Warning: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead in /data/web/virtuals/256844/virtual/www/subdom/forum/mods/bbcode/bbcode.php on line 217

Warning: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead in /data/web/virtuals/256844/virtual/www/subdom/forum/mods/bbcode/bbcode.php on line 217
Prosim pomoc
Cvicení :  Forum serveru ZHUBNEME.cz The fastest message board... ever.
Rady a napady na cvicení 
Prosim pomoc
Autor: kristyna ()
Datum: 20. 09. 2004 20:27

Ahoj potrebovala bych oprvdu poradit. Merim 166 cm. Puvodne jsem vazila 60 Kg.Ja vim,neni to ideal ale byla jsem spokojena se svou postavou i s tim jak se citim. Otehotnela jsem ale po dvou mesicich jsem o dite prisla. Bohuzel jiz tak brzo se me telo zblaznilo a vazila jsem 83 Kg. Ted uz asi pul roku hubnu,tedy snazim se o to.Plavu,cvicim jim zdrave. Vaha mi klesla na 75 Kg a nechce se to ani o kousek hnout.Ted uz je to nerozhodne a to tak ze se me strida na vaze obrazky cislic 75 a 77.Jsem z toho nestastna. Za mesic jedu navstivit sve rodice do Cech a chtela bych prijet alespon o 5 Kg lehci a citit se tak sama lepe.prosim pokud vite nejakou zarucenou radu napiste mi na mail nebo sem.
Prosim vtipalky tymu "Nezer a nebo vic sexuj" at radeji neodepisuji.
Dekuji vsem Kristyna

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Prosim pomoc
Autor: Ela ()
Datum: 21. 09. 2004 08:35

Kristýno - zapoj se do diskuze v diskuzním fóru Hubnutí II, jestli chceš, tam se můžeš poradit s ostatními hubnoucími. :-)

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Prosim pomoc
Autor: kristyna ()
Datum: 21. 09. 2004 09:10

Ahoj dekuji za radu.Pokusim se to najit.Jsem tu dnes jiz druhej den a jeste se tu moc nebyznam.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Prosim pomoc
Autor: Andrea ()
Datum: 03. 10. 2004 11:32


Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Prosim pomoc
Autor: kristyna ()
Datum: 05. 10. 2004 14:54

Dekuji dekuji 20 se vracim do Cech tak si to hnedle koupim. Myslim ze investice to neni velka a pokud to opravdu zabira tak budu nejstastnejsi na svete. Treba si i odpocinou moje nohy.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Prosim pomoc
Autor: Markéta ()
Datum: 07. 10. 2004 17:22

A za jak dlouho si zhubla tech 19 kg? fakt to zabira? ja merim 172 cm a moje vaha je 69 -70 furt to skace jen mezi timhle nikdy se nedostanu ani k 65kg. a to jim zdrave a pohyb mam fakt pravidelne a porad. tak vcem je problem? chtela bych mit aspon tech 65 to by bylo idealni ja mam celkovou postavu celkem dobrou ale de o to ze mam desny speky na brise a do liposukce este nechci


Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Prosim pomoc
Autor: T-magic ()
Datum: 17. 01. 2009 20:53

Ahoj všem, jmenuji se Tereza a je mi 20. A potřebovala bych poradit jak zaručeně zhubnout.Hlavně v stehnech a bocích , kamarádka mi doporučila LIPOXAL EXTRA stojí okolo 900 kč. Zajímalo by mě jestli s ním nemate některá zkušenost a jestli ano tak jakou. Zdá se mi to celkem dost peněz tak bych chtěla vědet jestli to zabírá. Popřípadě poradit mi co na hubnutí nejlíp zabíra kromě stálého pohybu.Předem moc děkuji ....

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Prosim pomoc
Autor: horalka ()
Datum: 20. 04. 2010 04:29

ahoj,také se marně pokouším zhubnout,měřím 163,váha 76-77kg,cvičím-rotoped,rychlá chůze a podobně...ale asi špatně jím....beru L-Carnitin. Pomohl by půst při úplnku??? děkuji

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Prosim pomoc
Autor: lukasova ()
Datum: 20. 04. 2010 07:44

Při úplňku bych výraznou pomoc neviděla, jen pokud byste chtěla nasadit tzv. odlehčovací (jeden!!) den (ideální ovoce a zelenina, příp. mléčné výrobky a hodně pít). Nemá to sice vliv na hubnutí, ale vyčistí se trávicí trakt a může začít lépe pracovat. U hubnutí musíte vydržet aspoň 3 - 4 týdny, než jsou vidět výsledky.
L-karnitin je dobrý, působí, když se užívá půl hodiny před sportem. Jinak má pozitivní vliv na srdeční sval.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Prosim pomoc
Autor: Anonymní uživatel ()
Datum: 29. 11. 2011 08:13


Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Prosim pomoc
Autor: lukasova ()
Datum: 29. 11. 2011 08:34

Karnitin je látka tělu vlastní, takže organismus si s ní snadno poradí. Pro spalování se doporučuje jen 100% L-karnitin (nejlépe v tekuté formě) asi půl hodiny před výkonem.

Nastavení: OdpovědětCitovat


Provozovatel serveru ZHUBNEME - diskuzni forum nenese zadnou odpovednost za zde uvedene prispevky, tyto jsou nezavislymi prispevky uzivatelu fora a nemusi byt vzdy v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Provozovatel si vyhrazuje pravo je v pripade nevhodnosti (urazky, sproste vyrazy, nepovolena reklama nebo texty v rozporu se zakonem) odstranit. Take inzeraty na prodej a nakup nezdravych produktu budou mazany, protoze jejich uzivani neni v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Informace, ktere jsou zverejnovany na serveru zhubneme.cz podlehaji autorskemu zakonu a jakekoliv dalsi sireni nebo publikovani casti nebo celku je bez predesleho pisemneho souhlasu provozovatele zakazano.

Zasady zpracovani osobnich udaju: GDPR


This forum powered by Phorum.