Zkušební :  Forum serveru ZHUBNEME.cz The fastest message board... ever.
Zde si můžete vyzkoušet funkce našeho fora 
Strany: Předchozí123456Následující
Aktuální stránka: 4 z 6
Re: Webikovi 2
Autor: Veverka ()
Datum: 12. 04. 2008 16:06

Webíku,
na novém fóru nefungují některé (cca polovina) smajlíky. Bylo by možné to nějak upravit? Popř. aspoň aktualizovat jejich seznam tak, aby ta byly jen ty funkční. Ale musím říci, že smajlík nene (ten, co se plácal do hlavy) nebo ten mrkající mi třeba budou chybět...



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Veverka (12. 04. 2008 20:47).

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Webikovi 2
Autor: webmaster ()
Datum: 12. 04. 2008 16:21

Smajliky postupne doplnuji, hlavni ukol byl prevod a ucty.

:-)

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Webikovi 2
Autor: veronadol ()
Datum: 12. 04. 2008 16:31

Do nového fóra mi nejdou někteří smajlíci,čím to je?

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Webikovi 2
Autor: veronadol ()
Datum: 12. 04. 2008 16:32

Aha tak nic už jsem si to přečetla....

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Webikovi 2
Autor: Miluna ()
Datum: 13. 04. 2008 09:00

Webíku, podařilo se mi na privátě odeslat dvakrát jeden příspěvek. Chtěla jsem ten druhý smazat a nejde to. Nevadí mi to, ale jenom abys byl v obraze, pokud není chyba u mne.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Webikovi 2
Autor: Tamara A. ()
Datum: 13. 04. 2008 20:42

Webíku, děkuji za doplnění smajlíků .... chybí ale můj nejoblíbenější "čuňas" tj. smajl120 :brek: Mohl bys jej, prosím doplnit? otaznicek
Děkuji.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Tamara A. (13. 04. 2008 20:44).

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Webikovi 2
Autor: Peggy ()
Datum: 14. 04. 2008 10:23

Webiku, díky za vylepšení fóra, je to hezké a rychleji se díky stránkování v příspěvcích dá orientovat. Pouze drobnost: po zmáčknutí F5 se příspěvky neaktualizují a místo toho jsem z celého fóra vypadla ven otaznicek

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Webikovi 2
Autor: Jana ()
Datum: 14. 04. 2008 13:20

Ahoj,
nebyla jsem tu teď chvíli a jak se změnily ty nové stránky, tak nemůžu najít náš privat doktorka. Jsem sice trošku pomaleji chápavá, ale prostě to nevidím. A to jsem tam ještě v pátek psala. Mělo by to být v tom "Nové diskuzní fórum" že? A to když si otevřu, tak tam nic nevidím.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Webikovi 2
Autor: VěraM ()
Datum: 14. 04. 2008 13:33

Jani, musíš se přihlásit, pak se na liště objeví privat

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Webikovi 2
Autor: webmaster ()
Datum: 14. 04. 2008 15:07

Jana - je mozne ze nejste na seznamu. Nebo je vice Jan a ja nevedel ktera je ktera. :-)

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Webikovi 2
Autor: Tamara A. ()
Datum: 18. 04. 2008 20:03

yawning smileyci:" title="ci:"/> webiku, prosim, oprav smajlika oci, nabiha mu tam nejaky divny ocasek otaznicek Dekuji.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Tamara A. (18. 04. 2008 20:03).

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Webikovi 2
Autor: Markéta~ ()
Datum: 03. 05. 2008 19:36

Dobrý den, prosím o pomoc....nemůžu se taky dostat na Doktorku na privat... možná je to tím, že jsem se dřív hlásila jako Marketa~ s krátkým "e", teď mi to tam háže dlouhý é, a privat nevidim...děkuji

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Webikovi 2
Autor: Sandi ()
Datum: 07. 05. 2008 19:42

Webíku, můžeš, prosím, smazat moji e-mailovou adresu v tomto příspěvku:

Re: SBD - někdo pokračuje, někdo začíná
Autor: Sandi ()
Datum: 05. 05. 2005 22:47


Dík kvet

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Webikovi 2
Autor: webik ()
Datum: 10. 05. 2008 08:23

Sandi - smazano



Upraveno 1krát. Naposledy upravil webik (10. 05. 2008 08:27).

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Webikovi 2
Autor: webik ()
Datum: 10. 05. 2008 08:30

Markéta~ - hotovo, mel by to jiz fungovat

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Webikovi 2
Autor: Jindra ()
Datum: 18. 05. 2008 20:47

Webiku , mohu poprosit o zaslání hesla .Změnila jsem ho a nové nějak nefunguje nebo jsem blbá a špatně si ho zapamatovala . Prostě mě to nefunguje z jiného počítače , hlásí mě to , že heslo není platné nebo je uživatel zablokován. Dříve jsem z toho počítače neměla problém, k žádné nové instalaci ničeho do toho počítače nedošlo.Na vlastním počítači jsem přihlášená pořád , takže tam problém nemám .
Díky moc.
Jindra

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Webikovi 2
Autor: webik ()
Datum: 19. 05. 2008 08:03

Jindro - ja hesla neznam, pokud ti to jde na jinem pocitac, zmen si heslo na PC na kterem jsi prihlasena. Na tom novem PC si zkontroluj zda mas povolene cookies.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Webikovi 2
Autor: Jindra ()
Datum: 19. 05. 2008 09:28

Aha , já myslela , že je máte někde poznamenané , že je to v našich profilech od Vás vidět grinning smiley
Cookies jsou povoleny , tam problém není . Hesla používám stále stejná dokola a nefunguje ani jedno. Změnit ho přece nemůžu , když nevím to staré :-D To už jsem také zkoušela.
Nakonec jsem se odhlásila na tom svém PC a nechala si poslat nové heslo /asi automatem / a už to funguje všude. Skutečně byla asi chyba v mé hlavě a nějakém hesle , které jsem asi zadala a nepamatovala .
takže díky za vstřícnost mrk



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Jindra (19. 05. 2008 09:48).

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Webikovi 2
Autor: webik ()
Datum: 20. 05. 2008 10:44

Hlavne ze to jde. Jinak tY hesla posila opravdu automat.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Webikovi 2
Autor: VilmaFl ()
Datum: 26. 05. 2008 15:48

Teď už se nepodíváme do starších příspěvků? tedy do těch ze starého fóra ?

Nastavení: OdpovědětCitovat
Strany: Předchozí123456Následující
Aktuální stránka: 4 z 6


Provozovatel serveru ZHUBNEME - diskuzni forum nenese zadnou odpovednost za zde uvedene prispevky, tyto jsou nezavislymi prispevky uzivatelu fora a nemusi byt vzdy v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Provozovatel si vyhrazuje pravo je v pripade nevhodnosti (urazky, sproste vyrazy, nepovolena reklama nebo texty v rozporu se zakonem) odstranit. Take inzeraty na prodej a nakup nezdravych produktu budou mazany, protoze jejich uzivani neni v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Informace, ktere jsou zverejnovany na serveru zhubneme.cz podlehaji autorskemu zakonu a jakekoliv dalsi sireni nebo publikovani casti nebo celku je bez predesleho pisemneho souhlasu provozovatele zakazano.

Zasady zpracovani osobnich udaju: GDPR


This forum powered by Phorum.