Warning: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead in /data/web/virtuals/256844/virtual/www/subdom/forum/mods/bbcode/bbcode.php on line 217
Webikovi 2
Zkušební :  Forum serveru ZHUBNEME.cz The fastest message board... ever.
Zde si můžete vyzkoušet funkce našeho fora 
Strany: Předchozí123456
Aktuální stránka: 6 z 6
Re: Webikovi 2
Autor: MARTINA ()
Datum: 03. 07. 2009 08:54

webíku tak jsem to tak udělala a když jsempřišla do práce tak to opět nejde takže znvou registrace a ted jsem zvědavá až přijdu domů

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Webikovi 2
Autor: webik ()
Datum: 03. 07. 2009 09:21

Registrujes znovu stejne jmeno? Nebo jine? Je to divne, ostatnim to jde.
Uvidime co bude doma. :-)

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Webikovi 2
Autor: Sandi ()
Datum: 24. 05. 2010 08:44

Ahoj webiku, prosim o vymazani zapisu v tabulce dnesniho data - udaj vaha 60.6, plati 69.6. Diky!

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Webikovi 2
Datum: 09. 07. 2010 00:22

Ahoj Webiku, mám velikou prosbu, jsem nově zaregistrovaná pod jménem Katka Nová, potřebovala bych změnit napůvodní Monika, prosím, prosím, bude to možné? děkuji M.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Webikovi 2
Autor: webik ()
Datum: 12. 07. 2010 16:44

Monika jiz existuje, cili nemohu to zmenit.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Webikovi 2
Datum: 12. 07. 2010 19:39

Děkuji za odpověd' a nešlo by třeba MonikaH? Omlouvám se za potíže:-/

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Webikovi 2
Autor: webik ()
Datum: 13. 07. 2010 15:01

Zaregistrujte si to sama, bude to jednodussi, pokud bych menil NICK, je mozne ze se uz neprihlasite.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Webikovi 2
Autor: AlenaV ()
Datum: 16. 05. 2012 01:12


Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Webikovi 2
Autor: webik ()
Datum: 16. 05. 2012 20:40

Ahoj. Diky za info, je to problém na hostingu, maji problémy. Uz to urguji delší čas.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Webikovi 2
Autor: AlenaV ()
Datum: 17. 05. 2012 21:49

Jojo já věděla co je to za problém. Jen že by se mi nelíbilo, kdyby se mi to na mojich stránkách zobrazovalo :-) To chce změnit hosting....pro mě to bylo jediné řešení, když se mi to dělo mrk

Nastavení: OdpovědětCitovat
Webikovi
Autor: tinulik ()
Datum: 27. 11. 2012 12:22

Prosím o smazání údajů z "tabulky" ze dne 27.11.2012, kde nejsou uvedeny váha a BMI na desetinná místa. Děkuji

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Webikovi 2
Autor: Tamara A. ()
Datum: 02. 07. 2013 08:38

Prosím o opravu překlepu v názvu témata v Hubnutí II., téma “Jaro, léto, podzim, zima, hubnutí je stále prima … i v červenci”: lét na léto a hubnití na hubnutí. Děkuji kvet

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Webikovi 2
Autor: webik ()
Datum: 09. 07. 2013 13:59

opraveno

Nastavení: OdpovědětCitovat
Strany: Předchozí123456
Aktuální stránka: 6 z 6


Provozovatel serveru ZHUBNEME - diskuzni forum nenese zadnou odpovednost za zde uvedene prispevky, tyto jsou nezavislymi prispevky uzivatelu fora a nemusi byt vzdy v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Provozovatel si vyhrazuje pravo je v pripade nevhodnosti (urazky, sproste vyrazy, nepovolena reklama nebo texty v rozporu se zakonem) odstranit. Take inzeraty na prodej a nakup nezdravych produktu budou mazany, protoze jejich uzivani neni v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Informace, ktere jsou zverejnovany na serveru zhubneme.cz podlehaji autorskemu zakonu a jakekoliv dalsi sireni nebo publikovani casti nebo celku je bez predesleho pisemneho souhlasu provozovatele zakazano.

Zasady zpracovani osobnich udaju: GDPR


This forum powered by Phorum.