Cvicení :  Forum serveru ZHUBNEME.cz The fastest message board... ever.
Rady a napady na cvicení 
Nike Dance
Autor: Via ()
Datum: 02. 01. 2007 07:28

Ahoj, holky! Je mi 25 let, merim 168 cm a vazim 61 kg. ja vim, ze to neni moc, ale nasla jsem si pritele, vedle kteryho vypadam jako medvidek. Drzet extremni diety moc neumim a pohyb miluji, proto jsem se rozhodla zhubnout touhle cestou. A ted k veci. Rada se hejbu a moc mne zaujal Nike Dance. Kdyz jsem to videla poprve v reklame, tak to jsem koukala.. A hned mi bylo jasny, ze jednou do toho musim jit. Ale kdy?? Problem je totiz ten, ze jsem z Plzne a tady jsem o podobnym kurzu neslysela.. Neumi nekdo poradit, jestli neco takovyho v Plzni funguje?
A jeste jedne vec..nenajde se nejaka z vas,ktera by chtela chodit (nebo chodi) na aerobik pro zacatecniky a nechce se ji samotny? (bydlim na Lochotine, tak bych uvitala nekde pobliz..). Tak dik za odpovedi. Mejte se krasne a at vam vychazej novorocni predsevzeti podle vasich predstav. V.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Nike Dance
Autor: slavuska ()
Datum: 23. 01. 2007 23:35

Ahoj Vio, já měřím o deset cm méně a vážím to samé.Musíš být hodně hubený medvídek´ale sama vím, jak se člověk cítí, když má nějaké to kilčo navíc.Co se týče toho cvičení, zkus si najet na www.sviky.cz.Možná Tě něco zaujme. Já bych teď chtěla vyzkoušet novinku BOSU.Z Plzně sice nejsem, ale bohužel tady poblíž nic není, takže se do Plzně budu muset vypravit.Pohyb mám také moc ráda, ale potřebuji někoho k sobě, kdo se mnou potáhne i pře občasnou pohodlnost.

Autor: k.winky ()
Datum: 22. 08. 2008 12:19

ahojky Vio, já jsem z Košutky a Nike Dance je můj sen, chci začít chodit teď od září ... Je to na doubravce v jedný posilovně jmenuje se to Mfactory ... ještě nevim jakej je to den, budu to muset zjistit ... půl roku se učí jedna sestava a půl roku druhá, asi to bude fakt záhul smiling smiley ale chtěla bych to hrozně zkusit...

Autor: Anonymní uživatel ()
Datum: 07. 01. 2009 09:56

Nike Dance ale není zrovna pro každého... chce to také špetku talentu a pohybových schopností. Vie bych doporučila radějí rotoped, zdravou výživu a saunování - a taky trpělivost. V Nike Dance - pokud nemáte alespoň trochu zkušeností s moderním tancem - se nechytnete... Petra

Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Provozovatel serveru ZHUBNEME - diskuzni forum nenese zadnou odpovednost za zde uvedene prispevky, tyto jsou nezavislymi prispevky uzivatelu fora a nemusi byt vzdy v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Provozovatel si vyhrazuje pravo je v pripade nevhodnosti (urazky, sproste vyrazy, nepovolena reklama nebo texty v rozporu se zakonem) odstranit. Take inzeraty na prodej a nakup nezdravych produktu budou mazany, protoze jejich uzivani neni v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Informace, ktere jsou zverejnovany na serveru zhubneme.cz podlehaji autorskemu zakonu a jakekoliv dalsi sireni nebo publikovani casti nebo celku je bez predesleho pisemneho souhlasu provozovatele zakazano.

Zasady zpracovani osobnich udaju: GDPR

-----------REKLAMA-------------
This forum powered by Phorum.