Warning: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead in /data/web/virtuals/256844/virtual/www/subdom/forum/mods/bbcode/bbcode.php on line 217
Vysoká škola hubnutí
Diety :  Forum serveru ZHUBNEME.cz The fastest message board... ever.
Veskere navody, rady a tipy k dietam 
Vysoká škola hubnutí
Autor: Majka ()
Datum: 30. 09. 2004 10:47

Má někdo zkušenosti s touto knihou? Dostala se mi do rukou a velice se mi líbí, ale? Jsem nevěřící Tomáš, může to fungovat? Mám na svých 165cm váhu 82 kg. Je to hrůza, tolik jsem neměla ani v těhotenství. Zkoušela jsem už všechno možné. Dělená strava váha na začátku 78, zhubla jsem na 68, ale když jsem přestala přibrala jsem na 85 kg = horor. Můj muž začal mít blbé připomínky, tak jsem přes léto ty 3 kg dala dolů, ale jídlo bylo pod normál, tak se to nedá dlouho vydržet.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Vysoká škola hubnutí
Autor: vanda ()
Datum: 30. 09. 2004 14:21

Majko, ono je to spíš takové to : víra tvá tě uzdraví.
Vcelku nic škodlivého se tam nepíše, důraz klade ES na sebelásku a odstranění stresu...
Jenže pokud vím, zdejší zkušenosti jsou takové, že se sice děvčata měla ráda, leč přibrala.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Vysoká škola hubnutí
Autor: Dáša ()
Datum: 01. 10. 2004 13:35

Knihu neznám, ale mám zkušenost s dělenou stravou jako ty. Dokud jsem přísně dodržovala dietu, tak jsem hubla (6kg), jak jsem přestala, tak bylo do 1/2 roku všechno zpět. Začala jsem zase znovu s dělenou stravou, ale už to vůbec nefungovalo. Za celý rok se mi váha nehnula. Teď jsem začala s dietou podle Arthura Agatsona, je to trochu podobné dělené stravě, ale založené na jiném principu. Za první týden jsem zhubla 2 kg a podle oblečení cítím, že to pokračuje dál (vážím se pouze 1x týdně - v neděli). Je to založené na celoživotní změně stravovacích návyků, ale je mi to celkem blízké, tak si myslím, že to zvládnu. Navíc se u této diety uvádí, že nedochází k jo-jo efektu. Tak uvidíme. V pondělí dám vědět, jak dopadl tento týden.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Vysoká škola hubnutí
Autor: Dáša ()
Datum: 04. 10. 2004 07:12

Tak jsem zase tady, zdravím všechny po víkendu. Hlásím 1 kg dole za minulý týden. Ode dneška přecházím na II. fázi, tak jsem zvědavá, co to se mnou bude dělat. Doufám, že to co jsem shodila, zase znovu nenaberu. Zatím ahoj a držte se. Dáša

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Vysoká škola hubnutí
Autor: Ela ()
Datum: 04. 10. 2004 09:39

VŠH je dobrá věc, ale je třeba ostražitě hlídat příjem a postupně jej snižovat, mít se ráda opravdu nestačí, protože to bohužel energetický výdej nezvýší. To snižování v knize není dostatečně zdůrazněno, protože to je přesně to, do čeho se nikomu nechce.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Vysoká škola hubnutí
Autor: Kokoš ()
Datum: 05. 10. 2004 08:43

Ahoj Majko, myslím, že jsem četla hodnocení této knihy na stánkách spoelčnosti ****, tak se tam koukni. (www.****.cz)

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Vysoká škola hubnutí
Autor: Ela ()
Datum: 05. 10. 2004 11:18


Nastavení: OdpovědětCitovat


Provozovatel serveru ZHUBNEME - diskuzni forum nenese zadnou odpovednost za zde uvedene prispevky, tyto jsou nezavislymi prispevky uzivatelu fora a nemusi byt vzdy v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Provozovatel si vyhrazuje pravo je v pripade nevhodnosti (urazky, sproste vyrazy, nepovolena reklama nebo texty v rozporu se zakonem) odstranit. Take inzeraty na prodej a nakup nezdravych produktu budou mazany, protoze jejich uzivani neni v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Informace, ktere jsou zverejnovany na serveru zhubneme.cz podlehaji autorskemu zakonu a jakekoliv dalsi sireni nebo publikovani casti nebo celku je bez predesleho pisemneho souhlasu provozovatele zakazano.

Zasady zpracovani osobnich udaju: GDPR


This forum powered by Phorum.