Cvicení :  Forum serveru ZHUBNEME.cz The fastest message board... ever.
Rady a napady na cvicení 
Potřebuju parťačku
Autor: Juicy ()
Datum: 29. 10. 2004 02:09

Ahoj všichni,jsem ráda,že existujou stránky jako tahle a člověk si může napsat o radu nebo o pomoc.Já bych tu ráda našla spolubojovnici.Měřím 180cm a vážím asi 65kg.Chtěla bych zhubnout těch pár kilo navíc,co mi vadí a trápí mě.Napadlo mě,že by se tu mohla najít kamarádka asi v mém věku(je mi osmnáct)z Prahy 9-nejlepší by bylo z Letňan,která by se mnou chodila pravidelně na aerobic,spinning a třeba i na jiné druhy cvičení.Docela na to spěchám,chtěla bych začít co nejdřív,tak určo napište!Jana*

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Potřebuju parťačku
Autor: Yavrucek ()
Datum: 26. 01. 2005 12:55

promin,ale pri 180cm a 65 kg je smesnr,ze chces zhubnout.

Nastavení: OdpovědětCitovat


Provozovatel serveru ZHUBNEME - diskuzni forum nenese zadnou odpovednost za zde uvedene prispevky, tyto jsou nezavislymi prispevky uzivatelu fora a nemusi byt vzdy v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Provozovatel si vyhrazuje pravo je v pripade nevhodnosti (urazky, sproste vyrazy, nepovolena reklama nebo texty v rozporu se zakonem) odstranit. Take inzeraty na prodej a nakup nezdravych produktu budou mazany, protoze jejich uzivani neni v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Informace, ktere jsou zverejnovany na serveru zhubneme.cz podlehaji autorskemu zakonu a jakekoliv dalsi sireni nebo publikovani casti nebo celku je bez predesleho pisemneho souhlasu provozovatele zakazano.

Zasady zpracovani osobnich udaju: GDPR


This forum powered by Phorum.