Warning: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead in /data/web/virtuals/256844/virtual/www/subdom/forum/mods/bbcode/bbcode.php on line 217
ORBITREK
Cvicení :  Forum serveru ZHUBNEME.cz The fastest message board... ever.
Rady a napady na cvicení 
Strany: 12Následující
Aktuální stránka: 1 z 2
ORBITREK
Autor: montána ()
Datum: 25. 01. 2006 11:22

Prosím máte někdo zkušenosti s cvičením na orbitreku a jaký stroj byste doporučili ?


Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: ORBITREK
Autor: Jirenka ()
Datum: 07. 02. 2006 13:38

Montáno.Orbitek mám doma.Je dobré na něm cvičit každý den.Mám ho koupený v Hypernově za 3999korun.Po pul roce mi začal prokluzovat.Doporučila bych ti koupit raději drahší a kvalitnější.Určitě je ale dobré na něm cvičit.Zpevnili se mi svaly a určitě je vždy dobré něco dělat.Napiš jestli si už orbitrek koupila nebo ne.Zatím se měj


Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: ORBITREK
Autor: hatta ()
Datum: 27. 02. 2006 11:53

Ahojky. Já mám orbitrek taky asi za 4000 kč a jsem nadšená. Oproti běhání je to šetrnější na kolena a můžu běhat kdykoliv bez ohledu na počasí. Mám to asi měsíc a skutečně to denně využívám. A má 12 dcera také. Dej si na uši sluchátka s pěknou (živější) muzikou a jde to samo.



Příspěvek upraven (27. 02. 2006 11:55)

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: ORBITREK
Autor: alexxxx ()
Datum: 04. 03. 2006 16:54


Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: ORBITREK
Autor: monoera ()
Datum: 11. 03. 2006 14:20

Já mám Orbitrek doma ale teda mě to mooc neinspiruje cvičit u rodinného krbu... No ale asi brzo bude muset začít inspirovat.... Zase použiju taurin a bude...

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: ORBITREK
Autor: hatta ()
Datum: 14. 03. 2006 15:38

Co to je taurin? Proč nerada cvičíš doma? Mě to celkem vyhovuje, kor v tomto počasí, že se nemusím nikam kodrcat. Lenka

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: ORBITREK
Autor: monoera ()
Datum: 15. 03. 2006 11:33

Taurin je aminokyselinou nalézající se v potravinách živočišného původu (kromě kravského mléka), v lidském těle se vyskytuje jako součást žlučových kyselin, vzniká metabolismem cysteinu a methioninu. V některých částech CNS jsou receptory citlivé na taurin (příbuzné s glycinem), které ovládají iontové kanálky propouštející chloridové anionty a zapříčiňující inhibiční vliv taurinu na tyto neurony. Spekuluje se také o něm (spolu s glutamátem) jako o komunikačním agentovi mezi neurony a gliovými buňkami (pomocné buňky v nervové tkáni, zabezpečující výživu neuronů a tvořící tzv. hematoencefalickou bariéru).
Taurinu je také připisována role ochrany srdce před poškozením, studie provedené na zvířatech i na lidech prokázaly snižování tlaku krve. Má také pozitivní vliv při léčení žaludečních vředů. Při cukrovce I.typu (závislé na podávání inzulínu) se vyskytuje nedostatek taurinu a jeho podávání (v dávce 1.5 gramu denně) může zlepšit viskozitu krve. Ačkoliv je lidské tělo schopno vlastní produkce taurinu, u striktních vegetariánů nekonzumujících žádné živočišné produkty se mohou vyskytnout problémy s nedostatkem této aminokyseliny. Zejména při vývoji zrakového a nervového systému u dítěte (i nenarozeného) je nutný dostatek taurinu. U zvířat s deficitem taurinu se vyskytly poruchy oční sítnice.

nahoře je kopije co to je.. použití se hoodně liší,to moje je fajné... jí se 30-60 minut před cvičením, zapíjí se dostatkem vody a potom prostě máš energii.. působí i na odbourávání tuků, dodává ti prostě energii při cvičení...



Hodn? zdaru, Monika....

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: ORBITREK
Autor: tatranka ()
Datum: 15. 03. 2006 12:19

no a.......už jsi po tom, co ho bereš(= a cvičíš, samozřejmě) něco zhubla?
V jaké formě se prodává, tekuté jako karnitin?



---

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: ORBITREK
Autor: monoera ()
Datum: 31. 03. 2006 22:52

Jsou to tabletky... no, teďkomc sice hubnu, ale nemůžu tvrdit že kvůli tomu, nebo onomu, protože to fakt newim... Taurin mi hlavně pomáhá cvičit, což je jednoznačně prospěšné.... udržuji si tím svalovou hmotu, takže nemůžu očekávat jojo efekt, protože svaly mi nemizí, naopak já je buduju... a to tím cvičením.... Jako od ledna jsem zhubla nejmíň 4 kila, ale zatím jsem se nevážila, takže nevím přesně.... nejvíce jsem zhubla v posledním měsíci... to hodně piju, jím pravidelně , ćvičím stále tak jak předtím, no, začala jsem ještě brát lindaxu, ale nevím jestli hubnu kvůli ní nebo ne... tu beru asi 25 dní.... takže zatím to nedokážu posoudit...



Hodn? zdaru, Monika....

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: ORBITREK
Autor: KRISS ()
Datum: 29. 12. 2006 15:27

Taky jsem si ho pořídila a je moc fajn. Normální běhání totiž nesnáším, ale kupodivu na orbitreku mi to vůbec nevadí. Když jsem na něj vylezla poprvé, nebyla jsem schopná na něm běžet víc jak 10 minut, ale postupně se moje kondice zvyšovala a dnes když začínám zase po delší době s tréninkem, tak dám 20 minut. Ale asi je to i daný zátěží, nedokážu běhat jen tak naprázdno, moje hýždě to musí cítit :-D. Každopádně doporučuji kvalitnější stroj, já osobně jsem maximálně spokojená s Kettlerem Verso 300, který už je elektronický a člověk si ho může naprogramovat.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: ORBITREK
Autor: drobek ()
Datum: 12. 09. 2007 23:29

ahoj, zvazuju koupi tohoto typu pristrije Kettler Verso 300, psala si ze ho mas. Je dobrej, nejsou s nim problemy? plynulost, tichost? diky, Katka

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: ORBITREK
Autor: Electra ()
Datum: 17. 12. 2007 12:58

Na orbitrek chodím cvičit v posilovně a je to paráda. Vždy si dám do těla tak 60 - 90 minut a je to fakt super relax. Sice ze mě vždy hodně leje, což jsem ráda, ale zároveň mi to i dost pročistí hlavu a člověk se cítí líp. Práce mě vyčerpává psychicky a orbitrek mi tu psychickou sílu dodává. Sice mě vybije fyzicky, ale aspoň se po cvičení na něm dobře spí yawning smiley)

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: ORBITREK
Autor: kontas ()
Datum: 22. 08. 2008 23:11

Měla jsem rotoped z marketu a po druhé reklamaci jsem z nich dostala po dohadech peníze, no hrůza a to stál skoro 6000,-. Nový už jsem scháněla ve speciálce a zvítězil Kettler paso 107 (http://www.fitham.cz/1558-kettler-paso-107 ). Za ty samý peníze super kolo, šlape jek hodinky a pokud sním něco bude přijede servis domů, žádný balení a vození.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: ORBITREK
Autor: Sisina ()
Datum: 15. 03. 2009 10:34

Ahoj holky, to tu už žádná nediskutujete na téma Orbitrek? Já ho mám koupený od února šlapu a šlapu a šlapu:-) Ale chybí mi motivace. Abych se mohla s někým dělit o zkušenosti a výsledky. Pište, čekám:-)

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: ORBITREK
Autor: lukasova ()
Datum: 16. 03. 2009 08:40

Sisino - holky na Hubnuti II "šlapou" kolem republiky, některé mají ujelo už poměrně dost, ale určitě tě vezmou mezi sebe

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: ORBITREK
Autor: Koby ()
Datum: 31. 03. 2009 00:55

Ahoj lidi, za 5 let jsem přibral 30 kilo a vubec se mi to nelíbí. Už jsem se začal zdravě stravovat a nedělá mi to celkem žádné problémy. Ale chce to hlavně pohyb. Orbitrek se mi z těch strojů, co jsou na trhu, asi líbí nejvíc.
Otázka zní : Je to aspoň trošku zábavný? Nezkončí to za chvilku jako věšák na oblečení?
PS. U mámy jsem zkoušel KinkGym ( takový to křeslo na leh-sedy ) a je to absolutně o ničem. Tak doufám, že orbitrek je jiný. Děkuji za odpovědi

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: ORBITREK
Autor: Sisina ()
Datum: 06. 04. 2009 07:03

Ahoj, já mám doma orbitrek. Je to super. Neboj. Pro mě zábavnější než rotoped. Už jsem zhubla 5 cm v pase, i přes boky a stehna a mám dole 4 kg. Sice to jde pomalu, ale jde to. V jídle se vůbec neomezuji a věř mi, sežeru toho požehnaně.
Tak držím palce.
Ahoj

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: ORBITREK
Autor: Sisina ()
Datum: 06. 04. 2009 07:08

No a jestli to skončí jako věšák na prádlo, nebo ne, to záleží jen na tobě. Já šlapu minimálně 4x týdně. Musím jet aspoň půl hodiny, ale to fakt makám a pak ještě válím na zemi břicho a nohy. Vždycky si dám do sluchátek dobrou hudbu a jedu. Někdo se třeba dívá na televizi.
Píšeš, že sis už upravil jídelníček, což si myslím, že ti váha a objem těla, půjde daleko snadněji dolů, než u mě, která se v jídle nedržím.
Držím palce a pak dej vědět, jaké máš výsledky.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: ORBITREK
Autor: lup ()
Datum: 12. 06. 2009 10:57

Ahojky lidičky,

já mám orbitrek od vánoc. Jezdím na něm 3x týdně 20min. Zatím bohužel ani víc nezvládám,ale je pravda, že člověk má potom dobrý pocit. Přijde mi, že jsem zatím nic neshodila, ale jde spíš o to, že kila jdou vždycky až jako poslední. Jím prakticky pořád stejně, hlavně se ale vyhíbám bílému pečivu a snažím se večer nejíst. Budu velmi ráda, když se tady někdo další podělí o své zážitky

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: ORBITREK
Autor: Gabi ()
Datum: 17. 06. 2009 14:45

ahoj všichni kdo si nevíte rady s tím zda si pořídit orbitrek. Mám orbitrek asi 3 měsíce, ale chvíli mi trvalo než jsem se odhodlala na něj vylézt. Ale měsíc a půl již na něm intenzivně cvičím 6 dní v týdnu 30 min a výsledky jsou velmi pozitivní za ten měsíc a něco mám 6 kilo dole je to velmi příjemný pocit . Cítím se báječně a hlavně po cvičení mám ještě lepší náladu, jsem uvolněná a na cvičení se těším. Samozřejmě jsem si upravila trochu jídelníček, ale nejsem člověk co by si porce jídla odvažoval . Pojím, vypiju dost čaje a vody , ale co je hlavní tak cvičím a to je myslím si to nejdůležitější. Samozřejmě již nekonzumuji uzeniny kromě šunky , a hlavně pečivo bílé. Sem tam si dám nějáké tmavé pečivo , ale jinak žiju na pufovaných chlebech, které jsou výborné. Jsem ráda , že mám orbitrek a doporučuji ho všem, ze začátku jsem taky nevěřila, že zhubnu tolik , ale je to tak, takže orbitreku se už nevzdám. Jediný problém , který teď musím řešit je pořídit si zcela nový šatních, protože mám všechno velkésmiling smiley Přeji mnoho úspěchu ve zdravém životním stylu opravdu to stojí za to.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Strany: 12Následující
Aktuální stránka: 1 z 2


Provozovatel serveru ZHUBNEME - diskuzni forum nenese zadnou odpovednost za zde uvedene prispevky, tyto jsou nezavislymi prispevky uzivatelu fora a nemusi byt vzdy v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Provozovatel si vyhrazuje pravo je v pripade nevhodnosti (urazky, sproste vyrazy, nepovolena reklama nebo texty v rozporu se zakonem) odstranit. Take inzeraty na prodej a nakup nezdravych produktu budou mazany, protoze jejich uzivani neni v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Informace, ktere jsou zverejnovany na serveru zhubneme.cz podlehaji autorskemu zakonu a jakekoliv dalsi sireni nebo publikovani casti nebo celku je bez predesleho pisemneho souhlasu provozovatele zakazano.

Zasady zpracovani osobnich udaju: GDPR


This forum powered by Phorum.