Diety :  Forum serveru ZHUBNEME.cz The fastest message board... ever.
Veskere navody, rady a tipy k dietam 
Strany: PředchozíPrvní...2021222324252627282930
Aktuální stránka: 30 z 30
Re: Atkinsonova dieta III.
Autor: Akinom ()
Datum: 19. 05. 2011 08:04

Ahoj děvčata !
Aljo, kudlanko, Dášo, díky , že jste na mne v úterý myslely, ale sedmý začarovaný den jsem neustála. Doma nic povoleného dle diety nebylo, tak jsem se musela úplně pomátnout a snědla jsem asi 8 koláčů a celou šlehačku ve spreji. Bylo mi z toho hrozně špatně, celou noc jsem nespala. Přemýšlela jsem o tom, proč se mi to stalo a došla jsem k závěru, že stále podvědomě počítám kalorie a snažím se jíst co nejméně a nejdietněji. Když to tak čtu, co Aljo sníš a hubneš, tak to obdivuji. Já bych potřebovala překonat v hlavě ten blok, že budu hubnout jedině , když budu jíst nízkotučná jídla.
Včera jsem byla v Praze na služebce, to mi bylo ještě tak špatně, že jsem nic nejedla, ale dnes tedy začínám s AD znovu. K snídani si vezmu uzené kuřecí stehno, k obědu tlačenku a lovečák a k večeři si budu muset něco koupit.
Aljo, Dášo, kudlanko, Valentýno a ostatní, pište jídelníčky, moc mi to pomáhá. Děkuji, děvčata, že tady se mnou jste a za vaši podporu !

Nastavení: OdpovědětCitovat
Datum: 19. 05. 2011 10:16

Ahojte baby,

úplne som to pokašlala. Boli sme 5 dní na autovýlete a z nedostatku iných vecí a preto, že som si nemohla sama variť, som normálne jedla veci z McDonalds a na raňajky pečivo...dokýbla. Už mi liezli krkom syry a bola som hladná ako vlk...
Nechápem, prečo som tak zrazu zlyhala, keď som sa dokázala držať mesiac úplne v pohode...a teraz som dosť že demotivovaná....3 kilá sú bezpečne hore, ani sa mi nechce postaviť na váhu... Tak zas odvčera AD...

L.

Autor: kudlanka ()
Datum: 19. 05. 2011 12:28

Ahoj holky! Tedy Akinom copak nám to děláš? Koláčky a ještě 8 kusů? I kdybys počítala kalorie podvědomě, tak tohle se s tím tedy opravdu neslučuje! Akinom, Akinom, ještě , že jsi v podstatě hubená holka, jinak nevím nevím! Musíš si to srovnat hlavně v hlavě, jelikož tam vše začíná! Je zvláštní jak jsem dokázala přeprogramovat všechny návyky,.držím Ti moc palečky a myslím na Tebe, dnes se klidně nacpi, ale tou tlačenkou!
LilyOnDiet tak vítej tedy zpátky mezi námi!
Valentýno, kdepak ses ztratila? Honem napiš nějaký Tvůj další úspěch! honem!!!

Datum: 19. 05. 2011 12:43

Kudlanko, díky za tvou reakci. Teď už snad "neuklouznu". Hlavně musím mít doma pořád zásobu kvalitního jídla, abych se mohla přecpat, až na mě přijde zase žravka. Kudlanko, jaký máš dnes jídelníček ?
A kde je Valentýna, vydržela půst ? A co Alja a Dáša, proč nepíšete ? Moc mi všechny pomáháte.

Autor: Alja ()
Datum: 19. 05. 2011 19:30

Děvčátka, já nepsala proto, že jsem byla celý den pryč. Dopoledne v práci, odpoledne s vnoučaty v Průhonickém parku. Tam je to kráááásné, momentálně všude kvetou rododendrony, no bylo to tam jako v pohádce! Ale jsem docela utahaná.
Dneska mám nějakou krizi já. Ne teda že bych snědla něco nepovoleného, ale měla jsem 1000 chutí Ad porušit nebo s ní i praštit... Ale nebojte, to já neudělám, to je jen taková momentální krize, zítra zas bude líp. Možná je to únava z toho náhlého vedra, navíc se mi nepodařilo dnes vyřídit co jsem chtěla a tak jsem z toho otrávená. Ani jsem neměla nic pořádného, jen tak uždibuju- tu kus lovečáku, tu lučinu, pak jsem dala do pusy zakysanou smetanu- a byla už zkažená!! Fuj!! Měla jsem jí otevřenou v ledničce asi 3 dny. Brr., musela jsem jí vyplivnout a vypláchnout si pusu. Taky jsem měla hermelín. Teď si jdu udělat pořádnou porci máslové čokolády, aby mi zvedla náladu.
Tak dneska vás holčičky moje moc nepovzbudím, sama bych to potřebovala! Ale věřím, že zítra budu zase fit a plná elánu.Nemějte strach, když už jsem se dala do držení diety, tak vytrvám, kdyby čert na koze jezdil! A zhubnu další kila.. Ať můžu nosit kraťasy a nemusím se stydět u vody...
děvčátka, nedejte se odradit, vytrvejte a držte se! jsem ráda, že jste tu se mnou!

Autor: dahava007 ()
Datum: 20. 05. 2011 06:45

Dobré ráno Atkinsoničky,
Aljo, píšeš to moc hezky. Každý z nás má sem tam krizi. Všichni jsme lidi. A ty jsi skvělá, žes to vydržela. pochvala Palec nahoru !!!
Já si stále říkám, že když už jsem vydržela tak douho, tak přece kvůli jedné "blbé" chuti to nevzdám. Je fakt, že nebýt tohodle fóra, tak už pěkně papkám ovoce a zeleninu( to mi chybí nejvíce) a těstoviny a čokoládky a+a+a , ale zatím jsem nijak excelentně nezhubla, tak se držím 20g/ den. I když musím říct, že já jsem zatím měla chuť praštit s AD jen 1x, a to když se váha nehýbala. Dokonce na té svatbě jsem byla tak trochu "naštvaná",že jsem nemola držet AD, ale to bych nevěstě neudělala, abych se frfňala v jídle.
Včera jsem byla za kamarádkou podívat se na miminko, zašly jsme si do restaurace na oběd. Poprosila jsem, aby mi do vývaru místo játrového knedlíčku "pustili" vajíčko a ku podivu všech jsem si na druhé jídlo dala grilované koleno. Moc jsem si pochutnala a ještě jsem si odvezla kusanec kolene domů k večeři. Koukala jsem okolo na ženy, jak před muži jedí jen zelenové mísy a tváří se, že jim to stačí, ovšem pak si dávaly dezert a nevím, jestli odcházely najezené... to já jsem si dala kus kolene a fakt jsem se přecpala.
Pro Akinom
Snídaně:Ricotta s klobásou
Oběd:jsem popsala
Večeře: tak to byla smršť - zbytek grilovaného kolena, kousek brynzy, 1/3 mascarpone smíchaná s 1/3 40% šlehačky a do toho jsem zamíchala samé dobrůtky (kakao,rozpustnou kávu,dia sirup a hodně skořice), dala jsem to vychladit a chutnalo to .... no, jak to popsat ... když si v létě dáte vynikající zmrzlinu a ona se pomalinku začne rozpouštět v misce a pomalinku se z ní lžičkou ujídá, jak je to dobroučké. Tak přesně tak to chutnalo. A že to bylo nekřesťansky dobré. Na to, moji milí, můžete vzít jed cert + andel Jako v té reklamě- dej si něco dobrého, třeba i sladkost...
Tak, holčičky moje, hezký den plný dobrého AD jídla a hodně síly k přecpání přeje
Dáša

Datum: 20. 05. 2011 07:25

Ahoj Aljo a Dášo ! Díky za vaše příspěvky. Už jsem se trochu srovnala a plně najíždím na AD. Dášo, to mascarpone muselo být excelentní, úplně se mi sbíhají sliny.Jak dlouho vydrží být mascarpone otevřené ? Já jsem viděla jen velké kelímky 250 g za 51 Kč. Já jsem si koupila žervé, že si z něho něco podobného umíchám. Na zítra si chci koupi čersvé file z lososa, oslavujeme trochu doma, tak abych měla něco slavnostního.
Jinak Aljo, napiš dnešní jídelníček, moc mě to inspiruje, abych nejedla pořád ta nízkokalorická a beztučná jídla. Přeci jen ten tuk víc zasytí.

Datum: 20. 05. 2011 08:22

Ahoj děvčata, krásný pátek a nadcházející víkend ať se vydaří a my vydržíme!
Akinom, jelikož chodím do práce na šestou, tak snídám až tak v osm,.dneska mám hermelín a přikusuju k tomu šunku, ..na oběd trampské cigáro, ohřeju v mikrovlnce a večeře ještě nevím, ale nějaké masíčko, a nebo mám ještě grilovací klobásy, taky možná udělám vajíčka, takovou placku a posypu tvrdým, nastrouhaným sýrem, hodně mě to zasytí! Prostě nic složitého, horší je, že musím manželovi vařit přílohy a tak je těžké na to koukat, pak cítit jak to voní a pak nachystat jen jeden talíř! Hm!
Aljo nevzdávej to, posílám Ti povzbuzení a trošičku energie reiki,..!
Krásný víkend Vám holky všem a nedejte se! tedy nedejme se!

Datum: 20. 05. 2011 08:32

hoky a ještě jedna krásná zpráva, byla jsem právě změřit ketózu, papírek krásně skoro zfialověl, jsem moc šťastná, tak jsem se s Vámi musela podělit! Váha sice stojí, ale je to na dobré cestě a to je hlavní! Tak ať ten víkend ustojíme! pááá

Autor: Valentýna ()
Datum: 20. 05. 2011 08:54

Ahojky,
holky jak to tady pročítám, tak mi tečou sliny jak bernardýnovi:-).
Úplněk jsem nevydržela, jak jsem přijela domů byly tam zbytky opečeného salámu a sýra ze špaget a tak jsem to zblajzla a na úplněk zapomněla:-), no ještě jich bude dost:-D.
Dahava já hlad nemám, ale děsnou potřebu to sežrat a sladké mi nikdy chybět nepřestane. Fakt je lepší se držet a říkat si, přece to pro tu chvilku všechno nepos...! Stejně pak mám výčitky, no jo, ale to všechno víme.
Moničko oříšky nekupuju, tudíž neujídám zobání.
Akinom seber se a vydrž, sněz klidně z půl kila másla čokoládu, pij light nápoje, oslaď si kafe sacharinem, ale hlavně vydrž!!!!
Kudlanko do léta dáme alespoň 5 kg dolů ne?
Holky příštích 14 mám hoňku:-( a tak se ozvu jen občas, ale jsem pořád s Vámi a držím pěstičky a nehřešit!!
Dnes zatím druhá káva za chvíli jdu do hermelínu, oběd polovina caesar salátu bez krutonů od včera a večer asi syrečky s máslem a jako dezertík čokoládka:-).

P.S. Dnes jsem celá v novém /kromě spoďárů:-D/, super pocit, tyrkys. kalhoty pod kolena, bílá napůl průsvitná košile a tyrkys. korále. Jo a vel.44 :hura:, jo to je jiná než halena vel. 54! Páček a krásný bezsacharidový víkend!!!

Autor: Valentýna ()
Datum: 20. 05. 2011 08:58

Kudlanko tak to gratuluji, vím jaký je to pocit:-). Jen tak dál holka jsi na nejlepší cestě a hlavně vydrž!!!!!!!!!!!!!!!

Autor: dahava007 ()
Datum: 20. 05. 2011 09:15

Akinom-mascarpone i šlehačka mi vydrží otevřené i 3 dny. Měla jsem ji z Billy za slevu 35 Kč, teď je za 48. Nevím, jaké by to bylo ze žervé. Zkus spíše sýr Ricotta (28 Kč Billa) -taky vydrží 2-3 dny otevřený a nadstavený tou 40% šlehajdou + kakao, skořice atd.- paráda (troufnu si říct skoro Atkinsonův orgasmus ;-))
Kudlanko, blahopřeji a tiše závidím, ale tak hezky závidím :-)
Holky, nevíte, jestli se dá v ČR koupit kokosový olej, jak psala Monička z USA? Jestli ano, tak kde?

Datum: 20. 05. 2011 10:52

Kudlanko, gratuluji ke ketóze, snad se taky někdy dočkám. Všem děvčatům děkuji za podporu. Ricottu si koupím a umíchám se šlehajdou.
Valentýno, ty pořád hubneš, i když jíš tolik toho másla ? Pořád mi to nejde na rozum.

Autor: lukasova ()
Datum: 20. 05. 2011 11:13

Prosím přestupte si do tématu Atkinsonova dieta IV., už tu máme moc příspěvků :-)

Strany: PředchozíPrvní...2021222324252627282930
Aktuální stránka: 30 z 30

Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Provozovatel serveru ZHUBNEME - diskuzni forum nenese zadnou odpovednost za zde uvedene prispevky, tyto jsou nezavislymi prispevky uzivatelu fora a nemusi byt vzdy v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Provozovatel si vyhrazuje pravo je v pripade nevhodnosti (urazky, sproste vyrazy, nepovolena reklama nebo texty v rozporu se zakonem) odstranit. Take inzeraty na prodej a nakup nezdravych produktu budou mazany, protoze jejich uzivani neni v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Informace, ktere jsou zverejnovany na serveru zhubneme.cz podlehaji autorskemu zakonu a jakekoliv dalsi sireni nebo publikovani casti nebo celku je bez predesleho pisemneho souhlasu provozovatele zakazano.

Zasady zpracovani osobnich udaju: GDPR

-----------REKLAMA-------------
This forum powered by Phorum.