Warning: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead in /data/web/virtuals/256844/virtual/www/subdom/forum/mods/bbcode/bbcode.php on line 217

Warning: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead in /data/web/virtuals/256844/virtual/www/subdom/forum/mods/bbcode/bbcode.php on line 217

Warning: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead in /data/web/virtuals/256844/virtual/www/subdom/forum/mods/bbcode/bbcode.php on line 217
Jednohubka - otazka na webmastera
Zkušební :  Forum serveru ZHUBNEME.cz The fastest message board... ever.
Zde si můžete vyzkoušet funkce našeho fora 
Strany: Předchozí123Následující
Aktuální stránka: 2 z 3
Re: Kam se poděla jednohubka?
Autor: Nely ()
Datum: 23. 07. 2004 20:40

Taky bych měla zájem o jednohubku.Kdo ji může přeposlat? Díííky.N.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Kam se poděla jednohubka?
Autor: Markéta ()
Datum: 30. 07. 2004 14:44

Mám také zájem o program jednohubka.Může mi ho někdo poslat?Předem děkuji.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Kam se poděla jednohubka?
Autor: Janell ()
Datum: 04. 08. 2004 13:12

Dnes jsem se dostala náhodou na vaše stránky a zaujalo mě téma prográmku Jednohubka, který zmizel ze servru. Měla bych o něj velký zájem. Díky za snahu J.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Kam se poděla jednohubka?
Autor: Lota.K ()
Datum: 16. 08. 2004 17:06

Byla bych velice ráda,kdyby mi někdo poslal "Jednohubku".V některém přízpěvku jsem četla,že je tento program i na CD.Jak se dá opatřit?Můj e-mail:Lota.K@seznam.cz.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Kam se poděla jednohubka?
Autor: Iva ()
Datum: 27. 08. 2004 22:01

Ahojky Jajko,určitě těotravovalo hodně lidí, když se dozvědělo otom ,že máš jednohubku i já jsem jedna znich chtěla bych se Tě zeptat když bych Ti poslala prázdné cédečko zdali by jsi mi ho nevokopčila já bych Ti byla nevýslovně vděčná samozřejmě bych to zaplatila pojud by šlo o to. Prosím Tě napiš pokud přečteš moji prosbu budu setišit na odpovědˇ.Zatím dík měj se Ivka.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Kam se poděla jednohubka?
Autor: Iva ()
Datum: 27. 08. 2004 22:12

Prosím zda by jste mi mohl poslat program jednohubky? Děkuji za kladné vyřízení .Ivka Ps.Moc moc moc bych je potřebovala .

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Kam se poděla jednohubka?
Autor: gc ()
Datum: 01. 09. 2004 10:20


Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Kam se poděla jednohubka?
Autor: Markéta ()
Datum: 06. 09. 2004 15:37

Prosím o zaslání programu jednohubka- třeba na dobírku - Díky moc.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Kam se poděla jednohubka?
Autor: Jitka ()
Datum: 16. 09. 2004 18:36

Najde se dobrá duše,která mi pošle jednohubku na CD třeba na dobírku? Děkuji

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Jednohubka - otazka na webmastera
Datum: 17. 11. 2004 20:04

Prosím Tě, mohla bys mi poslat program jednohubka.Také nevím jak, ale když mi pošleš adrecu a CD s programem, okopíruji jej a zase vrátím.
Prosím, ozvi se mi ev. na telefon 493 532 776.Moc dík Alena

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Kam se poděla jednohubka?
Datum: 17. 11. 2004 20:09

Proč zůstává stále program v nabídce, když tady čtu, že už tam dlouho není.To není fér. Alena

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Jednohubka - otazka na webmastera
Autor: Ela ()
Datum: 17. 11. 2004 20:47


Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Jednohubka - otazka na webmastera
Datum: 18. 11. 2004 18:38

Není volně ke stažení, protože asi po 20% stažení se objeví výstraha:,, Složka komprimovaná metodou zip není platná, nebo je poškozena."
Tak jakou dělám chybu, poradíte mi někdo? Dík Alena

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Jednohubka - otazka na webmastera
Autor: webik ()
Datum: 18. 11. 2004 18:52

Ted jsem ji stahl a bez problemu rozbalil. Zrejme jste to spatne stahla. Zkuste znovu.



_______________
...: webik :...
www.zhubneme.cz

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Jednohubka - otazka na webmastera
Autor: Ela ()
Datum: 18. 11. 2004 19:38

Já ji stahovala nedávno a taky v pohodě. Aleno, klikla jsi na "uložit" ? Jestli jsi klikla na "otevřít", tak se to otevírá někde na druhé straně a třeba to dělá problémy, i když jsem to teď zkusila a ani to se mi nepřerušilo. Tak to je fakt divný. :-(


Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Jednohubka - otazka na webmastera
Datum: 19. 11. 2004 15:46

Jsem asi úplně blbá, protože mi to stále nejde.Kliknu na uložit a po stažení asi 20% napíše hotovo a složka není platná, nebo je poškozená.Děkuji Vám všem za zájem a když mi účinně poradíte, budu ještě radší.Dík Alena

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Jednohubka - otazka na webmastera
Autor: webik ()
Datum: 19. 11. 2004 16:35


Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Jednohubka - otazka na webmastera
Datum: 19. 11. 2004 19:28

Děkuji, Už se mi to podařilo. Asi jsem to,, umělec" Ale pravou myší jsem to dělala a podařilo se vždy jen pár procent.pok to psalo chybu. Ale před chvílí se zdařilo a dokonce to funguje. Dík.Alespoňsi člověk tak nezoufá, že ve starém věku leze tam, kam nemá.Hezký večer a dobrou náladu.Děkuji Alena

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Jednohubka - otazka na webmastera
Datum: 19. 11. 2004 19:31

Jajko, už mi nic neposílej, vše je v pořádku.Program funguje.Asi musím být trpělivější.Měj se hezky, Alena

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Jednohubka - otazka na webmastera
Datum: 14. 12. 2004 18:31

Doporucuju www.flora.cz a e-kalkulacku,je to podobne jako jednohubka a muzete se pripojovat kdekoliv z internetu.pekny den, Petra

Nastavení: OdpovědětCitovat
Strany: Předchozí123Následující
Aktuální stránka: 2 z 3


Provozovatel serveru ZHUBNEME - diskuzni forum nenese zadnou odpovednost za zde uvedene prispevky, tyto jsou nezavislymi prispevky uzivatelu fora a nemusi byt vzdy v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Provozovatel si vyhrazuje pravo je v pripade nevhodnosti (urazky, sproste vyrazy, nepovolena reklama nebo texty v rozporu se zakonem) odstranit. Take inzeraty na prodej a nakup nezdravych produktu budou mazany, protoze jejich uzivani neni v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Informace, ktere jsou zverejnovany na serveru zhubneme.cz podlehaji autorskemu zakonu a jakekoliv dalsi sireni nebo publikovani casti nebo celku je bez predesleho pisemneho souhlasu provozovatele zakazano.

Zasady zpracovani osobnich udaju: GDPR


This forum powered by Phorum.