Hubnutí :  Forum serveru ZHUBNEME.cz The fastest message board... ever.
Uzavrené téma - lze pouze císt. Psát mužete do HUBNUTÍ II. 
Jak jsem zhubnul za 7 měsíců 35kg...
Autor: Honza ()
Datum: 27. 04. 2004 18:54

Ahojík všem!
Všimnul jsem si, že jsou tady nejspíš jen samé dámy, tak se snad nebudete zlobit, když se mezi vás trošku "vetřu" :-))

Jsem tu poprvé, takže bych měl asi o sobě něco napsat. Jmenuju se Honza, je mi 18 let (v srpnu 19), nekouřím, nepiju... atd. :-))))))

Teď ale k věci. Přibírat jsem začal zhruba ve 13ti letech, šlo to pěkně pozvolna a né že bych nějak moc jedl, ale díky mé zálibě - počítačům jsem se moc nehýbal a taky mám asi nějaké indispozice po mámě, která co si pamatuju měla vždycky přes 110kg (přesně nevím, protože to vždycky tajila :-)))) a její máma to samý, takže ty problémy s váhou jsou z téhle strany rodiny nejspíš rodový... A to se projevilo od začátku puberty i na mě :-). Pořád jsem tloustnul a tloustnul, až jsem nakonec v 17ti měl přes 125kg!! (vysoký jsem 180cm).
Když jsem to viděl, tak jsem si řekl, že to už je docela síla a musím za každou cenu zhubnout, protože takhle to už dál nejde...
Začal jsem s tvrdou dietou, že jsem fakt nejedl skoro nic, některé dny vůbec nic... + 30minut denně tvrdýho šlapání na rotopedu (celou dobu jsem šlapal "na plno" a na konci ze mě doslova kapal pot). První 3 dny byly úplně úděsný, to jsem myslel, že snad nepřežiju - bolely mě strašně nohy ze šlapání, hlady jsem dostával úplný břišní křeče a celý den jsem byl ve stavu podobajícímu se slabé opilosti... Pak to se tyto příznaky zmírnily, až nakonec ustoupily skoro úplně... dokonce jsem ani neměl hlad, takže mi nedělalo problém nejíst třeba několik dnů... i když občas jsem si něco menšího dal... každopádně jsem touhle metodou zhubnul za 7 měsíců z váhy přes 125kg na 89kg, což je myslím docela slušný :-)))

A musím říct, že chci dál ještě zhubnout na takových 80kg a bude to ideál :-) Cítím se teď daleko líp fyzicky, ale hlavně psychicky!! Je to fakt neuvěřitelně dobrej pocit, když vám kdokoli koho potkáte říká, jak jste zhubnul :-)) Nebo vtípky typu "Týjo, dneska Tě jde zase jenom půlka, ne?" :-)))

Tyhle stránky jsou hodně dobrý a budu rád, když mě nezavrhnete a "přijmete mě do kolektivu", abych si s váma mohl vyměňovat zkušenosti...

Díky, že jste si to přečetly a omlouvám se, že to bylo tak dlouhý :-).

Mějte se!

Honza.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: Jak jsem zhubnul za 7 měsíců 35kg...
Autor: Ela ()
Datum: 27. 04. 2004 20:10

Honzo - teda tolik vůle obdivuju, jseš fakt dobrej ! My tady s holkama teda spíš dbáme na zdravou stravu a pohyb, nejíst není moc dobrý, ale uznávám, že vážit tolik je trochu o něčem jiném než mít 5-10 kg nadváhy. Došel jsi k tomu skvělému výsledku svou cestou, ale předpokládám, že do budoucna budeš chtít najít nějaký udržitelný způsob žití, protože takhle jíst, nebo teda spíš nejíst, asi nechceš napořád. Takže i když je tě ta půlka, klidně se zapoj. :-)
My tady teď fungujeme tak, že ty, které aktuálně usilují o zhubnutí, píšou jen a jen o zhubnutí, to jest stručně jídelníček, eventuelně energetickou hodnotu a složení + pohyb, do tématu označovaného číslem týdne (nyní 18.týden) a jinak si blekotáme o všem možném - jak o hubnutí, tak o životě, v jiném tématu - nyní s názvem Pojďme jaru vstříc ..... . Toto téma vždy opustíme, když je v něm cca. 100 příspěvků a založíme nové, aby to nebylo tak dlouhé a nepřehledné. Takže jestli chceš a máš co říct, eventuelně ti přijde vhod podpora stejně laděných "údernic", piš. :-)

Autor: slunicko ()
Datum: 28. 04. 2004 07:11

Honzo, upřímně gratuluji.
Já jsem tímto způsobem zhubla před lety 26 kg za dva měsíce, dál už to nešlo, váhu jsem si udržela asi rok, pak... Během hubnutí jsem málo jedla a cvičila možná víc než bylo nutný.Pak jsem cvičení omezila, jídlo povolila...
Chlapům to spaluje dobře, když budeš dál cvičit, určitě dosáhneš svého cíle.
Hodně úspěchů!

Autor: gábínek ()
Datum: 28. 04. 2004 07:57

Honzo, to je skvělý úspěch. Nevím, zda bych v sobě takovou vůli našla.Tak ve svém odhodlání vydrž a určitě se ti povede dosáhnout toho, co si přeješ. Mě taky holky moc pomohly a pomáhají, určitě se tedy připoj k nám. Zdraví Gábínek

Autor: Kacka ()
Datum: 28. 04. 2004 19:20

Honzo, gratuluju ke zhubnuti a k pevne vuli, urcite to stalo spoustu driny a odrikani!
Pises, ze chces zhubnout dale, chces zhubnout stejnym zpusobem (nejezeni), nebo jsi presel na zdravejsi stravu? Musis si totiz dat pozor na to, aby se ti hladovenim nezpomalil metabolismus, to bys pak pribiral i po malych porcich jidla. Odhaduju, ze bys mel dal hubnout pri prijmu cca 6000 Kj denne. Jestli nevis, co takovy rozpocet obnasi, holky pisou do "Hubnuti - X tyden" jidelnicky, tak se muzes inspirovat!
Nevim, jestli jenom rotopedis, je dulezite i posilovat - budovat svalovou hmotu. Svalova hmota potom spaluje vic kalorii, takze muzes jist vic, nez nekdo, kdo sice vazi a meri stejne, ale ma min svalove hmoty, nez ty.
Ahoj, drzim palce.

Kacka

Autor: Lucinka ()
Datum: 28. 04. 2004 19:44

Ahoj Sluníčko, jak se Ti to, prosím Tě, podařilo? Jaký režim jsi dodržovala. A není to příliš mnoho 13 kg za měsíc? Díky za odpověď

Autor: Renda ()
Datum: 29. 04. 2004 10:14

Ahoj Honzo, je to dobré. Půstem jsem shodila za 3 týdny 14 kg, během půl roku jsem je měla zase doma (asi bez 3 kil). Snaž se najet na zdravý stravivací režim. Hlavně to chce udržet žaludek v současné malé velikosti. Stačí se jednou!!! přejíst a jseš v tom znova (já ulítávám na bramboráku, tam si opravdu neumím poručit). Určitě začni jíst, protože tělo potřebuje ke svému fungování živiny a minerály a když je nevezme z venku pojídá se zevnitř. Může dojít k nezvratným změnám a obrovským škodám,zvlášť při tvém věku u dívky by to bylo ještě horší. Minimálně se může oslabit imunitní systém a pak se v tom člověk plácá a nemůže cvičit a přibírá a ....dál už to většina zná. Pokud budeš pokračovat určitě si v lékárně kup nějaké vitamíny a minerály, ať zůstaneš zdravý. Držím ti palce Renda

Autor: Simona ()
Datum: 29. 04. 2004 12:10

Ahojda.Musim rict,ze je mi trochu lito,co musim napsat.Ja jsem totiz hubla stejne jako ty,jen s tim rozdilem,ze jsem trosku jedla,nebot mam jiz dite a tak jsem musela fungovat.Trochu myslim rano muslitycku,k obedu 2 knedkebroty s jablkem a k veceri salat z cinskeho zeli.Musim rict,ze jsem taky zakoupila rotoped a mordovala se ob den 50min.Merim 170cm a mela jsem pred hubnutim 74kg. Jo shodila jsem na 58, je to rok a pul,co si tuto vahu drzim,ale dnes uz vim,ze to byla chyba.Jakmile dnes trochu polevim a snim neco NAVIC-tim myslim nad 5500kJ,je to v kyblu a vim,ze se to hned projevi na vaze.Jinak myslim figuru mam,diky posilovne, rotopedu........... ale. Takze kdybych ja znovu hubla,nikdy uz ne takhle,ale zasadne s Merilinkou,ktera ti posle veskere potrebne info zdarma.tam jen pocitas kJ, a za cas uz vis,kolik toho ceho muzes snist.Takze diky nim dnes tu vahu udrzuju. Nekomu se muze zdat 58kg dost,ale mam nejakou svalovou hmotu a tu uz sundavat nechci.Tak Ti Honzo preju,at nemas ten jo-jo efekt moc velky,ponevadz je to skoda.Aspon to,co od ted budes shazovat sundavej pomaleji,nebo na to dojedes i co se tyce zdravotni stranky. Dlouhodoby nedostatek vseho ti neprospiva a jednou by se ti to mohlo vratit.To ti samozrejme nepreju a ani sobe ne. Tak se nezlob a mej se. Ahoj i ostatnim. Jinak merilinka je www.merilinka.cz tel: 800116116

Autor: Marcela ()
Datum: 29. 04. 2004 13:40

Já bych potřebovala jen kousek, kousínek té vůle. Prosím, škemrám, koupím, nechci zdarma. Adresa je v záhlaví.

Autor: Honza ()
Datum: 29. 04. 2004 15:15

Díky všem za odpovědi... no budu se snažit to zase nepřibrat a začít nějak normálně fungovat :-)) S tím přejezením jsem to už párkrát během hubnutí "zkoušel" (když byly nějaký narozeniny, Vánoce atd.) a zjistil jsem, že když je to jen na jeden den, tak to neva... ale je pak hrozně náročný se přesvědčit, aby se člověk zase vrátil ke své "dietě" :-)))
--
Marcelo, když je pořádná motivace, je i vůle :-)))

Autor: slunicko ()
Datum: 29. 04. 2004 17:59

Lucinko,
snad bych to zde neměla ani uvádět.Dopoledne ovoce, odpoledne zelenu, večer nějaký mléčný výrobek, vše v miniaturních porcích. Cvičení 2 hodiny denně. Výsledek byl rozhozený menstruační cyklus a hospitalizace. Už nikdy více.

Autor: HANKA ()
Datum: 01. 05. 2004 12:52

Držím ti Honzo palce,je nesmysl nic nejíst,dej si zeleninu,maso na ovoce pozor.Vím to z vlastních zkušeností.Podařilo se mi zhubnout 30kg během 2 let můj sen bylo mít 2 dítě,teď ho mám,jsem šťastná,ale mám 20kg nazpátek.Tak jdu dotoho znova-hubnu(snažím se).Naposledy jím v 17hod.K obědu si nandám porci a pak půlku odendám tu snim v 17 hod.K snídani slabý plátek chleba asi 4dkg sýr,rajče.Mezi snídaní,obědem a večeří , zeleninový salat,ovocný.HONZO hlavně pít 2 litry vody deně.Držím vám všem palce.

Autor: Karolínka :) ()
Datum: 14. 01. 2006 12:45

Ahojky,
napřed bych ti Honzíku chtěla gratulovat...je to opravdu úspěch!A nejen Honzovi, všem, co to dokázali!!Opravdu...
Je mi 15 a strašně mooc bych chtěla a potřebovala zhubnout tak 10kg sad smiley Takže když jsem si to tady tak pročetla, tak vím zase něco víc o hubnutí....Bohužel jsem jednou málem spadla do anorexie, takže si musím dávat pozor smiling smiley Všem moc děkuju a prosím, držte mi palce!Pa všem! smiling smiley

Autor: elvira ()
Datum: 30. 01. 2006 14:59

Zdravim Ta Hona,

prepac , ze tykam,ale ma starsie deti ako si Ty tak som si dovolila.....skladam klobuk pred tvojim royhodnutim a pevnou volou....ale aby tie vysledky boli trvale,mal by si sa normalne stravovat......ved nechces takto fungovat navzdy. Ja mam tiez nadvahu a chystam sa odstartovat chudnutie. Ja som sa osobne stretla s pani Editou Sipeky.....je to dama,ktora ma vyborne vysledky....aj jej verenkyne......prisla na system trvaleho doburania nadvahy.....skus si najst jej knihy: 1. Vysoka skola chudnutia, 2. Moje bajecne zeny.....ak si das www.ikar.sk/sipeky.....su tam fotkz aj chat....a vela skusenych ludi...aj priamo na pani editu sa moyes nakontaktovat,alebo na damy,ktore su v Tvojom okoli......drzim Ti palce....a daj niekdedy vediet ako sa Ti dari...budem rada...adresu na moj mail mas......ahoj......

Autor: lukasova ()
Datum: 30. 01. 2006 17:57

Ne všichni mají s hubnutím s Editou dobré zkušenosti....
Na každého totiž platí trochu něco jiného.

Autor: linditko ()
Datum: 11. 02. 2006 10:19

no teda nevím no:-)

Příspěvek upraven (17. 04. 2006 23:15)

Datum: 07. 04. 2006 12:50

tak tohle opravdu neni dobry zpusob jak hubnout!!!!protoze az to pribere zpet pekne ho to psychicky zdrti podle toho ze uz sem nepise tak uz to ma zpatky hubnout se musi pomalu a systematicky!!!!!!!!!!!!!!!§

PETA

jak jsem zhubnul za 7 měsíců 35kg...
Autor: linditko ()
Datum: 17. 04. 2006 23:10

no taky bych neřekla, že to dobrý způsob:-) a ještě se tím chlubit...přeci na tom, že trápíš svý tělo a buh ví kolik orgánů sis tou hladovkou zruinoval není nic k chlubení se:-)

Datum: 20. 04. 2006 12:13

Jestli Vy nebo někdo z Vašich blízkých či známých nebo přátel využívá "služeb" 22letého pana PEPY ČERNÉHO z Holoubkova od Rokycan v oblasti "zdravé výživy" či nehorázně předražené kosmetiky, dávala bych si na něj veliký pozor, protože člověka tak posedlého penězi a sám sebou a svým úspěchem svět ještě neviděl. [stop-] Ahoj

:nenene:

Autor: dondova ()
Datum: 25. 04. 2006 17:34

ahoj, měla bych prosbu , potřebovala bych zhubnout větší množství kg, ale nevím, jak, nějak se mi to nedaří, může mi někdo poradit. Děkuji

Promiňte, ale nemáte oprávnění přispívat/odpovídat v tomto diskusním fóru.

Provozovatel serveru ZHUBNEME - diskuzni forum nenese zadnou odpovednost za zde uvedene prispevky, tyto jsou nezavislymi prispevky uzivatelu fora a nemusi byt vzdy v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Provozovatel si vyhrazuje pravo je v pripade nevhodnosti (urazky, sproste vyrazy, nepovolena reklama nebo texty v rozporu se zakonem) odstranit. Take inzeraty na prodej a nakup nezdravych produktu budou mazany, protoze jejich uzivani neni v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Informace, ktere jsou zverejnovany na serveru zhubneme.cz podlehaji autorskemu zakonu a jakekoliv dalsi sireni nebo publikovani casti nebo celku je bez predesleho pisemneho souhlasu provozovatele zakazano.

This forum powered by Phorum.