Cvicení :  Forum serveru ZHUBNEME.cz The fastest message board... ever.
Rady a napady na cvicení 
jedu za14dni k mori a potřebuji nějaké cviky na rychlé posílení postavy
Autor: Dennyz ()
Datum: 03. 08. 2006 08:20

...koupila jsem si tangové a plavky a potřebuji vypadat dobře, jelikož vloni moji fotku v tangách se začínající celulitidou a rozjetým zadkem moje nevlastní sestra popůjčovala celé rodině a zgustla si na tom....prosím prosím o radu



Denisa

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: jedu za14dni k mori a potřebuji nějaké cviky na rychlé posílení postavy
Autor: Serehezada ()
Datum: 25. 09. 2006 22:09

Ahojky !

Dohánět něco 14 dní před dovčou je nemožný.... Leda najít šikovného grafika, který pak na fotkách udělá korekturu :-)))))

Nicméně, snad se dovča vydařila i bez stresů :-)))

Nastavení: OdpovědětCitovat
Rychlé zpevnění postavy
Autor: Evca030 ()
Datum: 26. 11. 2009 11:41

Ahoja,
Já sice k moři nejedu, ale přesto bych chtěla co NEJRYCHLEJI ze své rozkvidlané postavy udělat postavu pěknou. Tak jsem se chtěla zeptat, jaké cviky jsou nejefektivnější, nebo co pro to mám udělat.
Mějte se krásně, Eva.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: jedu za14dni k mori a potřebuji nějaké cviky na rychlé posílení postavy
Autor: lukasova ()
Datum: 26. 11. 2009 21:31

Jakékoli cvičení je vhodné, jen začít a chvíli vytrvat.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: jedu za14dni k mori a potřebuji nějaké cviky na rychlé posílení postavy
Autor: Ajunka11 ()
Datum: 31. 05. 2010 19:46

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat jestli-že budu dělat každý den dřepy po dobu 5-10 minut a postupně začnu dřepy přidávat třeba z 20 na 30 atd jestli je možné,že mi zmizí celulitida a mé nohy budou štíhlejší. Prosím o radu. Děkuji moc

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: jedu za14dni k mori a potřebuji nějaké cviky na rychlé posílení postavy
Autor: lukasova ()
Datum: 01. 06. 2010 12:52

Nevím, jestli dřepy jsou to nejvhodnější cvičení. Spíš bych zvolila jakýkoli aerobní pohyb se zvýšenou zátěží na nohy - vyzkoušený máme squash, příp. chůze nebo pomalý běh a kolo nebo rotoped. V každém případě doporučuji kombinovat s masážemi a 2x denně potírat přípravkem na celulitidu (mám velmi dobré zkušenosti s Anticelem /Finclub/, Skořicovým gelem nebo Dvoufázovou péčí proti celulitidě /Avon/).



Upraveno 1krát. Naposledy upravil lukasova (01. 06. 2010 22:16).

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: jedu za14dni k mori a potřebuji nějaké cviky na rychlé posílení postavy
Autor: Ela ()
Datum: 01. 06. 2010 14:45

Nohy taky hezky vytvaruje kalanetika, která svaly protahuje a opticky zeštíhluje. Dřepy by mohly na objemu možná spíš přidat, třeba vzpěrači se něco nadřepují, ale nožky zrovna štíhlé nemají.mrk Cvičit, hodně pít a mazat, mazat, mazat. A to napořád.:-)

Nastavení: OdpovědětCitovat


Provozovatel serveru ZHUBNEME - diskuzni forum nenese zadnou odpovednost za zde uvedene prispevky, tyto jsou nezavislymi prispevky uzivatelu fora a nemusi byt vzdy v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Provozovatel si vyhrazuje pravo je v pripade nevhodnosti (urazky, sproste vyrazy, nepovolena reklama nebo texty v rozporu se zakonem) odstranit. Take inzeraty na prodej a nakup nezdravych produktu budou mazany, protoze jejich uzivani neni v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Informace, ktere jsou zverejnovany na serveru zhubneme.cz podlehaji autorskemu zakonu a jakekoliv dalsi sireni nebo publikovani casti nebo celku je bez predesleho pisemneho souhlasu provozovatele zakazano.

Zasady zpracovani osobnich udaju: GDPR


This forum powered by Phorum.