Warning: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead in /data/web/virtuals/256844/virtual/www/subdom/forum/mods/bbcode/bbcode.php on line 217
Rady na rychlé hubnutí
Rady - tipy :  Forum serveru ZHUBNEME.cz The fastest message board... ever.
Rady a tipy, pust apd. 
Strany: Předchozí1234Následující
Aktuální stránka: 3 z 4
Re: Rady na rychlé hubnutí
Autor: P E T R A ()
Datum: 23. 06. 2004 14:11

Elo - saláty myslím zeleninový, tzn. okurka, rajče,paprika a zálivka buďto z bílého jogurtu nebo klasika(voda,ocet,sůl). Nesnídám doma, dám si ve škole rohílk,housku nebo chleba se salámem, pak třeba dvě jablka. Z důvodu toho, že chodim do školy neobědvám, tak si místo oběda dám většinou dvě jablka,nebo doma potom (ale až tak v 15h) zeleninový salát. Pak zase chleba třeba s máslem(teda s Florou, to vlastně neni máslo) a s rajčetem, k večeři ovšem tak 1x za 14dní hranolky a něco smaženýho.
Co myslíš, dá se s timhle vyjít? A když přes den nemám téměř žádnej pohyb, když denně ujdu tak 4km? Chtěla jsem chodit na aerobic,ale není na to čas, a vzhledem k tomu, že jdu do třeťáku, bude času ještě míň.
Díky, petra.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Rady na rychlé hubnutí
Autor: Ela ()
Datum: 23. 06. 2004 14:40

Petro - mně přijde toho jídla dost málo, jen tak od oka jestli je to kolem 4000-4500 kJ, tak je to moc. Složení převážně ze sacharidů, málo bílkovin. Vyjma té zálivky s jogurtem nevidím třeba vůbec žádný zdroj vápníku - co do sebe do třiceti let nenatlačíš, to už se do kostí nedostane, můžeš mít později problémy s osteoporózou (odvápnění kostí).
Dopoledne rohlík nebo chleba se salámem - bílé pečivo je špatně, salám je taky špatně, alespoň střídat bys to mohla, lepší by bylo donést si nějaký dobrý jogurt, jaký ti chutná, je jich spousta, anebo jogurtový nápoj, tvaroh s ovocem a k tomu celozrnný rohlík nebo chléb. Jablka jsou fajn, ale zas tolik jich jíst nemusíš, jsou to taky cukry, i když "zdravé", zkus si na další jídlo do školy - místo oběda - vzít müsli tyčinku nebo třeba nějaký sýr, trochu nějaké směsi oříšků - lískové, mandle, rozinky. Zeleninový salát doma je fajn, ale klidně by sis k němu mohla přidat třeba konzervu tuňáka ve vlastní šťávě, kousek kuřecích prsou, krájený tvrdý sýr, vejce, získáš tak taky nějaké bílkoviny.
K večeři ten chleba - dejme tomu, ale zase - lépe celozrnný než obyč.
Smažené jídlo, pokud si je dáš fakt jednou za 14 dní, sice není zdravé, ale když to není obden, tak si ho klidně dej.
Jsi hodně mladá a čím dřív si zvykneš na zdravou stravu, tím líp. Nevím, jak se jí u vás doma, jestli klasicky česky, tj. nezdravě, tak třeba budeš mít s prosazováním zdravější stravy trochu problém - co maminka, nedala by se zlanařit ke společnému "ozdravění" stravy ? :-)

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Rady na rychlé hubnutí
Autor: P E T R A ()
Datum: 23. 06. 2004 14:53

Elo - máma vaří vlastně spíš pro nás, ale protože tu je ještě brácha ten je vcelku hubenej, tak vaří normálně - kuře, buřtguláš, omáčky(většinou dělaný ze sójovky), a brambory většinou s drůbežim masem . Mamka váží stejně jako já (dobrý,viď sad smiley ), a stejně měří, akorát je o 25 let starší.
Problém je právě v tom, že ani jogurty, ani oříšky, rozinky do sebe nenacpu protože mi to vůbec nechutná, natož müsli tyčinky. Nejsem ani tak vybíravá, ale tohle fakt ne sad smiley Sýry jenom občas(ale jen tavený), já vlastně ani tak ty salámy nemusim,já mam hrozně ráda zeleninu, jenže té je tolik,abych se s ní uživila,jen v létě. A k tomu pečivu - další problém > celozrnný chléb,rohlíky(no,ty už jsou lepší), toho se nenajim...protože mi to nechutná. Já vim že tohle je hodně důležitý, ale prostě mi to nejede.
Ono taky nejde jíst tolik zdravě, když máš rychlý občerstvení a tam samý bagety, párky... já dávám salátům přednost, ale ne všude jsou. Co myslíš - dá se jeden čas žít z jablek,celozrnných rohlíků, sýrů a zeleninových salátů, k obědu pak kuřecí maso a brambory/rýže/knedlík? Aspoň dokud mi trochu neklesne ta váha (nebo aspoň nezmenší břicho a stehna), a pak jíst zase normálně, ale nepřecpávat se? Nemam totiž takovej přístup ke zdravý stravě.
díky, petra.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Rady na rychlé hubnutí
Autor: Ela ()
Datum: 24. 06. 2004 11:51

Petro, žít se z toho určitě dá, ale jestli ti půjde váha dolů, to bych si tvrdit netroufla, záleží, kolik toho sníš. Když už ti nejde pod fousy zdravá strava, aspoň jez málo, řiď se tím, že žaludek má objem asi velikosti zavřené pěsti, taková hromádka jídla by ti měla stačit k nasycení.
A s tím chutná-nechutná je to jednoduchý - je to otázka zvyku, po pár měsících se člověk diví, jak mohl dřív jíst tohle a támhleto, protože když to pak ochutná, tak už mu to "nejede".

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Rady na rychlé hubnutí
Autor: RENDA ()
Datum: 03. 09. 2004 10:24

Vím stoprocentně, že po pomalém hubnutí se nabírá taky bez problémů. Prostě - jakmile se člověk přestane hlídat a poleví v tělesné aktivitě, tak to jde zpátky. A je celkem jedno, jestli jste těch 10 kg zhubli za 2 měsíce nabo za rok. Podařilo se mi to v životě již cca 4x.
Bohužel teď jsem ve fázi tlusťocha, což mě strašně žere. Mám velký problém sehnat rozvrhy fítek na internetu i po telefonu. Asi to budu muset oběhat osobně, protože nejlépe mi to vyhovuje jít si zacvičit hned po práci. Ušetřím čas za dojíždění a večer jsem většinou moc unavená. Jsem bohužel takový typ, že pokud jsem unavená tak zívám i při aerobiku. To si pak říkám, že to snad ani nemělo cenu tam chodit, když se celou hoďku vidím už v posteli.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Rady na rychlé hubnutí
Autor: maruska ()
Datum: 16. 09. 2004 09:17

Budeme veselé, naučíme se svoji váhu nosit a bude nám to taky slušet.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Rady na rychlé hubnutí
Autor: Problem ()
Datum: 05. 10. 2004 22:10

Je mi 18 a mam problem, ktery je opravu osklivy ... mela jsem skoro 70kg. Mno a zacala jsem drzet dietu. Takovou zajimavou ... prvni, ze jsem jedla jen rano a zbouchla jsem vsechno a odpoledne treba od 15 az 16hodin uz nic... potom jsem rani jidlo trosku upravovala, aby obsahovalo co nejmene kalorii a pri nejlepsim jsem papala zeleninu a ovoce a rychle stravitelne veci. V zadnem pripade jsem nechtela byt "zvracici maniak" . Jeste k dietce trocha sportu a pohybu a hned se po dvou dnech ukazovaly vysledky na vaze. Zhubla jsem na 63kg... ano vazeni, zabira to. Ale ze stesti hned do pruseru .... zacala jsem papat a trusku pribrala a zacala dietu znovu drzet .... jenze co cert nechtel, asi jsem si zruinovala zaludek a ted je mi po vsech jidlech zle a nemam uz chut k jidlu a nyni vazim pouhych 56kg ... to vsechno za necele 4 mesice .... lidi, prosim. Nehubnete, snazim se pribrat, nejde to. Radeji budu takova boubelka. Libila jsem se chlapum. Neblbnete prosim .... kazda zena je nejkrasnejsi jen, kdyz je sama sebou, skoda, ze si to uvedomi, az kdyz strati jak kila, tak i zdravi .... zensky, copak nevite, ze i ten nejvesti frajer by mel radeji zenskou s poradnym zadeckem? Vite, jak mi muj zadecek chybi? Drze mi palce, chci si ho znovu vypestovat. Budu sportovat a zpevnovat si postavu, ale dieta uz u mne nehrozi. Doufam, ze naberete rozumu jako ja a nebudete riskovat .... dekuji a nyni nad tim zauvazujte .... Nela

> Na prani prave Evy - smazano, nekdo se za ni vydaval.
>
> webmaster

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Rady na rychlé hubnutí
Autor: Pavlinka ()
Datum: 05. 04. 2005 20:01

Dobrý večer.Mám problém.Je mi 20 let a jeste loni jsem vážila 49 kg a moje vyska je 164 cm.No ale pak přišly velké problémy jak ve škole tak i doma.Strašně moc jsem zlenivěla a jedla jsem co jsem chtela.No a nyní mám 60 kg,udělaly se mi faldíky hlavně na břiše a jako od břicha do zad.Zadek mi narost fest.Cítím že moje tělo i hlava trpí a nejhorší je že když se snažím jíst zdravě a málo,tak to vydržím tak 2 dny a pak zase jím co zrovna chci.Potřebuji se co nejdříve zbavit těch faldíků.Poradíte mi prosím???Děkuji PavlaEva napsal:

> Na prani prave Evy - smazano, nekdo se za ni vydaval.
>
> webmaster

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Rady na rychlé hubnutí
Autor: lukasova ()
Datum: 05. 05. 2005 09:40

Přesuňte se o Hubnuti II. kde probíhá aktuální diskuse.



______________________
.: ZHUBNEME :.
Zdravě ke štíhlé linii
______________________

Nastavení: OdpovědětCitovat
Rady na rychlé hubnutí
Autor: zoufalec ()
Datum: 27. 05. 2005 12:31

cau chci se zeptat kolik se da zhubnout za 14 dnu kdyz nebudu skoro jist ale budu hodne pit zrat ovoce apod.kecy jakoze to naberu hned zpatky nebo ze je to nezdravy me nezajimaj,potrebuju odpoved na tudle otazku jestli s tim ma nekdo zkusenosti,dik

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Rady na rychlé hubnutí
Autor: petra-- ()
Datum: 27. 05. 2005 12:37

Tak bohužel ty "kecy" který nechceš slyšet, jsou pravdivé. Můžeš jíst 14 dní ovoce a zeleninu, nebo nemusíš jíst prakticky vůbec, ale po skončení "diety" a navrácení se k předchozímu jídelníčku zase všechno nabereš zpátky.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Rady na rychlé hubnutí
Autor: zoufalec ()
Datum: 27. 05. 2005 13:25

no jo asi to bude znit dost divne ale mam sraz s jednim clovekem se kterym sem se jeste nevidela tak chci nak vypadat

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Rady na rychlé hubnutí
Autor: Anna, ()
Datum: 13. 07. 2005 12:52


Myslím, že zhubnout není problém, ale odhodlat se pro to něco zásadního uděla je již pro mnohé velký problém. Neznamená, že všeobecné, zavedené stravovací návyky jsou to pravé ořechové. Je to vše, jak bylo mnohokrát uvedeno, především o stravování, dále o pohybu a také psychice. Touha po zhubnutí by měla být nedílnou součástí touhy po zdraví. A tak není pouze rozhodující kolik toho jíme a jak často jíme, ale také co jíme a k tomu ještě v jakých kombinacích + co pijeme...
Je třeba se o toto téma zajíma více. Jít do literatury, na net, ... . Nespoléhat se pouze na ifno z médií-to určitě ne. A také poslouchat své tělo. V každém případě, i když každy může mít svoji cestičku, existují určité mantinely, které by bylo vhodné respektovat.

Pěkný den a dostatek zainteresovanosti přeje Anna,

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Rady na rychlé hubnutí
Autor: Jarinka ()
Datum: 14. 07. 2005 08:40


Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Rady na rychlé hubnutí
Autor: Barbora ()
Datum: 14. 07. 2005 09:15

Prosím, prosím, poradíte mi někdo? Měřím 161cm,vážím 59kg, i když ty čísla nevypadají tak hrozně, moje tělo ano.Vždycky jsem měla postavu spíš svalnatější, ale v poslední době mi příjde, že se na mě začalo všechno klepat. Nemám moc aerobního pohybu, ale dvakrát týdně doma posiluju. Případá mi, že je to k ničemu, tuk nemizí a jakobych se spíš rozšiřovala. Jím poměrně zdravě - tmavé pečivo, knackebroty,ovesné kaše, těstoviny, jen kuřecí maso a nízkoutučné sýry, ovoce, zeleninu..., ale občas (hlavně o víkendech) si dám pořánou prasárnu jako chipsy, čokoládu a smažák.
Zkusila jsem i míň jíst, ale to zhubnu tak o 2kg a víc už to nejde ani kdybych se zbláznila. Víc pohybu jsem taky zkoušela a nic. Štítnou žlázu mám v pořádku. Co mi tedy pomůže?

>

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Rady na rychlé hubnutí
Autor: Anna, ()
Datum: 14. 07. 2005 13:00

Zdravím tě BARBORO,
nebuď smutná a dej se do toho, určitě to zvládneš.

Pro zhubnutí je posilování nevhodné, je třeba zařadit aerobní pohyb!

"víkendové stravování" je nevhodné

pokus se nepoužívej cukr

nezařazuj uzeniny

omez pečivo

dávej si pozor na kaše - nepřipravuj si je se živočišným mlékem, ani s ovocem a neslaď si je cukrem (použila bych obilné mléko, kt. už je sladké nebo trošku medu nebo obilný sirup nebo suš. nepřislaz. datle nebo javorový sirup...), ale kaše se dají připravovat i na slano

ráno bych vynechala pečivo a přípravovala bych si ovoce(má i mimo jiné výborné čistící účinky a je na lačno velmi dobře stravitelné), ale troška víc=třeba bych si nakrájela ovoce plný polév. talíř a nebo trošku mín a můžeš si je polít polevou z rozmixovaných semínek či oříšku v troše vody (je dobré si to trošku přisladit- viz. výše)

zařadila bych dostatek zeleniny jako alespoň 1 hlavní jídlo (zelenina se snáší jak s ovocem, tak i se sýrem-ale lépe tvaroh, kuřecím/rybím masem či trochou celozrnného pečiva ALE buď a nebo)
Také luštěniny jsou důležité.

pokus se nekombinovat maso se škroby - těžko stravitelné-toto by se mělo obecně zavest do stravování, ale ...

.......
tak aspoň takto a také se snaž něco si nastudovat, ....je toho spousta, je třeba zásobovat se znalostma, srovnávat, promýšlet, zkoušet (např.: na netu Dr.Norman Walker odkud si můžeš vytisknout jeho zajimavé publikace, atd.)

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Rady na rychlé hubnutí
Autor: Barbora ()
Datum: 15. 07. 2005 11:12

Moc děkuju, vyzkouším a dám vědět. Snad se mi to podaří.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Rady na rychlé hubnutí
Autor: Irime ()
Datum: 30. 07. 2005 18:17

Ahoj všichni. Dnes už je to třetí den co hubnu. Ráno snídám musli a k obědu sním co máma udělá a pak už nic nejím. Denně přes hodinu cvičím a když to jde chodím běhat. Mím cílem je do září shodit aspoň deset kilo. Vím že to jídlo není nic moc a první dva dny sem se musela hodně přemáhat, ale dneska mi to už ani tak hrozný nepříjde. Tak mi prosím držte palce a kdyžtak mi napište nějakou dobrou radu jak rychle zhubnout.
Stejně jako hodně z vás se i já už hodně dlouho snažím zhubnout ale nikdy sem to nevydržela. Tak doufám, že teď to vyjde.Slyšeli jste už někdo o tukožroutský polívce?
PS: Asi byste chtěli vědět jak vydržím nejíst. Jednoduše. Když mě přepadne žravost, tak se snažím myslet na svou budoucí postavu a na své nepřátele jak budou hledět. A to mě drží nad vodou.


Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Rady na rychlé hubnutí
Autor: aga ()
Datum: 29. 08. 2005 13:28

Irime, tím, že jíš jen 2x denně se zaděláváš na zpomalení metabolismu a pěkný jojo. Neblbni, vem rozum do hrsti a začni se stravovat zdravě 5-6x denně. Jinak blbě dopadneš.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Rady na rychlé hubnutí
Autor: petra- ()
Datum: 29. 08. 2005 15:48

Irime, tohle opravdu není ten nejlepší způsob jak zhubnout! A navíc 10kg za měsíc??! doporučený úbytek hmotnosti je tak 10-15 kg za 3 měsíce..!
Jíst se má po 2-3 hodinách v malých porcích, např.:
Snídaně: Tmavý celozrnný plátek chleba např. s kuřecí šunkou / sýrem / margarínem (nízkotučným) / zeleninou

Svačina: Ovoce, zelenina...

Oběd: Menší porce skoro čehokoliv, přílohy nejlípe brambory a rýže

Svačina: Tmavý celozrnný chléb nebo dalamánek (stačí 1/2) + zelenina nebo ovoce

Večeře: Zeleninový salát, plátek celozrnného tmavého chleba (suchého)

Takhle zhubneš taky, a jo-jo efekt se nedostaví. Nemůžeš přece celý život jíst ráno müsli,pak oběd a pak už nic... Tak sice zhubneš ale poté se ti váha vrátí, a ještě s kily navíc.

P.S.: Nesnaž se zhubnout kvůli ostatním lidem, ale kvůli sobě!

Nastavení: OdpovědětCitovat
Strany: Předchozí1234Následující
Aktuální stránka: 3 z 4


Provozovatel serveru ZHUBNEME - diskuzni forum nenese zadnou odpovednost za zde uvedene prispevky, tyto jsou nezavislymi prispevky uzivatelu fora a nemusi byt vzdy v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Provozovatel si vyhrazuje pravo je v pripade nevhodnosti (urazky, sproste vyrazy, nepovolena reklama nebo texty v rozporu se zakonem) odstranit. Take inzeraty na prodej a nakup nezdravych produktu budou mazany, protoze jejich uzivani neni v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Informace, ktere jsou zverejnovany na serveru zhubneme.cz podlehaji autorskemu zakonu a jakekoliv dalsi sireni nebo publikovani casti nebo celku je bez predesleho pisemneho souhlasu provozovatele zakazano.

Zasady zpracovani osobnich udaju: GDPR


This forum powered by Phorum.