Diety :  Forum serveru ZHUBNEME.cz The fastest message board... ever.
Veskere navody, rady a tipy k dietam 
Re: Atkinsonova dieta IV.
Autor: dahava007 ()
Datum: 23. 06. 2011 05:58

Dobré ráno,
odjíždím dnes do Brna, tak si jen chci postěžovat. AD držím od 15.4., zhřešila jsem jen 3x (svatba,návštěva dětí, a 1x jsem "uletěla" sama). Teď, už 3 týdny poctivě držím max 20g sach./denně (spíš okolo 15), jsem v ketóze a opět jsem dnes přibrala 0,5 kg.
Holky,prosím vás, fakt to funguje doopravdy u všech lidí? Doopravdy všechny, když jste poctivé hubnete? Neexistuje vůbec žádná výjimka (jako já)?
Aljo "trhni si" jsem koupila v Globusu, ale je to drahý jako kdyby to vyráběli z argentinských prasat ;-). Je to pro mě jedlé, ale koupila jsem to poprvé a naposled.
Všem hezký den
Dáša

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta IV.
Autor: trikk ()
Datum: 23. 06. 2011 06:25

Dobre rano, damy,
ja som nejak "sklamala", v tom teple, co bolo ostatne dni mi nejak nesmakovalo, tak som zila na zeleninovych salatoch max. so syrom. Dnes prsi, tak snad zabudnem na sacharidy v uhorke, karfiole, cicere ci paprike a vratim sa k masu.
Dasi-Dahavo, nechcem urazit, ale nie si v menopauze? Nezadrzujes vela vody? Vsetko moze mat suvis aj s hormonalnymi vykyvmi (nakoniec, aj Monicka o tom vie svoje), ze telo inak reaguje. Ja som teraz na novej hormonalnej antikoncepcii a velmi som mala obavy, ci nepriberiem z nej, nastastie je to OK, lebo po 1. HAK, ktoru som brala od 17 som za mesiac pribrala 7 kg a to sa potom len nabalovalo a nabalovalo az sa obalilo do gigantickych rozmerov :-D ach jaj
Dnes si spravim nejake kuracie prsia, mla by som ist doplnit zasoby - na nakup, doma mame nejak moc "zlych veci"(ovocie a pod.)
Drzte sa a pekny uprsany den...

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta IV.
Autor: Akinom ()
Datum: 23. 06. 2011 07:41

Dobré ráno, děvčata, zdravím vás všechny. Nějak málo přispíváte, úplně se ztratila Valentýna a další. Já už jsem asi dohubla, protože se na mne manžel zlobí, že jsem hrozně vyzáblá. A to jsem přibrala 1,5 kg. V neděli jsem měla už svou vysněnou váhu 50 kg a začala jsem normálně jíst chleba, ovoce a přílohy a je z toho 1,4 kg navrch. Už ale dál před manželem nebudu moci tajit AD, trvá na tom, abych před ním jedla chleba a přílohy, abych přibrala. Prý se takto za mne bude u moře stydět. Já se ale cítím moc dobře, veškeré oblečení obléknu a cítím se hrozně lehce.
Uvažuji o tom, že přes týden budu na Ad a o víkendech vyhovím manželovi.
Aljo a Dášo, co je to za salám !trhni si" ? To se tak opravdu jmenuje ? A jak přibližně vypadá ? To mají v Bille v uzeninách ?

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta IV.
Autor: Monička ()
Datum: 23. 06. 2011 15:46

caute!
Ja lietam na vahe hore-dole. Zalezi na tom, co a kolko jem, a ci cvicim. Jaaj, vcera som bola na ture v lese a nasli sme tam VSADE dive maliny. No, neodolala som! Potom, ako som sa vratila domov, tak v nasej zahrade mame dive cernice, tak som sa napackala...Aj napriek tomu, som v ketoze. Vcera som spravila "turkey burgers" - na panvici som si upiekla pomlete morcacie maso, ktore som pekne ochutila. Zmiesala som ho s bylinkami a nastruhanym parmezanom. Ten parmezan dal masu velmi prijemnu prichut. Potom som v hrci uvarila bielu kapustu - priamo zo zahrady a to bola priloha k masu. Inak, vyzieram moju "cokoladu" - ja nemusim ani normalne jest, len keby som mala sladke fajnotky smiling smiley Avsak viem, ze je to nespravny pristup k stravovaniu.
Zistila som na sebe, ze ak sa donutim jest aj normalne : maso a zeleninu, ze potom neodolam a musim sa dorazit niecim fajnym, no a takto naberam kalorie...prilis vela kalorii.

Dnes idem do city na kontrolu k doktorke, tak sa zastavim a nakupim kokosove mlieko na moj morning shake.
Hej, Zuzka, uzi si dovolenku! A ak budes mat internet na hoteli, daj nam vediet, ako sa ti tam paci, a ako sa stravujes!

Dahava, ja to mam presne ako ty. Ale myslim si, ako Zuzka pise, ze si tvoris svaly a tie su tazsie nez tuk. Skus sa merat okolo bokov. Mozno zistis, ze ti ubudaju centimetre, aj ked vaha trochu narasta.

Lia, ja som toho nazoru, ze mnozstvo cukru v majoneze je zanedbatelne,a preto je ok , ak si das trochu (ako napr. 2 pol.lyzice) na obed k masu. Majoneza ma este z ketozy nevyhodila a jedla som taku, co obsahuje cukor, ale mala napisane, ze na porciu ma 0g (co nie je celkom pravda. Spravne by bolo , keby tam napisali: >1g)

Dahava, ty si si uvarila gulas z VRABCOV? To vazne?? hahah grinning smiley

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta IV.
Autor: dahava007 ()
Datum: 23. 06. 2011 21:34

Dobrý večer, milé dámy,
dnes večer odpovím a doufám, že nebudu za to popotahována na facebooku jako "blka", která si nevidí do úst, když napíše na AD fórum svůj názor. (Upřímně řečeno, žíly mi to netrhá)
Takže- znovu zdravím všechny, které zde píšete. Ona psychika je potvůrka a občas je potřeba sedět na jedné lodi, pádlovat stejným směrem, i když někdo zabírá více a jiný méně, a blížit se k cíli. Proto je fajn, když se můžeme navzájem poučit ze svých chyb a podpořit se při úspěchu.
Se mnou je to tak, že po přechodu už jsem dávno, takže možnost zadržování vody díky menopauze nehrozí. Začala jsem více cvičit a přestože "přibírám", tak oblečení je mi volnější i silueta při focení je "hubenější", tak nárůst hmotnosti přičítám nárůstu svalů a basta fidli.
A guláš z vrabců je guláš z masa, kterému se říká "moravský vrabec" - takové prorostlé vepřové. Proto klidně jím guláš z vrabců, ale nesjou to ti, kteří skáčou a dělají čimčarára čim čim čim.
Papa všem
Dáša

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta IV.
Autor: Alja ()
Datum: 24. 06. 2011 06:17

hezké áteční ráno,
tak včera jsem na ničem "neujela", vydržela jsem. Večer jsem si udělala takovou mňamku- na způsob "co dům dal a páni nechali". Na oleji jsem orestovala cibuli ( trochu), přidalal nakrájený gothaj. kousek na drobno nakrájené vysočiny, narájené tofu, kousek eidamiu, dalšíkousek uzeného eidamu. Úplně na závěr jsem tam nakrájela 2 šery rajčátka a pak zakápla worčestrm. Jo, a ještě do toho nakrájela uvařené vajíčko na tvrdo a pažitku. Bya to docela hromada a bylo tochuťově výborné.
Akinom, tobě gratuluju k ukončení hubnutí- páááni- 50 kg! To už opravdu nepotřebuješ hubnout. Jen si trocu ty sacharidy hlídej a necpi je do sebe páté přes deváté, ať nemusíš začínat zase znovu. Jen doufám že nás budeš dál sleDovat a občas se ozveš, abys nás povzbudila....

Tal milé dívky, pádím do roboty a vám přeju krásný hubnoucí víkend a doufám, že se zase po neděli všichni sejdeme! papa

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta IV.
Autor: Monička ()
Datum: 24. 06. 2011 06:24

Dahava, ak si po prechode, tak je jasne, ze chudnut sa ti bude strasne tazko. Vobec si z toho nelam hlavu - je to uplne normalne a vela zien to takto ma. Ked uz nemas hormony, tak telo reaguje uplne inak - celkovy mechanizmus fungovania sa ti zmenil. Len to vydrz a pekne cvic! Ak citis , ze su ti veci volne, tak naozaj nemas co riesit. Je to uplne jasne, ze naberas svaly a ubuda ti tuk. Nezabudni, ze svaly su tazsie, nez tuk. Pi vela vody! To je dolezite...Pila si den predtym, ako si pribrala toho 0.5kg?

trikk, ahoooj! ako fajn, ze si napisala. To si sa nesla stazovat k svojmu gyneko, ze si pribrala az 7 kg prvy mesiac? Nevadili ti tie kila? Ja som od dnes oficialne bez antikoncepcie a som tomu strasne rada. Bola som u doktorky. Po prve som pribrala 3 kila za 2 mesiace (vdaka cudnym chutiam a neustalemu pocitu, ze musim jest, aj ked som nebola hladna - bola to taka vnutorna nervozita, ci co) a po druhe som mala menzes asi dva a pol tyzdna vkuse, pricom som nemala mat ziadny tento mesiac. Je dost mozne, ze mam aj zadrzanu vodu v tele...uvidime, co sa bude diat po dnesku.

Ja som si spravila kuraci salat: zvysky masa z peceneho kurata, majoneza, biely jogurt (nizke sacharidy), bylinky, citronova stava, nasekana jarna cibulka a zelena paprika...vsetko zmiesat.

Boze, ja stale nieco vyrabam (na jedenie) a nema to kto jest! Asi spravime party cez vikend, aby nam s tym susedia pomohli, hehe.

Akinom, to je krasne cislo 50kg. A preco si tvoj manzel mysli, ze ak nebudes jest chlieb a cestoviny, ze umries? Ved maso je to, co nas drzi pri zivote... smiling smiley Vysvetli mu to takto. Mozes mu povedat, ze si sa rozhodla, ze uz tolko cestovin ,atd. nechces jest, lebo si potom hned aj tak hladna, a robi ta to nervoznou (sacharidy maju ten efekt na niektorych ludi)...Nepochopil by to?

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta IV.
Autor: Monička ()
Datum: 24. 06. 2011 06:26

Alja, daj si pozor na worcester omacku, ta obsahuje dost vela cukru (aspon, co ja viem). Skontroluj si prisady.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta IV.
Autor: dahava007 ()
Datum: 24. 06. 2011 06:51

Dobré ráno,

Monička-já už jsem po přechodu dávno, takže moje tělo je už zvyklé cca 8 let. Přechodem to tedy nebude. Ale moc děkuji za zájem.

Alja-tobě už jsem psala, takže o sobě víme ;-)

Akinom-blahopřeji, jen se opět neopřejídej, abys místo ketózy nebyla v depresi.

Lia-vzhledem k tomu, že na svých FB stránkách reaguješ na příspěvky tohoto fóra, předpokládám, že tady taky chodíš nakukovat stejně tak, jako holky chodí nakukovat na tvé FB, takže nás tam, prosím, nepomlouvej, a zameť si i před svým prahem cert

Všem krásný den
Dáša

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta IV.
Autor: Bibicka ()
Datum: 24. 06. 2011 08:52

Želám krásny predvíkendový deň, blahoželám všetkým, čo sa im s AD tak dobre darí a majú pevnú vôľu. Ja som za 10 dní čo držím AD schudla celé 2 kg a som šťastná prešťastná, pretože som skúšala v poslednom pol roku kadejaké diéty a nič mi nezabralo. Snažím sa byť prevažne na mäse a povolenej zelenine. Včera som mala večer riadnu krízu na sladké, ale skôr ako som dala dačo do úst, odrezala som si riadne hrubé koliesko Poličana a chuť prešla! To sa mi dávno nestalo, že by som chuť na niečo sladké dokázala potlačiť. Tie dva kg nie je nič extra, ale skúšala som nohavice na 60 kg, ktoré som ešte minulé leto nosila a pred týždňom som ich ani len nezapla a teraz, hoci som v nich stále nabitá, sa mi to už podarilo. Takže objem je podstatne menší ako by som po zhodení 2 kg čakala. To ma riadne nabudilo, idem za manželom na víkend na chalupu ale musím vydržať! Máme ísť v septembri na jednu veľkú 50-ku a ja si chcem obliecť kostým, ktorý je na moju starú váhu. Ste tu fajn partia, vaše rady okolo AD aj nápady, čo jesť mi dosť pomôžu. Aj keď by som v I. fáze asi nemala jesť vôbec zeleninu, ale pri počítaní tých 20 g sacharidov mi to zatiaľ ide, tak je to asi v pohode. Ketózu som si neskúšala otestovať, snáď na budúci týždeň. Pre mňa je dôležité, že sa váha a objem tela hýbu smerom na dol. Pozdravujem všetky a pekný víkend!!!

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta IV.
Autor: Monička ()
Datum: 24. 06. 2011 19:41

Dahava,
Lia nas ohovara? Ako? Ja na FB vobec nechodim, nebavi ma to tam. Lia musi byt jedna z tych zien, ktore nemaju cely den co robit, len sediet na zadku za pocitacom a socializovat sa online...

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta IV.
Autor: trikk ()
Datum: 24. 06. 2011 20:23

Pekny vecer, damy,
teraz neviem, ci aj ja som sa niecim previnila, ak ano, ospravedlnujem sa, hromadi sa tu negativna energia (na FB k vam nepojdem, nie je to anonymne ani privat, tu mi je s vami fajn) - pardon najma Dase, nechcela som Ta urazit s tym prechodom, len mi to tak napadlo ci mensi ubytok vahy nesuvisi s hormonalnymi zmenami, nakolko sa mi zda, ze si, Dahava, v stravovani dost striktna a dodrziavas AD... Pardon! :-o
Ja pokracujem, dnes som si zapiekla kur. prsia s tatarskou omackou a sparglou/chrestem, recept som pridavala davnejsie...Mnam. Aj tak mi bolo zle :-D
Krasny vikend, vydrzime!
A nehnevajme sa na seba navzajom!!! Mrzelo by ma prist o AD zavislacky :-(

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta IV.
Autor: dahava007 ()
Datum: 24. 06. 2011 22:08

Ahoj holky,
trikk- vůbec ses mě nedotkla, každá etapa života má svá kouzla i svá úskalí a jediné spravedlivé na světě je, že ten, kdo stárne, těmito etapami prochází.
Držte se o víkendu, budu tady nakukovat.
Papa
Dáša

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta IV.
Autor: dahava007 ()
Datum: 25. 06. 2011 07:14

Ahoj holky,
chci dát na pravou míru to, co jsem tady napsala o FB. Kontaktovala jsem zakladatelku fóra o AD na facebooku, ale neodpověděla mi.
Já jsem moc ráda, že jsme tady spolu a píšeme si naše příběhy. Jak jinak se máme posunout dopředu? Hodněkrát jsem tady zmiňovala, že potřebujeme mít k diete klid a podporu, a to tady, na tomto fóru, máme. Nemám ráda žádné fanatiky, proto i dietní fanatici mi jsou proti mysli. Jsem přesvědčená o tom, že život není jen rovná čára, ale občas se klikatí, a to jsou ty naše "úlety", kdy je důležité si to srovnat v hlavě a jet dál ;-) Proto potřebujeme číst naše příběhy.
Tímto považuji celou záležitost za vyřízenou.
Všem vám přeji krásný víkend, užívejte si, relaxujte a vy, které jste na dovolené, tak to tam pořádně roztočte!
Pa
Dáša

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta IV.
Autor: Monička ()
Datum: 26. 06. 2011 14:14

Ahojte!
Dahava, pekne si to napisala. Veru, je to super, ze tu kazda pisete svoje pribehy,zazitky,a pritom sa neposudzujeme.

My sme mali vcera party so susedmi u nas doma. Ugrilovali sme kus bravcovej svieckovej a bravcove rebra. Jezis, vyslo to uzasne! Hlavne ta svieckovica bola ako balzam na dusu. Uzasne: makke, stavnate, skvele ochutene (zmes korenia). Isla som sa za tym zabit. Zozrala som velky kusisko o deviatej vecer, no a potom som to dorazila vyslahanou slahackou s bezcukrovou cokoladou. Alkohol som nevypila ziadny. Party bola skvela, vela sme sa zabavili a nasmiali. Sedeli sme na nasej terase, zatialco sme v dome pustili CDcko na plne pecky.
Viem, ze som to s jedenim opat prehnala, lebo dnes mam napuchnutu tvar - vyzeram ako skrecok - vsetok tuk sa mi odlozil do tela.Od dnes zacinam s poriadnym Atkinsom. Ziadna slahacka, alebo prilisne jedenie bezcukrovej cokolady.
Nasla som si pracu - vcera som bola na interview na recepcnu a prijali ma! Dnes sa idem zaucat. Plat je sice mizerny, ale to nevadi. O peniaze mi velmi ani nejde, skor o skusenost. Budem robievat poobedne smeny (2-10), co mi uplne vyhovuje, lebo rano mozem chodit na jogu, a poobede aspon nebudem vyzierat, lebo nebudem mat co! chacha. Zatial to vychadza tak, ze budem robit 4 dni do tyzdna, ale ja chcem robit len 3dni: po - str, no uvidime. Chcu prijat este nejakeho chlapa, ktory dostane jednu z mojich poobednych smien, tak uvidime. Dnes sa na to opytam manazerky.
Budem si musiet ist kupit tmavomodre nohavice a svetlomodru bluzku. Mam bluz takmer vo vsetkych farbach duhy, len modru nie! Tiez nohavic mam na mariu, okrem tmavomodrych.

Dufam, ze vy sa mate dobre, a ze pekne dodrzujete stravovaci rezim. Piste, piste.Ja letim do prace! wuuuaaaw.
grinning smiley grinning smiley grinning smiley

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta IV.
Autor: Alja ()
Datum: 27. 06. 2011 07:08

Ahojte děvčátka,
tak jak po víkendu?( Monička po pracovním...) Jak se vám dařilo, jak jste si volné dny užily??

Já trochu hřešila, sežrala jsem řízek i s obalem, do kafe neslazené kondenzované mléko, pár třešní ( to v sobotu) a včera dokonce sekanou a pár brambor! A to mlíko v tom kafi taky. A dnes půl kila dole!!!
Jsem z toho jelen,,,,,,,,,
Holčiny,mám vážnej problém. jak s dietou vycházíte finančně? Nemáte někdo nějaké tipy a triky, jak držet AD a neutratit za to tolik peněz?
Já už jsem finančně nějaká vycucnutá a začínám propdat zoufalství. Před AD jsem jedla velice skromně a levně- no, hlavně chleba, rejži a tak. Ach jo.
Mějte se hezky, já razím do práce, dnes budu až večer, zatím papa

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta IV.
Autor: Akinom ()
Datum: 27. 06. 2011 07:41

Ahoj děvčata,
já se po víkendu cítím skvěle, konečně jsem se dosyta vyspala a odpočinula si. Jak už jsem psala minule, AD o víkendech nebudu moci dodržovat, protože manžel mne hlídá, abych jedla přílohy. Přeje si, abych přibrala. Teď vážím 49 kg a mám velikost 32-34. Už dál nechci hubnout, ale přes týden bych se chtěla se sacharidy krotit, tak do 20g.
Aljo, je pravda, že AD vychází finančně trochu dráž, ale je to daň za to, že můžeme jíst dosyta a nemusíme hladovět. A to mi za to stojí. Jinak gratuluji ke shozenému půlkilíčku, i když jsi zhřešila.
Děvčata, pište víc a pište jídelníčky, ať mám přes týden inspiraci.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta IV.
Datum: 27. 06. 2011 10:01

Ahojte dievčatá,

ja stále po starom, kilá sa pohybujú slimačou rýchlosťou, ale našťastie dolu, takže ešte stále sa krútim okolo 61...a pol kila hore a zasa dolu...

Závidím v dobrom Bibicke, tie úbytky na začiatku diéty sú super, je to úžasné ako to ide zo začiatku rýchlo, dúfam, že tak raketovo a bezbolestne pôjdeš aj ďalej smiling smiley
Moničke gratulujem k práci, možno zažiješ to čo ja denne - rozmýšľam ako a čo diétne uvariť ráno pred prácou - aby sa to dalo prepraviť, zohriať na obed a aby to bolo stále také dobre ako za čerstva (nie je veľa takých vecí, čo sú chutné aj po zohriatí v mikrovlnke)..ach to sú trampoty diétujúcich pracujcich žien...smiling smiley

Alja, tiež to tuším trochu cítime doma v rozpočte, keď sa už nevečerajú pečené zemiaky v šupke, chlebík s nátierkou, alebo cestoviny, ale stále práve bifteky, syry a podobne... je to rozdiel, ktorý si uvedomujem vždy na konci mesiaca smiling smiley najľahšie je pridávať do stravy najmä vajíčka a zapekať ich so zeleninou a podobne, ale myslím, že (nielen pre mňa) s vajíčkami to netreba preháňať, aby sme si neuhnali nejaké zdravotné problémy.... Tiež by som uvítala recepty "na koniec výplatného mesiaca" smiling smiley máte také, dievčatá?

A takisto ako všetky dovolenkujúce, aj mňa chytá panika - čo tam budem jesť, chystáme sa v piatok na týždeň s partiou k moru, kde sa bude variť spoločne a vo veľkom, takže mam hrôzu z toho, ako sa prestravujem.... dokonca zvažujem,že na týždeň prižmúrim oči nad AD a budem trošku porušovať, bojím sa však, čo to so mnou urobí....

Akinom, juuu, ako túžim mať Tvoje miery smiling smiley Skús teda zaviesť pozvoľné zvyšovanie sacharidov a udržať sa na terajšej váhe...ráno plátok celozrnného chleba, ako prílohu jeden - dva zemiaky, veľmi pomaly a opatrne, povieš nám, čo to robí s váhou...zistíš, koľko sach. je pre Teba optimálne, aby si už nenaberala.. Potom nám poradíš, ako na to, keď budeme chcieť my ostatné tiež iba udržovať váhu a už nechudnúť...

Ja dnes ráno - varená zeleninka s vývarom, cez víkend plnené papriky - zelené papriky zapekané so syrom a mletým maskom.

Držte sa, pa, L

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta IV.
Autor: Allena ()
Datum: 27. 06. 2011 16:38

Ahoj, držela jsem Atkinsona asi před rokem ale pak jsem vzdala. Nyní potřebuji zase pár kilo dolů tak se k němu chci vráti. Držím se první verze kdy první týden 0 g sacharidů. Chtěla bych se zeptat.....protože si již moc nepamatuji co jsem jedla...jak je to například když osmažím kuřecí prsa nebo mleté hovězí maso na oleji a přidám chilli koření.Je to přípustné v době s 0g sacharidů? Jinak pokud by mi mohl prosím někdo poslat jídelníček s 0g sacharidůbudu ráda...nebo alespoň datumový odkaz na nějaký takový příspěvek. je jich tu tolik že je gěžké je všechn projít. Předem oc děkuji a a opravdu obdivuji všechny které se držíte ji dlouho.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta IV.
Autor: Bibicka ()
Datum: 27. 06. 2011 21:55

Ahojte všetkým! Tak som skončila druhý týždeň AD a prežila víkend. V piatok som mala dole 2 kg, cez víkend som jedla vzorovo, až na 3 višne a asi 6 malín, lenže sme boli v sobotu na párty a vypila som za celý večer a noc (zábava trvala do 6-tej ráno) skoro 1 l bieleho víno, hoci suché, keď som dnes prišla domov tak som mala 0,5 kg späť. No čo už, musím byť úplný abstinent. Ale mám toľko energie, čo predtým málokedy, cítim sa dobre a som psychicky taká v pohode, že manžel sa nestačí čudovať. Okolo pása mi vyditeľne zmizol tuk, čo ma trápilo od januára a nič som s tým nemohla robiť. Takže od zajtra idem ďalej. Ďakujem Vám za podporu!

Nastavení: OdpovědětCitovat


Provozovatel serveru ZHUBNEME - diskuzni forum nenese zadnou odpovednost za zde uvedene prispevky, tyto jsou nezavislymi prispevky uzivatelu fora a nemusi byt vzdy v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Provozovatel si vyhrazuje pravo je v pripade nevhodnosti (urazky, sproste vyrazy, nepovolena reklama nebo texty v rozporu se zakonem) odstranit. Take inzeraty na prodej a nakup nezdravych produktu budou mazany, protoze jejich uzivani neni v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Informace, ktere jsou zverejnovany na serveru zhubneme.cz podlehaji autorskemu zakonu a jakekoliv dalsi sireni nebo publikovani casti nebo celku je bez predesleho pisemneho souhlasu provozovatele zakazano.

Zasady zpracovani osobnich udaju: GDPR


This forum powered by Phorum.