Warning: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead in /data/web/virtuals/256844/virtual/www/subdom/forum/mods/bbcode/bbcode.php on line 217
Informace
Zkušební :  Forum serveru ZHUBNEME.cz The fastest message board... ever.
Zde si můžete vyzkoušet funkce našeho fora 
Strany: 12Následující
Aktuální stránka: 1 z 2
Informace
Autor: webmaster ()
Datum: 19. 02. 2002 16:48

1. Na Vase prani jsem odstranil zobrazovani domeny, odkud se pripojujete.
Snad je to v poradku.

2. Tabulka : do tabulky musite psat hodnoty pod svym jmenem nebo prezdivkou,
jmeno musi byt stale stejne, a to i velikosti pismen, jinak tam bude vice jmen.
Pokud se zapisujete poprve - podivejte se nejdrive do seznamu jiz obsazenych
jmen a pripadne si vyberte jine.
Pokud se stane, ze omylem neco zapisete spatne, nic se nedeje, bud mi
poslete email, nebo, pokud se jedna jen o opravu jedne cislice, muzete to psat
sem.
V pripade, ze budete chtit opravu jmena nebo smazani nejakeho udaje, musite mi to poslat na muj e-mail vcetne hesla, ktere je nyni nove v tabulce.
Jde o to, ze by mohl nekdo cizi chtit smazat Vase udaje.

3. Fotogalerie - zatim jede ve zkusebnim provozu, pokud budete mit zajem zverejnit svoji fotografii tak staci ji poslat na moji adresu. V pripade, ze nemate moznost fotku nascanovat, muzete mi ji poslat postou, adresu Vam zaslu e-mailem. Scanovani je samozrejme ZDARMA.

4. Jakekoliv pripominky, namety a jine veci smerujte do sekce NASE WWW,
nestiham procitat vsechny Vase hodnotne prispevky, mam opravdu dost sve prace.
Urychlite tim moji reakci, protoze hned uvidim, ze je nejaky dotaz na moji malickost.

Vas webmaster

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Informace
Autor: Zuzana ()
Datum: 29. 03. 2002 14:01

Mily webmastere, dekuju za opravu Vsech for - je to mile, ze me alespon nekdo posloucha - kdyz uz moje deti nesmiling smiley)))

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Informace
Autor: webmaster ()
Datum: 29. 03. 2002 17:38

neni zac, me taky deti moc neposlouchaji :-)

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: tabulka
Autor: Helena ()
Datum: 03. 04. 2002 22:33

Prosím o opravu -vymazání údajů - v tabulce podle toho co Vám bude vyhovovat.
Od 26.3. jsem se zapisovala do tabulky s váhou 86 kg,ale měla jsem špatnou váhu a moje váha byla daleko vyšší - o 7 kg tedy 93 kg. Záleží na vas jak mi údaje opravíte. Moc moc Vám děkuji.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: tabulka
Autor: webmaster ()
Datum: 04. 04. 2002 10:22

opraveno

Nastavení: OdpovědětCitovat
Prosba na webmastera
Autor: Sarca ()
Datum: 04. 04. 2002 11:51

Prosím Tě, než definitivně smažeš nový board, mohl bys překopírovat můj článek v tématu Jak zvládnout domácnost ( Jak jsem se z toho nezbláznila) někam na staré fórum třeba - do RADY A TIPY. Určitě se holky přidají s nějakými radami, jak to všechno zvládnout doma. Neumím to udělat sama a nechtěla bych o ten článek přijít.
Děkuji - Sarca

Nastavení: OdpovědětCitovat
Webmasterovi, Sarce
Autor: Tina ()
Datum: 04. 04. 2002 12:22

Já to tam přehodím a díky za přejmenování fóra. Tina

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Webmasterovi, Sarce
Autor: webmaster ()
Datum: 04. 04. 2002 13:01

OK

Nastavení: OdpovědětCitovat
Tině
Autor: Sarca ()
Datum: 04. 04. 2002 13:11

Tino, moc děkuji. Aspoň si počtou i ostatní holky. Časem zase něco úsměvného přidám.
Šárka

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: webmaster
Autor: iva ()
Datum: 01. 01. 2004 16:59

ráda bych se přidala k HUBNOUCÍM KAMARÁDKÁM,NEVÍM JAK ZAPSAT UDAJE DO TABULKY, NEZNÁM HESLO. zajímá mě zda je tato služba bezplatná,přečetla jsem si ,že mi bude založen nějaký účet. Děkuji

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: webmaster
Autor: webmaster ()
Datum: 02. 01. 2004 19:44

IVA - heslo si zvol jake chces, je to jen ochrana, aby se za tebe nevydaval nikdo jiny. Musis ho tam psat pokazde.
Jinak je to ZADARMO.

Nastavení: OdpovědětCitovat
webmaster
Autor: Julie ()
Datum: 23. 02. 2004 11:55

Mily webmastere,

mam na Vas prosbicku. Na foru Doktorka se mi tento vikend zacaly zobrazovat misto hackovanych pismen a pismen jim predchazejim nebo nasledujicim tzv.cinske znaky anebo mensi ci vetsi ctverecky a text je tak velmi tezko citelny. Muzete mi s tim poradit ??? Ostatni temata jsou v pohode a stejne tak, kdyz si najedu na aktualni tema jineho fora, napr. Hubnuti, tak tam je vse v poradku a bez problemu. Nevim, cim to je. Zadne nastaveni jsem nemenila a dela to zatim jenom v tomto jednom, v tuto chvili aktualnim, tematu.

Dekuji za odpoved a preji hezky den!
Julie

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: webmaster
Autor: webik ()
Datum: 23. 02. 2004 16:23


Nastavení: OdpovědětCitovat
Re:
Autor: Julie ()
Datum: 24. 02. 2004 02:28

Webiku,

diky za rady. Do fora chodim pres tu vyse uvedenou adresu - to souhlasi, carky a hacky zkusit nemohu, protoze jsem ve Statech, ale zkusila jsem zmenit nastaveni Internetu, ale stejne je tam porad ta cinstina. Ale holky mezitim stacily zalozit nove tema, a to uz je zase O.K. Tak jsem z toho tak trosku jelensrnec a danek dohromady, ale hlavni je, ze uz to zase funguje. Mozna to bylo opravdu zpusobene necim pri zakladani toho tematu, ale stejne je zvlastni, ze nefungovalo jenom to jedno tema a ostatni byly v poho. Kazdopadne dekuji za bleskovou reakci.

Srdecne zdravi Julie

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re:
Autor: webik ()
Datum: 24. 02. 2004 08:01

Julie - je mozne, ze nekdo, kdo zalozil prvni tema, mel jine kodovani, a na ne se automaticky nastavil Vas prohlizec.
Jsem rad, ze je to jiz v poradku.

Preji hezky den
webik

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re:
Autor: Slávka ()
Datum: 01. 04. 2004 13:12

Prosim o vymazani meho posledniho udaje v TABULCE, nebot jsem to tam dokonale zmastila. Díky Slavka

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re:
Autor: webik ()
Datum: 01. 04. 2004 13:43

smazano

webik

Nastavení: OdpovědětCitovat
Retongue sticking out smileyrosím o vymazání příspěvku
Autor: MADLAM ()
Datum: 20. 04. 2004 22:34

Prosím webíku je možné na naší diskuzi doktorka vymazat příspěvek z 20.4.04 vložen ve 20,18 hod. autor:konečně zase náměty. Moc díky.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Retongue sticking out smileyrosím o vymazání příspěvku
Autor: webik ()
Datum: 21. 04. 2004 08:09

byl sice vlozen ve 22,18 hod ale je smazan :-)
webik

Nastavení: OdpovědětCitovat
Heslo
Autor: Aim ()
Datum: 22. 08. 2004 15:44

Prosím webmastere o pomoc. Zaregistrovala jsem se na chatu abych měla panenku, ale dlouho jsem se tam nepřihlašovala a nyní se nemohu dostat přes své heslo. Byl bys tak hodný a mohl by jsi mě z registrace vymazat, abych se mohla znovu zaregistrovat?
Moc děkuji Aim.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Strany: 12Následující
Aktuální stránka: 1 z 2


Provozovatel serveru ZHUBNEME - diskuzni forum nenese zadnou odpovednost za zde uvedene prispevky, tyto jsou nezavislymi prispevky uzivatelu fora a nemusi byt vzdy v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Provozovatel si vyhrazuje pravo je v pripade nevhodnosti (urazky, sproste vyrazy, nepovolena reklama nebo texty v rozporu se zakonem) odstranit. Take inzeraty na prodej a nakup nezdravych produktu budou mazany, protoze jejich uzivani neni v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Informace, ktere jsou zverejnovany na serveru zhubneme.cz podlehaji autorskemu zakonu a jakekoliv dalsi sireni nebo publikovani casti nebo celku je bez predesleho pisemneho souhlasu provozovatele zakazano.

Zasady zpracovani osobnich udaju: GDPR


This forum powered by Phorum.