Warning: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead in /data/web/virtuals/256844/virtual/www/subdom/forum/mods/bbcode/bbcode.php on line 217

Warning: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead in /data/web/virtuals/256844/virtual/www/subdom/forum/mods/bbcode/bbcode.php on line 217
Atkinsonova dieta III.
Diety :  Forum serveru ZHUBNEME.cz The fastest message board... ever.
Veskere navody, rady a tipy k dietam 
Strany: PředchozíPrvní...2021222324252627282930Následující
Aktuální stránka: 29 z 30
Re: Atkinsonova dieta III.
Autor: Akinom ()
Datum: 16. 05. 2011 14:12

Kudlanko, nic si z toho nedělej, to jsou prostě ty víkendy. Dnes si po vzoru Valentýny musím zase umíchat máslo s kakaem, ale mám strach, aby to moje kakao nemělo moc sacharidů. Na krabičce není žádné složení. Jakou značku používáte vy ?

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta III.
Autor: dahava007 ()
Datum: 16. 05. 2011 15:45

Pro Akinom-já používám Holandské kakao.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta III.
Autor: Alja ()
Datum: 16. 05. 2011 17:35

Ahoj moje zlatá děvčátka!
Tak mám radost, že se to tu opět rozjelo. a mám taky radost, jak jste byly úspěšné! Dášo, odolat na svatbě- klobouk dolů! a Zuzka na dovolené- taky paráda! Valentýna taky vydržela a Akinom-ÚŽASNÉ!!! Jasně, že to odporuje těm zažitým představám o kaloriích- tady se prostě kalorie nepočítají!!! Tělo nemá sacharidy a nutně je potřebuje- tak se vrhá na zásoby tuků v těla a z nich je vyrábí. Tuky v potravě ti neublíží,protože bez sacharidů jsou naprosto neškodné! Takže směle se cpi, aspon tě nebude honit mlsná! To kakao mám taky holandské, od Orionu, je to taková hnědá krabička. Má jen 8,7 sachahridů ve 100 g, to znamená v celém balení. Když tam nemáš napsané žádné složení, raději si kup jiné, kde to je napsané- v některých kakaech je totiž přidaný sójový lecitin a ten okamžitě sacharidy zvedá!
Kudlanko, ty nesmutni, jeden hřešící víkend není konec světa! Holt hlídat, co jíme, budeme muset asi každá z nás, co tu jsme! Je to nespravedivý, ale je to tak! Ale vezmi to z druhé strany-my si krásně zhubneme na svou vysněnou váhu a pak už se budeme jenom udržovat! Ale představ si, že jsou lidi, co se musí trápit s přísnou dietou doživotně! Třeba diabetici, ledvináři, nebo ti, co nesnášejí lepek! Ještě nějaká horší dieta je, když se nemůže jakýsi fenylalanin,! Je to součást bílkovin a jsou lidé, kteří mají fenylketonurii- a tudíž nesmějí skoro žádné bílkovbviny! Pomalu nic! to jsou pak opravdoví chudáci! My, když holt zhřešíme, maximálně nezhubneme, nebo nějaké deko přibereme, ale oni můžou i umřít, nebo se kvůli tomu ocitnou ve špitále a je jim zle!!
Ale ty taky zatneš zuby a kila půjdou zase dolů. A pak to chce pozvolné zvyšování sacahridů a pak v podstatě můžeš zase všechno! Jen to pak trošku držet na uzdě, ale když už to shození těch kil dalo takovou práci, tak přece si to nezkazíme, ne?
Tak hlavu vzhůru, vždyť ty už jsi zhubla spoustu kil!
Já dneska měla ten sýr termizovaný s příchutí papriky od Alberta, kafe se šlehou, během dne jsem užírala kolečka maďarské klobásy, Pak jsem měla uzené kuřecí stehno s tatarkou ( Dobrota na bagety, výrobce agricol polička, má jen 0,8 g sacharidů ve 100 g, takže paráda!), teď jsem sežrala druhé stehno- v balíčku byly dvě a právě popíjím kafe se šlehačkou. no a přemýšlím o tom, že si udělám mleté vepřové- na trošce cibulky, s nějakým kořením. Mám toho docela dost, tak by mi mohlo zbýt ještě na zitra! Snad.
Ale taky se těším až bude po dietě a budu si moct dát mojí oblíbenou pochoutku- ovesnou kaši v sójovým mlíku. Holky, to já přímo zbožňuju! No, co se dá dělat, ještě musím vydržet!
Tak kočky mějte se a zse zítra! pa

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta III.
Autor: Monička ()
Datum: 16. 05. 2011 22:03

Čaute dievky! Kudlanka nebuď smutná. Tvoja švagriná sa síce napcháva sacharidmi, ale aj keď je chudá, nie je to veľmi zdravé. Ty budeš mať super hodnoty cholesterolu a iné, zatiaľčo ona môže dostať cukrovku, alebo vysoký cholesterol, vysoký krvný tlak...Musíš zmeniť prístup Kudlanka - však aj keď si na nízkosacharidovej diéte, nemusíš sa obmedzovať - napeč si svoje koláče so sladidlom.

Ja sa držím: včera praženica z dvoch vajec so zelenou paprikou, šunkou, cibuľkou a asparagusom. Obedovečera zelený šaláť s grilovanými kuracími prsiami a 2 hamburgery z McDonalds (len mäso). Ako dezert som si spravila SUPER kávu-frapučíno:
studená káva, šľahačková smotana, kokosové mlieko, sladidlo . Toto všetko vyšľaháme na elektrickom šľahači. Pridáme pár kociek ľadu a krátko rozmixujeme. Je to mňam.

Zuzka, na dovolenke ste jedli priam ukážkovo! Je to fajn,že ste mali bufety. smiling smiley

Dnes som si na raňajky uvarila kúsky brokolice a karfiolu, ktoré som namočila na dve minúty do vriacej vody. Tie som si dala s trochou majonézy, káva so šľahačkou.

dahava, si šikulka, že si vydržala na svadbe nejesť sladkosti. Klobúk dolu.
Alja, krásne si to napísala o diete.

Dámy ste skvelé, že takto úspešne chudnete! Len tak ďalej. smiling smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Monička (16. 05. 2011 22:10).

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta III.
Autor: kudlanka ()
Datum: 17. 05. 2011 08:03

ahoj ahoj děvčátka, moc díky, jste hodný..Valentýno,Akinom, Ajo, Moničko,Dášo,..a všechny!
Takže dneska na snídani 2 plátky anglické slaniny a jedno vajíčko natvrdo! Na oběd mám druhé vajíčko a šunku! Tak snad to bude zase všechno dole, myslím ty nabraný kila, hrozně mě to sebralo, protože i ty dvě kila na sobě nesmírně cítím, jakobych se opět zakulacovala, strašnej pocit! Krásný den Vám všem a držme se!

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta III.
Autor: Akinom ()
Datum: 17. 05. 2011 08:25

Ahojky, kudlanko, nemáš toho jídla trochu málo ? Jedno vajíčko k snídani ? To já bych nevydržela hlady.
Aljo, moc pěkně jsi to napsala.Jsou lidé, kteří musí doživotně držet přísnou dietu, např. bezlekovou. To my máme poměrně široký výběr potravin a pochutnáváme si.
Dneška se trochu obávám, protože většinou sedmý den selhávám. Zítra už to bude lepší, jedu na služební cestu a s sebou si vezmu tlačenku, lovečák a hermelín. Nic jiného nebudu kupovat, ani nebudu mít čas.Takže děvčata, pokud možno pište, bude mi to celý den pomáhat.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta III.
Autor: Valentýna ()
Datum: 17. 05. 2011 08:26

Ahojky,
Moničko to kafčo vypadá zajímavě, určitě zkusím. A co kokosové mléko, kolik má sacharidů?
Holky dnes je ve 13,08 hod. úplněk tak jdu do toho. K snídani plátkový sýr a káva se šlehou, oběd vařené kuř. stehno a od jedné jen piju. Už se těším na zítřejší oběd:-).

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta III.
Autor: Zuzka123 ()
Datum: 17. 05. 2011 09:01

Ahojte dievčatá, ďakujem za pochvalu. Musím priznať, že nebol problém pre mňa držať na dovolenku dietu z 2 dôvodov - 1.) všetko bolo pripravené na stoloch, žiadna práca s varením a čistením zeleniny - len sa bolo treba správne rozhodnúť a vybrať si vhodné jedlo a 2.) Keď som videla tak neskutočne obézne ženy okolo seba, hneď ma prešla chuť na sladké, lebo som si hneď spomenula na tú námahu, kým som zhodila tých 12 kg a chcem zhodiť ešte aspoň 10 kg.

Dnes bola ku mne váha milosrdná a ukázala o 0,3 kg dole. Včera doniesol môj muž čerstvú 100% bryndzu zo salaša - tak som ju vymiešala s troškou masla a mletou paprikou a na večeru a dnes aj na ráno sme ju jedli s čerstvou uhorkou. je to vynikajúce probiotikum.

Na obed ma čakajú krevetky s cuketou, vajcom a bryndzou. Opečiem krevetky, osobitne opečiem cuketku, okorením, na koniec pridám 2 vajcia, nechám stuhnúť a posypem bryndzou.

Večer sa chystáme s manželom do wellnesu trochu relaxovať.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta III.
Autor: dahava007 ()
Datum: 17. 05. 2011 10:59


Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta III.
Autor: dahava007 ()
Datum: 17. 05. 2011 11:00


Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta III.
Autor: kudlanka ()
Datum: 17. 05. 2011 12:21

Akinom, tak se drž, myslím na Tebe a doufám, že to zvládneme obě. Vajíčko zasytí můj žaludek opravdu hodně a na dlouho, přidala jsem si plátkový sýr!
Valentýno, jakej úplněk v 13.08 hod.?? fakt jdeš do toho? no tak to jsem zvědavá, jestli to vydržíš! držím palečky! drž se tedy!

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta III.
Autor: Akinom ()
Datum: 17. 05. 2011 13:37

Kudlanko, mysli na mne prosím. Mám krizi. Pokud dnešek překonám, tak to už bude dobré. Úplněk nedržím, vymstilo by se mi to na přejedení, já musím hlavně pravidelně jíst. Ale tobě Valentýno držím palce, ať to zvládneš !
Dne si budu muset umíchat máslovou čokoládu. Snad to na noc nevadí ?
A taky by mne zajímalo, jaké plátkové sýry jíte ? Jen ty 30% nebo klidně i tučnější ?

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta III.
Autor: dahava007 ()
Datum: 17. 05. 2011 16:19

Akinom, probůh vydrž!!! Přejez se k prasknutí masa, klobás, tuňáka, sýra, tvarohu, máslové "dobrůtky" ... věř, že ti pak na jiná jídla nezbydou myšlenky ani energie je sníst.
Jinak sýry jez. Čím tučnější, tím lepší. Já jsem si dnes koupila 1/2 kila 50% brynzy (mňaminky) a už si užívám. Brynzu miluji. Také mě dnes "honila mlsná" bude to asi ještě pozůstatek z té svatby, ale ráno jsem měla o kilo méně, než před svatbou, tak by byla škoda to nějak porušit, když už jsem v rodině Atkinsoniček skoro měsíc. Dnes jsem si dala 2 velké vynikající klobásy, 3 kousky zavináčů bez zelí, 1 malý hermelín, 1 sýr Ricotta (ještě mi zbylo v kelímku na večer), 1/4 kila brynzy ... a fakt mě nenapadá jediný důvod, proč bych měla jít do sacharidových potravin, když jsem se napráskala a uspokojila jsem všechny chuťové buňky v těle. Ještě tady na dnešek mám klobásu a brynzu, tuňáka ze včerejška ...
Holky, už jsem se na to ptala, ale zajímalo by mě proč a kdy vy tzv. "porušíte" AD? Máte hlad? Máte na něco chuť? Já, když 3-4 dny nejím sladké, tak mi naprosto přestane chybět. Osobně jsem se asi nikdy necítila lépe, a to zdaleka nemám takové rychlé váhové úbytky jako máte vy. Kde je zakopaný pes? Díky za odpovědi.
Dáša

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta III.
Autor: Alja ()
Datum: 17. 05. 2011 17:02

Ahoj holky, tak zase jeden den pomalu za námi.
Já dneska ráno 4 míchaná vajíčka, posypaná strouhaným sýrem a pažitkou, kafe se šlehačkou. Během dopoledne takové uždibování předem připravených jednohubek- na kostičky slanina, na kolečka čabajka... Pak jsem měla to mleté maso ,co jsem si včera dělala- mleté vepřové, na oleji trochu cibulky, do mletého jsem pak přidala pro změnu gulášové koření, takže vlastně takovej guláš. Nacpala jsem se. Teď odpoledne mě honila mlsná, takže přišla na řadu máslová čokoláda. co bude večer, ještě nevím.
Moničko, obdivuju tě, že můžeš po ránu jíst květák a takové věci- mě to strašně nafukuje a už v poledne bych se asi vznášela u stropu jako balónek.
Od malička zeleninu špatně trávím- a vlastně i většinu sacharidů. Teď, při AD se cítím daleko líp.Protože nejsem tak nafouklá. Já už jsem kdysi dávno brala nějaké enzymy, co pomáhají trávení sacharidů- ne tedy kvůli hubnutí, ale kvůli nadýmání- pomáhaly ale jen trochu a pak je tak zdražily, že jsem se na to vykašlala. byly pak děsně drahé i na předpis. Tak ať si je strčej někam.
Akinom, vydrž, vydrž, vydrž!!! Jak ti radí Dáša, cpi se povolenými věcmi, klidně tučné sýry, naopak, čím tučnější, My přece nehrajeme s tuky ani kaloriemi, ale se sacharidy!!! ! Takže bez obav!! Tučnější tě taky víc zasytí a nemáš pak roupy na něco hříšného!
To samé bych poradila Kudlance- Nesmutni, z jednoho rohlíku a trochu těstovin se ti URČITĚ nevytvořily 2 kg tuku- to máš určo zase zadrženou vodu. Ale nehladov, jakmile totiž jíš málo, nakonec z hladu zákonitě snadno dietu porušíš!!! Přece víš, že tady množství či kalorickej součet jídel nehraje žádnou roli. Důležité jsou ty sacharidy!!
Já stejně jako Dáša- ani nemám žádné chutě a za ten měsíc ( dnes je to přesně měsíc- začínala jsem 17.4) jsem zatím ani jednou nezhřešila. Akorát tuhle, jak jsem vybírala toho ptáčka z omáčky, měla jsem na ní a na rejži, kterou jsem měla přímo před sebou chu´t, ale odolala jsem a jakmile jsem odevzdala talíř, už mě to okamžitě přestalo lákat. Je ale fakt, že ani chvilku v podstatě nemám hlad. Jakmile ho malinko cejtím po něčem povvoleným skočím, takže mě fakt nic neláká. Takhle to holky zkuste, opravdu se to vyplatí!!
Valentýno- obdiv k úplňkové hladovce! Vím, že se čistí tělo, ale já bych to teda nevydržela!!
A Zuzce gartuluju k úbytku. I 0,3 kg potěší..
Tak děvčátka držte se a pa

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta III.
Autor: dahava007 ()
Datum: 17. 05. 2011 18:12

...Aljo, všechny chválíš, ale co ty? Jak je to s úbytkem u tebe? Už e to měsíc, co jsi Atkinsonička. To víš, jsem zvědavá jak stará Fajftingrová ;-)

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta III.
Autor: Monička ()
Datum: 17. 05. 2011 19:01

Ahojte dámy
super tu každá prispievate.
Valentýna, to kokosové mlieko ma 1 g sach. na 250 ml. Je biele a má hustú konzistenciu ako šľahačka. Ja ho tu kupujem v krabici ako na mlieko. Nekupuj si kokosovú vodu, lebo to je niečo iné. Kokosová voda má až 6g sach. na 100ml a vyrába sa z mladých ešte celkom nedozretých kokosov, zatiaľčo kokosové mlieko sa vyrába z dužiny už zrelých kokosov. Oni dužinu pomelú a zriedia s vodou. Neviem, či to u nás dostať. Ak nie, tak ho kľudne vynechaj a to frapučíno si sprav len zo šľahačkou.

Veľmi dobrý na chudnutie je extra panenský kokosový olej (extra virgin coconut oil). Ja ho normalne jem po lyžiciach. Pomáha chudnúť vďaka svojmu zloženiu. Má dve kyseliny (jedna je kys. kaprylikova a druhá už neviem meno) a tieto majú taký účinok,že telo spaľuje tuky ako splašené. Ja s ním aj varím.

Alja, vieš čo? Mňa asi tiež nafukuje zo zeleniny, ale ako sa mi to strávi, tak mi brucho aj spľasne (po pár hodinách). Ak som naozaj poctivá a nejem NIČ iné len mäso, zeleninu a kávu (žiadne dezertíky a pod.), tak mám brucho ploché ako keď som mala 17 rokov - je to priam obdivuhodné a som rada, že viem, že som sa vekom nerozkysla. Zisťujem, že tá strava má fakt obrovský vplyv na to, ako naše telá vyzerajú. Mne teraz ide karfiol a brokolica strašne na chuť, tak neodolám.

Dnes som sa rozožrala: raňajky, káva so šľahou, čokoláda (!! ráno!! ja viem...), zopár čerstých malín a černíc (išli mi hrozne na chuť). Porušujem Atkinsona, kde sa len dá. Už sa musím polepšiť.
Valentýna, ty stále "ujíždíš" na orieškoch?? Lebo ja áno! Nemožem sa tej závislosti zbaviť.

Na obedovečeru budem mať takú zapekanku bez chleba: vyložila som úzky pekáč šunkou, na ňu som naložila nasekaný špenát s jarnou cibuľkou, osolila, okorenila, opaprikovala. Na samý vrch som rozbila 6 vajec, aby mi pokryli celý povrch pekáča. Dala som to včera vnoci zapiecť na 50 min. Je to fajné, nízkosacharidové a zasýti. Budem sa snažiť jesť oriešky čo najmenej. Namiesto nich som si uvarila "emergency" karfiol a brokolicu a mám tiež biely grécky jogurt , ktorý má len 5 sach. na jeden kelímok.

Juj, nepíšte tu o bryndzi. Ja ju milujem, a tiež žinčicu! Hneď by som si dala.

Ja som tu v USA našla normálnu čokoládu, ktorá je odlišná len v tom, že namiesto cukru obsahuje erythritol (neumelé sladidlo, ktoré aj ja používam. Má glycemický index nula). Obsahuje: 60 perc. kakao, kakaové maslo, sójový lecitín, erythritol, oligosacharidy (to je forma prebiotík. Ja mám z nich bohužiaľ poriadne vetry). Chutí ako naozajstná čokoláda. Bože, posledné dva dni som jej každôý deň zožrala 100g...Musím spomaliť.

Akinom, čím tučnejší syr, tým lepšie, ale tiež nepreháňaj s ním, lebo syry sú v podstate mliečny výrobok a môžu spomaliť chudnutie...

Dahava, ja "poruším" Atkinsa, keď som tzv. "HALT- HUNGRY, ANGRY, LONELY, TIRED" - sú to skôr psychologické dôvody, než fyzické - tak by som to opísala. Ja Atkinsa už vôbec neporušujem (nejem klasické sachar. už vôbec), ale poruším tým, že sa prežeriem, alebo si dám veľa takých potravín, ktoré sú síce nízkosacharidové, ale keď toho zožeriem veľa, tak sa tých sacharidov nazbiera (napr. biely jogurt, lesné ovocie, )...
Píšte, píšte.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta III.
Autor: Alja ()
Datum: 17. 05. 2011 20:50

Dášo- moje váha? Já nevím- nevážím se, zvážím se až na konci května. Do kalhot šedesátikilovek už se vejdu hravě, byla jsem už v nich i venku- jen chvíli, venčila jsem pejska. Původně jsem je vůbec neoblíkla přes stehna- zůstaly mi v půli stehen a dál to nešlo. Potom jsem se do nich narvala, Ale nedopla ani náhodou. Další dny pak dopnula- ale v leže a se zadrženým dechem, Okamžitě jsem je musela rozepnout, nebo bych se snad udusila. Po nějakým čase jsem je zpanula ve stoje, ale musela jsem je za chviličku sundat. No a teď je oblíknu přes stehna úplně volně, v pase zapnu taky v pohodě, ale delší dobu bych v nich být nechtěla, Stále ještě mě v pase nepříjemně škrtí- já mám ráda všechno volné, protože trpím na nadýmání, a tyhle kalhoty volné byly! Takže ještě něco musí pryč! Ale na to, že to držím dneska přesně měsíc, je to úžasné. "Normální" dietou bych nikdy takhle nezhubla. Nehledě na to, že bych měla furt hlad a dietu porušovala. Tohle je úplně paráda! A nemám nafouklé břicho! Neboj, jakmile se zvážím, dám vědět!

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta III.
Autor: kudlanka ()
Datum: 18. 05. 2011 07:58

Ahoj děvčata, tak po dvou dnech přímo vzorňáctví jsou opět ty dvě kila dole. Ale řekla bych holky, že mě to stojí čím dál tím více úsilí, jelikož začínám někdy ovšem pociťovat k klobásům a masu ..no odpor to není, ale asi spíš respekt, radši si nedám nic, než klobásu! Zato jsem se vrhla na vajíčka a tak mám na snídani vajíčko a kousek šunky!
Aljo, tak na tu Tvoji váhu jsem fakt zvědavá, mě by to asi nedalo se nezvážit po tak dlouhé době!
Akinom tak jak jsi to včera zvládla, to víš, že jsem na Tebe myslela, vysávala jsem včera doma a vzpomněla jsem si na TEbe, no spíš na všechny tady atkinsonky,..no bude léto a pojedeme k vodě, tak to musíme dokázat, já těch 5 kg dám fakt musím! Ještě, že mám tady Vás všechny jste obrovská motivace...Valentýno jak Ty? Co máš dneska dobrého?

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta III.
Autor: Alja ()
Datum: 18. 05. 2011 20:03

Ahoj holčiny, dneska je tu nějak mrtvo....
kudlanko- sláva! Vidíš, že to byla jenom voda.
nemysli si, taky mě to někdy nebaví- a to držím AD jenom měsíc... Ale jinou možnost nevidím, Zhubnout potřebuju, chci a MUSIM !!! a jinak bych to nedokázala. jakoukoliv jinou dietu bych nedokázala vydržet. hlad prostě nesnáším!!!
a víte holky, proč se nevážím? protože právě voda dělá v lidském těle divy. jeden den kilo nahoru, druhý den kilo dolů- ale OPRAVDOVÝ ÚBYTEK tuku nastává až po delší době. řekla bych, že úbytek sádla je jako při jiných redukčních dietách, poměrně pomalý, ale je tu výrazná výhoda- není hlad. A já hlad prostě nesnáším. Ale to kolísání váhy ze dne na den je patrné i u malých dětí. mám devítiletou vnučku- hubený dítě. Opravdu štíhloulinká, pohyblivá. Jeden den ráno se zvážila- měla 28.4 kg. Druhý den odpoledene ( čili najedená, napitá, oblečená do trika a džín)-27,8kg. A další den po ránu 28,6. přitom je pořád stejná, hubená jako tyčka.
Čili skutečný úbytek toho hnusnýho tuku se pozná až po nějaké době, nechci se nervovat denními výky vy váhy. nakonec to poznám na obkečení, že je mi volnější..
moničko, to máš dobrý, že tu zeleninu takhle dobře strávíš. To já se nafouknu až po chvíli, až to doleze do střev. a pak jsem jak v šestém měsíci. a křeče! I když mi zelenina chutná, ani mimo dietu jí musím jíst jen velmi, velmi opatrně a jen trošku.
Dneska- termizovaný sýr s paprikou, teď večer pro změnu přírodní + sladidlo + skořice. Během dne párky ve skle z Lídlu- celou sklenici,taky máslová čokoláda a kus čabajky.
a co valentýna a úplNkové lačnění? a co naše Akinom? vydržela???
děvčátka mějte se a pište!!!!

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta III.
Autor: dahava007 ()
Datum: 18. 05. 2011 20:54

Zdarec Atkinsoničky,
dnes jsem o5 vydržela nástrahy. Byla jsem na akci, kde byly k občerstvení-chlebíčky,jednohubky, koláče, buchty ... vše na pečivu. Nechtěla jsem "ožírat" salámy a AD potraviny z pečiva, tak jsem si koupila naproti u Ting-Ťongů gyros a zblajzla jsem ho na posezení...
Doma k večeři:
2 volská oka na škvarkách posypané hustě brynzou
jako dezert Ricotta s troškou kakaa+dia malinová šťáva+šňupeček skořice+špetička rospustné kávy a hodně 40% šlehačky
... zbylo mi i na zítra, jsem přejezená.
Papa
D

Nastavení: OdpovědětCitovat
Strany: PředchozíPrvní...2021222324252627282930Následující
Aktuální stránka: 29 z 30


Provozovatel serveru ZHUBNEME - diskuzni forum nenese zadnou odpovednost za zde uvedene prispevky, tyto jsou nezavislymi prispevky uzivatelu fora a nemusi byt vzdy v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Provozovatel si vyhrazuje pravo je v pripade nevhodnosti (urazky, sproste vyrazy, nepovolena reklama nebo texty v rozporu se zakonem) odstranit. Take inzeraty na prodej a nakup nezdravych produktu budou mazany, protoze jejich uzivani neni v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Informace, ktere jsou zverejnovany na serveru zhubneme.cz podlehaji autorskemu zakonu a jakekoliv dalsi sireni nebo publikovani casti nebo celku je bez predesleho pisemneho souhlasu provozovatele zakazano.

Zasady zpracovani osobnich udaju: GDPR


This forum powered by Phorum.