Hubnutí :  Forum serveru ZHUBNEME.cz The fastest message board... ever.
Uzavrené téma - lze pouze císt. Psát mužete do HUBNUTÍ II. 
Strany: Předchozí1234
Aktuální stránka: 4 z 4
Re: Jak nejrychleji zhubnout!!!!
Autor: tony ()
Datum: 19. 09. 2005 17:03

ahojte zenske ... ja nevim, ale ja jsem mel problem s nadvahou uz od skolniho veku. Kdyz jsem byl maly tak rikala maminka "on to vybeha", ale nevybehal. Sice jsem hral 6 let hokej, ale to me jen udrzovalo v kondici. Vaha byla porad stejna >> akorat, ale pak jsem presel na gympl a s hokejem skoncil. Pak slo jen videt jak kazdy rok priberu okolo 5 kilo ... to je na dite docela dost. V16 jsem hodne rychle vyrostl, a tak jsem docela dost shodil. Teda ne kila, ale vzhledove jsem byl stihlejsi. Doufal jsem, ze to zustane, ale jasen ze nezustalo. Nedelal jsem zadny sport, ani na telocvik jsem moc nechodil. To by bylo jeste v klidu, ale zacal jsem hrat na pocitaci hru CS a za rok jsem pribral 10 kg. Byl jsem u doktorky a ta mi namerila tlak 150/80 >> naridila mi abych zacal sportovat. To bylo asi pred mesicem a pul a od te doby jsem zhubl skoro deset kilo. A jak??
Ze zacatku to bylo moc tezke. Nechtel jsem nic rikat doma. Tak jsem si zacal drzet dietu, ale mamka se me porad ptala proc najednou nejim vecere atd. Pak jsem vsechno vyklopil a vsichni me ted podporuji. To je pro me moc fajn. I babicka mi uz nic nenabizi >> Rano si udelam 10 kliku >> to bylo docela nemyslitelne, ale ted i vic a 20 sklapovacek. Na snidani jim vse jako obvykle. Obed jim, ale asi tak polovinu co obvykle. A po 5 hodine se snazim nedat do pusy ani sousto. Ze zacatku jsem si daval 1 sladkost denne. Byl to pro organismus velky sok, ze z niceho nic nemel zadny prijem sladkosti. Ale ted uz zadne nepotrebuji. Nerikam, ze uz nejim nic tucneho, jasne ze si dam, ale asi tak 10 min nez pred pul rokem. A hlavne se snazim cvicit ... kliky a tak dal. Pro Vas zenske to musi byt urcite moc tezke. Moc Vam fandim, abyste byly sexy a mely velkou pozornost chlapu. Staci jen nejist zbytecne moc a pit jen cistou pramenitou vodu ... asi tak kolem 2 litru denne. Nerikam, ze to bude med,ale urcite shodite par kilo. Ja bych chteal jeste 10 kilo shodit. mel jsem pred 2 mesici 85 kilo, te mam necelych 77 ... a doufam, ze se mi podari zhubnout natolik, abych se nestydel jit s kamosema na bazen. Do ted jsem nikdy nikam nesel. Opravdu speky nejsou moc prijemne >> drzim palce baby, sice vy asi nemate problemy s hubnutim jako ja, ale i tak mnoho zdaru papapa

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Jak nejrychleji zhubnout!!!!
Autor: marcius ()
Datum: 21. 10. 2005 13:26

Vždycky jsem byl trošku baculatej, ale nikdy mi to moc nevadilo. Jenom jsem každý rok kupoval trošku větší oblečení. Letos po novém roce jsem se zvážil a trošku se vyděsil. Ve 35 letech při výšce 188 cm jsem měl 147 kg. Tak jsem se hodně naštval a začal. Změnil jsem životosprávu, nejdříve, jsem zmenšil porce a zvýšil jejich počet. Začal jsem jíst min. 5x denně, klidně každé 2 hodiny. Jenom místo 5 rohlíků a 20dkg salámu na snídani jenom jeden rohlík a nízkotučný sýr. Po měsící jsem začal chodit na rychlé procházky. Jenom tak okolo baráku, ale svižně, nejméně tak hodinu. Po 3 měsících jsem začal počítat kalorie, abych měl tak 8000 denně, málo cukru a tuků, před 2 měsíci jsem začal 3x týdně chodit do posilovny. dneska mám 115 kg (32 dole) a pořád hubnu v průměru 0,5 - 1 kg týdně. Rychleji to nemá smysl. Ale je potřeba vůle a vydržet. Jinak ještě plánuji shodit dalších 20 kg do května 2006. Léto bych měl stihnout. Pro všechny, jde to, ale je to dřina. Držím palec.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Jak nejrychleji zhubnout!!!!
Autor: Runy ()
Datum: 24. 10. 2005 08:51

marcius, držím ti palečky. Seš fakt silnej chlap, chtěla bych mít taky tolik energie. Jen tak dál

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Jak nejrychleji zhubnout!!!!
Datum: 31. 10. 2005 15:57

Je potřeba jíst ovoce a zeleninu. Ale ovoce je potřeba jíst dopoledne a zeleninu odpoledne. Ovoce má fruktozu a když ji přes den nespalime v energii tak se uloží do tuku. Pěkný den

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Jak nejrychleji zhubnout!!!!
Autor: Gabča18 ()
Datum: 02. 11. 2006 17:39

achooojky potřebovala bych zhubnout tak 5 kilo...
Měřím 163 a vážím 53 kg...
Jakej je nejrychlejší způsob hubnutí...díky za odpověd....natalka napsal:

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Jak nejrychleji zhubnout!!!!
Autor: Ja?ulinka ()
Datum: 17. 11. 2006 09:28

Ahoj, podařilo se mi při normálním stravování za pomocí přípravků Minaxin zhubnout 5 kg. Nyní mám 52 kg. Aneta napsal:



Ráda si budu povídat na téma hubnutí, pište.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Jak nejrychleji zhubnout!!!!
Autor: Ja?ulinka ()
Datum: 17. 11. 2006 09:39

Promiňte, to Aneta napsal tam nepatří, kdo chcete si se mnou povídat více a prošli jste si třeba anorexií a bulimií jako já, tak mi prosím napište na mail.



Ráda si budu povídat na téma hubnutí, pište.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Jak nejrychleji zhubnout!!!!
Autor: Sona ()
Datum: 20. 11. 2006 16:52

Lidi,nevite jak zhubnout?Merim 167 a vazim 52kg...dekuji za odpoved

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Jak nejrychleji zhubnout!!!!
Autor: zdendulkaa ()
Datum: 21. 11. 2006 14:51

Potřebovala bych od někoho pomoci.
Je mi 37 měřím 158 cm a vážím 69kg. Před nedávnem jsem zhubla 11 kg tím, že jsem NIC nejedla.
Rozhodla jsem se že začnu dodržovat dělenou stravu, ale jsem asi hloupá ale nikde jsem nenašla jídelníček alespoň na týden. Věřím, že po vžití se do toho co toto obsahuje si dále už poradím, ale potřebovala bych POMOC. Alespoň na týden Poradí mi někdo? Prosím piště na muj email. Děkuji předem

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Jak nejrychleji zhubnout!!!!
Autor: lukasova ()
Datum: 21. 11. 2006 20:10

Podívejte se do sekce Diety - tam toho je o dělené stravě poměrně dost.



______________________
.: ZHUBNEME :.
Zdravě ke štíhlé linii
______________________

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Jak nejrychleji zhubnout!!!!
Autor: Lida ()
Datum: 05. 12. 2006 11:18

Ja doporučuji mrknout na www.**********/zvesela
tam vam uz pomohou a nemusíte se bat ze jde o nejakou drastickou dietusmiling smiley Vse je zalozene na buněčne vyžive, a na prirodni bazy, takze se toho nemusite batsmiling smileyja sem zivouci dukaz ze to funguje a ane jenom ja.
Děkuju panoj Martinoj že me pomohl zbavit se přebytečnych kil a ja se můžu cítit zas svásmiling smiley Lida K.

:nenene:


:superspam:

Nastavení: OdpovědětCitovat
Strany: Předchozí1234
Aktuální stránka: 4 z 4


Provozovatel serveru ZHUBNEME - diskuzni forum nenese zadnou odpovednost za zde uvedene prispevky, tyto jsou nezavislymi prispevky uzivatelu fora a nemusi byt vzdy v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Provozovatel si vyhrazuje pravo je v pripade nevhodnosti (urazky, sproste vyrazy, nepovolena reklama nebo texty v rozporu se zakonem) odstranit. Take inzeraty na prodej a nakup nezdravych produktu budou mazany, protoze jejich uzivani neni v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Informace, ktere jsou zverejnovany na serveru zhubneme.cz podlehaji autorskemu zakonu a jakekoliv dalsi sireni nebo publikovani casti nebo celku je bez predesleho pisemneho souhlasu provozovatele zakazano.

Zasady zpracovani osobnich udaju: GDPR


This forum powered by Phorum.