Diety :  Forum serveru ZHUBNEME.cz The fastest message board... ever.
Veskere navody, rady a tipy k dietam 
Strany: 1234567891011...PosledníNásledující
Aktuální stránka: 1 z 67
Atkinsonova dieta II.
Autor: lukasova ()
Datum: 30. 06. 2010 08:00

Založila jsem vám nové téma, aby se vám rychleji načítalo. Ve starém již bylo hodně příspěvků.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta II.
Autor: Valentýna ()
Datum: 30. 06. 2010 10:28

Ahojky, tak já tady začnu i když jsem si ráno myslela, že ani nezvednu ruku. Dnes to na mě nějak padlo, nic mi nechutná i ten gyros jsem nechala doma a vzala si do práce jen sýr. Sýr měl asi 1,7, sacharidů a je mi trošku líp, možná je to i tím, že jím ráno multivitamín po tom je to taky lepší.
Akinom vidíš jak jsi šikovná ! Co plánuješ na promoci? Budeš se držet nebo povolíš?
Jestli máš disciplínu a tu ty myslím máš tak si zítra něco dopřej, vždyť syn promuje jednou za život ( mimochodem gratuluji, je to moc krásné), a pak se zase vrať!!

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta II.
Autor: Akinom ()
Datum: 30. 06. 2010 12:52

Valentýno, protože ještě nejsem po tom sobotním přejedení v ketóze, tak si ani na tu promoci nesmím povolit. Jdeme sice na slavnostní oběd, ale dám si buď jen samotné maso bez přílohy nebo raději vůbec nic. Ještě potřebuji aspoň dvě kila dolů do 13.7. Jde mi to pomalu, nevím, jestli to zvládnu. Někdy si váha se mnou dělá co chce. Lítá to nahoru a dolů. Ale my to nevzdáme !

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta II.
Autor: Monička ()
Datum: 30. 06. 2010 14:15

Ahojte ženičky
Akinom, tak strašne chudo nevyzerám. Vyzerám tak normálne, štíhlo. Ešte si neviem zvyknúť na to, že sú mi všetky nohavice tesné, preto experimentujem s Atkinsom. Mne sa všetko ukladá na stehná, takže každé kilo cítim na nohaviciach...
Držím ti palce ,aby si schudla, ako si želáš!

Kavenka, ďakujem!
Určite sa ozvem aj z Ameriky. Aspoň Vám budem hovoriť, či sú tam ľudia tuční, či chudí.

Sisi, čo si dnes dala na jedenie?

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta II.
Autor: sisi74 ()
Datum: 30. 06. 2010 19:57

Ahoj šikulky, dneska byl v práci tak šílený den, že jsem měla čas akorát na pití vody. Před chvilkou jsem dorazila s dcerkou domů, dneska máme 1. vysvědčení,za odměnu dostala zmrzlinový pohár a já vodu s ledem. Teď jsem vytáhla pečené kuře, tak si kousek dám, ale ani nemám hlad. A zatím ani chuť na čokinu se neobjevuje, ale já vím, že přijde, bude mě pokoušet (potvora), ale já se nedám :-)Valentýnko,Tobě posílám plno energie,Akinom tobě krásně fialový proužek a Moničko Tobě šťastou cestu, pozdrav za mě Goerge Cloonyho a vydrž. Kavenke a ostatním spoustu mizejících centimetrů a kil. Dobrou noc Sisi

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta II.
Autor: Mishuge ()
Datum: 01. 07. 2010 07:34

ahojky děvčátka.. objednala jsem si knížku,už ji mam doma,takže začínám na 100% už vím co a jak, tak to půjde lepe.. Moje váha je 76,5kg při výšce 167cm sad smiley musím se ale pochlubit tím, že před rokem a něco jsem měla váhu dokonce skoro 98kg.. a díky porodu a vše kolem to šlo dolů,ale ted to prostě už nejde.. Jen bych potřebovala poradit, o čem se tu docela hodně píše a to že jste třeba v ketoze, copak to je??? Děkuji moc za odpověď. Každé ubytky budu hlásit hned jak nějaké budou a snad velice brzy ..

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta II.
Autor: kudlanka ()
Datum: 01. 07. 2010 07:58

Ahoj holčiny, zdravím Mishuge! Ketóza je jednoduše řečeno spalování tuků ze zásob, jelikož nejíme sacharidy a tělo sacharidy potřebuje tak si je vytváří z tuků a né z papání! Snad je to tak dobře, ne holky?
A tak tuky ubývají a my hubneme, akorát že někdy ztrácíme sílu, jak kdo tedy! ?
Po zkušenostech bych řekla, že je to hodně individuální, někdo mi říká, abych s atkinsonem okamžitě přestala, že je šíleně nezdravý jíst jenom maso, no ale my přece nejíme jen maso, jíme přece sýry, ryby, vajíčka a i zeleninu! Já třeba na ovoce moc nejsem, takže mi vůbec nechybí, ale na zahradě jsem slupla jednu jahodu a fakt mi po té dlouhé době chutnala moc! Je to spíš o změně stravovacích návyků celkově a na celý život. Určitě jím o mnoho méně, než jsem kdy jedla.
Takže si každý musí najít to co mu nejvíce vyhovuje a je to tak i v dietách. Takže holky se nedejme a na řeči taky nedáme! Hlavně, že nám je lépe . A myslím, že jsem tady někde četla, že ani obezita není zdravá, no ne???

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta II.
Autor: Valentýna ()
Datum: 01. 07. 2010 08:59

Ahojky, tak 2. týden mám za sebou a že byl perný :-(. Hlásím úbytek 2 kg i když jsem si myslela, že to bude víc, ale díky za ně! Dnes jsem prvně oblékla triko, co jsem dostala k vánocům a kalhoty co mi byly těsné už mi plandají :-)! Něco na těch mizejících centimetrech asi bude. Já jsem totiž děsně líná se měřit a tak zůstanu u vážení.
Sisi dík a vydrž, jen tak dál a uvidíš jak ty kila budou mizet!
Ode dneška si přidávám sacharidy tak 3-5g. Odpoledne se vrhám do Tesca a snad vykoupím ledový salát na který mám hroznou chuť. Vzpomeňte si na mě jak se jím večer cpu :-). V sobotu asi vyrazím do Metropole a něco si koupím, no musím se odměnit ne?? Hurá 6 kilo je v tahu a už je nechci ani vidět!!

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta II.
Autor: Valentýna ()
Datum: 01. 07. 2010 09:41

Jo holky, ještě jsem si vzpomněla, zítra mám dovolenou a čeká nás prodloužený víkend:-( :-(. Ze dvou dnů mám depku a teď?? Bojím, bojím!!!!

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta II.
Autor: Akinom ()
Datum: 01. 07. 2010 10:52

Valentýno, neboj, myto zvládneme. Já mám dovolenou celý příští týden a taky se bojím, abych se zase nepřejedla a nevypadla z ketozy. Dnes jsem ještě měla papírek jen slaboučce fialový, tak se musím snažit. Ve dvanáct končím s prací ajdu synovi na tu promoci. Potom mě čeká slavnostní oběd, doufám, že to ustojím.
Hlavně hodně pište, ať je co číst.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta II.
Autor: kudlanka ()
Datum: 01. 07. 2010 12:09

jé taky se loučím na celý příští týden, zítra promoce a pak dovolená v Beskydech! Holky tak krásný prodloužený víkend a vydržíme!!! pá

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta II.
Autor: Monička ()
Datum: 01. 07. 2010 23:17

Kudlanka , dobre si to napisala o tej ketoze. Ja to tiez tak chapem.
valentyna, gratulujem k ubytku! Si super! Este co sa ketozy tyka, tak niektori ludia maju na zaciatku iste symptomy ako napr. sucho v ustach (chce sa ti stale pit - to som mavala aj ja), unava, pocit prazdneho zaludku, aj ked ste zjedli pol kurata...Tieto priznaky odzneju po par dnoch. Nebojte sa ich.
Valentyna, ako ti chutil ladovy salat?
Kudlanka, ty sa drz na tom slavnostnom obede, snaz sa porusit len malicko. Vsetko s mierou , pamataj.
Ja v piatok cestujem do Blavy, a potom v sobotu o rano letim. Drzte mi palce! Vam vsetkym prajem prijemne prezite dovolenky. Drzte sa bojovnicky.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Monička (01. 07. 2010 23:19).

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta II.
Autor: Kavenka ()
Datum: 02. 07. 2010 08:42

Monička, nezabudni z tej Ameriky nám písať. Prajem Ti príjemný let a zaujímavý pobyt.

Valentynka, len tak dalej ! 6kg za 2 tyzdne to je pekný výsledok.

Kudlanka prajem Ti príjemnú dovolenku. Načerpaj veľa energie z Beskyd.

Myshuge, vitaj medzi nami. To si pekne schudla po pôrode.
Aby si vedela, či si už v ketóze, kúp si testovacie papieriky na moč. Ked sa ti papierik sfarbí na fialovo, budeš vedieť, že sa ti spaľujú tuky.


My na Slovensku máme štátny sviatok iba v pondelok 5. júla. V ČR máte voľný deň aj v utorok ? Čo slávite v utorok ?

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta II.
Autor: Monička ()
Datum: 02. 07. 2010 10:37

Kavenka , dakujem. Urcite sa ozvem, ked tam dorazim. Tebe sa vaha este stale nehybe? Ja som si ista, ze zacnes opat chudnut, len musis vydrzat. Ini ludia, co som citala, tak tiez stali na vahe. Potom zmenili nieco, co jedli ako napr. ze pridali novu potravinu do jedalnicka, a zacali opat chudnut. Chce to len trpezlivost! Pekny vikend prajem Vam vsetkym. Myshuge vitaj medzi nami! Pis pis pis tak casto, ako mozes.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta II.
Autor: Akinom ()
Datum: 02. 07. 2010 11:06

Ahoj děvčata, jsem zoufalá, váha stále nejde dolů a to skoro nic nejím. Taky papírek je stále ještě jen světle fialový. Příští týden mám dovolenou, snad nebudu hřešit. Ovoce a zmrzlina mě láká. Ale do dovolené zbývá pár dní a já jsem chtěla mít ještě o dvě kila míň ! To už nezvládnu. Ach jo. Pište co nejvíc.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta II.
Autor: Valentýna ()
Datum: 02. 07. 2010 20:52

Ahojky,
salát byl výborný a to jsem na zeleninu nebyla, no budu si muset zvykat. Dnes jsem dělala segedín a než jsem ho zahustila tak jsem si odendala, to byla báseň.
U nás je druhý svátek upálení Jana Husa.
Akinom, přišla jsem na něco co tě dobře prožene :-). Vymačkej si šťávu z kysaného zelí a vypij, holky to byl nářez! Pokud chceš zhubnout jez jenom maso a vše co má 0 sacharidů a určitě to dostaneš dolů.
Heslo - Držíme a vydržíme!!! A to jsem dělala borůvkový koláč a nedala la la :-).

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta II.
Autor: Kavenka ()
Datum: 03. 07. 2010 16:27

Monička, keby som vedela, ktora potravina mi pomôže chudnúť, tak ju budem jesť aj keby mi nechutila. smiling smiley smiling smiley smiling smiley
Ale určite na tom niečo bude Monička.
Nezabudni na nás v Amerike a sem - tam sa pripoj k nám.

Valentýnka, tem segedín je výborný nápad !
Škoda, že koláče sa nepečú z mäsa, ale z múky. To by sme si dali do tela !

Akinon, zvládneš to ! Tie 2kg shodíš dole. Proste musíš !

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta II.
Autor: Kavenka ()
Datum: 03. 07. 2010 16:49

Káka, je to deprimujúce, ked sa váha nehýbe.
Poznám to. Dva týždne som bola v krásnej fialovej ketóze a váha stála.
Potom som si v nedeľu pridala sacharidy - zjedla som vyprážané mäso (obalené v trojobale) a asi za 1 polievkovú lyžicu varených zemiakov.
V pondelok som nabehla opäť iba na mäso a v utorok som mala o 1/2kg menej. A do týždňa, dalšie 1/2 kg išlo dole.

O daľší týždeň som si dopriala oveľa viac sacharidov a to ma už vyhodilo z ketózy. Papierik bol celý týždeň len svetloružový. A na váhe sa to odzrkadlilo tak, že som mala opäť o 1/2 kg viac. Teraz sa snažím dostať opäť do ketózy.

Tým ti chcem len naznačiť, že pridaj si trocha sacharidov, ale neprežeň to, aby ťa úplne nevyhodilo z ketózy. A potom nabehni opäť na mäso. A váha by sa mala pohnúť smerom dole aj ked už nie veľmi.

Káka, ale ked si v ketóze znamená to, že telo si berie sacharidy z tukov. Úbytok tukov sa ti neprejavuje na váhe (lebo tuk je ľahký), ale určite by sa ti to malo prejavovať na cm. Musíš cítiť, že tvoje oblečenie ti je voľnejšie. A to je viac, ako úbytok váhy, pretože tvoj objem tela sa zmenšuje. A hlavne, že tuky odchádzajú preč a ty im už len zamávaj !

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta II.
Autor: Valentýna ()
Datum: 04. 07. 2010 09:50

Ahojky, nikdo mepíšete, to jste tak unavené :-)? Ty vedra ně zničí. No alespoň hodně piju. Mám další jídlo, no jídlo. Holka jela na chatu a okořenila si hermelíny grilovacím kořením a zapomněla je doma. Dala jsem si je do mikrovlnky a byla to dobrota. Měla jsem včera svačinu a dnes snídani.
Tak Monička má cestu za sebou a je v Americe. Doufám, že se ozve. Tam jsou lidi prý extrémně obézní. Monička napiš ať si připadám jako hubeňour :-).

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Atkinsonova dieta II.
Datum: 05. 07. 2010 05:27

Zdravím Vás milé dámy....úplně náhodou jsem zabrousila na tyto stranky a přitom jsem ani nechtěla,ovšem na noční není co dělat

Když pročítám vaše názory a zkušenosti, tak se připojím...

Oslavím 26 narozeniny, narodila jsem se s vrozenou vadou srdce,brala prášky asi 8 let, divila se, že nemůžu pořádně sportovat, i přes to, že miluji pohyb, tanec, vyhrála jsem i mistrovství a ted nedávno díky stylu života a stresu ze vztahů, které jsem měla prostě za poslední asi dva roky 7 infarktů....v roce 2005 dosahovala moje váha 90 kilo...což je dost, snažila jsem se nejíst tolik,jak mě babička naučila, pocházím z vesnice, kde se jí přinejmenším 6 denně a to porce jako prase(s prominutím) takže kus ženský, v podstatě celý život bojuji s nadváhou a právě díky stresu jsem shodila během pár měsíců na 65 kilo...podle okolí chodící smrtka...po rozvodu jsem si našla nového přítele, a díky němu jsem se zaoblila jako kulička...zase 85 kilo téměř...a to v období asi dvou nebo tří měsíců....ted začalo být teplo a mě se začalo hůř dýchat a podotýkám, že kouřím docela dost....dokážu shodit 10 kilo za týden, to není problém, protože nemám ani chut na jídlo a docela se divím, protože hlad jako takový mám,ale když vidím jídlo, tak mě úplně přejde chut, asi jsem si trošku pokazila žaludek a zažívání, po každém jídle mě pálí žáha, no jím ted tak po dvou dnech....hodně piju,ale to je taky tím, že dělám jen noční směny, což je taky špatný,ale nemám na výběr....začala jsem to tedy řešit tak, že jsem si začala kupovat L-carnitin, nebo samotný carnitin...a ten konzumuji před jakýmkoliv jídlem,abych do sebe vůbec něco dostala ...a veškeré možné přípravky na hubnutí a nebo dělěnou stravu, dietní plán, to bych musela pracovat doma, protože pokud dělá člověk směny jako já, noční denní, 24ky, 36tky, jen aby měl peníze, tak věřte, že to je opravdu těžké...z toho plyne, že už děti nikdy mít nebudu, což mě ani tak netrápí jako ta váha...bolí mě klouby, když mám ted v současné době 70 kilo při výšce 170cm...je to strašný, už se ani nemůžu vidět v zrcadle, každej mi říká, jak jsem shodila...jo 10 kilo,ale co ted zase s tou přebytečnou kůží....cvičit v těch vedrech a nebo chodit do fitka ...to ja asi tezko,nemam na to ani cas, věnuji se přiteli a domacim pracem a jsem rada, ze mužu odpočívat a dospavam ty noční...určitě je důležité cítit se dobře, to víme všechny, ale věřte, že pokud nemá člověk tak nějak čas, je to moc těžký, když v dnešní době není nic zadarmo a ceny všeho jdou nahoru a platy dolů.....hlavně když má po rozvodu dluhy..a nic jinýho...šetřit se, odpočívat, vyhýbat se stresu, relaxovat, jo tohle se jednoduše říká každému, ale jak se to dělá v dnešní době, kdy je to jenom o penězích, to nevím...

Každopádně přeji všem , aby se jim splnilo vše, aby se cítili fajn a při pohledu do zrcadla si řekly, jo tobě to ale sluší...

Hlavně to chce vytvralost a disciplínu...a hlavně nebít na to sama..

Mějte se....

Nastavení: OdpovědětCitovat
Strany: 1234567891011...PosledníNásledující
Aktuální stránka: 1 z 67


Provozovatel serveru ZHUBNEME - diskuzni forum nenese zadnou odpovednost za zde uvedene prispevky, tyto jsou nezavislymi prispevky uzivatelu fora a nemusi byt vzdy v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Provozovatel si vyhrazuje pravo je v pripade nevhodnosti (urazky, sproste vyrazy, nepovolena reklama nebo texty v rozporu se zakonem) odstranit. Take inzeraty na prodej a nakup nezdravych produktu budou mazany, protoze jejich uzivani neni v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Informace, ktere jsou zverejnovany na serveru zhubneme.cz podlehaji autorskemu zakonu a jakekoliv dalsi sireni nebo publikovani casti nebo celku je bez predesleho pisemneho souhlasu provozovatele zakazano.

Zasady zpracovani osobnich udaju: GDPR


This forum powered by Phorum.