Rady - tipy :  Forum serveru ZHUBNEME.cz The fastest message board... ever.
Rady a tipy, pust apd. 
Strany: Předchozí12
Aktuální stránka: 2 z 2
Re: bradavice
Datum: 24. 02. 2010 18:27

Chtěla bych se zeptat.....mám asi 10 bradavic a byla jsem na vypalování a vrátily se mi takže nevíte jestli neexistuje něco bezbolestného na odstranění je mi 11 a mám strašný strach tak prosím napište.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: bradavice
Autor: Lenka ()
Datum: 05. 03. 2010 10:58

Vypalování se musí někdy opakovat. Hlavně se nesmí škrábat, protože tím se rozmnožují. V létě se bradavice potírají šťávou z vlaštovičníku. V zimě se dává nastrouhaný brambor nebo česnek či cibule, zaváže se a nechá přes noc, pak se vymění za čerstvou zeleninu a někdy to bradavice "vytáhne" samo. Ale také to nezabírá na každého.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Strany: Předchozí12
Aktuální stránka: 2 z 2


Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Provozovatel serveru ZHUBNEME - diskuzni forum nenese zadnou odpovednost za zde uvedene prispevky, tyto jsou nezavislymi prispevky uzivatelu fora a nemusi byt vzdy v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Provozovatel si vyhrazuje pravo je v pripade nevhodnosti (urazky, sproste vyrazy, nepovolena reklama nebo texty v rozporu se zakonem) odstranit. Take inzeraty na prodej a nakup nezdravych produktu budou mazany, protoze jejich uzivani neni v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Informace, ktere jsou zverejnovany na serveru zhubneme.cz podlehaji autorskemu zakonu a jakekoliv dalsi sireni nebo publikovani casti nebo celku je bez predesleho pisemneho souhlasu provozovatele zakazano.

Zasady zpracovani osobnich udaju: GDPR-----------REKLAMA-------------
This forum powered by Phorum.