Cvicení :  Forum serveru ZHUBNEME.cz The fastest message board... ever.
Rady a napady na cvicení 
Jak zhubnout útrobní tuk na břiše?
Autor: ldetox ()
Datum: 10. 08. 2013 16:23

Zdravím všechny.
Po dnešním stoupnutí na váhu,která ukazovala "už jen "98 kg (měla jsem daleko,daleko víc) jsem se rozhodla razantně zhubnout. Problém je ten,že všechno co sním se mi ukládá v břichu a po konzultaci s lékařem a koukání na internet jsem se dověděla,že mám velké množství útrobního tuku.(Lékař chce pořád předepisovat prášky,ale na to já nejsem,jsem pro přírodní cestu)
Je to nejen ošklivé,ale také velmi nebezpečné. Je tady prosím někdo,kdo má s tímto zkušenost a mohl by poradit - pomoci,jak tento tuk co nejvíce zredukovat?Tady cvičením.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Jak zhubnout útrobní tuk na břiše?
Autor: AlenaV ()
Datum: 25. 08. 2013 18:18

Cvicenim tezko :-( Musi se zmenit jidelnicek JO

Re: Jak zhubnout útrobní tuk na břiše?
Datum: 26. 08. 2013 18:46

Ahojky
Přesně jak píše AlenaV.
Zdravá strava a také pohyb pomohou k hubnutí, ale pokud je kůže vytahaná, tak je to na dlouhou tratˇ.
Chce to masírovat a cvičit.
Znám to z vlastní zkušenosti.

Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Provozovatel serveru ZHUBNEME - diskuzni forum nenese zadnou odpovednost za zde uvedene prispevky, tyto jsou nezavislymi prispevky uzivatelu fora a nemusi byt vzdy v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Provozovatel si vyhrazuje pravo je v pripade nevhodnosti (urazky, sproste vyrazy, nepovolena reklama nebo texty v rozporu se zakonem) odstranit. Take inzeraty na prodej a nakup nezdravych produktu budou mazany, protoze jejich uzivani neni v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Informace, ktere jsou zverejnovany na serveru zhubneme.cz podlehaji autorskemu zakonu a jakekoliv dalsi sireni nebo publikovani casti nebo celku je bez predesleho pisemneho souhlasu provozovatele zakazano.

-----------REKLAMA-------------
This forum powered by Phorum.