Hubnutí :  Forum serveru ZHUBNEME.cz The fastest message board... ever.
Uzavrené téma - lze pouze císt. Psát mužete do HUBNUTÍ II. 
Strany: Předchozí1234Následující
Aktuální stránka: 3 z 4
Re: Jak nejrychleji zhubnout!!!!
Autor: Daniela ()
Datum: 25. 05. 2005 21:14

Ahoj Zaro, já moc ráda budu hubnout s tebou, já to totiž taky potřebuji a ve dvou se to lépe táhne. Ozvy se.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Jak nejrychleji zhubnout!!!!
Autor: lucka ()
Datum: 04. 06. 2005 13:19

Nejrychleji zhubnes jes zdrave a potom asi airobik to pomaha

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Jak nejrychleji zhubnout!!!!
Autor: ANETA ()
Datum: 05. 06. 2005 18:29

Chce to jen cvičit cvičit a cvičit.Zajděte si párkrát na aerobic a okoukejte nejaké cviky na partie které chcete posílit,potom je každý den minimálně třikrát zaden opakujte.Postupně si každým dnem přidávejte.Cvik který bych vám mohla doporučit: lehně te si na záda a 20x zvedejte natazené nohy(3x opakujte),nebo si lehněte na zem a 10x se zvedněte nahoru a zároveň zvedejte i nohy (3x opakujte). Po 14-ti dnech uvidíte málé ale patrné výsledky a budete v lepší kondici, uvidíte jak se každým dnem budete zlepšovat, DRŽÍM PALCE!!!

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Jak nejrychleji zhubnout!!!!
Autor: lukasova ()
Datum: 06. 06. 2005 08:56

Aneto - tebou doporučené cviky vůbec nedoporučuji, protože velmi zatěžují bederní páteř!!!

Mimo to se u nich ještě víc posiluje bedrokyčlostehenní sval, který je většinou zkrácený a měl by se spíš protahovat, než posilovat.

Proto cvičit ano, ale nejdřív lépe pod vedením zkušené cvičitelky, než si přivodit zdravotní obtíže.



______________________
.: ZHUBNEME :.
Zdravě ke štíhlé linii
______________________

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Jak nejrychleji zhubnout!!!!
Autor: Bobika ()
Datum: 06. 06. 2005 10:59

Aojky včickni lidičky .) nooo ja jsem taky takovej malej maniaček do hubnutí, ale ani ne tak spiš do hubnutí jako do tvarování pastavy... smiling smiley cvičim kalanetiku, myslím že fakt pomáhá,teda po tu dobu co opravdu cvičim. Když pak z nějakýho důvodu přestanu cvičít (třeba na 2-3 týdny kvůli učení... někdy je toho holt moc smiling smiley ) tak se všechno co jsem jakž takž zpevnila začne zase ochabovat. nevíte o nějakých cvicích, které by fungovaly dýl? do posilky bych nestíhala, bydlím na vesnici. takže posilona ee.


Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Jak nejrychleji zhubnout!!!!
Autor: lukasova ()
Datum: 06. 06. 2005 15:10

Bohužel cviky na trvalé udržení pevných svalů ještě nikdo nevymyslel. Musíš ve cvičení pokračovat dál.
Je dobré střídat pohybové aktivity, aby se kalanetika neomrzela. Čím víc pohyb baví, tím líp se k němu vrací.



______________________
.: ZHUBNEME :.
Zdravě ke štíhlé linii
______________________

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Jak nejrychleji zhubnout!!!!
Autor: zuzík ()
Datum: 17. 06. 2005 08:11

Ahoj Terezko vím jak se cítíš taky jsem to zažila.Zkus se třeba trochu víc hýbat choď aspon měsíc na aerobik když budeš mít hlad tak se pořádně najez ZELENINY a hlavně jez jen když máš hlad (nepleť si hlad s chuťí) uvidíš že když to takhle budeš dělat tak schodíš nějaký to kilčo a hlavně budeš fit.
MŮJ TYP:cvič a každy den pravidelně běhej-FAKT TO FUNGUJE :-)

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Jak nejrychleji zhubnout!!!!
Autor: zuzík ()
Datum: 17. 06. 2005 08:26

5 kg za 2 měsíce?Tak to je pohoďička. Stačí když budete hodně cvičit a místo sladkého si dáte zeleninu,jezte pravidelně ale po 18.hodině už né.Hlavně se nesmíte nudit to pak je ve zvyku uždibovat z dobrot.Vždy když budete mít trochu času tak cvičte.
MŮJ TYP:zajděte si půjčít do video půjčovny nějakou videokazetu se cvičením a cvičte podle ní.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Jak nejrychleji zhubnout!!!!
Datum: 26. 06. 2005 20:13

Jak zhubnout za 7 dní 10 kilo???? POOOOOOOOOOMOOOOC NALÉHAVEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Jak nejrychleji zhubnout!!!!
Autor: Jara ()
Datum: 05. 07. 2005 21:42

Ahoj, jsem tu poprvé a koukám že všichni cvičíte a hubnete. Já potřebuji dostat dolů alespoň 6 kg. Ale cvičit moc nemůžu. Chodím o francouzské holi a tak cvičím denně (tedy skoro denně) jen těch pár cviků na protažení, které zvládám. Teď jsem si nechala udělat vyšetření na stav minerálů v mém organismu. Dělá se to z vlasů a je k tomu doporučená dieta a přesně stanovená suplementace. Mělo by se po tom i hubnout. Celý program je ale na 4 měsíce. Tak uvidím, co to se mnou udělá. Vím o pár lidech že jim to pomohlo a vyřešilo řadu dalších zdravotních problémů.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Jak nejrychleji zhubnout!!!!
Autor: Jara ()
Datum: 05. 07. 2005 22:21

Tak tuhle adresu jste si přečetli, zapracoval šotek a udělala jsem v ní malý překlep. A když jsem to chtěla opravit, tak jsem nedostala přístup. Ještě s tím neumím pracovat. Člověk se stále učí.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Jak nejrychleji zhubnout!!!!
Autor: webik ()
Datum: 06. 07. 2005 08:06

Pani Hokrova, pisete to tu sice hezky, ale vsem jste zatajila, ze tu analyzu vlasu provadite sama, nebo se zivite jejim zprostredkovanim.

PS: co se tyce opravy vlastniho prispevku, nevidim duvod proc Vam to nejde opravit.



_______________
...: webik :...
www.zhubneme.cz

Nastavení: OdpovědětCitovat
Jak nejrychleji zhubnout??? - s kyslikem!!!
Datum: 06. 07. 2005 10:52

Jak nejrychleji zhubnout??? - s kyslikem!!!
Kyslik rozstepuje bunki tuku. Vazil jsem 115 kg, a ted mam 77 a mam se dobre :-). Neni to super?

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Jak nejrychleji zhubnout!!!!
Autor: Elly ()
Datum: 11. 07. 2005 19:01

Ahoj, se svou posatvou jsem celkem spokojená (ale 5 kg by nebylo špatné zhubnout) mám velké břicho na svojí postavu, měřím asi něco přes 170 cm a vážím 55 kg a rada bych udělala něco s tím břichem? Pomohlo by mi nějaké cvičení? Ještě potřebuji zpevnit i zadek a stehna. Předem děkuji za pomoc...!!!

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Jak nejrychleji zhubnout!!!!
Autor: lukasova ()
Datum: 11. 07. 2005 21:24

Elly - koukni do tématu Cvičení, tam se na břicho něco zaručeně najde.



______________________
.: ZHUBNEME :.
Zdravě ke štíhlé linii
______________________

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Jak nejrychleji zhubnout!!!!
Autor: Efka ()
Datum: 20. 07. 2005 20:21

Zdravím všechny, kteří píšou d tohohle fóra, mám pocit, že patřím mezi Vás. Před časem se mi podařilo docela hezky zhubnout cca o 9kilo(měla jsem 63kg při svých 173cm, což je luxus....). Ale správně píšu před časem, dnes je všechno jinak, ale dnes jsem se naštvala, uvařila jsem si "kotel čaje "Otylka"(mimochodem velmi chutný...), schlamstla 2 lžičky psylia a s chutí do toho.......Držte mi palce......Eva

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Jak nejrychleji zhubnout!!!!
Autor: lorencka ()
Datum: 10. 08. 2005 18:37

Ahoj všichni, jsem na tomoto fóru poprvé a tak ještě moc nevím, jak to tu chodí.
Můj problém je (asi jako problém všech ostatních tady), že bych potřebovala zhubnout. Měřím 150cm a vážím 63kg (25let). Nějak nevím jak na to, najde se někdo, kdo mi poradí?
Nebo najde se někdo, kdo má stejný problém a do hubnutí by se pustil se mnou? Pokud se někdo vyskytuje v Ústí nad Labem, můžeme začít přímo s nějakým sportíkem a pokud je zdaleka, mně osobně by určitě pomohla i nějaká ta podpora a povzbuzení po netu. Najde se někdo? Díky moc Lenka


Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Jak nejrychleji zhubnout!!!!
Autor: Petra ()
Datum: 11. 08. 2005 07:15

Ahoj Lorencko - přidej se k nám do fóra Hubnutí II, tam nás je s podobným problémem spousta. Klikni na seznam diskuzních for a tam najdeš Hubnutí II.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Jak nejrychleji zhubnout!!!!
Autor: andrejka. ()
Datum: 20. 08. 2005 20:01

ahoj,chtela bych za 2 týdny zhubnout aspon 5 kg.jestli mi poradita,budu vam moooooc vděčná!!!!(měřím 163 cm a vážím 60kg)


Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Jak nejrychleji zhubnout!!!!
Autor: hopsinka ()
Datum: 26. 08. 2005 18:43

Ahoj lidičky, chci vám všem, kteří se stále snažíte zhubnout říct, že to chce hlavne pevnou vůli a deníček ! No vážně, neni to žádná blbost, každý den si zapisujte vše co jste snědli a třeba i vypili, i když zhřešíte, aspoň pak budete vidět své chyby a své straovací návyky neustále vylepšovat, nikdy to nejde hned, boužel, ale já osobně velmi doporučuju dělennou stravu, s větším podílem bílkovin - maso a mléčné výrobky, k masu vždy zeleninu, ať už dušenou nebo syrovou (ta je samozřejmě lepší). Dopoledne je nejlépe jíst jen ovoce-jablíčka jsou nejlepší na detoxikaci a nastartujou střeva na rychlé trávení, dále je velmi dobré ještě před jakýmkoli jídlem, hned jak se probudíte, vypít nápoj připravený ze sušené syrovátky - koupíte ji v lékárně v půlkilovém balení asi za 25 Kč, urychluje metabolismus a je na zažívání perfektní, navíc vás tak na dvě hodiny zasytí, má i plno minerálů a vitamínu, prostě super, smíchá se jen s teplou vodou a je to. A žádné strachy, žádný hnus to neni, něco jako odtučněné mléko...
Tak přeji hodně úspěchů a nezapomeňte že s pohybem to jde vždycky rychleji, myslím si že nejlepší je třikrát týdně běhat, třeba s walkmene, to je docela i zábava....

Nastavení: OdpovědětCitovat
Strany: Předchozí1234Následující
Aktuální stránka: 3 z 4


Provozovatel serveru ZHUBNEME - diskuzni forum nenese zadnou odpovednost za zde uvedene prispevky, tyto jsou nezavislymi prispevky uzivatelu fora a nemusi byt vzdy v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Provozovatel si vyhrazuje pravo je v pripade nevhodnosti (urazky, sproste vyrazy, nepovolena reklama nebo texty v rozporu se zakonem) odstranit. Take inzeraty na prodej a nakup nezdravych produktu budou mazany, protoze jejich uzivani neni v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Informace, ktere jsou zverejnovany na serveru zhubneme.cz podlehaji autorskemu zakonu a jakekoliv dalsi sireni nebo publikovani casti nebo celku je bez predesleho pisemneho souhlasu provozovatele zakazano.

Zasady zpracovani osobnich udaju: GDPR


This forum powered by Phorum.