Diety :  Forum serveru ZHUBNEME.cz The fastest message board... ever.
Veskere navody, rady a tipy k dietam 
Re: Atkinsonova dieta IV.
Autor: sari ()
Datum: 19. 07. 2011 20:17

ahojky smiling smiley
tak jsem po několika hodně dní strávěných tady a čtění vašich příspěvků musela přihlásit smiling smiley
je to léto takže bych ty plavky taky ráda oblíkla,začínám od včera a zatim to jde,ale bojim se že ta chuť na sladký brzo přijde,to nevim co budu dělat,a hlavně mi hodně pomáhá bejt pořád v jednom kole,to člověk nemá čas a ani pomyšlení na ty nezdraví sacharidy smiling smiley)

Nastavení: OdpovědětCitovat
Autor: Jarka30 ()
Datum: 20. 07. 2011 20:02

Ahojte, takze prve kilecko dole.. tesim sa... grinning smiley Poradite mi kde by som mohla zohnat knihu o diete?? Dakujem

Autor: Monička ()
Datum: 21. 07. 2011 02:47

Ahojte dievcata. Preco nepisete??
Jarka, mozem ti knizku poslat cez email, ale je to dost velky subor, tak neviem, ci to prejde, ak mas slovensku emailovu adresu. najlepsie by bolo, keby si mala nieco ako yahoo, alebo gmail, hotmail, a pod.

Gratulujem k zhodenemu kilecku, smiling smiley

sari, vitaj medzi nami! ja mam s chutami na sladke tiez velke problemy a jedine , co mi zabera, je byt v jednom kole. Ked som v praci, tak som uplne vpohode. Akonahle vsak pridem domov, tak neviem, co skor zozrat...

Datum: 21. 07. 2011 15:59

Jarka, prave som ti poslala knihu. Dufam, ze ti prisla vpohode.
Vcera v noci som opat neodolala a dala som si horku cokoladu osladenu cukrom - bola velmi fajna, a tak som zozrala strasne vela.

Na obed som si vcera dala palacinku z dvoch vajec s cibulkou a cerstvou uhorkou. Vecera bola rybacia konzerva a cokolada.

Autor: Jarka30 ()
Datum: 21. 07. 2011 17:30

Monika, dakujem za knizku, prisla v pohode.. Zacinam studovat grinning smiley

Kolko dni trva kym sa dostanem do ketozy??

Autor: mi.sel ()
Datum: 21. 07. 2011 20:32

Ahoj všem,
dnes držim 18 den a teda nic moc-zhubla sem tak kilo a 3 cm.
Je fakt že chodím 3-4*týdně do posilovny,ale tak stejně hubnout bych aspon trošku měla.
Jím Maso,vejce,sýr do 100g/den
-některý den si dám zakysanou smetanu,trochu mackarpone a sladidlo
-kávu piji normální kofeinovou a dávám si do ní smetanu
-za celou tu dobu jsme opravdu nestrčila nic špatného do huby,no tak proč??
Je mi to už opravdu líto-až jsme si z toho dneska pěkně v púráci udělala mekký salám s vejsci na tvrdo,koupila majolku s olivovým olejem a pěkně to do sebe naprala.
Ještě mám problém že celkem do zadržuji vodu,mám oteklé nohy,to má i velké spojení s mým zaměstnáním,ale jinak dodržuji vše jak mám.
-vlastně ted´mě ještě napodlo,že jsme v práci vypila lahev prolinie-je to špatně??někde jsme četla,že se může.Nevim co mě to napadlo,ale měla jsme chut si dát něco jinýho než jen pořád dokola litry a litry vody bez bublin.
Jsem věčný diretář,i to by se mohlo podepsat na tom,že mi kila nemizí??co si mám dál počít??určitě nechci skončit,cítim se fajn,ale.....

Autor: Alja ()
Datum: 21. 07. 2011 21:30

Ahoj holky, vítám nově příchozí. Nepíšu, jsem vyčerpaná a totálně vyřízená... Máme ve školce prázdinovej provoz, to znamená, že k nám většinou chodí cizí děti z jiných školek, střídají se tam, někdo je tam týden, někdo jen 2 dny, někdo dva týdny atd, prostě jak rodiče potřebujou. Je nás málo učitelek a mnoho dětí. Je problém si je zapamatovat, protože se tak často střídají. Sotva si někoho zapamatuju jménem, zmizí a přijde další dítě. Každé z těch dětí má ze své školky jiné návyky atd. Taky je hodně těžké rozpoznat rodiče a tak vždycky trnu, když jsme odpoledne na zahradě, aby si dítě neodvedl někdo cizí. večer úplně padám na hubu...
S tím hubnutím je to všelijaké, mi.sel, jestli už máš tělo zhuntované z diet, jde to hodně pomalu. já kdysi zhubla krásně 27 kilo, ale to jsem byla ještě mladá. Teď jsem potřebovala tak 12-15, nabrala jsem dost v zimě, kdy jsem měla na 3x zlámanej kotník, mám tam šrouby a dlahy, no prostě železářství a asi 4 měsíce jsem byla vyřazená z provozu. A nějak, jak jsem byla imobilní, se to na mně začalo usazovat, přibrala jsem víc jak 7 kg, skoro 8. Ale ty jsem toto dietou nějak shodila, asi ještě nebyly tak pevbně usazené nebo co. Ale dál ani ťuk. tak jsem začala pozvolna přecházet na stravu se sacharidy- a ejhle, náhle se dostavilo zhubnutí- za dva týdny 2 kg. Jo, je to záhada.
Prolinie je bez cukru, klíďo můžeš... Já piju i kolu ligt, ale raději mám kofolu bez cukru, na ní si vyloženě pochutnám. A pak vodu se sirupem bez cukru. V Alberu i v tescu mají hodně levné minerálky nebo nějaké ochucené vody a taky bez cukru- a chutnají výborně. Aspoň mně. A stojí jen pár korun.
Moničko, jak jsem tak zaneprázdněná, tak jsem ani nestačila udělat ten tvůj recept! Tak až o víkendu...
Děvčátka, mějte se a hubněte! pa

Autor: jastrela ()
Datum: 22. 07. 2011 12:26

Ahoj dievčatá,dovolujem si pridať sa k vám po preštudovaní I-IV.AD a ďakujem,že ste tu.AD držím 13 deň a mám 4 kg dole.Aj to poteší pri mojej výške 163 cm som začala na 93,7 a mám 89,8 :-) .Pred 4 rokmi som s 90 dňovou zhodila 24 kg asi za 6-7 mesiacov,2 roky to bolo OK a potom za druhé 2 som si prižrala späť 20kg tak som na začiatku...Potrebovala som niečo nové a objavila som vás,bola som závislá na sladkom a teraz-nič.Jem syry,mäso,vajcia,zeleninku-zelenú,málo,pijem 1-2 kávy na deň,jednu s a jednu bez kofeinu so šlahačkou.Dúfam,že to bude pokračovať,jem oveľa ,oveľa menej ako pred tým.Jediný problém je,že som lenivá a necvičím,z práce chodím uťahaná ako z bane,samý stres...a k tomu akože dvaja "dospeláci 18+ 19"roční chalani+ manžel furt niečo riešim...rozhodla som sa tvrdo venovať sebe tak dúfam,že s vašou podporou to zvládnem,ináč vraj vyzerám tak o 10kg ľahšia,ale čo z toho :-)
Bola by som vďačná,ak by ste mi preposlali knihu ,lebo tu ju nezoženiem...koniec úvodnej kapitoly pá Jana

Datum: 23. 07. 2011 13:44

jastrela, posli mi tvoj email a ja ti poslem knizku.Najlepsie by bolo, keby si mala email na zahranicnych serveroch ako gmail, yahoo, a podobne, alebo slovenske a ceske schranky su slabe a neprijimu velky subor ako je knizka.

Datum: 23. 07. 2011 13:54

Ahojte
dufam, ze sa mate dobre, a ze sa vam dari dodrziavat Atkinsa. Ja mam 3kilecka na zhodenie. Vcera som bola v praci na tri hodinky vypomoct, lebo piatky su vzdy velmi hekticke a som rada, ze som bola, lebo mali sme strasne vela ludi v hotely! Jeden clovek sa chce ubytovat, zaroven zvoni telefon, a tiez si niekto chce kupit kex, alebo cokoladu v hotelovom obchodiku...Vtedy musim byt na dvoch miestach naraz...

Jarka, je to rozne, kedy sa ludia dostanu do ketozy. Niektorym to trva dva dni, inym aj tyzden. Musis byt len trpezliva a pekne dodrzuj Atkinsa. Ak jes malo tukov, tak ti to moze trvat dlhsie, ak jes vela tukov, tak budes vo fialovej ketoze velmi rychlo.

Datum: 24. 07. 2011 08:52

Ahoj dievčatá,včera som si dala len mäsový deň bez štipky zeleniny,lebo som stála 4 dni na tej istej váhe,že či to pomôže a výsledok je od včera dole 0,6kg,čo poteší ale zaujímavé je ,že ketózu so zeleninkou/vajcia ,syry,mäsko/som mala tak 2-3 a dnes 1-2,a samozrejme včera víkendový deň futbalový turnaj,tak som to zvládla s gulášom-len mäsko a jedno jediné deci vínka so sódou.Žeby tam bola zašitá moja ketóza? :-) Idem ďalej,veď deká šli dole a cieľ v nedohľadne.Dnes sme doma,prší,ale doma to zvládam,skôr mám problém,že niesom hladná,a tak len vymýšľam,že čo do seba.Nemám rada ryby,le zavináč a strašne by som chcela tiho tuniaka,ale neviem sa odhodlať,a vy ho baštíte o 106 :-) Pá,teším sa na príspevky Jana ešte doplním,asi jemmálo tukov a aj tam môže byť zašitá tá moja ketóza :-)

Upraveno 1krát. Naposledy upravil jastrela (24. 07. 2011 08:54).

Datum: 24. 07. 2011 19:22

Jastrela, knizka je poslana. Dufam, ze ti prisla ok. smiling smiley Ja dnes na ranajky len moj shake s proteinovym praskom a kakaom. Trocha domacej cokolady. Teraz som dost plna a smadna, tak len pijem a pijem a pijem (vodu smiling smiley) Vonku je strasne horuco a mne sa nechce ani prstom pohnut , tak pozeram telku, umyvam riad, zametam podlahu, ukladam si oblecenie, a tak pomalicky...

Datum: 24. 07. 2011 21:32

Monička ďakujem za knihu,došla Ok.Ja som dnes zase len na mäsku a aj to veľmi málo,nejak nie som hladná,aj sa to ukazuje na ketoze,rano slabo 1-2 a večer skoro 3.Dufam,že aj kilečká pôjdu dole.Teším sa ,že vobec nemám chuť na sladké a to som bola závislá na veľkom jogurte s borovkami alebo veľký tanier krupice s kopou kakaa a cukru,V deň ked som začala,som si urobila zásobu akože povolených sladkostí,jednu čoko DIA čo spomínali dievča,DIA sirup,umelé sladidlá,ale zatial je všetko na svojom mieste,len raz som dostala chuť na nescafe a to som píjavala s cukrom tak som si tam dala jedno umelé sladidlo a bolo hotovo.Turka pijem roky bez cukru ,tak nemám problém,olepšujem si ho so šlahačkou,My sme dnes mali zimu a dážď.Teraz som nakukla sem a ráno hor sa do práce a dúfam,že pribudnú nové príspevky,nie len moje romány,Dobrú noc...:-)

Autor: jjaninaa ()
Datum: 25. 07. 2011 09:16

Ahoj,

mohla bych Vás poprosít o zaslání týdeního jídelníčeku atkinsonovi diety na email B_U_B_U@seznam.cz? Nemůžu ho na internetu nikde najít.

Díky moc Jana

Datum: 25. 07. 2011 18:14

jastrela, si super, ze si sa "sladkosti" este nedotkla. Ak mozes, ani sa ich nedotkni, lebo skoncis ako ja - som zavisla na tom! smiling smiley)

Kde ste vsetky Atkinsonky? Trikk, Valentyna, atd.???

jjaninaa, poslala by som ti celu knihu, ale seznam.cz je slaba schranka, a kedze je kniha dost velkky subor, neprejde to.

Datum: 25. 07. 2011 18:15

Este chcem napisat - ja som si vytlacila knihu tak, ze som si dala 4 strany na jednu A4 a je to stale pekne citatelne.

Datum: 25. 07. 2011 19:29

Ahoj dievčatá,Monička...to vieš,že si nemôžem dovoliť závisloť na sladkom,lebo sa mocem ešte okolo 90-tky ,ale keď bude pri 60-tke :-) tak si dám dobošku,krémeš,veterník... :-)ale vážne,musím sa držať aby bol nejaký výsledok,Knihu som si vytlačila ,veľkú,obojstrannú,že to prečíta aj slepý.Čítam ju s fixkou v ruke...:-)Ináč dnes v pohode,nejaké mleté mäsko s vajcom a trochou karfiolu a poobede také minútky v marináde s horčicou,len troška,niekto to tu spomínal a teraz jedna kafča so smotanou...Fakt jem málo oproti minulosti,som zmierená s tým,že keď pojde kilečko týždenne,tak som uspela a nebudem fňukať,keď sa to zastaví,lebo sú tu veľmi povzbudivé príspevky.Ešte sa naučiť jesť iné jedlá ako som naučená a bude to OK,veľmi ťažko sa dávam na nové chuťe...asi toľko,pekný večer...

Datum: 25. 07. 2011 21:48

Ahoj všem,hlásím se po víkendu,byla jsme u rodičů na baráku poprvé od začátku AD-a zvládla jsme to uplně super.až na denně trochu mléka v kávě bez kofeinu-neměla jsme s sebou sojové mléko a za 4dny jsme snědla 2 zakysanky.Krize nebyla ani jedna a jsem na sebe opravdu pyšná,že jsme to tam zvládla.Ketoza je bídna,jen jedinkrat co držím se mi objevil fialový jinak jsme na světle růžové.Nekontroluji to uplně každý den,to bych byla za chvilku zavislák a v podstatě pokaždý tak trošku zklamaná.Nejspíš mi fialovou ruší to mléko a zakysanka.Budu se snažit udělat max pro to,aby i tyhle 2věci nejedla.Za týden jedu na týden na Slovensko a jestli tam to vydřim a budu schopná se vyhnout všem zvědavcům,proč nejím pečivo,přílohy atd,tak to budu opravdu hvězda.Jsem rozhodnutá že i na dovolený pro AD udělám max.Váhu jsme taky nekontrolovala,naposledy to bylo +3kg,ale cítim na sobě celkově,že to valí dolu,tak se nebudu čísly zbytečně nervovat.zatim pa

Datum: 25. 07. 2011 21:48

Ahoj všem,hlásím se po víkendu,byla jsme u rodičů na baráku poprvé od začátku AD-a zvládla jsme to uplně super.až na denně trochu mléka v kávě bez kofeinu-neměla jsme s sebou sojové mléko a za 4dny jsme snědla 2 zakysanky.Krize nebyla ani jedna a jsem na sebe opravdu pyšná,že jsme to tam zvládla.Ketoza je bídna,jen jedinkrat co držím se mi objevil fialový jinak jsme na světle růžové.Nekontroluji to uplně každý den,to bych byla za chvilku zavislák a v podstatě pokaždý tak trošku zklamaná.Nejspíš mi fialovou ruší to mléko a zakysanka.Budu se snažit udělat max pro to,aby i tyhle 2věci nejedla.Za týden jedu na týden na Slovensko a jestli tam to vydřim a budu schopná se vyhnout všem zvědavcům,proč nejím pečivo,přílohy atd,tak to budu opravdu hvězda.Jsem rozhodnutá že i na dovolený pro AD udělám max.Váhu jsme taky nekontrolovala,naposledy to bylo +3kg,ale cítim na sobě celkově,že to valí dolu,tak se nebudu čísly zbytečně nervovat.zatim pa

Autor: jjaninaa ()
Datum: 26. 07. 2011 10:19

Monička: Ahoj a mohla by si mi to tedy zkusit poslat na mou služební schránku ta je velká dost a byla by to adresa znojmo@gm-okna.cz

Díky Jana

Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Provozovatel serveru ZHUBNEME - diskuzni forum nenese zadnou odpovednost za zde uvedene prispevky, tyto jsou nezavislymi prispevky uzivatelu fora a nemusi byt vzdy v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Provozovatel si vyhrazuje pravo je v pripade nevhodnosti (urazky, sproste vyrazy, nepovolena reklama nebo texty v rozporu se zakonem) odstranit. Take inzeraty na prodej a nakup nezdravych produktu budou mazany, protoze jejich uzivani neni v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Informace, ktere jsou zverejnovany na serveru zhubneme.cz podlehaji autorskemu zakonu a jakekoliv dalsi sireni nebo publikovani casti nebo celku je bez predesleho pisemneho souhlasu provozovatele zakazano.

This forum powered by Phorum.