Warning: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead in /data/web/virtuals/256844/virtual/www/subdom/forum/mods/bbcode/bbcode.php on line 217

Warning: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead in /data/web/virtuals/256844/virtual/www/subdom/forum/mods/bbcode/bbcode.php on line 217
zdravotní matrace
Rady - tipy :  Forum serveru ZHUBNEME.cz The fastest message board... ever.
Rady a tipy, pust apd. 
zdravotní matrace
Autor: ZuzkaZuzka ()
Datum: 25. 05. 2004 17:44

Neumíte mi někdo poradit, prosím, jak si mám vybrat zdravotní matraci? Jestli je lepší latexová nebo pružinová a co bych si měla dát pozor? Taky chci koupit pořádné matrace dětem - 40 a 70 kg vážícím. Díky Zuzka

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: zdravotní matrace
Autor: Sára ()
Datum: 27. 05. 2004 09:12

V žádném případě nekupuj pružinové, kvalitní ortopedické matrace jsou dražší, kolem 10.000,--, já osobně mám za 11.500,--. Měly by být originál vakuově zabalené do ruličky.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: zdravotní matrace
Autor: ZuzkaZuzka ()
Datum: 02. 06. 2004 14:39

Díky Sáro,
já jsem viděla ortopedickou, pružinovou - a ty pružiny byly zabalené v ruličce. To jsi myslela? Stála asi 7-8 tisíc.
Zuzka

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: zdravotní matrace
Autor: Sára ()
Datum: 02. 06. 2004 14:49

Myslela jsem tím, že celá matrace je srolovaná a zabalená do igelitu. Po zakoupení se roztáhne a vzduchem se jakoby vyplní, po 24 hod. se nesmí na tom ležet, než nabude své velikosti. Pružiny vevnitř nesmí být, nevím jak se ten materiál jmenuje, ale má to milióny komůrek, přes které proudí vzduch, čili se tam neusazuje prach (je to dobré pro alergiky).

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: zdravotní matrace
Autor: Staňka ()
Datum: 28. 07. 2004 14:38

Ahojky, mám prosbičku, rozbila se mi zdravotní matrace, jedna pružina se nějak povolila nebo co a prolézá ven a docela nepříjemně píchá při ležení.
Nevíte někdo náhodou, dají se někde tyhle matrace spravit?
Díky, Staňka

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: zdravotní matrace
Autor: Jana ()
Datum: 03. 08. 2004 18:55

Sprav si to!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: zdravotní matrace
Autor: Anna ()
Datum: 04. 08. 2004 11:03

Jestli je matrace jinak v dobrém a zánovním stavu, tak mě napadlo zeptat se u nejbližších čalouníků, ty mají takový nářadíčko na to.
Jinak jestli je matrace postarší, spíš by bylo lepší koupit za akční cenu novou.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: zdravotní matrace
Autor: jaguda ()
Datum: 20. 12. 2004 20:11

Mně také vylézají pružiny z matrace. Je asi 10 let stará. Pružinovou matraci už nikdy nechci :vztek:


Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: zdravotní matrace
Autor: Karlos ()
Datum: 10. 02. 2005 11:55

Ciao. Jak uz nekdo odpovidal. Nekupovat pruzinove!!! UDelal jsem to a nastesti jsem je jeste stacil vratit, protoze me ty pruziny cca po tydnu az dvou zacaly tlacit pekne do zeber. Spalo se fakt mizerne. Nebyly z nejdrazsich, ale za 2 ks jsem dal cca 3,800. KDyz jsem dostal prachy zpet, koupil jsem matrace bez pruzin z recyklovane peny. Vybral jsem si tvrdost a od te doby jsem naprosto spokojeny. Matrace drzi a je prijemna na zada.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: zdravotní matrace
Datum: 02. 12. 2005 10:48

Ahoj mam problem s pateri a byla mi doporucena zdravotni matrace poradi mi nekdo jakou bych si mela koupit.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: zdravotní matrace
Autor: petrule ()
Datum: 24. 03. 2010 15:34

ahoj,
ja sem prosla par obchodu a pruzinovou matraci bych si koupila leda kdyby to byly ty pruziny, zabalene zvlast do tasticek. Pruzinove matrace navic nemuzou byt zabalene do rolicky protoze by se ty pruziny ponicily.
Ja sem nakonec koupila hydrolatex, protoze mam rada tvrdsi matrace a jsem moc spokojena. Obesla jsem par obchodu ale nakonec sem nakoupila na internetu na strance www.moje-matrace.cz. Ceny zde byly ze vsech obchodu nejnizsi a i po telefonu mi dobre poradili a dorucili mi matraci brzo po objednani.
Zkuste se tam mrknout, treba najdete inspiraci winking smiley

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: zdravotní matrace
Autor: pares ()
Datum: 25. 03. 2010 14:54


Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: zdravotní matrace
Autor: Anonymní uživatel ()
Datum: 06. 01. 2012 07:52


Nastavení: OdpovědětCitovat


Provozovatel serveru ZHUBNEME - diskuzni forum nenese zadnou odpovednost za zde uvedene prispevky, tyto jsou nezavislymi prispevky uzivatelu fora a nemusi byt vzdy v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Provozovatel si vyhrazuje pravo je v pripade nevhodnosti (urazky, sproste vyrazy, nepovolena reklama nebo texty v rozporu se zakonem) odstranit. Take inzeraty na prodej a nakup nezdravych produktu budou mazany, protoze jejich uzivani neni v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Informace, ktere jsou zverejnovany na serveru zhubneme.cz podlehaji autorskemu zakonu a jakekoliv dalsi sireni nebo publikovani casti nebo celku je bez predesleho pisemneho souhlasu provozovatele zakazano.

Zasady zpracovani osobnich udaju: GDPR


This forum powered by Phorum.