Warning: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead in /data/web/virtuals/256844/virtual/www/subdom/forum/mods/bbcode/bbcode.php on line 217

Warning: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead in /data/web/virtuals/256844/virtual/www/subdom/forum/mods/bbcode/bbcode.php on line 217
Atkinsonova dieta IV.
Diety :  Forum serveru ZHUBNEME.cz The fastest message board... ever.
Veskere navody, rady a tipy k dietam 
Strany: Předchozí1234567891011...PosledníNásledující
Aktuální stránka: 5 z 42
Re: Atkinsonova dieta IV.
Autor: dahava007 ()
Datum: 02. 06. 2011 16:42

Ahoj holky, ještě napíšu, jen Moničko- jsem na facebooku registrovaná,ale Atkinsonovu dietu jsem tam nenašla.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta IV.
Autor: Monička ()
Datum: 02. 06. 2011 17:43


Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta IV.
Autor: Zuzka123 ()
Datum: 02. 06. 2011 18:09

dahava007 - Keď si dáš na Facebooku do vyhladávača Atkinsova dieta (pozor nie Atkinsonova), tak sa ti objaví táto stránka Atkinsova dieta (Ketoforum - Low Carb)

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta IV.
Autor: Monička ()
Datum: 02. 06. 2011 18:13

Caute damy, ja opat na ceste. Tentoraz sme uz v Kansase. Tornado nas chvalbohu vcera v noci obislo. Dnes je zamracene, co je dobre, lebo aspon nie je tak teplo. Dnes som si na ranajky dala prazenicu, ktoru som si vydatne okorenila, k tomu 4 ultra-tenke platky slaninky a na to vsetko som nakydala taku nejaku omacku, co mali na bare v hoteli. Je to nejaka "salsa" - precitala som zlozenie a nebol tam ziaden cukor, tak som isla na to. Bolo to celkom fajne. V tej salse bol len ocot, paradajkova omacka, sol, a konzervanty. Na pitie bola mala kava, do ktorej som si slahla naslahanu slahacku - taku mam najradsej, lebo ta slahacka spravi v kave penu, a potom to vyzera ako kapucino. Ja som byvala zavisla na kapucine - ale to bolo este , ked som pila mlieko, hehe.

Zuzka, no vidis, som rada, ze si si uvedomila, ze tukov sa netreba bat. Uvidis, akonahle pridas viac tukov, tak vaha ti pojde dole ovela rychlejsie. Gratulujem k dalsiemu ubytku, si dobra. Ja mam pocit, ze len naberam, aj ked skoro nic nejem.
A nebudes ani taka hladna.

trikk, ubytok 11kg je uzasny!!

Anci, melon je off limits! Ani o tom neuvazuj. Ma vela sacharidov, a tiez urcite nebudes moct zostat pri 100g melonu. Namiesto toho si radsej daj maliny, cernice, kysle jablko, ribezle, cucoriedky...ale nie viac ako za salku. Toto ovocie ma cca 7g sach. na 250ml. (salku)

Lilly, som rada, ze mas rada moje prispevky smiling smiley) Ako ides zapiect tu zeleninu???

Ja som sa vcera napackala mozarella-y syru. Syr som nemala uz asi pol roka, lebo sa nesmie pri problemoch s kvasinkami, ale vcera som sa uz nastvala a povedala si, ze sa nebudem obmedzovat a riadne som si ho uzila. Bola to mnamka. Tiez som sa naladovala slahacky, ale prislo mi z nej tak zle - asi to bol cholesterol. Ked to prezeniem s cholesterolom, tak ma rozboli hlava, citim sa ospala a je mi celkovo nanic. Asi tak za hodinku budeme v Hays, Kansas, kde maju Starbuck's Coffee, tak sa uz neviem dockat. Ich kava je silna ako das. Vzdy si vypytam , aby mi tam dali slahacku namiesto Half&Half.

Dahava, nasla si tu stranku na Facebooku?

Momentalne soferujeme cez preriu, vsetko je tu zelene a pekne. Ale zila by som tu asi len ak by mi dali 5 milionov, za ktore by som si kupila teplovzdusny balon, alebo male lietadlo, aby som mohla chodit na vylety. Clovek tu na srze nema co robit - ak nechova kravy na maso, tak tu NIC ine nie je. Obdivujem tych ludi, ktori tu ziju. Je tu jeden usek cesty, kde ani signal na mobil nie je ....to je uz co povedat. Totalna divocina. Uz len bizony a Indiani chybaju... smiling smiley


Normalne sa mi stala takato vec: cele lave lice a brada ma zacali svrbiet ako das, a tiez sa mi tam vyhodili male pupence. Vyzera to tak , ze je to Poison Ivy (taka tahava jedovata rastlina, neviem, ci to mame aj u nas v Europe, ale asi nie) a schytala som to asi od mojej macky. Pohladkam macku, potom sa dotknem tvare a je to...Trva to asi dva tyzdne, kym priznaky ustupia...aaaah! A nesmiem to ani poskriabat, lebo si to roznesiem dalej! Zabite ma niekto!! grinning smiley

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta IV.
Autor: Zuzka123 ()
Datum: 02. 06. 2011 18:51

aaaaaaa.....Starbuck´s - to bola káva, mňam, mňam. Bola som na nej v Kalifornii závislá. Zato ich americká káva je niečo hroznéééééé. Raz sme boli v Disneylande v Anaheime a pozerali sme program a popíjali kávu. Ja kvalitné kapučíno, moja rodina svoju americkú. Tú na rozdiel od kapúčína zadarmo dolievali. Keďže si pochvaľovali, aká je dobrá, dala som si doliať aj ja. Ako sme boli zapozerané, odpila som si kávu a v tom mi vyhŕkli slzy a skrivilo ústa, ako by som sa napila žlče. Všetci na mňa pozerali, čo sa deje a ja som ústa od hnusu nemohla vystrieť, slzy mi tiekli potokom. No nezabudnuteľný zážitok s americkou kávou! Ale inak Disneyland bol super zážitok, to treba zažiť. Človek odtiaľ odchádza v eufórii ako nadrogovaný!

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta IV.
Autor: dahava007 ()
Datum: 02. 06. 2011 19:33

Monička-stránku jsem našla. Před tím jsem hledala,jak jsi správně podotkla- "Atkinsonova dieta" Už tu stránku pročítám, hlavně doporučení pro diabetiky. Sestra je obézní a diabetik, tak přemýšlím ,zda by pro ni tato dieta byla vhodná.
Děkuji za info

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta IV.
Autor: Alja ()
Datum: 02. 06. 2011 20:39

Holčičky, já dneska nic nenapíšu, až zítra. teď jsem přišla od rána domů, jsem totálně vyřízená. Měli jsme ve školce dětský den ( místo včerejška), tak různé hry a soutěže a rozdávání diplomů a cen, pak jsem musela zůstat déle, protože kolegyně, která měla mít odpolední, zůstala doma s nemocným dítětem a ještě jsem byla nakonec s vnučkou v sokole. teď se najím ( dcera dělala uzené s bramborovou kaší, tak jen to uzené, kaši dostane k masu pes...). Napíšu zejtra, dnes už vážně melu z posledního. Mějte se všechny a těším se zítra!

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta IV.
Autor: Monička ()
Datum: 03. 06. 2011 00:43

Dahava, super, ze si stranku nasla.

Alja, ty makas ako fretka, ja by som na tvojom mieste bola uz davno zgegnuta niekde v garate,...haha -

zuzka, ja ti uplne rozumiem ohladom tej kavy! Boze moj, to je ako piss water -podobne ako americke pivo. To si este nepila kavu na pumpe! Ja som si uz na tu chut nejako zvykla, ale ak mam prilezitost ist do Starbuck's , tak idem tam. Tam maju aj normalne europske espresso (piccolo alebo double shot) - moj brat si ho kupoval, ked tu bol smiling smiley V disneylande som zatial nebola. Fakt to tam bolo take dobre? Ja neviem, mna o toho odradzaju tie davy rodin - tucni rodicia a ich hlucne detiska...hahah Mozno tam raz nakoniec pojdem...Nie si jedina, ktorej sa tam strasne pacilo...pocula som od vela ludi, ze je to tam skvele.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta IV.
Autor: Zuzka123 ()
Datum: 03. 06. 2011 07:57

Monička - na Disneyland ma prehovárali týždeň. Nechcela som tam ísť, cítila som sa už na to stará, aj moje deti sa na to cítia staré. Keď som videla tých Američanov v tých smiešnych tričkách s Micky Mousom, Minie a pod., na hlave myšacie uši a pod, tak ma točilo do mdlôb, že čo tam preboha budem robiť. Okrem toho vstupné je veľmi vysoké - základné na deň 72 USD a na všetky atrakcie 99 USD.
Išli so mnou otcove sesternice 73 a 60 ročné a moja sesternica, tá má 35 a ja som v ten týždeň mala 45 rokov. Oslávili sme to obedom v hoteli v Beverly Hills medzi americkými hviezdam. V Disneylande sme boli deň pred mojím odletom domov na Slovensko. Bohužiaľ to bolo v nedeľu, tak bolo naozaj veľa ľudí a na niektoré atrakcie sme čakali. Vôbec nám to nevadilo, brali sme to ako fakt, stále sme sa zhovárali a zabávali sa. Nakoniec som sama chodila po areály s princeznovskou korunou na hlave, na hrudi 2 brošne 1x v Disneylande a druhá brošňa bola Happy Birthday! A tak som od každého druhého Američana počúvala, ako mi gratulujú k narodeninám. Nakoniec som ľutovala, že sme nešli skôr - cez týždeň, stihli by sme viac atrakcií. Boli sme tam asi 8 hodín a bolo to strašne málo. Tak sa nečudujem, že predávajú aj 2,3 či týždňové lístky. Monička, ak máš možnosť, tak tam choď a plnými dúškami si to uži. Stojí to za to.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta IV.
Autor: Zuzka123 ()
Datum: 03. 06. 2011 10:03

Tak dnes ďalších 200g dole!!! Tento týždeň je to už 1 kg! Veľmi sa teším! banan

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta IV.
Autor: Akinom ()
Datum: 03. 06. 2011 12:29

Zuzka, gratuluji ke shozenému kilu. To já se stále s úbytkem nemůžu pochlubit. První týden jsem zhubla 3 kg a už 9. den mi váha stojí. No musím vydržet. AD vzorně dodržuji, tak se to snad pohne.
Všem přeji krásný víkend !

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta IV.
Autor: dahava007 ()
Datum: 03. 06. 2011 18:45

Ahoj holky,
všem,co vydržely gratuluji a přeji vám to!!!
Já jsem si dnes koupila tu digitální váhu. Asi 2 hodiny jsem ji dávala dohromady. Nakonec jsem se teda zvážila a oproti analogové váze mám o 4 kila více (ale počítala jsem s tím).Takže dnes jsem se konečně dozvěděla pravdu a od teď už se budu vážit tak, jak se vážit má. 85,1 kilo. No, mám co dělat. Pa a hezký víkend všem

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta IV.
Autor: Monička ()
Datum: 04. 06. 2011 04:45

Ahoj dahava, fuu, tak to je riadny rozdiel oproti analogovej. Ale takto aspon presne vies na com si, ziadne iluzie. Neboj, to zhodis, len si daj na to cas. Pojde to, uvidis.

Zuzka, pekne si to opisala smiling smiley Ti Amici veru vedia spravit show, vsak?! grinning smiley Ak budem mat prilezitost, tak tam pojdem. Mozno, ked ma pride pozriet mama bud.rok.

Ja som vcera dodrziavala Atkinsa velmi pekne. Za cely den som zjedla asi len 10 g sacharidov. Vcera som mala 55kg, dnes rano o kilo menej, 54 (alebo vecer 121.2 libier, rano 119 libier). Avsak, dnes som to asi opat pokazila (to vzdy, ked mam stresy! ako dnes) - rano este pekne, prazenica z dvoch vajec s oranzovou paprikou, cibulou a cesnakom, kava so slahackou...Obed, salat z kelu a tuniaka so syrom poliaty sojovou omackou, no a teraz sa podrzte: neskor to bola SLAHACKA (lyzicky a lyzicky, nevedela som prestat, taka bola fajna) s domacou cokoladou a sojovymi cerealiami (tie maju 6g na pol salky) a jogurt...Snazila som sa vela pit...

Tak uvidime, ako vaha ukaze zajtra rano! Ale si viac ako dnes...
Ako sa dari vam?

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta IV.
Autor: dahava007 ()
Datum: 04. 06. 2011 07:46

Ahoj holky,
chci vám napsat, že s váhou(přístrojem) jsem zatím na rozpacích. Podle návodu vůbec nefunguje, během 5 minut ukazuje jiné hodnoty (chtěla jsem si zvážit kočky)...asi to bude chtít "vychytat mouchy".
Jinak už 7. den jsem na nule sacharidů.Ketóza stále stupeň 2, analogová váha hlásila od včerejška přírůstek (tak jsem ji fakt šoupla do propadliště dějin),ale digitální říkala, že od včerejšího večera mám o 800g méně.
Včera mi praskla žilka v oku, nikdy jsem na toto netrpěla a problémy s vysokým tlakem nemám. Navíc se mi začala neskutečně mastit pleť-v 50 letech!!! Přemýšlím, který vitamín mi chybí a jak si ho do těla dodat. Nemáte některá zkušenosti?
Hezký den
Dáša

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta IV.
Autor: dahava007 ()
Datum: 04. 06. 2011 07:50


Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta IV.
Autor: lukasova ()
Datum: 05. 06. 2011 13:32

Aljo - při nadýmání doporučuji laktobacily, protože to může být způsobeno nevhodným složením střevní mikroflory.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta IV.
Autor: Alja ()
Datum: 05. 06. 2011 21:15

Ahoj děvčátka,
v první řadě veliká gratulace všem, kterým ubyly nějaké gramy. Komu ne, tak nezoufejte, pohne se to !!!
Tak jaký byl víkend? Doufám, že jste si všechny užily letních dnů. Nehřešily jste?
Já ne, i když jsem měla 100O chutí. Několik dní pociťuju nepřekonatelnou únavu, nevím, čím to může být. Takovou jsem za celý život nezažila. Je fakt, že minulý týden byl hodně náročný, a o víkendu se o odpočinku nedá mluvit ani náhodou. Od pátku jsem měla na starosti vnoučata, dcera byla v práci denně až do 21 hodin. Vařila jsem, pekla, prala, žehlila,, Zalejvám zahradu, tahám těžké konve, že by z toho? A to vedro, které já zrovna nemusím... I moje kočka celej den spala a pejsek Rita ani nechtěla běhat a ploužila se za mnou s vyplazeným jazykem.
Navíc mě celý víkend pronásledovala příšerná chuť na nějaké sacharidy. Aspoń kousek bramboru nebo něco takového. Vyřešila jsem to jogurtem- ale choceńským smetanovým- ve 100 g jen 2,8 g sacharidů. A večer pořádnou porcí máslové čokolády. Taky jsem děvčátka objevila nízkosacharidový tvaroh- v Lídlu, Je kulatý , od značky Pilos a má ve 100 g jen 3,7,g sacharidů, což je o hodně míň než tvaroh klasický. Ještě jsem ho ale neochutnala, chystám se na to zítra.
A taky jsem objedvila výtečnou zakysanou smetanu od yoplait- jmenuje se Chef de Creme, má 30 procent tuku ( jiné mívají tak 10-15) a pouze 2,9 g sach. / 100 g! např. 15 procentní zakys. smetana od yoplait má 5,6.
Tak holčičky pište, Dášo, doufám, že očičko už je OK. Snad zítřek ustojím... Kdyby aspoń přešla ta šílená únava!
pa

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta IV.
Autor: dahava007 ()
Datum: 06. 06. 2011 07:01

Dobré ráno, milé dámy,
všem vzorným gratuluji. Já dnes píšu za ty hříšnice. V neděli jsem měla návštěvu a sobotní přípravy jsem ustála bez problémů.
V neděli jsem čekala, až moji "mladí" dorazí a protože jsem si pro sebe nenachystala nic speciálního, tak jsem si dala do misky nejprve polévku (brokolice,mrkev,brambor,smetana). Když už se mi to stalo, tak jsem si řekla, že teda dnes budu trošku hřešit, ale nebudu to přehánět. Jak jsem vytáhovala z ledničky dort (tvarohovo-čokoládový), tak mi 2 kousky sjely na zem a když jsem to uklízela, tak hádejte, kde skončily ty nepoškozené kousky? Ano, správně, u mě v žaludku. Byly prudce jedlé a já si řekla, že když do Pekla, tak na hezkém koni. A tenhle kůň byl hříšně krásný.
No suma sumárum. Na konec jsem jedla s mladými jen maso (bez přílohy) Večer ketoza nula a v noci mi bylo tak špatně, že jsem si nadávala, jestli jsem takové orgie měla zapotřebí. Kdybych snědla jeden malinký kousíček dortíku, ale já jsem musela zdlabat 2 velké kusance!!! Nechápu to, jedla jsem daleko míň, než před začátkem AD, ale byla jsem naprosto přeplněná a ještě teď mi je zle. Dnes si dám pročišťovací den jen na čajích. Protože vidíce jídlo mi není do zpěvu.
Už chápu všechny, co doma vaří, jaké je to pro vás hrozné.
Tak papa a mějte se dnes krásně
Dáša

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta IV.
Autor: anci1984 ()
Datum: 06. 06. 2011 08:38

Krásny pondelok všetkým,
začal sa týždeň a dúfam baby, že ho budete mať veľmi úspešný...
Bohužiaľ ja som si víkend tak trochu pokazila, čo sa týka AD ale túšim to aj stálo za to, bolo všetko, čo sa nemá.........
Monička bohužiaľ som tomu melónu nevedela odolať, pretože bol šťavnatý a sladký a studený, proste v tejto horúčave som si musela dať...
A priznám sa baby, včera sme boli u starkej a tá napiekla výborné domáce jablkové koláčiky, plné strúhaných jabĺk a škorici.....a ešte boli teplé, no jednoducho som si musela dať a potom ešte jednu zmrzlinu...hrôza ako to tu teraz píšem a ráno keď som sa postavila na váhu, samozrejme že ukazovala o kilo viac....ale nevadí...tento týždeň na sebe po pracujem, možno odskočím trochu aj do fitka, aby som tie svoje zbytočné 4 kilá dala dole čo najskôr.
Moje dnešné menu:
R.: káva ( tej sa jednoducho neviem zdať ), mozarella syr + 100g klobásky

....ďalej vám ešte neviem povedať baby, uvidí sa čo sa doma navarí a čo sa bude papať....

Držím palce a baby píšte, čo papáte cez deň, aby som sa mala čím inšpirovať

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta IV.
Datum: 06. 06. 2011 10:39

Ahojte dievčatá,

ja som tu zasa za vzorných, cez víkend som sa držala. Vidím ale aj zo svojej skúsenosti, že víkend je pre nás krízový, tie oslavy a rodina nám vždy podlomia predsavzatia smiling smiley že?
Cez víkend som mala výýborný guláš (resp. polievku) a tak veľa, že vyjde ešte aj na dnes, urobila som ho len s troškou zemiakov (a tie vyhodím smiling smiley, len s paprikou a paradajkami, kopou cibule, korenín a tak....bol výborný. Ľudia a to je také sýte! Ak bývate cez víkend fakt hladné, urobte plný hrniec...a kupodivu dnes super váha, odvčera polkila dolu....
Ale je pravda, že minulý týždeň mi váha celkom! stála, ani sa nepohla, takže fáma o najrýchlejšom chudnutí medzi 6 - 8 týždňom sa u mňa nepotvrdzuje smiling smiley, tuším mi to nejlepšie šlo v 4 - 5 týždni...
Inak Pilos tvaroh Lidlový som už objavila aj ja....tiež ho jem s kakaom, sladidlom a rozpusteným maslom, ale nie je to ono....máte lepší recept?

Inak, ako odolávate letnému ovociu? Manžel sa domáha čerešňovej bublaniny, baby, to bude zaberačka na moju pevnú vôľu....Nechcem si ani predstaviť, ako vyberám horúci plech z rúry....mňam... Vydržať smiling smiley !

Papa, L

Nastavení: OdpovědětCitovat
Strany: Předchozí1234567891011...PosledníNásledující
Aktuální stránka: 5 z 42


Provozovatel serveru ZHUBNEME - diskuzni forum nenese zadnou odpovednost za zde uvedene prispevky, tyto jsou nezavislymi prispevky uzivatelu fora a nemusi byt vzdy v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Provozovatel si vyhrazuje pravo je v pripade nevhodnosti (urazky, sproste vyrazy, nepovolena reklama nebo texty v rozporu se zakonem) odstranit. Take inzeraty na prodej a nakup nezdravych produktu budou mazany, protoze jejich uzivani neni v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Informace, ktere jsou zverejnovany na serveru zhubneme.cz podlehaji autorskemu zakonu a jakekoliv dalsi sireni nebo publikovani casti nebo celku je bez predesleho pisemneho souhlasu provozovatele zakazano.

Zasady zpracovani osobnich udaju: GDPR


This forum powered by Phorum.