Cvicení :  Forum serveru ZHUBNEME.cz The fastest message board... ever.
Rady a napady na cvicení 
Solarium BBC Chodov
Autor: Evan ()
Datum: 05. 04. 2007 22:28

Musím se podělit o svou velmi čerstvou a bolestivou zkušenost z BBC Solarium Chodov. Zašla jsem tam včera před nadcházející dovolenou u moře na solárko. Na můj dotaz, které je nejslabší solárko a na jakou minimální dobu mi doporučí opalování, mi otrávená slečna na recepci řekla, že nejméně můžu pouze na 10 minut do nejslabšího (600). Jelikož jsem v solárním opalování "nezkušená" uvěřila jsem a vydržela 10 minut. Už druhý den jsem celá jak opařená, nemůžu skoro sedět (!) a nemluvím o tom, že mi všechno pálí a nestačím se natírat panthenolem. Domnívala jsem se, že v takovémto zařízení jsou zkušení pracovníci, kteří poradí, ale jak je vidět, jde jim hlavně o kšeft a nechají člověka klidně spálit, hlavně, že to sype...

Eva

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Solarium BBC Chodov
Autor: Replay ()
Datum: 20. 08. 2007 12:26

Milá Evo v Solarium BBC Chodov je nejslabší solarko 600!

Mají tam tyto solarka:

Ergoline Open Sun 1050
Ergoline Affinity 950
MegaSun 7900
Ergoline Excellence 800
Ergoline Evolution 600
Ergoline Lounge
MegaSun 5600

milimalní doba je 10 minut !

mazala ses nějakým opalovacím kremem určenym pro solarko ?

dale otočila ses tam v pruběhu opalovaní ?

Autor: Lihou ()
Datum: 20. 08. 2007 14:56

hmm vcera? tak to je divny, ze jsem naprosto stejnej text uz nekde cetla minimalne pres tydnem.. hmm hmm

Autor: RS ()
Datum: 31. 10. 2007 11:00

Replay, bohužel máme se Solariem BBC Chodov stejnou zkušenost. Pardon, špatnou zkušenost (opakovanou) mám pouze s dámskou obsluhou. (Spíš mi přišlo, že slečna má tu recepci jako práci bokem k jiné výdělečnější činnosti.)

Minimální doba je10 minut jen těch jejich 'happy hour' hodinách, takže i když člověk potřebuje jít jen na 5 minut, zaplatit musí za celých 10!
Mimo ty denní hodiny si ale bylo možné objednat solárko i na kratší dobu. To jako zrušili i ty dražší, ale zkrácené termíny?

Chodov jsem osobně zkusil 5x a už tam chodit nechci. Jestliže si tam nedokážou přijmout resp. vyškolit personál tak, aby se uměl slušně a ochotně chovat k zákazníkům, raději budeme jezdit s partnerkou jinam.

Autor: Anonymní uživatel ()
Datum: 07. 01. 2009 10:00

Evan: A propos: kdyby Vás někdo poslal na 10 minut do plynu s tím, že to kratší dobu nejde, půjdete tam jako ovce taky? Jak někdo může jít do solárka na 10 minut a nevědět, že se tam upeče proto, že má světlý fototip pleti a že prostě solárko i jakékoliv běžné opalování špatně snáší? Já třeba po 10 min nemám vůbec problém a nemusím se opalovat předtím třeba rok.... Prostě je potřeba se trochu znát a pozorovat, než se do něčeho vrhnete. Nebo jste nikdy nebyla v létě na slunci a nevíte, že se snadno spálíte? Petra

Autor: davidd ()
Datum: 13. 04. 2010 13:49

Dobrý den, chci se prosím zeptat na opalovací krémy ze solária? potřebuji si ale vybrat z tohoto seznamu:

[www.samoleceni.cz]

Kdybyste tam někdo něco našel, určitě budu rád za odpověď.

Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Provozovatel serveru ZHUBNEME - diskuzni forum nenese zadnou odpovednost za zde uvedene prispevky, tyto jsou nezavislymi prispevky uzivatelu fora a nemusi byt vzdy v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Provozovatel si vyhrazuje pravo je v pripade nevhodnosti (urazky, sproste vyrazy, nepovolena reklama nebo texty v rozporu se zakonem) odstranit. Take inzeraty na prodej a nakup nezdravych produktu budou mazany, protoze jejich uzivani neni v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Informace, ktere jsou zverejnovany na serveru zhubneme.cz podlehaji autorskemu zakonu a jakekoliv dalsi sireni nebo publikovani casti nebo celku je bez predesleho pisemneho souhlasu provozovatele zakazano.

Zasady zpracovani osobnich udaju: GDPR

-----------REKLAMA-------------
This forum powered by Phorum.