Rady - tipy :  Forum serveru ZHUBNEME.cz The fastest message board... ever.
Rady a tipy, pust apd. 
Jídelníček + rozvrh jídla se cvičením
Autor: Babakova ()
Datum: 20. 02. 2009 07:50

Ahoj, strašně by mě zajímalo, jak vypadá jídelníček ostatních lidí, kteří se snaží shodit nadbytečná kila jako já. Můj vypadá následovně:

K snídani si dávám buď 1-2 krajíce chleba s nějakým sýrem či šunkou namazaný buď máslem nebo lučinou, následovně to střídám s musli, které si zalévám sušeným zajíco mlékem (sojovým, rýžovým nebo pohankovým)

K první svačině si zpravidla dávám 1 pomeranč nebo mandarinku, k tomu doplním buď jablko, banán nebo jablko nastrouhám s mrkví a pokud si dávám banán, tak většinou si k tomu dávám Hollandia bílý jogurt, který si defakto dochucuji právě tím ovocem, ovoce sním maximálně tři kousky

K obědu si většinou dávám, co je doma k jídlu, tedy normálně maso s přílohou bez zeleniny, občas si dám i zeleninu, snažím se nejíst velké porce a většinou si to tedy dám na porci poloviční

Ke 2. svačině si dávám buď kukuřičné plátky nebo pufované chlebíčky a dost často si kupuji celozrnné suchary nebo prostě takové ty obyč suchary, na to si pak mažu lučinu a dávám si k tomu nějakou šunku, nejvíc kuřecí nebo krůtí

No a k večeři se snažím jíst hodně zeleniny, minimálně 250g, většinou jím červené papriky a rajčata, občas doplním salátovou okurkou

Vytkli byste něco na tomhle jídelníčku?
Podotýkám, že nechci nabrat nějaké svaly, ale snažím se si postavu zpevnit a shodit nějaký ten tuk.

Ještě bych měla jednu otázku ohledně cvičení.
Pracuji od 7:30 do 16:00, oběd míváme mezi 12.-13. hodinou, domu se dostanu někdy v 16:30, jak to mám řešit s jídlem a cvičením, když chci cvičit kolem páté, ale přitom už mívám hlad? Kdy si dát 2. svačinu, když obědvám třeba až v jednu? A co takhle jíst před a po cvičení, za jak dlouho atd.. Předem díky a cvičení zdar smiling smiley.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Jídelníček + rozvrh jídla se cvičením
Autor: Lenka ()
Datum: 26. 02. 2009 12:47

Místo téma Rady a tipy se dívejte do Hubnutí II. To je nyní aktuální. Všichni se navzájem podporují, píší jídelníčky a dávají rady, na které se ptáte.
Držím palce, aby se dařilo.

Nastavení: OdpovědětCitovat

Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Provozovatel serveru ZHUBNEME - diskuzni forum nenese zadnou odpovednost za zde uvedene prispevky, tyto jsou nezavislymi prispevky uzivatelu fora a nemusi byt vzdy v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Provozovatel si vyhrazuje pravo je v pripade nevhodnosti (urazky, sproste vyrazy, nepovolena reklama nebo texty v rozporu se zakonem) odstranit. Take inzeraty na prodej a nakup nezdravych produktu budou mazany, protoze jejich uzivani neni v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Informace, ktere jsou zverejnovany na serveru zhubneme.cz podlehaji autorskemu zakonu a jakekoliv dalsi sireni nebo publikovani casti nebo celku je bez predesleho pisemneho souhlasu provozovatele zakazano.

Zasady zpracovani osobnich udaju: GDPR

-----------REKLAMA-------------
This forum powered by Phorum.