Cvicení :  Forum serveru ZHUBNEME.cz The fastest message board... ever.
Rady a napady na cvicení 
H.E.A.T.
Autor: linditko ()
Datum: 08. 02. 2014 23:25

Jako vynikající sport považuji HEAT.Je to chůze na mechanickém pásu s instruktorem. Velmi šetrné ke kloubům, vhodné jak pro těhotné, tak pro vyšší věkovou skupinu.

[www.facebook.com]


Moderátka Marketa Mayerová díky němu zhubla 17 kg. Chůze je přirozený pohyb a ke všemu za 45 min lekci spálíte 500-700 kCal.

Opravdu včele doporučuji avšak v kombinaci s posilovacím cvičením (TRX, břišní pekáč, kruhový trénink, posilování, kettlebells atd.)

Nastavení: OdpovědětCitovat


Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Provozovatel serveru ZHUBNEME - diskuzni forum nenese zadnou odpovednost za zde uvedene prispevky, tyto jsou nezavislymi prispevky uzivatelu fora a nemusi byt vzdy v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Provozovatel si vyhrazuje pravo je v pripade nevhodnosti (urazky, sproste vyrazy, nepovolena reklama nebo texty v rozporu se zakonem) odstranit. Take inzeraty na prodej a nakup nezdravych produktu budou mazany, protoze jejich uzivani neni v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Informace, ktere jsou zverejnovany na serveru zhubneme.cz podlehaji autorskemu zakonu a jakekoliv dalsi sireni nebo publikovani casti nebo celku je bez predesleho pisemneho souhlasu provozovatele zakazano.

Zasady zpracovani osobnich udaju: GDPR-----------REKLAMA-------------
This forum powered by Phorum.