Rady - tipy :  Forum serveru ZHUBNEME.cz The fastest message board... ever.
Rady a tipy, pust apd. 
LASER
Autor: Ondra ()
Datum: 27. 09. 2004 13:04

Zdravím,
měl jsem 3 bradavice na prstech pravé ruky, používal jsem Verumal, nepomáhalo to, byl jsem 3x na chirurgickém zákroku, nepomohlo to, 2x na tekutém dusíku, taky to nepomohlo, minulý týden jsem si ty mrchy nechal zlikvidovat laserem, tak doufá, že už jsem se jich konečně zbavil.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: LASER
Autor: jajka ()
Datum: 29. 09. 2004 15:45

No, kdyby náhodou ne, existuje jeden bylinkový přípravek, který zabírá 100%, mám ho vyzkoušený nejenom já, ale i kolegyně. Ale písnu Ti ho na mail, abych nedělala nežádoucí reklamu

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: LASER
Autor: Ema ()
Datum: 23. 11. 2004 15:52

Jajko, mně taky, prosím. Pokud se ten přípravek dá koupit bez předpisu a nezanechává nějaké skvrny. Mám bradavici na obličeji, už je to na chirurgické odstranění a doktor řekl, že bych měla jizvu. Tak mám radši tu bradavici, ale ráda bych se jí zbavila. Díky

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: LASER
Autor: ulu ()
Datum: 24. 11. 2004 15:32


Dcera měla bradavice na noze z plaveckého bazénu. Zkoušeli jsme vše možné, nic nepomohlo, přátele na dovolené v Srbsku poradili nastrouhat
obyčejnou bílou školní křídu na bradavici a nechat zalepené leukoplastí,


Stal se zázrak! Po týdnu sypání a zalepování - bradavice musí být stále
obklopena tou křídou - bradavice zmizely. Vydrželi jsme lepit ještě týden
a už je to aspoň šestnáct let - neobjevily se!!!

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: LASER
Autor: mirka ()
Datum: 10. 01. 2005 19:41

náhodou jsem otevřela "babské rady"již 2krát jsem byla chirurgicky a jedenkrát na laseru a bradavice mám pořád.Nyní chodím na dusík a není to o moc lepší.Proto bych prosila o radu / bylinový přípravek/ Moc děkuju

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: LASER
Autor: Lenka ()
Datum: 11. 01. 2005 13:10

Mirko v létě jsem natírala bradavice vlaštovičníkem - tím mlékem a v zimě mají mastičku v lékárně - cibulová. Obojí mi pomohlo. Zkus to také.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: LASER
Autor: Dáda ()
Datum: 26. 01. 2005 17:04

Další babská rada-vyzkoušená! Stroužek česneku nakrájet na cca 1 mm plátky, naložit do trošky octa na 24 hod. V náplasti vystřihnout dirku o velikosti bradavice a poté takto lepit: přímo na kůži náplast s dirkou, tak aby koukala jen bradavice, plátek namacerovaného česneku (pozor je to síla, raději za pomoci pinzety), přelepit další náplastí (bez dirky!). Aplikovat každý večer na spaní, ráno sundat, nám stačily 4-5 dní a bradavice se vyloupla a už nás nenavštívila. Pozn. česnek se nakládá čerstvý každý den znovu.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: LASER
Autor: Staňa ()
Datum: 16. 02. 2005 08:48

Jajko prosím tě také o jméno toho přípravku. Manžel má červenou bradavici
na nose, ale k doktorovi s tím nepůjde, jelikož když mu odstranili bradavici na zádech udělala se tam velkááá jizva (takový val) a je to stále po 2 letech zarudlé atd... . Takže kdyby existovalo jiné řešení byla bych ráda a on nakonec také. díky

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: LASER
Autor: katka ()
Datum: 21. 02. 2005 10:12

Ahoj, trápí mě ploché bradavičky na obličeji, byla jsem několikrát na laseru, zkoušela Verumal a Airpol a nic moc..Poradí mi něco, co opravdu pomáhá, jsem fakt už nešťastná.
díky

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: LASER
Autor: Jan Tetour ()
Datum: 14. 11. 2005 08:45

jajka napsal:

> No, kdyby náhodou ne, existuje jeden bylinkový přípravek, který
> zabírá 100%, mám ho vyzkoušený nejenom já, ale i kolegyně. Ale
> písnu Ti ho na mail, abych nedělala nežádoucí reklamu

Vážená paní,
dnes jsem si přečetl Váš příspěvek. Protože mám bradavici na chodidle a po spoustě peripetiích, které mi nepomohly, se na Vás obracím s prosbou o zaslání informace o Vašem přípravku.

Děkuji předem za ochotu.

S pozdravem

Jan Tetour

Nastavení: OdpovědětCitovat


Provozovatel serveru ZHUBNEME - diskuzni forum nenese zadnou odpovednost za zde uvedene prispevky, tyto jsou nezavislymi prispevky uzivatelu fora a nemusi byt vzdy v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Provozovatel si vyhrazuje pravo je v pripade nevhodnosti (urazky, sproste vyrazy, nepovolena reklama nebo texty v rozporu se zakonem) odstranit. Take inzeraty na prodej a nakup nezdravych produktu budou mazany, protoze jejich uzivani neni v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Informace, ktere jsou zverejnovany na serveru zhubneme.cz podlehaji autorskemu zakonu a jakekoliv dalsi sireni nebo publikovani casti nebo celku je bez predesleho pisemneho souhlasu provozovatele zakazano.

Zasady zpracovani osobnich udaju: GDPR


This forum powered by Phorum.