Hubnutí :  Forum serveru ZHUBNEME.cz The fastest message board... ever.
Uzavrené téma - lze pouze císt. Psát mužete do HUBNUTÍ II. 
Strany: 1234Následující
Aktuální stránka: 1 z 4
Jak nejrychleji zhubnout!!!!
Autor: Aneta ()
Datum: 30. 01. 2005 12:03

Ahoj!!!!!!!!
jsem moooooc zoufalá vážím 58 kg
a měřím 158 cm.
a chci se zeptat jak nejrychleji zhubnout!!!!(bez prášků jestli neznáte nejakej super cvik!!!
A taky bříšní svali mám uvolněný a chci se zaptat jak je nejlépe zpevnit doufám že mi odpovíte dekuji a ahojky

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Jak nejrychleji zhubnout!!!!
Datum: 30. 01. 2005 13:18

Nedovolená reklama.

Autor: Rosi ()
Datum: 30. 01. 2005 19:24

potrebuju vedet jestlis se da zhubnout co nejrychleji treba tim ze budu jits jenom ovoce a zeleninu terba mrkve jablka mandarinky atd.? chtela bych zhubnout minimalne 10 kg jak dlouho by mi to s timhle jidelnickem trvalo? myslite ze je to dobrý zpusob hubnuti? merim 164 a vazim 54 predem diky za odpoved smiling smiley

Autor: balbi ()
Datum: 30. 01. 2005 22:36

Rosi, bez urážky, upaluj k psychiatrovi. Něco není v pořádku a určitě to není váha.

Autor: Amelie ()
Datum: 03. 02. 2005 15:45

Milá Rosi, a jak chceš potom vypadat??? 164 cenťáků a 44 kilo??? Jo to schvaluju, jestliže se chceš dostat do psychiatrický léčebny mezi anorektičky... a když do ní nepudeš sama, tak Tě tam dotáhnou Tvý blízký, na který budeš při honbě za hubenou postavou permanentně dosti nepříjemná...

Autor: Simona ()
Datum: 04. 02. 2005 14:17

Ahoj,tvoje váha není tak moc velká,aby jsi musela nějak moc hubnoutStačí jen cvičit a večer méně jíst.Jak zpevnit bříško??Dělej sklapovačky dopředu a do stran.Určitě to pomůže!!Znám to z vlastní zkušenosti.......

Autor: natalka ()
Datum: 08. 02. 2005 18:15

ahoj chtela bych zhubnout alespon 12kg merim 161cma vazim 51kg je mi 12 a vsichni mi nadavaj ze jsem pneumatika ale ted uz moc ne. pomocte mi ale nedoporucte mi prasky. diky moc natalka

Autor: Eliška ()
Datum: 08. 02. 2005 20:16

Ahoj,měří 175cm a vážím 65kg, potřebovala bych pár kilo zhodit, jelikož jdu na ples, a nevypadá to hezky. Poraďte mi prosím. Předem Děkuju

Autor: lukasova ()
Datum: 09. 02. 2005 08:45

Natálko a Eliško, zkuste víc cvičit, plavat, jezdit na kole atd., výsledky budou zanedlouho viditelné.

Autor: eevvaa ()
Datum: 15. 02. 2005 11:13

Ahoj. Potřebovala bych zhubnout 5 kg, ale mám stále pocit hladu. Nemáte někdo nějakou radu prosím.

Autor: F.mamina ()
Datum: 21. 02. 2005 18:11

Probůh, co chceš hubnout?

Autor: zuzlík ()
Datum: 24. 02. 2005 20:01

Ahoj. Sem se svojí postavou celkem spokojená,ale mám hrozně velký břicho. Co mám udělat,abych ho měla krásně plochý?

Autor: Jirka ()
Datum: 26. 02. 2005 12:23

Zhubl jsem už první měsíc 4 kg . Při většině způsobů hubnutí se tělo zbavuje napřed svalové hmoty (ta je i v šlachách,orgánech –srdce,játra,slinivka, v žilách a v tělních tekutinách) a potom tuků. Ale po skončení hubnutí nesprávnou výživou (a ta je nesprávná téměř vždycky,
když zase přibereme) nabíráme zpět hlavně tuky. A je tu jo-jo efekt.
Takže, když chci zhubnout musím omezit špatnou stravu a dodat do těle proteiny,vitamíny,
minerály a vlákninu. Protein vybuduje svalovinu a ta pomáhá při spalování tuků. A to je všechno. A nejvíc mi pomohli poradou a následně i zdravou výživou na www.xxxxxxx.xxxxx.
Přeju 4 kg hned první měsíc tak jak jsem zhubl já.Jirka.

Reklamu na nezdrave produkty zde netrpim.

webik

:superspam:

Autor: Zara ()
Datum: 26. 02. 2005 15:03

ahoj..jestli se nkdo chcete pripojit a hubnout se mnou budu jen radasmiling smileytak mi napiste na mailsmiling smiley

Autor: lucinkaka ()
Datum: 10. 03. 2005 11:47

ahojdá rada se k tobě připojím

Autor: Leňula ()
Datum: 12. 03. 2005 17:08

Potřebuji zhubnout 5 kg, co nejrychleji, brzo bude jaro, tuky se mi usazují nejvíce na břichu! prosím napište - i jaký sport bude nejlepší /je mi 45roků/ díky za odpověď

Autor: Terka ()
Datum: 13. 03. 2005 16:07

ahojki,
hledam nejakou zpriznenou dusicku ktera by mi pomohlo s moji nadvahou....sama zkousim zhubnout uz nejaky ten patek a zatim zcela bezvysledne, mam ve svych necelych 18 letech 87kg a to se jeste nemuzu pasnit zadnym ditetem jako nektere z vas, zadam o pomoc protoze "tonouci se stebla chyta" , uz to proste sama nezvladnu.... yawning smiley( NAPISTE!!!

Autor: Renata ()
Datum: 13. 03. 2005 20:37

Ahoj, je mi 20 let. Měřím 170 cm a vážím 79kg. Potřebovala bych zhubnout a nevím jak na to. Prosím poraďte mi. Předem děkuji za odpoveď.

Autor: e--v--a ()
Datum: 14. 03. 2005 08:20

Ahoj vsem,
především to chce pevnou vůli a odhodlání s nečím začít..
Začnětě cvicit... 2 - 3 tydně zajdete do posilky, do fitka, na bazen, běžte si zaběhat, nebo dělat cokoli, co vas baví, ale pohyb je opravdu důležity...!!! Taky je důležity hodně pít. a omezit "nezdravá jídla" jako např. obědy u McDonalda a podobně...
Mě například doktor pohrozil tím, že bych něco měla dělat, že mam na svůj věk (21) docela vysoký cholesterol, a dal mi rozpis zdravých a méně zdravých jídel... Za 3 měsíce jsem zhubla 6 kilo. Jen proto, že jsem omezila bagety ke svačině, pizzy, majonézy, bíle pečivo a jiné podobné neřády... :-)))
Držím palce všem...

Autor: Minchev ()
Datum: 18. 03. 2005 18:48

Exzestuji tři pravidla:
č 1. Přestat posluchat nekompetentni rady.
č 2. Dokazat své vůle udělat něco pro sebě.
č 3. Udělat njakej krok a ne jenom přemišlet.
Jest-li maté zajem mužeme pokračovat.
Hezky den. Minchev

Strany: 1234Následující
Aktuální stránka: 1 z 4

Promiňte, ale nemáte oprávnění přispívat/odpovídat v tomto diskusním fóru.

Provozovatel serveru ZHUBNEME - diskuzni forum nenese zadnou odpovednost za zde uvedene prispevky, tyto jsou nezavislymi prispevky uzivatelu fora a nemusi byt vzdy v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Provozovatel si vyhrazuje pravo je v pripade nevhodnosti (urazky, sproste vyrazy, nepovolena reklama nebo texty v rozporu se zakonem) odstranit. Take inzeraty na prodej a nakup nezdravych produktu budou mazany, protoze jejich uzivani neni v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Informace, ktere jsou zverejnovany na serveru zhubneme.cz podlehaji autorskemu zakonu a jakekoliv dalsi sireni nebo publikovani casti nebo celku je bez predesleho pisemneho souhlasu provozovatele zakazano.

-----------REKLAMA-------------
This forum powered by Phorum.