Prosím ještě znovu o radu při koupi osobní váhy
Autor: myška1 ()
Datum: 24. 11. 2006 04:36

Měla jsem váhu digitální,ale když se na ni chtěla velice aktivně zvážit moje dcera,tak na váhu skočila i v cuklích a váha ukázala samé 8888.Pak zkusila na váhu ještě třikrát po sobě skočit ale vždy se ji na displeji váhy ukázaly jen osmičky.Sice mi tvrdila že u kamarádky běžne na tu její mechanickou váhu skákala a váha ji váží doposud.Ale ta digitální odešla.Slyšel jsem že některá z vás tady má váhu digitální a musí na ni dupnout,nejdříve aby se váha zapla a pak se muže zvážit,takže nevím jaký to má vliv a jestli byla ta moje váha vadná z výroby,tak přemýšlím zda si mám koupit mechanickou či digitální a také jestli je lépe se vážit bosky anebo nevadí když se vážím v silonkách aby vážení probíhalo správně.Již jsem se tady na tohleto ptala ale příspěvku bylo celkem málo a zatím jsem nerozhodná tak prosím o vaše názory a rady.

Re: Prosím ještě znovu o radu při koupi osobní váhy
Autor: lukasova ()
Datum: 27. 11. 2006 08:57

Na digitální váhu se nesmí dupat, ale stačí našlápnout, měla by se tam objevit nula a pak teprve vstoupit (klidně i v silonkách). V každém případě v obchodě by vám měli ukázat ovládání váhy.
Osmičky se mi na váze objevily jen jednou a to v případě klienta, který měl přes 135 kg a váha vážila právě jen těch 130 kg.______________________
.: ZHUBNEME :.
Zdravě ke štíhlé linii
______________________

Re: Prosím ještě znovu o radu při koupi osobní váhy
Autor: webik ()
Datum: 27. 11. 2006 10:45

JInak staci to psat do jednoho prispevku !_______________
...: webik :...
www.zhubneme.cz

Promiňte, ale nemáte oprávnění přispívat/odpovídat v tomto diskusním fóru.

Provozovatel serveru ZHUBNEME - diskuzni forum nenese zadnou odpovednost za zde uvedene prispevky, tyto jsou nezavislymi prispevky uzivatelu fora a nemusi byt vzdy v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Provozovatel si vyhrazuje pravo je v pripade nevhodnosti (urazky, sproste vyrazy, nepovolena reklama nebo texty v rozporu se zakonem) odstranit. Take inzeraty na prodej a nakup nezdravych produktu budou mazany, protoze jejich uzivani neni v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Informace, ktere jsou zverejnovany na serveru zhubneme.cz podlehaji autorskemu zakonu a jakekoliv dalsi sireni nebo publikovani casti nebo celku je bez predesleho pisemneho souhlasu provozovatele zakazano.

Zasady zpracovani osobnich udaju: GDPR-----------REKLAMA-------------
This forum powered by Phorum.