Warning: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead in /data/web/virtuals/256844/virtual/www/subdom/forum/mods/bbcode/bbcode.php on line 217
Atkinsonova dieta VIII.
Diety :  Forum serveru ZHUBNEME.cz The fastest message board... ever.
Veskere navody, rady a tipy k dietam 
Strany: PředchozíPrvní...7677787980818283848586Následující
Aktuální stránka: 84 z 86
Re: Atkinsonova dieta VIII.
Autor: Dany ()
Datum: 14. 06. 2014 10:04

.



Upraveno 3krát. Naposledy upravil Dany (09. 05. 2015 11:47).

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta VIII.
Autor: karinka ()
Datum: 14. 06. 2014 11:18

Ahoj holky,

Karlo,máš můj obdiv.Já mám obě ruce docela šikovné,ale dělat vše jen jednou,to si neumím představit.Uvidáš,že se česem vše zlepší.Chce to trénovat a mozek přepne.Posílám ti hodně sil.

Radulko,paráda.Gratulace k úbytku.Já mám 84.5kg.Tedy půl kilča za týden,jsem spokojená,jen aby mi to vydrželo.

Dany,no máš pravdu,že si to musí každý nejdřív srovnat v hlavě.myslím,že už srovnáno mám a jedu dál,i když jinak.
Ještě k té Angie,pokud sem někdy psala v nějaké slabší chvíli své chmurky,tak určitě aby si ulevila a né proto,aby ji to pak někdo otřel o hubu.

Takže já jsem pátá nejstarší?Dany,ty máš přehled!Mě bude za měsíc 47.

Oliwie nám šlape na paty.Radule,musíme přidat.:-)

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta VIII.
Datum: 15. 06. 2014 07:55

Ahoj děvčátka,
tak hlásím první úspěch!!!!:-)! podařilo se mi zapnout tou levačkou kalhoty na zip a knoflík-jak říkala Dany, jde to v leže, ale taky v sedě!!!! Podařilo se , jupí!:-):-). Ani si nedovedete představit, jakou jsem z z toho měla radost! :-) Akorát nevím, jak bych to dělala, kdybych někdy někde musela navštívit veřejné WC- ale to vyřeším kalhotama v pase na gumu. Taky hlásím, že jsem včera byla poprvé od propuštění z nemocnice na procházce s manželem. Celou dobu jsem se klepala strachy, koho potkám. Mně nevadí cizí lidi,ať si čumí, ale bojím se sousedů a známých... :-(
Nikoho známého jsme však nepotkali, spoustu cizích ano, někdo koukal, nějakej chlap se zastavil a otočenej na nás ( resp. na mne) ještě jakou dobu zíral div ne s otevřenou pusou, někdo si mě ani nevšiml ( nebo dělal, že nevšiml). Ale byla jsem šťastná, že nejdu sama. Ani bych si sama netroufla, páč pořád mám chůzi hodně nejistou. Ta zatracená ruka fakt chybí- přece jen měla nějakou váhu a tělo rovnoměrně s druhou vyvyžovala, teď mám pocit, že furt padám na jednu stranu.....:-(
Radulko, gratuluju k hubnoucímu úspěchu! Karince taky! A Dany gratuluju k tomu výbornému cholesterolu! vidíš, jsi živoucím důkazem, že AD nemá zhoubný vliv na cholesterol,:-):-) jak se nám někteří "odborníci"( myslím tím teď skutečné doktory) snaží namluvit. Oni se něco naučili, co jim na studiích vtloukali do hlavy a nepřipustí si, že by to mohlo být taky třeba jinak....:-(
Holky, žebříček nejstarších vedu jasně já,:-)!!! Všechny jste mladé žáby!:-) Před 3 týdny mi bylo 64.. Ale věk si nějak nepřipouštím, jsmem pořád mezi mladými( děti a vnoučata). Nedávno( to jsem měla ještě ruku( jsem se vracela domů a na zahradě měla vnučka spolužačku.Otevírala jsam branku a ta holka povídá- "jde k vám nějaká paní". A moje vnučka říká: "to je babička". a ta dívčinka: Cože?? Taková mladá? tak to mě potěšilo...:-). Hahaha. Jenže jsem spíš, jak už jsem tu jednou říkala: zezadu lyceum, zepředu muzeum:-(
Cverge, pamatuj si, že čím máš blíž ke své optimální váze( ne VYSNĚNÉ, ale skutečně OPTIMÁLNÍ pro tvoje tělo), tím jde hubnutí hůř. Z velké nadváhy se většinou ( aspoń zpočátku) hubne daleko rychleji. Takže se nedej odradit, že se ti ty kila shazují pomalu. On to půjde, určitě, ale spíš opravdu velmi zvolna.:-)
Holky, Dany chtěla, abych tady pro nově příchozí zopakovala svůj hlavní motiv, proč jsem se vlastně tehdy vrhla na tu AD. Hlavním důvdem bylnaplánovaný sraz spolužáků ze základky. Avízovalo se to asi půl roku dpředu a já s hrůzou zjistila, že prostě TAKHLE, jak vypadám, tam nemůžu.... Zkoušela jsem různé "zaručené " diety, všechno skončilo fiaskem. až pak miněkdo poradil tuhle novinku- nevěděla jsem o tom vůbec nic, ale důvěřivě jsem se nato vrhla. A když já se do něčeho zakousnu, takto frčí! Co jsem jedla, jsem vám popsala. Fakt jsem vůbec nehřešila, jela jsem jako fretka: vejce, maso, sýry, tvaroh, uzeniny,rybičky,šlehačku, ze zeleniny salátovou okurku. Jinak nic . Za půl roku jsem mohla jít hrdě, hubenější o 30 kg na sraz! A on se nakonec nekonal!!! už ani nevím proč...-) Konal se až o mnoho let později a když jsem do zanmluveného salónku přišla, myslela jsem si, že je to omyl- že tam mají sraz nějací důchodci- a teprve po chvíl jsem si uvědomila, že ti starochové jsou mí spolužáci!! člověk je měl před očima jako puberťáky a najednou.... všem je jasné, že jsem mezi ně taky zapadla. Oni mě znali taky jako pubertačku.. :-) ( a na příští sraz půjdu bez ruky, ach jo:-(
No a další můj hubnoucí motiv byly kalhoty. Objevila jsem tehdy kalhoty z hubenějších let. Věděla jsem, že jsem přibrala, ale myslela jsem si, že je třeba jenom nedopnu... Jenže holky, já je nedostala ani přes nohy! zastavily se mi v půli lýtek a dál to nešlo!!!!!! Já na to zírala nevěřícně- to jsem přibrala TOLIK???????? o a pak jsem si je nechala jako váhu.. Týden po týdnu jsem si je přezkušovala. A zajásla nad každým centimetrem, ketrým se posunuly výš. Když jsem je dostala přes kolena, pak do půli stehen, pak přes ně, pak na půl žerdi přes zadek, pak až do pasu, pak se zdarženým dechem jsem je zapla, ale kdybych se nadechla, tak praskly, pak jsem je zpanula volněji- a nakonec jsem jo mohla nosit ( teď jsou mi obrovské, ale mám je schované). Myslím, že takové kalhoty jsou lepší, než se denně nervovat, jestli je 0,3 navrch nebo dole, jestli je ketóza nebo není- kalhoty mluvily jasnou řečí:-):-)

Takže to hubnutí a vůle vydržet záleží opravdu na hlavě, na mozku- na pořádné motivaci:-)
Holky, pro teď končím, příspěvěk vyťukávám skoro 2 hodiny a už mi z toho šíbe.:-(
Zase napíšu, držím všem pěstičku ( bohužel jen jednu), a´t máte při pohledu na váhu ( nebo centimetr, nebo kalhoty) velikou radost! Pa



Upraveno 2krát. Naposledy upravil karlajecminkova (15. 06. 2014 09:56).

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta VIII.
Autor: Dany ()
Datum: 15. 06. 2014 12:06


Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta VIII.
Autor: cverni ()
Datum: 16. 06. 2014 09:45

Zdravím, prežila som víkend u svokry a mala na mňa len pár poznámok...fakt len pár, takže sa to dá považovať za úspech smiling smiley Karla máš môj rešpekt, nie len kvôli chudnutiu, ale Tvoj prístup k životu je úžasne pozitívny - aspoň na mňa to tak pôsobí, že keď to porovnávam s dôchodcami (pardon za výraz), ktorých poznám ja...tak sa môžu ísť niekam schovať, pretože nemajú polovičku problémov ako Ty a predsa len lamentujú...páči sa mi, že sa nebojíš. Na tie nohavice existuje ešte niekoľko trikov, pozrela som youtube (tam je všetko) a keď si dáš do toho ich vyhľadávača One armed chick, tak tam nájdeš videá dievčaťa, čo prišlo o ruku a dáva tam tipy a triky ako si poradiť s jednou.
Dnes sa chystám cvičiť - pre necvičiace, ja som tiež bola lenivá, ale keď už človek začne...je to prudko návykové, len treba nájsť pohyb, ktorý človeka nebolí a teší ho. Bude tam ten tréner, tak sa ho ešte popýtam, či nemá nejaké fintičky, alebo recepty (aj keď je to strašný fešák a ja sa ho hanbím tongue sticking out smiley...aj vydaté sa môžu hanbiť pekných chlapov, nie? ).
Dnešok:
ráno: vajíčka...som vajíčkový závislák.
obed: lollo roso šalát (hrnček) s prosciuttom a troška bryndze (doniesli sme z Liptova čerstvú domácu, tú si neodpustím smiling smiley )
Svačina: šunka od kosti 100g
Večera: bánovecký plnotučný biely jogurt pred cvičením
Druhá večera: len ak budem mať chuť, tak si dám slaniny, zásoby tej domácej sa stenčujú, musím ju šetriť tongue sticking out smiley
Dokopy plus mínus 13 g sacharidov dnes.

Mäsové konzervy: pýtala som sa maminy, ona ich nijak špeciálne neochucuje, dáva len soľ a čierne korenie mleté, je to chutné aj tak, ale nebráni to ďalšiemu dochucovaniu, ak ju chce niekto ohriať. Najčastejšie robí z pliecka, pridáva kúsok aj mastnejšieho s kožou - aby bola želatínka. My máme tej stroj na konzervy, takže dá do konzervy, zavrie a 2 hodinky varí. Ale dá sa to dať aj do sklenej flaše a zavariť - len treba dať pozor aby flašky nepraskli. Ja mám konzervy rada, je to najlepšie rýchla vec, čo viem "uvariť" grinning smiley Prajem krásny deň - aj keď je pondelok...

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta VIII.
Autor: Radule ()
Datum: 16. 06. 2014 10:27

Ahoj holky! Karlo, Cverni mela super napad, vyhledat si nejake vychytavky na you tube. Vidis, to me ani nenapadla. Jasne, ze vas je plno jen s jednou rukou. Urcite neco okoukas smiling smiley. Znovu jsem si s chuti precetla tvuj pribeh, opravdu jsi uzasna. A setkani se sousedy se neboj. Mozna lepsi je potkat co nejdriv, oni se podivaji, mozna zeptaji a bude klid. Podruhe kdyz uz se potkate, nebude to napeti mezi vami. Jsi sikulka, s temi kalhotami!smiling smiley
Cverni, vzorny jidelnicek. tu domaci brindzu nebo slaninu bych si dala taky rict. Ja jsem dnes snidani odflinkla, dala jsem si parky - 90% masa s trochou majonezy.Nechtelo se mi nic pripravovat. Na obed bude ledovy salat s nejakym masem, uvidim jeste.
Jinak porad trenuju s tim hula hoop a porad mi to moc nejde sad smiley.
Dany, ja myslim, ze nejsi jedina komu AD pomohla s cholesterolem. Kdysi jsem tu cetla uplne stare prispevky, asi 6 let stare a nekdo o tom taky psal. Takze super! Vahu nekomentuju, tu mas idealni.
Karinko, jak ti to jde? Prazdniny se nam blizi. Pro tebe je to nadeje, ze ti pujde dieta dobre, pro me je to strasak, ze nevydrzim smiling smiley. Uvidime, vsak si pak napiseme.
Oliwie, zdravim te a obdivuju! Jeste jsi nehresila! smiling smiley
Tak holky, uspesny tyden a piste, at je co cist.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta VIII.
Autor: svobge ()
Datum: 16. 06. 2014 11:18

Ahoj holky..

všem moc děkuji za podporu a rady. Vysočinu jsem vyškrtla ze seznamu nákupů a koupila si matjesy. A hned dvoje nějaké kořeněné v oleji a pak růžovoučké. Měla jsem i sliny na zavináče ale prozatím nejím cibuli.
Jinak s váhou jsem velmi spokojena - už klesla. Mám to tak nějak jako Dany
1,5 +-. Snad se mi podaří dostat se pod 60kg. To mi dělalo vždy problém. Nemůžu tu nešťastnou 60 skolit..
Víkend jsem trošku hřešila - byli jsme na kole ( asi 60km) a já dorazila zcela vyčepaná. Dala jsem si dvě nektarinky -mňam - a pak jsem do sebe natlačila krabičku cukroví, co dcera přinesla ze svatby kamarádky..ale ketoza večer i následující den téměř fialová..
Vím, že poruším i ve středu - jdeme s dcerou na pivo - ale dám jen střik z BV. Jedu už třetí týden ale vždy poruším tak stále ostrý start.
Uvařila jsem si dokonalou polévku z uzených žeber a upekla houstičku. Moc mi chutnala..dala jsem na ni pomazánku z romaduru a másla.
Dnes ráno 2vejce, k obědu polévečka, na svačinu čabajka, večer matjesy..Dnes mám trampolíny tak snad něco i vydám..
Rozhodla jsem se, že budu tak nějak stále na těch 20 sacharidech a občas si dám třešně nebo nektariku - meloun - bílé víno - pivo..také se chystám začít pect z těch osvědčených receptů..různé dortíky, placky, mufíny. Vše co jsem vybrala je pro první fázi tak to půjde..
Karlo - i když k Tobě nepíši, moc ráda Tě čtu a v duchu chválím každý Tvůj pokrok a že jich je...

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta VIII.
Autor: svobge ()
Datum: 16. 06. 2014 12:00

a ještě něco
Dany právě jsem si přečela str. 66 a ještě se k tomu budu vracet..
mléko jsem odbourala - začala jsem kvůli tomu pít lógrkafe jelikož Velveta bez mléka nedám Jihlavanku ano.
Miluji frapé - takže více vody a trošku šlehačky - no když jsou 3 denně - jsem ostuda.
Bíle víno - děkuji Dany - tím jsi mě moc potěšila..
Proteinové dny držet nebudu-nemám na to a nechci trápit své okolí ale koupím si nějaký proteinový prášek. Četla jem, že z e-schopu pro kulturisty jsou kvalitnější než z DM tak vydržím do výplaty..sad smiley
Když jsem dříve chodila v práci na obědy, tak nikdo nechápal, že vypadám jak vypadám a kuchařky mě milovaly. Snědla jsem vždy a všechno a ještě si přidala a tohle je můj styl..vejce ( s brynzou..mňamky), tuňák, ryby, klobásy, čabajky, masičko, mleté..
po narození dětí jsem byla strašně ,,velká,,nějak jsem to neviděla pak jsme jeli s rodinkou di Itálie a já se viděla na videu..neuvěřitelné.
Tak jsem si řekla, že buď zhubnu nebo si koupím velký klobouk, široké šaty a změním životní styl.
No byla to dřina ale zhubla jse 30kg. Mezitím si odrovnala nadváhou záda a taky přišla o kamarádku, která nechtěla bojovat se mnou.
Hodně jsem sportovala, nejedla pečivo..
Téměř celý život jsem to tak nějak udržovala..zimní váha ( méně cigaret-více jídla ) 63-64 kg a letní váha 60-61.
A letos to změním...snad naposled...díky sobě..díky vám..

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta VIII.
Autor: svobge ()
Datum: 16. 06. 2014 14:48

tak stále studuji vaše předešlé diskuse a dostala jsem chuť na ovoce ( jahody,maliny,borůvky..) se šlehačkou. No a to nemám tak si dám krapet čokoládového másla. ( stále hotové v lednici poro případné chutě.)
Narazila jsem na jídlo - obrácený řízek - Karlo, Dany - mohla bych recept? Děkuji..
Tak pro dnešek ahojda - a zase zítra ...

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta VIII.
Autor: lukasova ()
Datum: 16. 06. 2014 18:36

Děvčata, moc nemám čas vás číst, ale jsem ráda, že sem chodíte a vzájemně se podporujete. Když jsme v roce 2001 tyhle stránky a diskusní fórum zakládali, ani mě nenapadlo, jak dlouho tady spolu budeme fungovat. A doufám, že tomu bude ještě velmi dlouho, ač bych každé z vás přála, abyste dosáhly svého cíle (a nejen v hubnutí).
A jak v předchozích příspěvcích zaznělo, něco mě na lékařské fakultě naučili a pro mě byl dostatečný argument to, že lékařské studie to potvrzovaly. Dneska už moc dobře vím, že i ty studie se dají zmanipulovat ve prospěch ledasčeho. Proto už dlouhou dobu měním názor na mnoho věcí z klasické medicíny a snažím se uplatňovat medicínu alternativní. Protože pomocnou ruku najdeš na konci své paže. Kdo se nepřičiní sám, tomu zpravidla není moc pomoci. Je velmi dobře, že si své stravování dobře prostudujete, zkoušíte a pomáháte si. A myslím, že je jedno, jestli si dáte majonézu, je důležité aby byla z poctivých vajec a bezvadného oleje a ne z nějakých náhražek.
Držím vám palce!!

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta VIII.
Autor: svobge ()
Datum: 17. 06. 2014 08:59

krásné dobré ráno všem,

tak moje dnešní váha je 61,8 - trošku divné, včera byla 60,04.Večer jsem byla cvičit na trampolínach a měla jsem totálně fialovou barvičku (po hodině cvičení, den předtím kolo celé odpoledné-nadlidský výkon, sedřena jako děs a byla růžová..)
Dnes ráno zatím 2vejce na anglické slanině, svačina čabajka, oběd kuře a římský salát, odpoledne bude riccota ( dávky hlídám) a římský salát, večer namíchám zbytek matjesů s majonézou..
a jak vy?

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta VIII.
Autor: cverni ()
Datum: 17. 06. 2014 09:11

Zdravim baby, vcera ma manzel prekvapil a zobral na steak...(nic nezehlil, to som si overila tongue sticking out smiley) takze vecer bola zmena, mala som pravy hovadzi steak a grilovanu zeleninu. Kedysi by som po zjedeni takeho kusu masa ani nestupila na vahu, dnes rano som vsak mala o 500 g menej ako vcera a to mi na to planovaane cvicenie nezostal cas, boze aky je clovek zblbnuty mediami, vsade same cestoviny, cerealie...a cloveku pritom staci kus poctiveho masa a chudne bez hladu. Svobge diky za to maslo kakaove, to som nikde nevidela, urobim si veru smiling smiley
Rozhodla som sa poprekladat a otestovat nejake zahranicne recepty, aby sme mali stravu pestru, nech nas to este clho bavi, ak by sa nejaky recept opakoval, ospravedlnujem sa vopred.
Dnes:
rano: vajicka...prejvapenie grinning smiley
obed: cuketove placky so syrom (placky budem rabit ako zemiakove)
Svacina: kokosova tycinka
VECERA: placky z obeda.
dnes cca 15g sacharidov...ale dnes uz ma od cvicenia nic neodlaka grinning smiley
Prajem krasny slnecne den...svobge ta slahacka, to by som si dala povedat.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta VIII.
Autor: Oliwia11 ()
Datum: 17. 06. 2014 15:10

Ahojky děvčata,

tak jsem zpět z chaty a s obavami jsem otvírala tuto diskuzi, zda tu není prázdno, ale jaké bylo mé překvapení, že to tu žije - hurá!!!

Dnešní snídaně vaječná omeleta, oběd: do špenátu jsem zamíchala vejce a podusila vepřový krček (mňam), na večeři si dám zbytek, protože jsem nesnědla ani to, co jsem měla na dezertním talíři a měla jsem dost - přecpávat se nehodlám :-)

Tak má dnešní váha je 85,9 kg takže super, zase o něco méně. :-) Takže Karinko a Radulko, čekejte - za chvíli jsem u vás :-) to byla legrace, samozřejmě bych vám nepřála, aby se vám hubnutí zabrzdilo. Gratuluji oběma k úbytku !

Na chatě jsem se natrápila se stolicí, ale už je to v pořádku. Snědla jsem dokonce pár jahod se lžičkou šlehačky a konečně se mi ulevilo. :-)

Radule - já nevím, zda už jsem to tu nepsala, ale já jsem měla taky problémy s pitím, ale teď už ne. Dělám si pití do 2l džbánku, naleju si tam vodu, přidám citrón a lístky máty a džbánek mám pořád při ruce, abych nemusela odbíhat a když na něj kouknu, tak mi je hned jasné, jak to mám s pitím :-) A čím víc člověk pije, tak tím větší má žízeň, alespoň u mě to tak funguje. Před touto dietou jsem vypila za týden, co teď za den, ale to jsem tu asi už taky psala. A co se týká mého nehřešení - ale hřešila jsem a psala jsem to tu, už jsem měla pár skleniček bílého vína a taky jahody (pár kousků), ale z ketózy mě zatím nic nevyhodilo. :-)

Já to totiž beru tak, že když si třeba dám pár jahod nebo to vínko, nezačnu hned do sebe ládovat housky, brambory apod., že jako když jsem stejně zhřešila, tak je to jedno, tak to nedělám. A ani mi to pečivo vážně nechybí, nesnáším takové to plné tělo, kdy člověk jen funí a to u této diety nemám.

Jo a byla jsem teď s jednou svou kamarádkou, se kterou jsme se dlouho neviděly, a byla ze mně šoku - jen zírala :-) a hned chtěla vědět, jak to dělám a ať jí pošlu odkaz na tuto dietu :-)

Dany - co se týče cholesterolu, tak jsem teď byla u lékařky a měla jsem 6,5 tedy maličko vyšší, ale doktorka říkala, že je to v pohodě, že mám zase daleko nižší tuky, a že mi to svědčí. Byla jsem u ní asi půl hodiny, kde jsem jí dávala přednášku o této dietě, chtěla vědět všechno :-) Přišly jsme na dietu tím, že se ptala, jestli nehladovím, že mám v moči ketózu, tak jsem jí řikala, že je to cílené dietou. :-)

Karli - moc gratuluji k prvnímu úspěchu, uvidíš, že pomalu všechno půjde. Jsi skvělá, že máš trpělivost ťukat do klávesnice tak dlouho a dělit se s námi o tvé úspěchy a dávat nám rady při našem hubnutí. Mé velké díky a obdiv :-)

Jinak všem přeji krásný pohodový den a doufám, že jsem na nikoho nezapomněla, měla jsem toho hodně na čtení, ale teď už tu budu, tak to budu číst postupně.

Mějte se krásně

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta VIII.
Autor: Dany ()
Datum: 17. 06. 2014 17:17

Ahoj holky,

lukášová, jsem ráda, že jsi za námi zase nakoukla. Já jsem Ti už dřív párkrát děkovala za tuto diskusi. :-) Asi bych to hubnutí vloni zvládla i sama (tak jsem začala), ale bylo to tady na fóru jednodušší a zábavnější a i poučnější. Takže ještě jednou - díky :-)
Pokud se zmiňuješ o "zaručenosti" studií, dávám Ti za pravdu, mne ten vyšší cholesterol opravdu děsil. :-( Což o to, v hlavě bych si srovnala, že tedy bude vyšší po dobu hubnutí, ale co pak? Já chtěla a chci zůstat v celoživotním režimu AD, takže mne opravdu těší, že cholesterol (ty negativní složky) mají setrvalou sestupnou tendenci. :-) Další výsledky měření, až se zase někdy uskuteční, tak napíšu. :-) Já, už se od AD nehnu ani na krok. Byla bych blázen, když mi tak vyhovuje :-) :-) :-)

Radule, kočko, zatnout zuby a nehřešit :-) Ty ten problém s tou štítnou žlázou zvládneš. Pamatuj, je to "o hlavě" :-) A až budeš v Česku, tak Ti dám tip, kde koupíš skvělou bryndzu a slovenskou slaninku, sice nebude přímo z koliby pod Liptovem a z domácí udírny od mamičky, na které si pochutnává cverni, ale i tak jsou boží :-)

cverni, jak psala Radule, fakt super nápad s těmi radami na YouTube. :-)
Děkuji za recept na to zavařování, jsem rozhodnutá, že to musím zkusit. :-)
Jinak, je jedno, kdo Tě motivuje k hubnutí - klidně i trenér (i jemu určitě dělá radost, když nakonec u někoho vidí skvělé výsledky).
A manžel měl super nápad vzít Tě na pořádný kus masa. A přesně jak píšeš, futr nám cpou do hlavy, že máme snídat, jíst co 3 hod. denně a jíst to a to a to ne...??? Do zblbnutí...
A gratuluji Ti k úbytku - senzace - 0,5 kg :-) :-) :-)

Lindo, to že mrcha ukázala víc, to neřeš... pokud nehřešíš, je to zadržená voda v těle :-) Nenech se vykolejit :-)
A s tím, že jsi kdysi zhubla - 30 kg, jsi mi vyrazila dech... :-):-) :-) To je fantazie, že se +- držíš. To jsi podobný případ, jak drahá Karla :-) :-) :-) Máš můj velký obdiv, babo :-) :-) :-)
Recept na obrácený řízek jsem vložila do AD - recepty.
Hele, ještě si z hlavy "vyhoď" to přemýšlení na sladkými, i když povolenými jídly. Holky tady dřív vysvětlovaly, že to v mozku spouští signály a cosi (vím, já, co?) a je to cesta do pekel. Sladké musí člověk z mozku vytěsnit a jenom v přídadě největší krize, šoupnout do pusy pidičtvereček min. 75% čokolády. A na ovoce - zapomeň. Snad 2 jahody za x dní, ale jinak to skončí špatně :-) Jsi na úplném začátku.
Vážně, bacha na to, kočko.

Oliwia, Ty mi děláš tak velkou radost, pokud se nepletu, tak jsi začala někdy v polovině února, tj. 4 měsíce AD a Ty jsi - 14,1 kg??? :-) Páni??? :-):-):-) Tolik jsem já zhubla za celou dobu pinožení - 9,5 měsíce??? Ty jedeš takové turbo, skoro jako jela Karla (ale ta jela celou dobu I. fázi).
To je fakt parádička :-) Moc Ti gratuluji :-) :-) :-) A taky k tomu výsledku cholesterolu, vím, že Ti taky klesl... :-) Moje paní doktorka AD taky už ovládá, já jí to řekla hned na začátku (tehdy se moc nadšeně netvářila, ale teď si vážně začíná myslet, že mi AD pomáhá ten cholesterol snižovat) :-) :-) :-) A čím jiným by to taky bylo, že?
Ty jsi chodící reklama na AD :-) :-) :-)

A stejně jako to s tím "hřešením", máš hozené Ty, tak to mám i já (Ibri taky). Vloni v červenci jsem úplně bez výčitek šoupla do pusy 10 kuliček angreštu. Tohle se hřešením nedá nazývat... Tohle určitě ne... Stejně tak, šoupnout třeba ob den do pusy 5 ks oříšků. Samo, že první, druhý měsíc AD je to trochu o něčem jiném. Tělo si zvyká. Je to pro něj šok... celý život je zvyklé přijímat sacharidy, a najednou je bez nich...
Holky vloni psaly o tom, že nějaké zásoby SCH jsou v játrech a tělo ještě čerpá ty zásoby... a tak (ale nechtějte, abych to vysvětlovala já... celé bych to zmotala :-( )

A ještě jsem našla příspěvek ILoveAtkins z loňského léta, který stojí za přečtení a mnohé osvětluje.

Cituji: "Dievcata, prave som si spomenula, ze na jednej zahranicnej diskusii riesili toto iste. A dohodli sa, ze toto je dieta, pri ktorej sa chudne "skokom" Chvilu vaha stoji, chvilu lieta a potom aj 2kg dole Aj by to pasovalo do mojej "hormonalnej teorie", ale toto sa deje aj muzom

No a potom niekto vytiahol nazor nejakeho doktora, ktory vymyslel "zakon o zachovani hmotnosti" alebo tak nieco?
Proste tukove bunky vyplavia tuk, ale natiahnu do seba vodu. Nezmrsknu sa hned, cakaju, ci v krvnom riecisti predsa len nepriplava nejaky tuk? Sak nas nase telo dobre pozna, ze od porusenia diety nie sme nikdy prilis daleko. Teda vyckavaju. Tuk na ulozenie neprichadza, ale spaluje sa dalsi. Tak, ked sa telo rozhodne, ze tieto bunky uz urcite v najblizsej dobe potrebovat nebude, ze ich nebude plnit tukom, tak ich zmrskne, vyplavi sa z nich voda - vaha skoci skokom smerom dole."
ILoveAtkins a ostatní kočky tohle ještě super glosovaly (je to AD VII., str. 53 -54) :-)

A Karlo drahá, napiš, co nového na bojišti :-)

Holky a nezapomínejte se všude měřit. Oliwia, Tvé centimetrové, (decimetrové) úbytky už musí být bomba :-)

Holky, hezký večer všem :-)

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta VIII.
Autor: Oliwia11 ()
Datum: 18. 06. 2014 09:32

Ahoj děvčata,

teď jsem si vzpomněla co jsem vám ještě chtěla napsat. Od jisté doby se mi po opalování začaly dělat tmavé skvrny v obličeji... a představte si - letos, už jsem opálená i v obličeji a skvrny nikde - no to je paráda :-) Věřím, že i na to má blahodárný vliv tato dieta. :-)

Dany - díky za shrnutí mého dosavadního průběhu a opravdu se budu snažit, vlastně mi to jde samo, nějak jsem si to už taky srovnala v hlavě a jak to již tady bylo napsáno - jde hlavně o to. Jinak dietu držím asi od 3. února. A jsem vděčná za každé kilo dolů, jsem na sebe hodně pyšná, zlepšila se mi nálada, zlepšilo se všechno. Prostě se na vše dívám z té pozitivnější stránky. Centimetrové úbytky jsou zatím v průměru 10 cm. Mám radost, mám radost a své vysněné váhy dosáhnu, i kdyby čert na koze jezdil :-) Ale až ji dosáhnu, netěším se na to, že znovu začnu jíst jako předtím, hodlám u Atkinsona zůstat. :-)

lukasova - taky bych chtěla moc poděkovat za tuto diskuzi, protože je opravdu fajn, když tady najdu rady a nápady a pochopení ostatních. Musí to být moc fajn pocit, že vlastně stále pomáháš tolika lidem. Přeji úspěchy v životě a ještě jednou díky. :-)

Dnes snídaně: opět vaječná omeleta s anglickou a pár kousků hermelínu, oběd: bůček, zelný salát a na večeři si asi zajdu koupit makrelu.

Mějte se krásně a držte se :-)

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta VIII.
Autor: svobge ()
Datum: 18. 06. 2014 09:54

krásné dobré sluníčkové ráno všem..

tak ranní vážení mě nenadchlo - dnes držím 16 dnů a úbytek žádný. Dnešní váha 62,2 - no co už. Vydržím
Snídaně - zbytek matjesů jsem smíchala s majonezou a vejcem na tvrdo, k tomu 1/2 atk. housky. svačina - 5 kostiček goudy a římský salát, oběd polévka s uzeným masem a 1/2 atk. housky, odpoledne zase gouda a pár koleček uheráku, večer dám tresku se salátovým okurkem..uvidíme zítra..
tak ať nám to jde vlastně ať vám to jde lépe než mně..
Dany děkuji - recept najdu

Oliwie - šikulááá..nezávidím..vím, že je to dřina a ukázněnost..

Karlo - jak tak pročítám stránky minulé, ty jsi si opravdu užila..přijde mi, že se to táhne strašně dlouho - muselo to moc bolet a četla jsem, že byl problém i s kotníky? Obdivuji Tě čím dál víc...takové fyzické trápení a přítom jsi tak pozitivní...vzácný človíček..

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta VIII.
Autor: svobge ()
Datum: 19. 06. 2014 08:56

Ahojky děvčata,

tak moje dnešní váha 62,2 - tedy jako včera. Ketozu jsem neměřila, měla jsem večer trošku BV tak ať nejsem zklamaná.
jinak dnes k snídani 2 párky, svačina bude kousky goudy a uherák, oběd kuře, pak zbytek goudy a večer to vidím na tuňáka nebo tresku..

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta VIII.
Autor: cverni ()
Datum: 19. 06. 2014 09:15

Zdravím dievčence...sa to tu rozbehlo grinning smiley je čo čítať k raňajkám. Pozerám ako hodne vy zhadzujete a mne je až trapne ako sa doslova trápim nad 4 kilami...Oliwia keby sa takto naštartovala aj moja mama...asi ju k Tebe pošlem na školenie (alebo k dany či karle). Dany na to youtube je kopa hlúpostí, ale aj užitočných videí, ja som sa tam naučila chodiť, keď som hľadala návod ako posláť výkaz na sociálku tongue sticking out smiley Motivuje ma to, ze som sa pred 8 mesiacmi vydavala a vazila som vtedy 51-52 kil, co bola moja dlhodoba vaha, no a v januari tam zrazu bolo 59...revala som ako male decko, keby som cakala dietatko, tak sa takemu prirastku na vahe tesim...ale takto? No tak sa zacalo moje chudnutie a teraz som na 55, mojim cielo su este 3-4 kila do sestrinej svadby v oktobri. Ten trener mi daval rady na zaciatku cvicenia, teraz si uz len tak obcas pokecame.
Včera sme boli v polsku kupovat kuchynu, tak sa priznavam k par jahodam a vecer som u mami zjedla mozartovu gulku...marcipan zboznujem...dnes mam ale vojnu:
Rano vajicka
obed ladovy salat s bravcovym plieckom na oleji.
Ostiepok
vecer asi znovu vajicka.
Pekny den bez prehreskov prajem winking smiley

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta VIII.
Autor: ivana66 ()
Datum: 19. 06. 2014 10:08

Tak jsem se konečně přihlásila.po letech co tohle téma čtu.především jako poděkování doktorce Lukašové za jeho založení,protože mi změnilo život k lepšímu a zároveň taky děkuji všem prispevovatelkam za jejich cenné řady a vychytavek.proč mi to zlepšilo život?konečně mi to doklaplo,že pokud jím mouk u upadám do depresivnich nálad.přitom založením jsem nejsem vůbec masozravec a spíše by mi byl bližší vegetariánský styl.úplně nejlip jen nějaký čokoládový.at.js--/em držela několikrát a vždy z něj vypadla,ale spíš z nedostatku financí -pytlík těstovin vyjde levněji-a pak okamžitě nastaly raketové nárůstky váhy a zároveň jsem se stávala plačící.fakt se mi stalo,že jsem šla do obchoďáku si koupit něco na sebe a mezi regály mi začaly nezadržitelně téct slzy,že jediné co si v obchodě můžu koupit a co je pro mně cenově dostupné je jen ta čokoláda.přitom jinak se ovládat umím,ale co se oblečení týká tak fakt až jsem se sobě divila jak ty slzy samy přišly.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta VIII.
Autor: Oliwia11 ()
Datum: 19. 06. 2014 10:52

Ahoj děvčata,

včera večer jsem dělala pomazánku na dnešní snídani, aby bylo trochu něco jiného. Uvařila jsem vejce - nastrouhala, párek (s minimem sacharidů) taky nastrouhala, do toho máslo, sůl, pepř a trošku hořčice a ráno jsem to sobě i manželovi namazala na plátky okurky. Super změna :-) Oběd: pečený vepřový krček se slaninou a kedlubnovým zelím, na večeři asi vajíčkový salát.

cverni - pobavila jsi mě tím, že ke mně pošleš svoji maminku, aby se nastartovala :-)

ivana66 - zdravím tě a vítám mezi námi. Chci se zeptat, ty teď jsi ve fázi, že držíš dietu, nebo už jsi shodila a udržuješ?

Teď malá úvaha:
Jak už se tu několikrát psalo, hubnutí je hlavně v hlavě :-) Já už jsem si to uspořádala. Trochu mě překvapuje, že když se někdo rozhodne zhubnout a hned od začátku přemýšlí, zda si může dát něco nepovoleného a po pár dnech hřeší s tím, že jenom trošičku a pak se ptá, proč nehubne. Tělo se nestačí ani přizpůsobit nové realitě a už je tlačeno do starých kolejí. Já jsem v prvních dvou měsících jedla pouze maso, vejce (občas maličko sýru) + saláty a to striktně. Věděla jsem, že si jdu za svým a proto musím něco obětovat. Teď už moje tělo, ani nic zvláštního nevyžaduje. Hlavně pít, já piju 5 - 6 l denně.

Všem přeji hodně psychických sil a krásný pohodový den, ať nám krásně letí kila dolů :-)

Nastavení: OdpovědětCitovat
Strany: PředchozíPrvní...7677787980818283848586Následující
Aktuální stránka: 84 z 86


Provozovatel serveru ZHUBNEME - diskuzni forum nenese zadnou odpovednost za zde uvedene prispevky, tyto jsou nezavislymi prispevky uzivatelu fora a nemusi byt vzdy v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Provozovatel si vyhrazuje pravo je v pripade nevhodnosti (urazky, sproste vyrazy, nepovolena reklama nebo texty v rozporu se zakonem) odstranit. Take inzeraty na prodej a nakup nezdravych produktu budou mazany, protoze jejich uzivani neni v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Informace, ktere jsou zverejnovany na serveru zhubneme.cz podlehaji autorskemu zakonu a jakekoliv dalsi sireni nebo publikovani casti nebo celku je bez predesleho pisemneho souhlasu provozovatele zakazano.

Zasady zpracovani osobnich udaju: GDPR


This forum powered by Phorum.