Hubnutí :  Forum serveru ZHUBNEME.cz The fastest message board... ever.
Uzavrené téma - lze pouze císt. Psát mužete do HUBNUTÍ II. 
Strany: 12Následující
Aktuální stránka: 1 z 2
Jehličky....
Autor: vu?t ()
Datum: 16. 01. 2007 19:35

Asi se divíte co to mám za jméno, ale asi tak se teď cítím.
Začala jsem jsem hubnout pomocí jehliček a ráda bych znala poznatky jiných. Hlad není a snad se mi i podaří něco zhubnout.
Dost dlouho si čtu na tomto foru až teď jsem měla odvahu sem napsat.
Děkuji všem za radu


Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Jehličky....
Autor: Danka ()
Datum: 23. 01. 2007 15:25

Ahoj,

já jsem kdysi na jehličkách byla a zhubla jsem 7 kg za těch 21 dní, ale pak jsem je postupně zase nabrala. Na pročištění organismu asi dobrý, ale ne na trvalé zhubnutí. Toť můj názor. (jo a zhubla jsem ze 71 na 64 kg)

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Jehličky....
Autor: zelvicka ()
Datum: 23. 01. 2007 19:46

Ahoj. Já je měla kdysi taky. Ale po týdnu jsem je vyndala, protože mi bylo zle, braly mě křeče do nohou a omdlívala jsem. Znám další kdo to zkusily. Zhubly ale po nějakém čase to bylo zpět a některé holky z toho mají problémy do teď. Takže já už bych do toho nikdy nešla.vuřt napsal:

>

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Jehličky....
Autor: andrea35 ()
Datum: 06. 02. 2007 21:05

jsem objednaná na jehličky.poradí mi někdo kdo s tím má zkušenosti jak to funguje a co mě čeká.děkuji moc

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Jehličky....
Autor: Danka ()
Datum: 08. 02. 2007 12:59

Já jsem na jehličkách byla dokonce 2x a už bych nešla. Vím, že 24 hodin předtím se nesmí nic jíst, aby byly dobře nahmatatelné 2 body, do kterých se jehličky vpíchnou. Vůbec to nebolí. Jídelníček je šílený nene, ale kila jdou dolů. Je pravda, že po 21 dnech, kdy dieta končí a najíždí se na normální stravu, tak se zase 2-3 kg vrátí. Pak záleží jen na tobě.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Jehličky....
Autor: romana ()
Datum: 02. 05. 2007 22:45

Taky o nich premyslim a poradite mi nekdo kde je delaji?je to nekde pobliz Kolína??a popr.mi napiste i telefon.diky


Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Jehličky....
Autor: Orinka ()
Datum: 27. 08. 2007 12:19

ahoj ahoj, rozhodla jsem se zhubnout(asi po milionté) a jehličky bych ráda zkusila, nějakou berličku pro začátek:-) Jen mě prosím prozraďte, kam na jehličky v Praze a kolik to stojí korunek(doufám, že po mě nebudou chtít eura:-))
btw....chodí sem vůbec ještě někdo???kdysi jsem tady na zhubneme chodila pravidelně a také jsem zhubla, jenže pak jsem se na to vybodla a jsem tlustší než před tím:-////////



Orinka

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Jehličky....
Autor: Orinka ()
Datum: 29. 08. 2007 11:55

díííííííky moooc...:-)



Orinka

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Jehličky....
Autor: Orinka ()
Datum: 30. 08. 2007 09:40

Tak jsem tam psala, je to třítýdenní kůra a stojí to 1 250,00 Kč...no když za tři neděle shodím´1/9 výchozí tělesné hmotnosti, tak se to fakt vyplatí....to by byla fakt paráda:-)



Orinka

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Jehličky....
Autor: Danka ()
Datum: 30. 08. 2007 13:02

Asi je to hodně žádané, protože cena pořád roste - já tam byla za 700 kč a když jdeš podruhé a máš účtenku, tak máš slevu - tehdy to bylo o 200 kč. Každopádně držím palce. Taťka tam byl v dubnu a dal dolů 10 kg, pak začal jíst pravidelně a zdravěji než před jehličkami a váhu si drží.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Jehličky....
Autor: Orinka ()
Datum: 05. 09. 2007 13:26

Děkuji děkuji...já sem pak napíšu výsledek, ale každopádně už jsem tam dohodnutá, že půjdu koncem září, ty kila jsou už neúnosná...připadám si přesně jako ta slečna, co toto forum založila...:-)



Orinka

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Jehličky....
Autor: vu?t ()
Datum: 05. 09. 2007 17:05

Nějak jsem se sem dlouho nedostala....Zhubla jsem, ale kdybych si mohla vybrat, už bych nešla. Kašovitá strava je hnus. Doporučuji zkusit se přihlásit do kurzu hubnutí ****, finančně stejné a efektivnější.
Jinak přeji hodně zdaru

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Jehličky....
Autor: Danka ()
Datum: 07. 09. 2007 10:59

Vuřt - tady se nejedná o kašovitou stravu! Nevím, kde jsi byla, ale tady se jí 3 x denně, ale malinko (např. snídaně: strouhaný kokos + černý sezam nebo 10 lískových oříšku nebo strohané jablko se slžící kokosu, oběd: jogurt + rajče nebo celozrný chléb s tachini (pasta ze sezamu) nebo rýže s hráškem a kukuřicí (malá mistička) a večeře: paprika nebo rajče nebo vajíčko + knackebrot apod. Už si to moc nepamatuju, ale bylo to šílený.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Jehličky....
Autor: Orinka ()
Datum: 07. 09. 2007 14:48

a kde člověk sežene takový černý sezam? A co nějaké čajíky, pijí se u toho také? I když vím, do čeho jdu, tak do toho stejně půjdu...i kdyby padaly permoníci z oblohy:-)



Orinka

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Jehličky....
Autor: vu?t ()
Datum: 08. 09. 2007 14:54

Absolvovala jsem šest týdnů s jehličkami v uchu...každý týden nové a shodila 12 kg. Strava byla opravdu jen kašovitá, nesmělo se kousat, aby jehličky nevypadly. Dost se divím, že přístup je všude jiný. Bude mě dost zajímat co napíše naše "kolegyně odtud" až přijde z první návštěvy.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Jehličky....
Autor: vu?t ()
Datum: 08. 09. 2007 14:56

Opravdu tedy nevím co ti řeknou...my nesměly kafe a jen ovocné nebo zelené čaje.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Jehličky....
Autor: Orinka ()
Datum: 10. 09. 2007 12:09

Tak tam půjdu v pátek nebo ve středu(blbě jsem se objednala na pátek na 11tou hodinu a nějak jsem zjistila, že mi to nevyhovuje, takže potřebuju přeobjednan na středu na 15 hodin) opravdu nemám 24 hodin před návštěvou nic jíst, jen pít neslazené věci(neštěstí nepiju kafe:-)), ale celkem se to hodí(pokud tedy vyslyší mé přání a přeobjednají mne na středu), protože zítra je úplněk(úplňková dieta - člověk ten den pije jen vodu a neslazené čaje - detox, kilo dolů). Jsou to "jen" tři týdny, takže to prostě vydržím, no...jen až pojedeme příští týden na firemní team buildung, tak se budou asi dost divit:-)). Takže pak napíšu dojmy a pojmy:-)



Orinka

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Jehličky....
Autor: Orinka ()
Datum: 11. 09. 2007 10:13

tak jdu zítra v 15.00, takže od dneška od 15.00 půst...no, to dám:-)



Orinka

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Jehličky....
Autor: Orinka ()
Datum: 12. 09. 2007 12:47

půst v poho, ještě něco přes dvě hoďky, ale vydržela jsem...



Orinka

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Jehličky....
Autor: Orinka ()
Datum: 14. 09. 2007 10:30

Tak jsem na jehlách..třetí den...jídelníček krutý..ale berličky v podobě jehliček jsou výborné..napíšu Vám dnešní jídelníček:-)
1.)jídlo: 10 lískových oříšků(tak jsem si dala 5 ráno k snídani a 5 k svačince):-)
2.)jído: malý bílý light jogurt a 50g cornflakes...jo, to si dám k obědu:-)
3.)jídlo: rajče(taky si ho rozdělim na dva díly....jeden odpolední svačinka a druhý večeře...naštěstí smím používat koření, takže tu sůl, kterou nesmím ani oplakávat nebudu)
Celkem hustý je, že nesmím zapíjet jídlo a ideální je po jídle vydržet půl hodiny nepít, aby se neředily žaludeční kyseliny....
Jo a zapoměla jsem na jednu celkem důležitou věc, každé ráno vypít hrníček teplého nápoje k vnitřnímu prohřátí...to dodržuju, zjistila jsem, že mi to dělá dobře.
Od úterý mám dvě kila dole...hlad nemám, jen trochu chutě, když cítím vůně, ale jelikož jsem se opět rozhodla, že to dodržím, tak se to dá v pohodě ovládat:-)



Orinka

Nastavení: OdpovědětCitovat
Strany: 12Následující
Aktuální stránka: 1 z 2


Provozovatel serveru ZHUBNEME - diskuzni forum nenese zadnou odpovednost za zde uvedene prispevky, tyto jsou nezavislymi prispevky uzivatelu fora a nemusi byt vzdy v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Provozovatel si vyhrazuje pravo je v pripade nevhodnosti (urazky, sproste vyrazy, nepovolena reklama nebo texty v rozporu se zakonem) odstranit. Take inzeraty na prodej a nakup nezdravych produktu budou mazany, protoze jejich uzivani neni v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Informace, ktere jsou zverejnovany na serveru zhubneme.cz podlehaji autorskemu zakonu a jakekoliv dalsi sireni nebo publikovani casti nebo celku je bez predesleho pisemneho souhlasu provozovatele zakazano.

Zasady zpracovani osobnich udaju: GDPR


This forum powered by Phorum.