Warning: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead in /data/web/virtuals/256844/virtual/www/subdom/forum/mods/bbcode/bbcode.php on line 217

Warning: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead in /data/web/virtuals/256844/virtual/www/subdom/forum/mods/bbcode/bbcode.php on line 217

Warning: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead in /data/web/virtuals/256844/virtual/www/subdom/forum/mods/bbcode/bbcode.php on line 217
Atkinsonova dieta
Diety :  Forum serveru ZHUBNEME.cz The fastest message board... ever.
Veskere navody, rady a tipy k dietam 
Strany: 1234567891011...PosledníNásledující
Aktuální stránka: 1 z 33
Atkinsonova dieta
Autor: invindlata ()
Datum: 25. 06. 2008 10:02

Ahoj, může mi někdo prosím vysvětlit, proč se při této dietě nesmí kofein? Děkuji.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Atkinsonova Dieta
Autor: amanda1 ()
Datum: 23. 06. 2008 18:40

Ahoj , jsem tu nova a moc bych chtela vedet jak shanite rady recepty atd ohledne teto diety.Pokud muzete ,poradte prosim .Dekuji Amanda

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova Dieta
Autor: invindlata ()
Datum: 25. 06. 2008 13:35

Na Netu, kde jinde...

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta
Autor: Wernillka ()
Datum: 10. 08. 2008 10:39

Ahojky,právě sem začala držt tuhle dietu,je tady nějáká holčina,která se ke mě přpojí? :-)

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta
Autor: Sco ()
Datum: 07. 11. 2008 21:18


Nastavení: OdpovědětCitovat
...
Autor: Anonymní uživatel ()
Datum: 14. 12. 2008 18:32

...



Upraveno 1krát. Naposledy upravil surfgirl.cz (10. 12. 2009 12:27).

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta
Autor: barbora3 ()
Datum: 01. 01. 2009 17:16


Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta
Autor: hedzina ()
Datum: 10. 03. 2009 09:54

ahoj vsetci,

vcera som skusila po dlhej dobe nieco urobit so svojimi peknymi kilami :-(. popravde dala som sa na boj a prestudovala som si Atkinsona. Mam jeho knihu stale po ruke a snazim sa dodrzovat jeho jedalnicek. Podla niektorych receptov je to dost narocne tak si to prispoboujem. V nedelu pojdme na vahu a som zvedava ci sa nieco zmenilo. nakolko vzdy som mala slabu volu tak teraz som si povedala ze musim mam vysoky tlak a odraza sa to celkovo na mojej fyzicke. Pred 4 rokmi som bola v UK a moja domaca sa podla atkinsa stravovala. Vyzera po 2 mesiacoch fakt dobre a raz do tyzdna si dala 1 krajec chleba to bolo vzdy v sobotu. Jedla syry, smotanu, maso, salaty, ako dezert jahody so slahackou a 1 do tyzdna kusok chlebika. Citam tady ze niektore nejete salaty. Podla knihy ale sa pise ze salaty sa mozu a preto si ich budem robit tiez. mam dotaz pozerala som aj stranku atkinsona a je tam dost vyrobkov na kupu, uz ste niektore skusili?

Dik a vela uspechov vsetkym co cely zivot bojuju s kilami :-( tak ako ja.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta
Autor: Sabišák ()
Datum: 10. 03. 2009 16:43

Ahoj hedzino,mám takový dotaz-kniha u nás totálně vyprodaná a nedá se objednat, není někde náhodou u vás???Kdyby si věděla prosím moc o info.Ďíky

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta
Datum: 16. 03. 2009 16:07

Ahojky spolubojovníci,jsem tu nováček a s přítelem jsme od dnešního dne zahájili dietku.Já měřím 165cm a vážím 78kg a přítel měří 175 a váží 110kg,jsme takový kuličky oba dva.Přítel je na tu svou nadváhu docela zvyklý,má jí od mala,ale mě to dost deptá.Vždy jsem měla normální váhu kolem 60kg a věkem (je mi už 33let) přibývají starosti,stres z práce a nervy nahromaděné za celý den nikomu nepřidají na kráse a ani já se nevyhla téhle přeměně na kuželku.Přidala se mi i deprese,která je z části z životního stylu a ze druhé části z nadváhy.Přítel je mu 28let,ten si do nedávna svou pusu nikterak neošidil a já na něho nejprve ze začátku vztahu jen dívala,jak si dopřává všech laskomin co hrdlo ráčí,ale postupem času mě opustila veškerá moje předsevzetí a přidala se k němu,což jsem neměla dělat,váha letěla nahoru šíleným tempem a nedalo se to zastavit.Přišla jsem na tuto dietku náhodou při prohlížení netu a okamžitě mi zaujala.Nevím zda mě bude vyhovovat,protože miluju hodně zeleniny,brambory,těstoviny a chleba,ale přítel jí určitě ocení,je hodně nadšený,že nepociťuje hlad.Tak uvidíme a prosím držte nám oběma palečky,ať vydržíme.Brzy se opět ozveme jak pokračujeme v boji.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta
Autor: tinuliq ()
Datum: 17. 04. 2009 14:52

ahojte dnes uz treti den drzim Atkinsonovu dietu este som sa nevazila tak neviem,,,ale mam na Vas par otazociek ako zistim ze moja hladina cukru naozaj klesla??? a citala som ze sa nemoze biely chleba ale ja som nasla sendvicove biele chleby s obsahom cukru 0,3 ved to je nic??tak to teoreticky mozem...a posledna otazocka co sa tyka zapchy no mne to islo az v podstate dnes od doby co som zacala to znamena ze to nefunguje,>??alebo ako to mam chapat bo kazdy pise ze ked si na Atkinsonke tak ti to nejde ...ehh dakujem velmi pekne kazdemu kto mi vie odpovedat....

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta
Autor: verkat ()
Datum: 21. 04. 2009 11:54

Ahoj, už 12.den držím cyklickou dietu na základě atkinsnovy diety. :-) Mám dole 5,5kila.
Hlad jsem měla tak do 3. dne, kdy jsem se dostala do tzv. ketózy (zjistíte to, když si v lékárně koupíte diagnostické papírky s názvem Diaphan)
Tak po 14ti dnech je lepší na chvilku dietu vysadit aby se nakopnul metabolismus a po týdnu začít znovu s bezsacharidovou dietou, zase až 3. den se začíná spalovat.:-)
Se zácpou je to prý tak, že většinou to tělo všechno spálí a že jen v břiše přetrvává pocit jakoby "zácpy" ale ještě to nemám ověřené, hodně mi pomáhají zeleninové saláty.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta
Autor: verkat ()
Datum: 21. 04. 2009 11:57

Ahojky
pro Invindlata: kofein prý není dobrý pro ketózu ( stav, při kterém se spalují tuky) Já si jedno slabší kafe s mlíkem denně dávám a ketózu mi to nenarušuje :-)

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta
Autor: tinuliq ()
Datum: 21. 04. 2009 15:43

ahoj verkat dakujem za tvoj prispewok na ckd som sa uz aj ja mrkla a w com je wlastne rozdiel od Atkin.?no ja drzim atk. 1Tyden a zajtra idem na wahu som zwedawa.newidim wsak na sebe big zmenu wlastne trosicku ale wed co aj od tydna ocakawam.ja som mmt. V zahranici a nieco aako diaphan tu bohuzial nieje je aj ina cesta ako to zistit kupila som si test cukru w krvy ale je total drahy a vyuzijes ho iba 2x takze bieda..ok tak drzim palce w chudnuti dufam aj mne to pojde lahko zajtra sa uwidi drzte palce

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta
Autor: verkat ()
Datum: 21. 04. 2009 22:33

Ahoj tinuliq, Abych pravdu řekla atkinsona mám pročtenýho jen tak zhruba, jen co jsem našla na netu. CKD je vlastně nízkosacharidová a nízkotučná a drží se v cyklech 14dní dieta, týden se přidají sacharidy, ten tuk by se měl držet v mezích, po týdnu opět 14dní dieta.
Ty diagnostické papírky mám doma už z těhotentví, kdy jsem měla těhotenskou cukrovku a kontrolovala jsem si ketony v moči (v těhotenství jsou ketony nebezpečné).
CKD držím dnes 12. den a kdybych nebyla z toho nízkého příjmu kalorií víc unavená, pokračovala bych, ale u této diety se přímo doporučuje ten týden nadoplnění kalorií na potřebné zrychlení metabolismu. Aby se lépe spalovalo.

Budu se snažit postupně psát jak jsem na tom, pevně doufám, že vydržím. :-)

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta
Autor: tinuliq ()
Datum: 23. 04. 2009 17:46

ahoj Verkat dakujem pekne...kolko si wlastne schudla a po akom case?pretoze ja este teda poriadne nie som na nej 9 den dakujem drzim palce

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta
Autor: verkat ()
Datum: 23. 04. 2009 21:15

Ahoj tinuliq,
Tu nízkosacharidovou část jsem držela namísto 14 dní jen 13 dní, protože jsem podle Diaphanu zjistila, že už jsem stejně z ketózy vypadla. Prý se to stává. Tak jsem rovnou nastartovala týden s klasickou stravou. Samozřejmě dodržuju menší porce a častěji, jen jsem si přidala i tmavé pečivo.
Za první týden v nízkosacharidové fázi jsem shodila 3,5kg. Celkem potom 5kg.
Jsem na sebe zvědavá, jak bude tělo reagovat opět na klasickou stravu tento týden. Budu průběžně informovat. :-)

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta
Autor: tinuliq ()
Datum: 23. 04. 2009 23:16

waw to je dosť ja mám pocit,že ma to asi tiež vyhodilo keďže nejak nechudnem blbe pasiky musím ich niekde zohnať...bo tu o nich ani chýru ani slychu.tak daj vedieť ako si opäť telo zvyklo na cukor aj si mimochodom cvičila popri?pa

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta
Autor: lukasova ()
Datum: 26. 04. 2009 21:24


Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta
Datum: 27. 04. 2009 19:45

AHOJKY HOLČIČKY JÁ JSEM NA VÁS NEZAPOMĚLA,ALE NEŠEL MI POČÍTAČ,PO ČASE MI BYLO ŘEČENO,ŽE JE TO OBRAZOVKOU - DOTÁHLA JSEM JINOU A RÁNO ŠUP - ZASE ČERNO.TAK OD NEDĚLE VEČER MÁM NOVÝ MONITOR A FAKT DOUFÁM,ŽE UŽ NEBUDE PROBLÉM.JINAK JÁ SE DRŽIM TAK TAK,SICE HUBNU ASI KG ZA TÝDEN,ALE MOHLA BYCH MNOHEM VÍC,PŘI TÉ MÉ VÁZE BY TO ŠLO URČITĚ RYCHLEJI.NEJÍM VYLOŽENĚ PŘÍLOHY,CHLEBA,CUKR ALE CHROUPU OVOCE A ZELENINU A JISTĚ JÍM TEDA VÍC SACHAR. NEŽ MÁM ALE NIJAK ZVLÁŠT TO NYNÍ NESLEDUJU,ŘÍKÁM SI ŽE POKUD BUDE POKRAČOVAT KG TÝDNĚ TAK TEDA DOBRÝ.NEMĚŘÍM ANI KETOZU.DÁM SI ASI DO KONCE MĚSÍCE TALOVÝTO TROŠKU POHOV A OD 1, DO TOHO ZASE SKOČÍM POŘÁDNĚ.CHTĚLA BYCH S ATKINSONEM VYDRŽET DO VÁNOC A OD LEDNA BUDU MYSLÍM VEGETARIÁN HI HI HI.FAKT UŽ VŠECHNO MASO NENÁVIDÍM,SALÁMY TAKTÉŽ.TAK ZATÍM AHOJKY A UŽ BUDU ZASE ČASTÝM NÁVŠTĚVNÍKEM NAŠÍ DISKUZE.PAPA.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Strany: 1234567891011...PosledníNásledující
Aktuální stránka: 1 z 33


Provozovatel serveru ZHUBNEME - diskuzni forum nenese zadnou odpovednost za zde uvedene prispevky, tyto jsou nezavislymi prispevky uzivatelu fora a nemusi byt vzdy v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Provozovatel si vyhrazuje pravo je v pripade nevhodnosti (urazky, sproste vyrazy, nepovolena reklama nebo texty v rozporu se zakonem) odstranit. Take inzeraty na prodej a nakup nezdravych produktu budou mazany, protoze jejich uzivani neni v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Informace, ktere jsou zverejnovany na serveru zhubneme.cz podlehaji autorskemu zakonu a jakekoliv dalsi sireni nebo publikovani casti nebo celku je bez predesleho pisemneho souhlasu provozovatele zakazano.

Zasady zpracovani osobnich udaju: GDPR


This forum powered by Phorum.