: 02. 03. 2015 09:30

Ahojky,

lauro vidíš jak jsi šikovná, také jsem potřebovala překladač:-D a datum kdy jsme začaly můžeme připsat.

Holky díky za podporu, včera jsem ji móóc potřebovala, přišla večer krize a já pořád myslela na meruňkovou kapsu z lidlu, kterou nikdo nesnědl. Myslela jsem na ní od 19 hod. až do 23 h. mazec co, ale vydržela jsem:hura:. Myslím, že nemusím vypisovat ta muka a přemlouvání ap. a dnes mě váha odměnila a ukázala o půl kila méně, to si musím zapamatovat, protože kdybych ji snědla mám kilo nahoře.

Věrko to není lenora, ale jarní únava:-D. Do úplňku asi nepůjdu ani teď toho moc nesním, ale uvidíme jak bude:-).

U mě lepší, ale pořád to není ono, holky tak jsem nemarodila snad 40 let, no a včera ještě dorazila paní rýma a tak jí dnes porážím zázvorovým čajem, se picnu, rýmu jsem měla asi před měsícem, teď jsem doma v posteli a stejně:-(.

Svobge já mít v sobě v 8,30 1,5 l vody tak jsem utopená, musím se do pití vyloženě nutit a dám max. 2 litry:-(.

Dnes ráno 2x zázvorový čaj, teď tuňák a dělám vývar, měla jsem kližku na guláš a půlku vařím hodně doměkka a bude co jíst 3 dny.

:chuze: potěšit oko na prostřeno:-D.



Upraveno 2krát. Naposledy upravil Valentýna (02. 03. 2015 09:34).

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta IX.
Autor: Vladunka1 ()
Datum: 02. 03. 2015 09:45

Zdravím všechny spřízněné dušičky..smiling smiley Víkend je naštěstí za námi a jelikož byla velká oslava mamčiných 70 narozenin, tak jsem měla strach, jak dopadnu..ale udržela jsem se na vinném střiku a křidýlkách bez přílohy, takže fajn. V neděli jsem si pro jistotu otestovala ketózu a papírek byl krásně růžový..smiling smiley Dneska je to přesně týden, co jsem na AD a celem dole přesně 2 kg, takže super. Snad to tak půjde i dál. Včera jsem si udělala k večeři salát: uvařený celer na kostičky, na kostičky vařené vajíčko, rukola a domácí majonéza s lžičkou dijonské hořčice...a bylo to mňam..mám dneska ještě k obědu. Lněný chlebíček jsem si taky dělala a chutnalo mi, ale asi na to příjde chuť tak jednou za čas, jinak raději bez pečiva. Na konci března budu mít dobroty z domácí zabijačky, tak se těším..smiling smiley
Všem přeji úspěšný začátek nového týdne a samé dobré zprávy od té mrchy váhy..smiling smiley

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta IX.
Autor: Laura ()
Datum: 02. 03. 2015 10:03

Ahoj Vali

jojo, pěkně jsi mě s tím tickerem inspirovala :-) Otázka je, až tam budu chtít něco změnit, jestli najdu ten správný odkaz. Kdyžtak to budu muset udělat celé znovu. A všimla sis, že tam bylo i sledování míry pasu? Přemýšlela jsem, že vlastně nevím, kolik chci mít v pase, jako rozhodně ne to co mám teď, ale tak nějak reálně. 90-60-90 prostě mít v mých letech už nebudu, tak si nechci dávat nějaké nereálné cíle. Pas potřebuju zhubnout určitě, ten skoro nemám, ale stejně potřebuju zhubnout tak nějak rovnoměrně. Asi se podívám, kolik jsou vlastně tabulky velikostí :-D

Vali, pěkně se vylež a neuspěchej to, spi, odpočívej a bude to jen lepší JO

joo jarní únava - včera jsem otočila kalendář a zajásala jsem :hura: že už je březen - první jarní měsíc - a pak mi padl pohled na konec měsíce - změna času a měla jsem po radosti - to já tak nesnáším. Jen co si zvyknu na příjemné přirozené vstávání za světla, tak zas lup a makej o hodinu dřív, než by se mi chtělo. Čím jsem starší, tím to hůř snáším, čím déle mi trvá, než si na to zvyknu.

a už jdu konečně snídat pribor1

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta IX.
Autor: Laura ()
Datum: 02. 03. 2015 10:07

vladunko - zdravím a chválím kvet dobře jedeš :-)

já si tady vždycky rozepíšu příspěvek a než ho dopíšu a odešlu, tak tam skočí přede mnou další, ale je to super, že se to tu rozjíždí :-)

domácí zabijačku závidím, ale zas aspoň nemusím odolávat kroupám - ty já miluju a tu opečenou kůži z jelita - no už se jdu fakt najíst

:hura:

Nastavení: OdpovědětCitovat


Provozovatel serveru ZHUBNEME - diskuzni forum nenese zadnou odpovednost za zde uvedene prispevky, tyto jsou nezavislymi prispevky uzivatelu fora a nemusi byt vzdy v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Provozovatel si vyhrazuje pravo je v pripade nevhodnosti (urazky, sproste vyrazy, nepovolena reklama nebo texty v rozporu se zakonem) odstranit. Take inzeraty na prodej a nakup nezdravych produktu budou mazany, protoze jejich uzivani neni v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Informace, ktere jsou zverejnovany na serveru zhubneme.cz podlehaji autorskemu zakonu a jakekoliv dalsi sireni nebo publikovani casti nebo celku je bez predesleho pisemneho souhlasu provozovatele zakazano.

Zasady zpracovani osobnich udaju: GDPR


This forum powered by Phorum.