Diety :  Forum serveru ZHUBNEME.cz The fastest message board... ever.
Veskere navody, rady a tipy k dietam 
Strany: 1234567891011...PosledníNásledující
Aktuální stránka: 1 z 30
Atkinsonova dieta III.
Autor: webik ()
Datum: 03. 01. 2011 10:03

Prosím o přesun sem z tematu Atkinsonova dieta II.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta III.
Autor: garfield ()
Datum: 03. 01. 2011 13:09

Díky webíku začínáme nový rok i v novém (staronovém tématu) naší AD. Takže máme možnost jít do toho s novou vervou , s čistým štítem..... tak do toho. Doufám jen, že se nerozprchneme a společně budeme snižovat váhu. smiling smiley

Autor: Monička ()
Datum: 03. 01. 2011 19:28

Aha, tak sa presuvame do novej sekcie... smiling smiley

Autor: Valentýna ()
Datum: 04. 01. 2011 08:24

Ahojky,
zatím držím, teď jsem si uvědomila, že jsem si nevzala žádnou snídani, hm to se to dodržuje:-). Včera jsem si upekla kuře a zalila omáčkou 4 druhy sýra a tak ho mám dnes k obědu a večer budu mít tu uvařenou kostru.
Začaly mně chutnat šumivé multivitamíny z tesca, mám je místo bonbónů a už jsem se tak vypracovala, že jeden ulizuji 10 minut :-). Smí se jeden denně, ale dva tam dám, prý mě to max. prožene. Jsou bez sacharidů.
Holky už jste zkoušeli nějak udělat šmakouna? Pokud ano, dejte mi inspiraci.
Jo a ty džíny co jsem si koupila co jsem zhubla už mi plandají:hura:.

Autor: kudlanka ()
Datum: 04. 01. 2011 08:52

Jé jé ahojky děvčata, tak koukám že jsem něco přehlídla! Zdravím v Novém roce!!!!!
vše jsem napsala do starého fóra! No prostě Vás všechny zdravím a přeji hodně sil do našich ad-dní,...a přidávám se k toscav, do jara na té zpropadené váze musí být 70 kg !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ahoj Valentýnko, jo jo Ty jsi motivace, jsi nejlepší,...přes vánoce se takhle držet! jsi vítězka!
Monička oříšek...zdravím!

Datum: 04. 01. 2011 08:54

Garfield Tebe samozdřejmě taky zdravím, jé jé tak hurá do boje!!! jdu vařit čajíček šunka a sýr na snídani!

Autor: toscav ()
Datum: 04. 01. 2011 14:38

to Kudlanka... to je neféééér!!!! Ty máš náskok:-)))) v poho...směju se... jasný že to dáme... nejsme blbky???? ne????? no já to mám ještě na osm kilo... tak nevím.. ale jako cíííl je to dost motivující.... :-))))
Mám jednu zkušenost...ač jsem občas zobla sladký..(myslím tím kousíček cukroví) tak to docela drží... jen mi fakt dělá zle pečivo... mám po něm šílený křeče:-(((
Jakoby nechtělo tělo trávit pečivo..chleba jsem fakt ještě do pusy nedala ale ty jednohubky byly na rohlíku... a Ty jo....no když to shrnu tak já dala dolů za dva měsíce 6-7kg.. teď to stojí...jasný.. počítám s tím, že se to zpomalí...
A jak někde psala garfield je to i množstvím i dovoleného jídla, nejlepší zkušenost mám s tím, když večer fakt nejíst...:-))))
máme-li na to 8 týdnů přibližně tak by to možná mohlo spadnout... počítám s tak 72kg.. to by byl obrovský úspěch....
A jelikož Ty Kudlanko už tam skoro jsi tak to máš za pár:-))))
Tudíž vítězství je předem Tvoje:-))))
Ale makáš už snad od března.... a to je teda výdrž veliká... takže Ti to moooooooooccccc přeju!!!!(ale zadarmo Ti to teda nedám...hi hi:-))))))

Autor: trikk ()
Datum: 04. 01. 2011 16:58

ahoj na novom fore :-)
pf 2011
ja som momentalne na antibiotikach a nerobia mi dobre od zaludka, ale tak sa snazim AD dodrziavat, aj ked pijem citronovy caj a pcham sa kyslou kapustou, nech naberiem trocha vitaminu C
damy, ja sa tak smejem na tych uchylkach, ktora kazda mame, Valentyna teraz lize sumaky, Monicka neustale chrume oriesky, dalsia neodola vinku a pod. :-D ale hresit je ludske, ved pozrite na to, co ste minuly rok uz dokazali vsetko zhodit! Ste super! Drzime si palce...

Autor: Kavenka ()
Datum: 05. 01. 2011 07:32

Aj ja som nastúpila od pondelka na AD.
Dnes ketóza : taká slabá 1

Toscav to sa čudujem že je ti zle od pečiva. Ja ho môžem jesť a jesť. Nemáš niečo so žalúdkom ?

Tak dievčatá ideme do toho !

Datum: 05. 01. 2011 08:26

Ahojky,
snídám avokádo, k obědu mám kuřecí vývar s masem a doufám, že k večeři zase nebudu olizovat vitamíny. Včera jsem tam šoupla 4 ocicka. Váha je ke mně zatím přívětivá a ketóza asi 2,5.
trikk brzy se uzdrav.
Kavenka vydrž a budeš mít papírek jako fialky:-).

Datum: 05. 01. 2011 09:08

Ahoj děvčata, krásný bojový den!
Hele toscav, já nemám pražádný náskok, jelikož přes vánoce mám opět ty dvě kilča nahoře, takže váha dneska ráno 76,5!! fuj, ani to napsat nemůžu! Ale je to tak!
a já se ti nedivím, že je Ti po chlebu zle, mě taky, žaludek si odvykl,..a po sladkým jesm jak balon,..nezobla jsem ani kousililínek cukrovíča, ale slízala jsem puding z vařečky! ách jo! trikk, jo taky se směju těm naším hříchům,..ale je to hezký, že člověkyně v tom není sama! :-) !!!!! Papírek jsem zatím neměla ani odvahu vyzkoušet, ...včera totiž opět byla sklenička šampíčka! jo jo, je to boj!
pááááá děvčátka a vydržme!!! do jara to dáme toscav!!!

Autor: Monička ()
Datum: 05. 01. 2011 17:59

Valentyna, ty si ma rozosmiala so svojou zavislostou na olizovani vit.C. haha grinning smiley Nema to chybu. Ja samozrejme stale ujedkavam arasidy...hihi

Damy, ja mam tiez zaludocne problemy, ked zjem pecivo aj sladke. To je tym, ze sacharidy sa travia inym sposobom ako proteiny a tuky. Tusim oni krmia kvasinky a tak, co podporuje kvasenie - tym sa clovek nafukne a ma krce...

Dnes odchadzame do Severnej Karoliny na dva dni na lyzovacku. Napisem odtial...ja som v ketoze len rano, aj to len v tej najslabsej...

Datum: 06. 01. 2011 08:30

Ahojky,
holky mně žaludek teda neodvykl, co tam šoupnu to přijme :-D, aby ne po těch letech tláskání všeho možného je pěkně vytrénovaný:-).
Včera jenom jeden šumák. Dnes mám pomazánku z vajec ze známých českých zdrojů. To co se děje v Německu je děs a já kupovala plátky krkovice v Lidlu :-(. Uvidíme jak to dopadne, asi špatně, když 50% vepřového se dováží.
Ještě tu mám tuňáka, toho jsem asi týden neměla. Dnes jdu nakoupit nějaké moje zásoby tak žaloudek zase potrénuji i když samo jen povolenou stravou:-).
Jo ta pomazánka je moc dobrá na to , že vejce nemusím /pokud z nich není vaječný likér:-D/. Natvrdo uvařená vejce nahrubo nastrouhat, přidat majolku nebo tatarku a prolisovaný česnek, trošku osolit a je to.

Datum: 07. 01. 2011 07:40

Už mám jedno kilo dole. Ide to ťažko.
Ketóza už je pekná - taká dobrá 2.

Valentýna a s čím ješ tú pomazánku ? Iba tak ku šunke ?
A to avokádo tiež len ješ tak samostatne ? Ja som ho jedla a pripadalo mi veľmi také mastné. Len tak s lyžičkou som si vyberala dužinu.

Monička, Kudlanka - mne pečivo vôbec nerobí problémy. Keby som mohla - jedla by som ho každý deň.
Moničke prajem príjemné lyžovanie.

Datum: 07. 01. 2011 08:28

Ahojky,
Kavenka výborně jen tak dál však ono se to rozjede:-). Také mám pěknou ketózu skoro nejtmavší, ale váha zatím nereaguje tím správným směrem.
Pomazánku jím samotnou, to víš, že nejlepší je na měkkém chlebu:-). Avokádo si oloupu a okrájím na kousky. Nepřipadá mi mastné a moc mi chutná, ale nesmí být moc zralé.
Teď mám hermelín, k obědu šunku a kys. okurky a večer pečené uzené koleno.

Kudlanko nastávající babčo už víte co to bude? A jak si to vyřešili, pokud to není tajné:-).

Autor: trikk ()
Datum: 07. 01. 2011 09:31

ahojte, nejak mi uslo to avokado... ma 0 sacharidov ci ako?
ja doberam posledne ATB, strava sice uz podla AD, ale damy, po 21 mesiacoch (tehot. a kojenie) som dostala menstr. :-), tak mam sialenu chut na sladke...snazila som to kompenzovat 86% cokoladou, ale nepomohlo :-(, tak som dala aj klasika mliecnu, co uz so mnou, snad si zasluzim a je to iba pre tento raz
ja ranajky tuniaka, obed kuracie sote, vecera asi to iste...
co varite cez vikend?
vsetkym pekne dni, ci na lyziach al. doma al. uz v praci

Datum: 07. 01. 2011 11:21

trikk, avokádo má na 100g podle kal. tabulek jen 0,2 i když někde jsem četla že i 3-4g na 100g tak to riskuji a nevypadávám z ketózy. Ono když ho oloupeš a vyndáš tu kilovou pecku na to ani 100g nemá.
Pozor aby jsi se čokoládě nevracela každý měsíc:-).
V sobotu jdu koupit nové kalhotya tak dnes udělám sekané řízky a pro mě bez obalu:-( a v neděli hovězí na česneku, špenát a br. knedlík.

Datum: 07. 01. 2011 13:00

Ahoj děvčata, tak jsem na šunce a sýru, dneska váha opět 75 Kg,..paráda, jde to, ale dře to! čeká mě večer návštěva a bude vínko,...a klobáska a sýr!
Díky Valentýnko za opítání, nevyřešili, bude to holčička Terezka a narodí se zřejmě 17. března!
Já trikk vařím normální jídla, takže uvařím omáčku a manža s knedlou a já bez knedle, řízky jím normálně i s obalem, ale pořád doufám,,že se do těch 20 g sacharidů dostanu!
Krásný víkend všem atkinsonkám! a držme se, v pondělí zas pááááá

Autor: toscav ()
Datum: 09. 01. 2011 15:43

ahojte drahé spolustvořitelky svých snů:-))))
tak já včera zase nestihla jíst skoro nic neb jsme měli dopoledne generálku na Carmen a odpoledne koncert ....
pak jsem dojela domů a vypila kafe a padla:-((((
Tak jem dneska rodině stvořila kachnu se zelím a jka jsou už ze mě zblblí tak jsem už ani nemusela dělat knedle.... Nikdo neměl na ně chuť....:-))))
Teď valím znovu do divadla a po představení asi zase padnu....
Nejlepší na dietu je stálý fofr, nedostatek času a prázdná lednička...:-))))
Do dalšího týdne hodně radosti z rozpuštěných tuků a radost z toho, že nepodlehnem....být samy na sebe pýšné jak jsme schopné a nic nás nezvyklá....
držte se!!!!!!

Datum: 10. 01. 2011 07:24

A je tu pondelok. Tak podme všetky do boja a bojujme s našimi kilogramami !

Strany: 1234567891011...PosledníNásledující
Aktuální stránka: 1 z 30

Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Provozovatel serveru ZHUBNEME - diskuzni forum nenese zadnou odpovednost za zde uvedene prispevky, tyto jsou nezavislymi prispevky uzivatelu fora a nemusi byt vzdy v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Provozovatel si vyhrazuje pravo je v pripade nevhodnosti (urazky, sproste vyrazy, nepovolena reklama nebo texty v rozporu se zakonem) odstranit. Take inzeraty na prodej a nakup nezdravych produktu budou mazany, protoze jejich uzivani neni v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Informace, ktere jsou zverejnovany na serveru zhubneme.cz podlehaji autorskemu zakonu a jakekoliv dalsi sireni nebo publikovani casti nebo celku je bez predesleho pisemneho souhlasu provozovatele zakazano.

Zasady zpracovani osobnich udaju: GDPR

-----------REKLAMA-------------
This forum powered by Phorum.