Warning: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead in /data/web/virtuals/256844/virtual/www/subdom/forum/mods/bbcode/bbcode.php on line 217
Jak nejrychleji zhubnout!!!!
Hubnutí :  Forum serveru ZHUBNEME.cz The fastest message board... ever.
Uzavrené téma - lze pouze císt. Psát mužete do HUBNUTÍ II. 
Strany: Předchozí1234Následující
Aktuální stránka: 2 z 4
Re: Jak nejrychleji zhubnout!!!!
Autor: Lucka ()
Datum: 25. 03. 2005 15:00

Ahoj,
pokud budete mít zájem, ozvěte se na email:z****l@seznam.cz nebo na MT ***336. Pomohu Vám, jak si váhu snížit zdravě a natrvalo.
Sama jsem zhubla 10kg bez hladu, bez nervů a strádání a váhu si držím dodnes.

Lucka


:superspam:

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Jak nejrychleji zhubnout!!!!
Autor: Racice ()
Datum: 25. 03. 2005 16:49

Ahojky,jsem tu poprvé a jak tak čtu,tak určitě né naposledy.Je mi 31 let a vážím 75 kg (kdysi to bylo 98 kg).
Ze začátku to šlo dobře,teď se peru s každým dkg.Přidala jsem pohyb,2 xtýdně chodím na cvičení pro ženy,dokonce jsem si pořídila i lyže,tak snad bude zase nějaký ten úbytek.Vlastně jsem šťastná i za to,když ta váha stagnuje a nejde směrem nahoru.
Takže bych si dala předsevzetí,že budu mít své tělo(i přes jeho nedokonalost) natolik ráda,že už mu nebudu zbytečně ubližovat nezdravými jídly.
Všem držím palečky a dík za psychickou podporu

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Jak nejrychleji zhubnout!!!!
Autor: Bastet ()
Datum: 01. 04. 2005 21:30

Rosi, budeš potom skutečně neskutečně přitažlivá, asi jako byly zoufalci na pokraji smrti hladem, když je vytáhli osvoboditelé z koncentáků

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Jak nejrychleji zhubnout!!!!
Autor: Lucie Burešová ()
Datum: 02. 04. 2005 12:07


Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Jak nejrychleji zhubnout!!!!
Autor: steeby ()
Datum: 06. 04. 2005 20:19

Ahoj. Rada bych se k Tobe pripojila, ale Tvuj mail tu neni uverejneny. Mohla bys mi odepsat na muj? Bude uverejnen, pokud kliknes na steeby u autora. Diky moc, Zuzka

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Jak nejrychleji zhubnout!!!!
Autor: andik.s ()
Datum: 08. 04. 2005 19:48

Ahojda lidičky léto už klepe na dvěře a já bych potřebovala sexy tělo do plavek, tak vás všechny prosím, nemáte nějakou osvědčenou dietu???

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Jak nejrychleji zhubnout!!!!
Autor: Darina ()
Datum: 13. 04. 2005 13:44

Nevím jakou máš představu Ty, ale já mám za půl roku 10kilo dole. jedla jsem normálně, ze začátku cvičila ale pak už jsem to nechala na mém těle.
papa DakarkaAneta napsal:

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Jak nejrychleji zhubnout!!!!
Autor: milusin ()
Datum: 18. 04. 2005 11:29

Ahojky, potřebuji zhubnout za 2 měsíce alespoň 5 kg,když to bude víc tím líp.
Žením v červenci syna a v posledních 3 měsících jsem přibrala, potřebuji poradit jak na to. Díky
Jarka


Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Jak nejrychleji zhubnout!!!!
Autor: lukasova ()
Datum: 19. 04. 2005 12:54

Přejděte si do HUBNUTÍ II.

Ad bílkovinná strava - v případě vysokého podílu bílkovin v kokteilech je možnost trvalého poškození ledvin.



______________________
.: ZHUBNEME :.
Zdravě ke štíhlé linii
______________________

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Jak nejrychleji zhubnout!!!!
Autor: vendy ()
Datum: 03. 05. 2005 17:53

Rosi,ty si asi fakt s prominutím pěkně debilní,hloupá holka!!Takovouhle kravinu tolik zhubnout muze napadnout málo koho..budes vypadat jak nechutná vobraná kost.Probud se a laskave si uvědom co chceš!S tím co chceš ti typuj asi tak na 15 let..mela by ses vzpamatovat nez se dostanes do velkych problémů.JOa jestli měříš 164 cm..tak si na vahu,milá zlatá Rosi NESTĚŽUJ!!!Jo a Aneto na tvou výšku je tvá váha idealní!!Aneta napsal:

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Jak nejrychleji zhubnout!!!!
Autor: vendy ()
Datum: 03. 05. 2005 17:57

jO A TOBĚ NATÁLKO!!!VÍŠ JE TI 12 LET TVOJE RODIČE BY SE ASI MOC NETVÁŘILI NA TO KDYBY SI ZHUBLA 12 KILO..ŽE??JSI DOST MLADÁ NA TO ABY SIS KAZILA ŽALUDEK DIETAMA.JES NORMÁLNĚ A VÍCE SPORTUJ A POSILUJ...A PUJDE VSE LIP NEŽ S NÁKÝMA DIETAMA.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Nedržte nesmyslné diety
Autor: Jarka 1 ()
Datum: 05. 05. 2005 08:45

Ahoj všichni, chtěla bych vám všem říct, že jsem vyzkoušela už tolik diet a čím víc jich bylo, tím víc jsem pak přibrala zpátky. A navíc s dělenou stravou jsem sice zhubla, ale byla jsem tak zralá na psychiatra. A tak z 60 kg, který jsem měla před 5 rokama jsem přibrala na 75 kg.Docela drsný.Za poslední 3 měsíce jsem zhubla 8 kg a jsem spokojená. A jak na to? Od 17. hodiny nejím, jenom piju. Maximálně nějakou zeleninu (mrkev, okurka), ovoce jím jenom ráno, protože má hodně kalorií. Taky jsem se přestala cpát rohlíkama, koláčema,koblihama a podobně a jím jen celozrnné pečivo a max. 2 rohlíky denně. Když mám chuť na sladký, tak si dám, ale jenom dopoledne a kousek, ne celou tabulku čokolády, jak jsem byla zvyklá.Na obědy chodím do školní jídelny a jím všechno včetně sladkých jídel. Teď 14 dní zkouším Lipoxal a krém Corectia. Mám po tom hroznou žízeň a dost energie, takže jsem začla i trochu cvičit. Tak uvidím, co to přinese. Zatím jsem moc spokojená.A to je důležitý.Čau a držím všem palce.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Nedržte nesmyslné diety
Autor: Janaj ()
Datum: 07. 05. 2005 16:08

chci se zeptat,co je to Lipoxal.
Díky moc

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Jak nejrychleji zhubnout!!!!
Autor: Fido ()
Datum: 07. 05. 2005 20:31

Proč se pořád trápíte s nějakýma dietama a hladovkama? Omezujete se.Pokud se spraví jedno,rozhodí se druhé.Zhubnou stena,nabourá se žaludek a tak pořád něco. Protože tady nedovolí žádné odkazy na zajímavé webovky,kdo má zájem hubnout zdravě bez drastických diet a jojo efektů,ozvěte se na můj email.Jenom zašlu jedny zajímavé webovky.Rozhodnutí,zda se na ně podíváte bude jen na každém z vás.


Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Jak nejrychleji zhubnout!!!!
Autor: webik ()
Datum: 07. 05. 2005 20:43

Fido - zajimave stranky se zde nemazou, mazu zde stranky na He.....
a dale na stranky kde se nabizi prodej nezdravych produktu nebo stranky, kterymi tu nekdo spamuje a dela si tak zdarma reklamu.
Cili pokud je stranka zajimava a neni to jen nabizeni nejakeho produktu, tak ji nesmazu. Ale myslim ze se jedna prave o opak.
Jinak zkus si to sama, napis tu adresu sem, kdyz budou misto adresy hvezdicky je to jasne :-)))

jinak chces urcite napsat adresu ktera konci : /ajla
Je to reklama na He... :-)))




_______________
...: webik :...
www.zhubneme.cz

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Jak nejrychleji zhubnout!!!!
Autor: lukasova ()
Datum: 08. 05. 2005 14:41

Jano - o Lipoxalu jsem psala u tématu Pomůže?



______________________
.: ZHUBNEME :.
Zdravě ke štíhlé linii
______________________

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Jak nejrychleji zhubnout!!!!
Autor: Fido ()
Datum: 08. 05. 2005 20:59

Na Herba jsem alergická.Jen to slovo slyším,už vidím otravy,co nabízejí zbytečně předražené výrobky. Možná stránky,které jsem neuvedla, vypadají jako reklama,ale chtěla jsem nabídnout něco,co není předražené a funguje.Rozhodně žádné zbytečné trápení těla. Posuďte sami,když se na ně podíváte.Jsou to:www.**********/ajla.


Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Jak nejrychleji zhubnout!!!!
Autor: lukasova ()
Datum: 09. 05. 2005 13:12

Tyto stránky jsou určeny pro všechny, kdo v současnosti hubne nebo se chce podělit o své vlastní zkušenosti s redukcí nadváhy a zdravým životním stylem.

Jakékoli nabízení výrobků nebo služeb je považováno za nepovolenou reklamu a tyto příspěvky jsou pak opraveny nebo smazány.



______________________
.: ZHUBNEME :.
Zdravě ke štíhlé linii
______________________

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Jak nejrychleji zhubnout!!!!
Datum: 15. 05. 2005 18:14

Není to jen o tom rychle zhubnout, ono se to pak rychle nabíra zpět, ale jestli máte trochu trpělivosti, tak se podívejte na www.**********/kroki/ jedna paní díky těmto přípravkům zhubla za měsíc 3 kila a je s těmito přípravky naprosto spokojena. Nejsou drahé, stojí pouze 345,- kč na 3 měsíce, což si myslím že je to jako za pusu

EDITACE :

strel prodejce H....


:superspam:


webik

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Jak nejrychleji zhubnout!!!!
Autor: lukasova ()
Datum: 16. 05. 2005 09:09

Vážená paní, na našem fóru taky ženy hubnou 3 kg za měsíc a nemusí k tomu mnohdy vynaložit ani těch 345 Kč.



______________________
.: ZHUBNEME :.
Zdravě ke štíhlé linii
______________________

Nastavení: OdpovědětCitovat
Strany: Předchozí1234Následující
Aktuální stránka: 2 z 4


Provozovatel serveru ZHUBNEME - diskuzni forum nenese zadnou odpovednost za zde uvedene prispevky, tyto jsou nezavislymi prispevky uzivatelu fora a nemusi byt vzdy v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Provozovatel si vyhrazuje pravo je v pripade nevhodnosti (urazky, sproste vyrazy, nepovolena reklama nebo texty v rozporu se zakonem) odstranit. Take inzeraty na prodej a nakup nezdravych produktu budou mazany, protoze jejich uzivani neni v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Informace, ktere jsou zverejnovany na serveru zhubneme.cz podlehaji autorskemu zakonu a jakekoliv dalsi sireni nebo publikovani casti nebo celku je bez predesleho pisemneho souhlasu provozovatele zakazano.

Zasady zpracovani osobnich udaju: GDPR


This forum powered by Phorum.