Rady - tipy :  Forum serveru ZHUBNEME.cz The fastest message board... ever.
Rady a tipy, pust apd. 
Strany: 12Následující
Aktuální stránka: 1 z 2
bradavice
Autor: Eva ()
Datum: 13. 01. 2003 20:14

Na chodidle se mi udělala bradavice.Nevíte jak se jí mohu zbavit-bezbolestně??

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: bradavice
Autor: Judy ()
Datum: 15. 01. 2003 11:07

Ahoj Evi,
vyhledej si server www.doktorka.cz rubriku Nemoci - bradavice. Je tam vyčerpávající popis i návod na léčbu, i přírodní cestou.
Mé dcerce, která měla bradavici na palečku na noze se osvědčil česnek. Plátek ze stroužku česneku si přiložila na místo, zavázala a nechala několik hodin. Opakovala to několik dní a bradavice definitivně zmizela.

Autor: Yorin ()
Datum: 19. 05. 2003 19:56

Mela jsem kdysi bradavice a ne jenom jednu. Moje nohy byly cele opsypane. Pomohlo mi hodne mleko ze stonku od vlastovicnika. Sam doktor rekl, ze je to dobre a jeste k tomu teplou vodu se soli. Ale stejne si myslim ze vypalovani bradavic je nejlepsi a nejrychlejsi.

Autor: HENRIETA ()
Datum: 28. 05. 2003 09:19

V LEKARNI PREDAVAJU NA ODTRANOVANIE BRADAVIC LAPINSOVU TYCINKU - STOJI TO DO 100 SK A JE TO UCINNE.

Autor: Olina ()
Datum: 28. 05. 2003 21:42

Stačí čistá citronová šťáva několikrát denně a výsledek je až neuvěřitelný.Osobně vyzkoušeno

Autor: Lucie ()
Datum: 29. 07. 2003 14:42

Mne osobne se vyborne osvedcila propolisova tinktura. Da se zakoupit v lekarne. Jako dite jsem mela asi tri bradavice na palci u nohy a potiranim tinkturou zmizely a znova se uz nikdy neobjevily.Asi to neni nejrychlejsi metoda, ale je ucinna. Vysledky by se mely dostavit do 14 dnu.

Autor: Clarice ()
Datum: 16. 01. 2004 17:33

Mně výborně pomáhá DUOFILM, v lékárně za cca. 120 Kč. Každý večer pomazat, za pár dnů je pryč.

Autor: P E T R A ()
Datum: 23. 03. 2004 16:50

Nejlepší je zajít si na kožní winking smiley Vypalování pro mě bylo HROZNÝ, měla jsem 3bradavice na patě. byli snad až u kosti - prostě hrozně hluboko, týden jsem nemohla chodit a měsíc se mi to hojilo. A ještě teď tam něco mám. Nenechávejte proto ty zakrslíky vyrůst, musej hnedka ven !!!!!!

Autor: Éliška ()
Datum: 23. 03. 2004 22:30

Jsem ráda, že jsem našla tyto stránky. Určitě něco vyzkouším. Ale když každý doporučuje něco jiného, tak co si mám z toho vybrat? Asi budu muset všechno. Už jsem toho zkusila dost - jak kožní doktory (ještě teď to bolí), tak přírodní metody (bez výsledku)... Nějak se mě to nechce pustit a navíc se zvětšuje počet... Ach jo. Tak mi držte palce... smiling smiley

Autor: Hela ()
Datum: 24. 03. 2004 13:26

Já jsem měla na každé noze asi 10 kusů (z bazénu).
Osvědčila se mi tekutina Verrumal z lékárny.

Autor: Chris ()
Datum: 29. 03. 2004 15:08

Bolí odstrňovíní bradavic laserem?A je duofilm opravdu účinný?Neucítím při nanášení bolest?
Dik moc

Autor: Renda ()
Datum: 30. 03. 2004 12:16

Mám skvělou radu a fakt to pomáhá. Jeden stroužek česneku nakrájím na plátky - ne slabé, né silné - prostě tak akorát -smiling smiley, tyto plátky dám do menší skleničky - do panáka - zaliju octem, přikryju alobalem nebo talířkem na 3 dny. Pak stačí vzít jeden plátek, přiložit na bradavici a přelepit lepenkou.Většinou se dává večer po koupeli a nechávám to tam celý den zase až do koupání a pak zas nanovo. A za takový týden místo uplně změkne a bradavička jde ven jak stroupek. Nebolí to a víc už se mi neukázala. Chce to vyzkoušet. Ani to moc nesmrdí -smiling smiley))))))

Autor: iveta ()
Datum: 13. 04. 2004 13:26

Zkus homeopatika u mého syna to zabralo, a už se mu přestaly vracet. Po vypalování se mi totiž vždy vrátily.

Autor: Jindra ()
Datum: 15. 04. 2004 11:22

Můj chlap už vyzkoušel snad úplně všechno a teď mu , světe div se, jeho kožní doporučila hypnoterapeuta. On chodil na vypalování skoro dva roky , potom mazal a přikladál všechno možné a potom zase vypalování a všechno marné. Dělají se pořád a pořád. Má za sebou dvě sezení a oba jsme netrpěliví a zvědaví jestli si bradavice zbalej kufry konečně vypadnou.
Asi hodně záleží na tom kde se ty potvory vytvoří. naše dcerunky je už měly také a na každou platilo něco jiného ,na jednu vlaštovičník, na druhou verumal a na třetí česnek.
Takže čert ví ....

Autor: Nika ()
Datum: 03. 05. 2004 15:34

Mela jsem bradavice hodne hluboko na chodidlech, Verrumal na takhle hluboke nepomahal. Byla jsem u dvou koznich lekarek, obe mi to vypalovaly tekutym dusikem. Jedna ale pouzivala vatovou tycinku, vysledek nulovy. Druha na to mela pristroj, bolelo to sice hodne, tri dny jsem se jen belhala a musela jsem chodit nekolikrat, opakovane, ale cca po 4 vypalovanich na kazde noze bradavice zmizely. Je pravda, ze jsem je predtim mela asi trictvrte roku, takze nenechavejte nic na posledni chvili, bezte hned! Je to uz cca 3 roky, bradavice se nevratily.

Autor: Zdena ()
Datum: 04. 05. 2004 10:40

Mám potvoru bradavici ze spoda na prsteníčku levé nohy. Je to velmi nepříjemné a někdy už i bolestivé, protože je většího rozměru + 2 přibyly. Zkoušela jsem Verrumal, vlaštovičník, tekutý dusík a to vše několikrát. Naposledy jsem absolvovala chirurgický zákrok, ale protože je prstík malý, musel mi to můj lékař
vyřezávat 2x. Bylo to dost bolestivé. Po druhé už bych to nechtěla absolvovat a tak jsem si přičetla zde na těchto stránkách zajímavé příspěvky, takže něco z toho vyzkouším. Děkuji a pryč s těmi potvorami!

Autor: Karel ()
Datum: 14. 06. 2004 21:05

Milé dámy, zabýváte se odstraňováním následku a nikoliv příčiny. Během života byly roky, kdy jsem bradavice měl a přes jejich odstraňování se stále tvořily další a pak byly roky, kdy jsem si na bradavice ani nevzpoměl. Vznik bradavic má tedy nějakou příčinu, důvod. Buď něco člověku schází nebo přebývá. K tomu by se měl vyjádřit nějaký odborník. V čem je ta příčina?
Nepomůže ani zjištění, že údajně bradavice jsou virového původu. Proč viry jednou působí a podruhé nikoliv? Lékaři mají body za vypálení bradavice, nikoliv za to, že bradavice nenaroste. V jejich zájmu naopak je, aby se tvořily opakovaně a člověk za nimi stále chodil a body jim nahrával.
Sám nevím, proč se bradavice tvoří. Ale někdo ze čtenářů by snad mohl vědět.

Autor: Julius ()
Datum: 26. 03. 2008 12:14

Ahoj,

chtel bych se zeptat na presnejsi popis te metody a kolik dni to trvalo?
A jak casto pokapavat, jenom jako stava z citronu nebo ty citronovy roztoky co prodavaji?

Diky

J.

Autor: lukasova ()
Datum: 27. 03. 2008 19:50

Na bradavice jsou dobré zkušenosti s výrobkem Remasan (Finclub) - extrakt z hlívy ústřičné. Zájemcům zašlu podrobnosti.

Autor: Olina ()
Datum: 01. 04. 2008 11:41

Já používala šťávu z citronu, rozkrojila a kdykoli jsem kolen něho prošla, kápla jsem si na bradavici. Už nevím přesně jak dlouho to trvalo než zmizela, ale asi tak měsíc. Ty koncentráty bych asi nepoužívala. Možná to někomu nepomůže, ale je to asi to nejjednodušší a nejlevnější, takže za zkoušku nikdo nic nedá.

Strany: 12Následující
Aktuální stránka: 1 z 2

Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Provozovatel serveru ZHUBNEME - diskuzni forum nenese zadnou odpovednost za zde uvedene prispevky, tyto jsou nezavislymi prispevky uzivatelu fora a nemusi byt vzdy v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Provozovatel si vyhrazuje pravo je v pripade nevhodnosti (urazky, sproste vyrazy, nepovolena reklama nebo texty v rozporu se zakonem) odstranit. Take inzeraty na prodej a nakup nezdravych produktu budou mazany, protoze jejich uzivani neni v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Informace, ktere jsou zverejnovany na serveru zhubneme.cz podlehaji autorskemu zakonu a jakekoliv dalsi sireni nebo publikovani casti nebo celku je bez predesleho pisemneho souhlasu provozovatele zakazano.

-----------REKLAMA-------------
This forum powered by Phorum.