Rady - tipy :  Forum serveru ZHUBNEME.cz The fastest message board... ever.
Rady a tipy, pust apd. 
Strany: 1234Následující
Aktuální stránka: 1 z 4
Rady na rychlé hubnutí
Autor: Eva ()
Datum: 11. 12. 2003 08:57

Na prani prave Evy - smazano, nekdo se za ni vydaval.

webmaster

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Rady na rychlé hubnutí
Autor: bramburka ()
Datum: 12. 12. 2003 18:56

Zdravim tě Evo!
Já mám dost podobný problém a myslím že obě na něj známe odpověď, ale rády bychom slyšely něco jiného než víme.
Já pocházím z jedné větší vesnice a hlavně rodiny, kde zahálka neměla nikdy místo. V jednom kuse se pracovalo, pokud jsem nebyla zrovna ve škole, a vždy to bylo spojeno téměř s každodením přesunem, ať už pěšky nebo na kole, zruba v rozmezí 2 - 10 kilometrů a ještě k tomu každý večer jsme chodily běhat, opravdu jenom chodily a ani ne tak běhat jako spíš se přesunuly na vzdálené místo, opětně kolem 4 kilometrů chůze, kde jsme si potajnu zapálily ze dvě tři cigarety a zase poslušné holčičky jsme přišly domů.
A L E nyní jsem se z rodinného domu na vesnici odstěhovala do malého bytečku
ve městě, kde nikdo nechodí pěšky, pokud se pohybuji ve skupině svých kolegů tak veškerý přesun se obstarává trolejbusem a ještě častěji autem a pak ta kyla přibývají!!!!
Můj případ je ještě ovlivněn tím že bych s mým manželem chtěla mít dítě a každý měsíc si svůj hmotnostní přírustek omlouvám tím, že a s i zrovna teť jsem těhotná ale pravda to není.
Co nám tedy zbývá??
Jedině pohyb a zase pohyb a taky omezit jídlo. Nemyslet si, že dva rohlíky ke snídani je jenom dva rohlíky, ale vědět, že je to hromada tuku a tím kalorická bomba a ještě ten sýr k tomu!! a co ten 100% juice?? to se ani neptej !!

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Rady na rychlé hubnutí
Datum: 15. 12. 2003 10:29

Tak "píííp"!

smazano
webmaster

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Rady na rychlé hubnutí
Autor: Hela ()
Datum: 15. 12. 2003 12:01

Ta odezva je dost trapná, blbá a nevtipná. Je to už oposlouchaný, polepši se !

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Rady na rychlé hubnutí
Autor: Hedvika ()
Datum: 18. 12. 2003 22:37

Ahoj všichni !
Já osobně sama za sebe bych rychlé hubnutí nedoporučovala, protože ta kila pak zase jdou rychle zpátky. V zásadě je to o tom co člověk jí a jak se - jinak to nejde - pohybuje.A s přibývajícím věkem je to horší, zvláště když máte jako já sedavé zaměstnání. moje kamarádka Helena, lékařka ve fakultní nemocnici, mi dala k 50. narozeninám bezvadný dárek - rady jak zhubnou pomocí buněčné výživy v prvé řadě odstraňovat podkožní tuk ( a o tom to je ), aniž by ubývala svalovina.Protože jsem vyzkoušela už všechno možné a vždycky nastal jo- jo efekt, zkusila jsem radu mé kamrádky Heleny, která se obezitologií zabývá už hezkých pár let jako lékařka a za 2 měsíce mám 7 kg dole. A když to funguje na mě, proč by to nefungovalo na vás - vyzkoušejte, i když to není rychlé, ale zaručené. ===smazano==== . přeji hodně zdaru !!!

EDIT: Jiz jednou jsem psal, ze reklama na Herba... zde neni
vitana.
webmaster

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Rady na rychlé hubnutí
Autor: Lucka ()
Datum: 12. 01. 2004 22:52

Ahoj holky, tak jsme zase u toho, ta prokleta vaha..Ja sama nadvahu nemam, ale znam spoustu kamaradek, ktere se hlavne zajimaji o svou hmotnost a postavu, vzhed apod. Je to pro nas pro zeny urcite dulezite, a ja zastavam nazor, ze pokud nadvaha neni zpusobena vlivem nemoci, pak vse zalezi jen na Vas a vasem pristupu a odhodlani. Je spoustu rad, informaci, publikaci a moznosti jak zhubnout, ale jen o tom mluvit nebo psat nestaci..Vemte to do svych rukou a zacnete a verte, ze zacinat budete nekolikrat, ale jde o Vas a je to vase telo i zivot a to je to nejcenejsi co mate.Ja jsem sice hubena, ale dost nemocna a mozna mam pred sebou jen 2 nebo 3 roky zivota.Kazdy jsme necim jedinecny a pokud nejste s necim spokojeny, bojujte s tim..Dokonalost neexistuje, proto budte sami sebou a zmente, co zmenit chcete a muzete- zitra uz treba nebudete moci...........Hodne sily.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Rady na rychlé hubnutí
Autor: Zet ()
Datum: 03. 02. 2004 00:11

Lucka - tedy ja te obdivuju. Podle toho, co pises, mas nejakou osklivou nemoc a pritom jeste dokazes povzbuzovat vsechny okolo sebe... Vim, ze se rika, ze pesimismem se nic nespravi, ale neumim si predstavit sebe v tvoji situaci a tvym postojem. Tak ti preju, at je to mnohem vic nez dva tri roky. At je to presne tolik, kolik si prejes.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Rady na rychlé hubnutí
Autor: linda ()
Datum: 03. 02. 2004 14:21

Není nic jednoduššího.
První krok: probrat zásoby buráků, bonboniér apod. a darovat nějakému mladému, věčně hladovému kolegovi, pubertálnímu synovci nebo někomu tohoto typu. Co není doma, to nelze sežrat, a ještě bude mít někdo další radost.
Potom omezit dávky: to, že mám peníze na osm koblih, neznamená, že je musím prožrat. Koupím jednu a zbytek odložím do piksle na libovolný účel (plastika pytlů pod očima, chata v Alpách, psí spřežení - každý člověk má nějaký drahý sen). Odkládání provozovat důsledně. Pečliví jedinci mohou psát lístečky typu "31,50 za 7 koblih," obnos nesmí být určen na rodinné výdaje typu oprava střechy, ale na něco vytouženého a osobního, jinak je to demotivující. Osobně jsem se už dopracovala k třetině digitálního foťáku.
Chodit z práce, až jsou obchody s jídlem zavřené. Dostanete nějaký bonus za přesčasy (patří do piksle), červený puntík za píli a nekoupíte si kyblík zmrzliny.
Zvolit libovolnou zábavnou!!! pohybovou aktivitu a provozovat ji tak často, jak to jde. Třeba mytí oken, mapování výskytu horské květeny, vyhazování dvouletého synovce nad hlavu, tvorba mramorových soch, házení do míchačky - fantazii se meze nekladou a duše netrpí jako při tahání železa v posilovně. Já venčím huskiho (a není to revmatický stařeček, ale rozjívený pes v nejlepším věku) a chodím na klasický balet. Nevymlouvat se na bolesti zad (to přejde) a na objektivní potíže typu nemám dvouletého synovce ani okna (vymyslete si něco jiného, provětrat mozek je stejně zdravé jako provětrat svalstvo a špek). Nelitovat se.
Za týden si zvyknete na nové životní tempo, za pár měsíců se dostanete do formy - já mám po zhruba čtvrt roce asi o pět kilo míň, větší ramena, menší pupek, pes mě miluje, záda nebolí. O úsporách nemluvě.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Rady na rychlé hubnutí
Autor: Linda ()
Datum: 03. 02. 2004 15:04

Jů, jmenovkyně:-)
To s peněžními ekvivalenty nekoupeného a neslup¨nutého jídla je zajímavý nápad... jen hrozí nebezpečí, že si člověk bude mít snahu ulívat i peníze za jídlo, které by si sice teoreticky rád koupil, ale nakonec by to neudělal:-)

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Rady na rychlé hubnutí
Autor: Hana ()
Datum: 19. 02. 2004 13:29

sympatické a humorné rady a názory (musela jsem se usmívat), prostě z tebe čiší jen pozitivum = jen tak dál ...............

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Rady na rychlé hubnutí
Autor: Kamča ()
Datum: 16. 03. 2004 11:10

Pro všechny holky tady:
vykašlete se na *upraveno*, je to jen o tahání pěněz od důvěřivých lidí. Ne, že by to úplně nefungovalo, ale za ty peníze je efekt neúměrně nízký! Mám s tím taky své zkušenosti. Prostě nikdy více, peněženka zhubne, ale vy ne.

Asi největší chybou jak začít hubnout je říci si ze dne na den "tak a dost, od teď nejím". Tělo, pokud mu naráz snížíte přísun energie (jídla) se přibližně po 5. dni začne chovat tím způsobem, že začne spomalovat metabolismus (tělo se začne připravovat na období "hladu" - je to dáno geneticky).
Tukožroutské polévky apod. taky nemá moc význam, je to jen o omezení přísunu energie.

Co bych doporučila je normální stravování, menší porce během dne a častěji, klidně i 5-6x denně a pomalu u toho začít cvičit. Ze začátku stačí 1x týdně třeba jen chodit na vycházky a postupně to zvyšovat až na 3x týdně a jednu vycházku nahradit třeba jízdou na kole nebo návštěvou posilovny.

Pokud má člověk toho sádla trochu víc, tak bych hned na začátku začala brát nějaké přírodní látky podporující redukci tuků (asi nejlepší je karnitin a k tomu i lecitin... pokud se vám to zdá hodně drahá investice do zdraví, mrkněte na www.aminomax.cz, sama mám od nich lecitin a karnitin, asi nejlevnější ceny, co jsem našla).

Ke zmíněným rohlíkům: samozřejmě je lepší dát si místo nich třeba ovesné vločky (muesli), které obsahují hodně minerálů (hlavně zinek, draslík a hořčík), ale takový samotný rohlík, pokud si k němu nedáme máslo je sice jen "prázdná kalorie" bez vitamínů a minerálů, ale není to kalorická "bomba". Obyčejný rohlík obsahuje jen do 5% tuku!

Pořád se to všude mele dokola, ale nejjednodušší je rozdělit si jídlo do menších dávek a trochu snížit množství jídla, a hlavně necpát se večer a před spaním. A když už nemůžete večer odolat, dejte si něco lehkého, třeba zeleninu nebo jen jogurt, netučnou polévku.

Já takhle hubnu na doporučení mého přítele (dělá závodně atletiku) a za 4 měsíce jsem zhodila něco kolem 9kg, jedla jsem, tak jak jsem napsala, žádné drastické omezování, klidně jím i rohlíky a chleba, akorát jen do 18. hodiny, pak už se nesmí jíst sacharidy (tělo začíná večer ukládat energii do zásob), a k tomu každý den karnitin a lecitin, sem tam si udělám vycházku ven do přírody, hlavně v sobotu a neděli a světe div se, funguje to i bez diet, hladu, farmacetických prášků a koktejlů.

Kamila z Brna.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Rady na rychlé hubnutí
Autor: P E T R A ()
Datum: 23. 03. 2004 16:58

Milá Kamilo,
je mi 16let, chtěla bych zhubnout s osobních důvodů, protože to opravdu potřebuji. Většina holek v mym věku přehání, ale opravdu jsem nikdy nevypadala takhle. Jen 10kg dolů, vážím totiž už 62kg a měřím 162cm, mám neuvěřitelnýho tuku na břiše, pozadí mám jak mamina po dvou dětech a na stehnech celulitidu. Vím že na to nejsi odborník, ale mám otázku : Když budu dodržovat tenhle režim každý den : Snídaně(jablko,křehký chleby se sýrem a ochucená minerní voda), svačina(2rohlíky,jablko)oběd něco lehkého, odpolední svačina (chleba,máslo,kys.okurka nebo rajče, jablko), večeře to samý a pak už třeba jen jablko, mám šanci zhubnout? K tomu chci připojit ještě hodinu a půl aerobicu jednou týdně... tak můžu takhle do léta zhubnout 10kg? Díky za odpověď, nejlepší by byla rovnou na mail. Díky,Petra

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Rady na rychlé hubnutí
Autor: P E T R A ()
Datum: 23. 03. 2004 16:58

Milá Kamilo,
je mi 16let, chtěla bych zhubnout s osobních důvodů, protože to opravdu potřebuji. Většina holek v mym věku přehání, ale opravdu jsem nikdy nevypadala takhle. Jen 10kg dolů, vážím totiž už 62kg a měřím 162cm, mám neuvěřitelnýho tuku na břiše, pozadí mám jak mamina po dvou dětech a na stehnech celulitidu. Vím že na to nejsi odborník, ale mám otázku : Když budu dodržovat tenhle režim každý den : Snídaně(jablko,křehký chleby se sýrem a ochucená minerní voda), svačina(2rohlíky,jablko)oběd něco lehkého, odpolední svačina (chleba,máslo,kys.okurka nebo rajče, jablko), večeře to samý a pak už třeba jen jablko, mám šanci zhubnout? K tomu chci připojit ještě hodinu a půl aerobicu jednou týdně... tak můžu takhle do léta zhubnout 10kg? Díky za odpověď, nejlepší by byla rovnou na mail. Díky,Petra

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Rady na rychlé hubnutí
Autor: Renata ()
Datum: 14. 04. 2004 18:29

ahoj Petro,
doufám, že nepohrdneš hodnocením jídelníčku od někoho jiného, než je Kamila.
Snídaně dobrá jen sýr by měl být 30%, sváča vypusť rohlíky a klidně přidej ovoce pokud budeš mít hlad vezmi si banán ( je dobrý i před cvičením), na oběd se najez pořádně, můžeš brambory, rýži, těstoviny, kousek masa nejlíp bílé /kuře, ryba,krůta/ a hlavně mísu zeleninové přílohy. Odpolední sváča už by měla být jen mrkvička, kedlubna.... a večer zelenina se sýrem , nebo masem. Odpoledne by jsi měla vypustit sacharidy. Večer zkus saláty ala italská kuchyně, je toho hodně a kaloricky přijatelné. Snaž se vypít asi 2-3 l vody. Nejlíp málo až žádné bublinky.
K cvičení. Pokud začneš cvičit, nevaž se , ale měř. Svalovina je těžší než tuk a tak ze začátku můžeš být zklamaná, ale pak zjistíš, že ty neforemný stehna se formujou a že jsou daleko hubenější, než by se řeklo podle váhy. K aerobiku přidej pár posilujících cviků, nejlépe ve 3 sadách po 12-15ti. Většinou jich dej deset a aspoň 3x týdně. Myslím, že pokud vydržíš, do léta z tebe bude jiný člověk!
DRžím palce Renata

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Rady na rychlé hubnutí
Autor: Martin ()
Datum: 16. 04. 2004 22:31

S timhle jidelnickem podle me zemres hlady. Zmeny ze dne na den nevedou nikam. Napis jaky jidelnickem jis TED. Od toho se to cele odviji.

Kamca: je ok ze ti to funguje ale fungovalo by ti i bez toho karnitinu. Karnitin je mytus.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Rady na rychlé hubnutí
Autor: P E T R A ()
Datum: 16. 04. 2004 22:38

MARTINE> Ráno nesnídám (vím že bych měla,ale nezbývá mi na to čas sad smiley ), svačím asi 3housky většinou s nějakym salámem+jablko, to je i můj oběd protože ve škole na oběd prostě nestíhámkvůli dopravě), odpol. tak ve tři si dám dva chleby s margarínem a rajčetem, večer pak např. polívku nebo spíš taky ten chleba se sýrem, s okurkou.... a večer ještě nějaké ovoce když mám hlad. To je můj jídelníček. Občas nějaká ta sladkost, 1týdně po svačině ještě bageta, ale žádný oběd - ty mám jen ve čtvrtek a v pátek + víkend.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Rady na rychlé hubnutí
Autor: Martin ()
Datum: 18. 04. 2004 20:52

Podle me jis strasne malo, z tohodle se moc snizovat neda ...
ale zmeny k dobremu se daji udelat vzdycky:
1 tyden
naucis se vstavat o 20 minut driv- das si nejake mussli s mlikem nebo tak neco
najdes si nejakou pravidelnou telesnou aktivitu (nejlepe posilovna, abych ti mohl napsat i trenink) kterou budes delat min 3 krat tydne v nejake rozumne mire
2 tyden
misto obycejneho chleba zacnes jist cerny chleba) na obed si vezmes trochu ryze a kousek nejakeho masa, klidne si tam nekde pridej treba nejaky tvaroh nebo tunaka ve vlastni stave ...(treba misto te bagety)
3 tyden
Oddelas sladkosti a dalsi blosti (pravidelna polivka, cola nebo tak neco, treba to maslo atd) a pridas si nejake prazdne kalorie (zelenina, trochu ovoce atd)

kdyz budes mit hlad tak si normalne neco vem (hlavne teda po te aktivite)

samozrejme ze budes od zacatku hodne pit (ne jenom 1 litr denne, ale proste vic)

zbytek domyslime potom, necekej zazraky, zatim si musis zvyknout na trochu jiny rezim, ted jeste NEzhubnes

procti si co nejvice info o hubnuti, vzdelavej se, ptej se, vsechno si poctive zapisuj a pravidelne se mer a vaz... tolik na uvod,jo jeste si seznen nejake kaloricke tabulky (abys vedela kolik jis, kolik vydavas, a aby to vychazelo tak nejake nastejno)

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Rady na rychlé hubnutí
Autor: Renata ()
Datum: 19. 04. 2004 17:13

Ahoj Martine, nezdá se mi rozdíl mezi tvým návrhem jídelníčku a mým a tobě? Renata

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Rady na rychlé hubnutí
Autor: martin ()
Datum: 19. 04. 2004 18:48

Ahoj, ano, mas samozrejme pravdu (minimalni rozdily) ale ja jsem ji doporucil nedelat zmeny ze dne na den.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Rady na rychlé hubnutí
Autor: Renata ()
Datum: 20. 04. 2004 15:12

Já vím, ale myslím si, že pokud ubere housky a rohlíky hned, uvidí výsledek na váze během 3-4 dnů. Motivace v tomto případě funguje spolehlivě. Vadí mi tam salám. Petra je asi ještě "mlaďoška", ale určitě by nebyl problém přejít na tmavé pečivo třeba s cottagem a k tomu rajče, okurka, led. salát.... Myslím, že by se nëmělo podceňovat počáteční nadšení, protože se stačí chytit drábkem a pokud člověk vidí, že to funguje, tak k sobě může být později i trochu přísnější, ale pokud se hubne, že to ani některé váhy nezaznamenají, pak se jednoduše ulítne na čemkoli. Držím palce všem boubelkám i těm co mají snahu pomoci! Renata

Nastavení: OdpovědětCitovat
Strany: 1234Následující
Aktuální stránka: 1 z 4


Provozovatel serveru ZHUBNEME - diskuzni forum nenese zadnou odpovednost za zde uvedene prispevky, tyto jsou nezavislymi prispevky uzivatelu fora a nemusi byt vzdy v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Provozovatel si vyhrazuje pravo je v pripade nevhodnosti (urazky, sproste vyrazy, nepovolena reklama nebo texty v rozporu se zakonem) odstranit. Take inzeraty na prodej a nakup nezdravych produktu budou mazany, protoze jejich uzivani neni v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Informace, ktere jsou zverejnovany na serveru zhubneme.cz podlehaji autorskemu zakonu a jakekoliv dalsi sireni nebo publikovani casti nebo celku je bez predesleho pisemneho souhlasu provozovatele zakazano.

Zasady zpracovani osobnich udaju: GDPR


This forum powered by Phorum.