Hubnutí II. :  Forum serveru ZHUBNEME.cz The fastest message board... ever.
Nove tema pro hubnuti 
Strany: Předchozí123456Následující
Aktuální stránka: 4 z 6
Re: V novém fóru hubneme si dál, kdo by se toho bál !
Autor: Eva ()
Datum: 12. 08. 2004 10:20

Taky mám v závazkách 1 kg, do konce srpna je 14 dní.... to by mohlo jít!!!

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: V novém fóru hubneme si dál, kdo by se toho bál !
Autor: Ela ()
Datum: 12. 08. 2004 10:30

To já bych musela shodit 2,5 kg, to teda nevidím moc růžově, ale aspoň tam mít těch 69 kg, abych měla váhu beze změny, takže 1,5 kg, to by se dalo.... :-)

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: V novém fóru hubneme si dál, kdo by se toho bál !
Autor: Kamila ()
Datum: 12. 08. 2004 11:04

Ahoj, ahoj! Minulý týden jsme malovali a při té příležitosti jsem vyřazovala oblečení, které už zcela jistě nosit nebudu. Pro pobavení rodiny jsem si oblékla své svatební 65-ti kilové šaty. Mé hubené děti držely dekorum "není to tak hrozný", štíhlý manžel se ale chechtal nepokrytě. Musím ale říct, že mých 72 je poměrně úspěch, protože to bylo jeden čas i 80, a to jsem ještě na váze balancovala, aby se ta mrška rafička nepřehoupla! I já chci těch 7 kg odložit! Čau!

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: V novém fóru hubneme si dál, kdo by se toho bál !
Autor: Ela ()
Datum: 12. 08. 2004 11:09

Jen ať se směje ... Ty se budeš smát, až budeš mít znova těch 65 kilo ! Kdo se směje naposled ..... :-)

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: V novém fóru hubneme si dál, kdo by se toho bál !
Autor: Judy ()
Datum: 12. 08. 2004 11:23

Vidím, že dneska je největší zájem o pětašedesátku. Ta mě taky pořád ráda opouští a usiluje o mě šestašedesátka. Ale já chci 64 a úplně nejlíp 63.
(No, ale jestli je mně na starý kolena přisouzena ta 65, tak jí taky nepohrdnu).
Zdar stávajícím a budoucím "pětašedesátnicím"!!!

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: V novém fóru hubneme si dál, kdo by se toho bál !
Autor: MIKI ()
Datum: 12. 08. 2004 11:41

No, otázkou je, kdo bude ten poslední. Abych nakonec i tu rakev neměla XXL. Trochu morbidní, ale cítím se jak vyžvejklá bambule. Už skoro 14 dní jsem v práci denně 12 až 14 hodin a už jsem fakt vysílená. Chci si vzít příští týden dovolenou, tak nadháním co se dá. Co se týče váhy, alibisticky se vymlouvaje na zadržovanou vodu při potížích s ledvinami, jsem se dlouho nevážila a zase jsem se vyhrabala skoro na devadesát kilo. Po čtyřtýdenních bílkovinových orgiích mám 4 kila dole a už to opravdu nesmím pustit zase nahoru. Do Luha budu mít pod 80, v opačném případě mi můžete připravit nějaký hodně ošklivý trest. Co se týče Luha, ještě to zrekapituluji. Jede nás zatím 11. Vanda a já se dopravíme asi samy autem, Iveta s Elou pidískem, Jindra nechá doma svého nádherného chlapa a místo něho si do auta nabere Aim s Jarkou a Honzinu. Micka pojede asi taky autem, ta by mohla nabrat Alicu a Marťa buď s manželem, nebo jí někde vyzvednu já. Holky nechcete jet ještě někdo? 300,- za noc, skvělá společnost, šance, která se neopakuje! Počítám, že pátek bude plkací, v sobotu by nás Micka mohla provést po lázeňské kolonádě a po obědě bychom mohly vyrazit na nějaký výlet do okolí a na večer bych objednala bowling. Mají tam dvě dráhy, to by bylo akorát pro nás. Tak prosím návrhy, připomínky, přihlášky. A uvodit velkým MIKI, protože čtu v cuku letu. No v cuku možná, ale v letu, to ne.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: V novém fóru hubneme si dál, kdo by se toho bál !
Autor: Sarca ()
Datum: 12. 08. 2004 12:14

Já taky do Kralup 5 - 6 kilo dolů, toť můj cíl. Dostat se při té mojí trpasličí výšce pod 60 kg. Nyní 64. Na Kralupy slibuji 59.
Už se to začalo šplhat povážlivě nahoru. Lidi, kdo v létě nabral? Že je nás víc? Na jaře jsem měla daleko příznivější váhu a cítila jsem se líp. Teď mě pořád něco bolí. Ale včera jsem šla běhat - tedy chodoběhat. By´t bylo vedro, jednou se začít musí. A místo večeře bylo pletí zahrádky. Tak na mě. Venku jídlo není a než jsem kousek "uplela", neměla jsem už takový hlad. U filmu jsem si rovnala záda na balónu. Když už výjimečně televize, tak na zemi nebo na míči mírně cvičím. Občas žehlím. Ale opravdu jen občas.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: V novém fóru hubneme si dál, kdo by se toho bál !
Autor: Marťa ()
Datum: 12. 08. 2004 12:16

To je super, co je nás tady se stejnými čísly...nad 70 kg, co se vyšplhaly k 80, pak zase zhubly a teď máme vysněnou váhu 65 !!!! To je hodně posilující. Pochopitelně nejste všechny asi kolem 160 cm, jako já a Ela, ale i tak je to super.Tak jsem ráda, že v tom nejsem sama a jdeme na to.
MIKI, já mít tolik práce v práci, tak se valím. Ty Luha vypadají dobře. I já bych chtěla do té doby něco dolů, takže hurá do toho.Půjde mi to bez pohybu hůř, ale zkusím pomalu šlápnout aspoň na rotopedu, teda pokud mě vystřelování do levé nohy přes kyčel přejde, no i tak to už zkusím. Když to nebude dělat dobrotu, přidám litr pití ( hrůza!!!) a uberu kousek chleby. To by v tom byl čert, aby se to nehnulo. Jo, a taky se pokusím místo piva vypít matonku, to bude asi nejhorší.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: V novém fóru hubneme si dál, kdo by se toho bál !
Autor: Ela ()
Datum: 12. 08. 2004 12:50

Sádlo z pivních kalorií se prý nejvíc usazuje kolem břicha, si to Marťo s tím pivem dobře rozmysli ... :-)

Miki - to vypadá dobře, to si užijem. :-)
Prosím tě (nebo ostatní), nemáme nějaké spojení na Alicu ? Já mám jen email z dřívějška, ale asi ho už nepoužívá, chci ji o něco poprosit a sem ona už asi koukne málokdy.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: V novém fóru hubneme si dál, kdo by se toho bál !
Autor: vanda ()
Datum: 12. 08. 2004 12:56

Jestli přibíráme v létě, co teprve na zimu ? U mě to tedy souvisí spíš s lázeňskými oplatkami, než s ročním obdobím. Nasyslila jsem si bratru 4 kila. Už je něco dole ale snažím se nevážit. Jak váze podlehnu, jsem schopná na ní stát 2x denně.

Dovolím si taky oponovat tomu, že 64 je skvělé číslo. NENÍ.
Kdybych tehdy ( v den velkého třesku ) vážila 64 kg, byla bych spokojená a nikdy bych nenašla zdejší server ani vás. A to by byla škoda. No vida, hnedle jedna pozitivní myšlenka. Vidíte, kolik radosti mi přinesla má nadbytečná 3 kila tuku.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: V novém fóru hubneme si dál, kdo by se toho bál !
Autor: Jindra ()
Datum: 12. 08. 2004 13:03

No do Luha se teda moc těším , vypadá to takhle moc hezky .....musíme do té doby něco zhubnout , aby jsme tam byly holky jako lusk...

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: V novém fóru hubneme si dál, kdo by se toho bál !
Autor: Kamila ()
Datum: 12. 08. 2004 13:04

Stát na váze 2x denně je číslo, které já považuju za pěkný průměr. Dokonce jsem ji i přemístila do nepřístupných výšin, ale i tak mi není lenošno pro ni vystupovat. Nakonec je to taky tělocvik.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: V novém fóru hubneme si dál, kdo by se toho bál !
Autor: Dita ()
Datum: 12. 08. 2004 13:09

Holky- tady jsem jeste nepsala. Pridam taky neco.
Ja jsem na jare mela 60kg po 6-ti denni pustu a vydrzelo mi to cely duben. Pak mi zachutnalo, bylo to v cudu. Ted mam 62 a chtela bych mit do konce sprna 61, ale strasne tezko mi to jde dolu, Moje idealni vahu by mela byt 60 kg, mesim 170cm, nejde to a nejde to a nejde.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: V novém fóru hubneme si dál, kdo by se toho bál !
Autor: Ela ()
Datum: 12. 08. 2004 13:14

Dito - no jó, to už není nadváha, proto se tělo brání. A otázka je, co tyhle půsty provedou s metabolismem. Ale i kdybys váhu udržovala kolem těch 60-62 kg, je to parádní váha.... simtě ! :-)

Na váhu lezu denně, ráno v každém případě, někdy se ještě převážím, když přijdu domů, neboť ono se z toho dá už tak trochu usoudit, jak to asi tak dopadne další den ráno. Chocholoušku, chystejte mi klícku ! Že bych si připlatila na nadstandard...?

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: V novém fóru hubneme si dál, kdo by se toho bál !
Autor: Jindra ()
Datum: 12. 08. 2004 13:23

Jééééééé, dneska je Kláry ... Klárko všechno nej, nej , nej

To se nám tento týden pytlík se svátkama roztrhl... zítra je Aleny yawning smiley)

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: V novém fóru hubneme si dál, kdo by se toho bál !
Datum: 12. 08. 2004 13:41

Tedy, ženy - nevím, jaké stále hledáte odborníky na hubnutí, já jsem téměř stále na drátě. I když si myslím, že mnohé z vás už by se mohly svými vědomostmi živit (taky jako odborníci).

S názorem, že ve středním věku musíme vážit víc než v dospívání naprosto nesouhlasím. Tehdy jsem měla skoro o 12 kg víc než nyní a váhu si kromě těhotenství držím skoro 20 let. A to musím podotknout, že veškeré příbuzenstvo má k nadváze velké sklony. Je to spíš o tom, jak se ke svému tělu umíme chovat. Pokud si neuděláme čas na pití a jídlo, pak se nemůžeme divit, že tělo se k nám nechová zrovna přátelsky. Marťa psala, že nepije tolik tekutin, jako v nemocnici. Proč? I pití jde natrénovat, ale musím se tomu určitý čas věnovat - musím si to uvědomit a chtít. A tady zápisy jídelního chování i pitného režimu jsou naprosto nenahraditelné. Nemáte čas? Pak ale žádné zázraky nenastanou.

Samozřejmě, každý jsme jiný, ale zásady jsou obecně stále stejné. Hubnutí je běh na dlouhou trať a ne každý zvládne vydržet. Ale proto jste tady a proto si pomáháte.

Sarco - začni si číst znova od 1. lekce, snad Tě to nastartuje.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: V novém fóru hubneme si dál, kdo by se toho bál !
Autor: Eva ()
Datum: 12. 08. 2004 13:53

Ahoj, mladýho pošli (dotáhni) k doktorovi, asi mu nebudou stačit jen vitamíny, vykoledovat si křivou páteř není nic moc, taky se mi podařilo narůst během roku a odnesly to obratle, te´d mám, kromě pár kilo navíc, ještě křivý záda. To jen kosmetická vada, ale občas to pěkně bolí. Problémy pochopitelně nastaly až v dospělosti, ale to už se nedalo řešit. Taky nedej na to, že Ti někteří doktoři řeknou, že jsou to potíže růstu. V tomhle případě si myslím, že je leúpší nic nezanedbat.
Eva

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: V novém fóru hubneme si dál, kdo by se toho bál !
Autor: Marťa ()
Datum: 12. 08. 2004 14:21

Doktorko Maruško, nemyslete si, i na Vás jsem si já myslela, jenže lékařův zdvižený prst byl fakt impuls a hlavně ten, na terého jsem se obrátila, je jaksi podstatně blíže. Nemyslím si, že by mi sdělil až tak něco nového, co jsme tady neprobírali, ale přece jen to bude nějaký dohled. Jinak je to přesně jak říkám, všechno je to v hlavě!!! No a pak vůle. S tím pitím jsem psala, že jsem měla v nemocnici žízeň, proto to šlo snadněji, tu já běžně nepociťuji, ale už po delší dobu piju podstatně více než dřive. Pořád to ale není ono a vím to, takže si to musím pořád opakovat a pořád mít u sebe pití a pořád se nutit!!! pořád,pořád a stále!! A s tou váhou v dospívání a teď je to taky individuální, neříkám, že by to nikdy a nikomu nešlo, ale mně by fakt stačilo 65 nebo spíše 63, to jsem se cítila strašně dobře. Co mi narostlo ale nejvíce, je % tuku v těle. V roce 1997 jsem měla 64,5 kg a 19 % TT, v roce 2002 66 kg a 27 % TT a teď na jaře jsem měla 68 kg a 31 % TT ( i když v Kralupech 29%). Takže pokud já snížím tento ukazatel nadváhy, tak budu spokojená. Jo, ještě něco. Od té doby, co se zabývám zdravou stravou a hodně jsem změnila jídelníček, tedy asi od toho roku 1997, mi stoupl cholesterol z 3,1 na úžasných nemocničních 6.9 !!!! Prý se nemám bát, že prý je to jen dočasně po léčbě atd. Ale on mi rostl tak nějak postupně. Tak co stímhle ukazatelem ????

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: V novém fóru hubneme si dál, kdo by se toho bál !
Autor: Ela ()
Datum: 12. 08. 2004 14:27

Paní doktorko - no jo, zlatá slova. Jsme nádoby hříšné, nedůsledné (tedy - některé). Ale zlepšit se můžeme vždycky ! :-)

Těch případů, kdy mladistvá váha je vyšší než zralá, těch je asi hodně málo, zato naopak je to téměř pravidlem. Kolik nás se tady z padesátikilových slečen vypáslo na matky-tlouště ! Některé se aspoň můžou vymlouvat na pozůstatky po mateřství. Já na nic, jen na vlastní blbost, vyžírat se do podoby boileru jsem se začala až v době, kdy syn chodil už do školy. :-)
Ale my se budeme tak dlouho snažit, až se dílo podaří, že jo ? Nevzdáme se. :-)

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: V novém fóru hubneme si dál, kdo by se toho bál !
Datum: 12. 08. 2004 14:34

S cholesterolem je to trochu problém. Mám zkušenosti, že tady spolehlivě funguje stres. Někdy to může být rodinná zátěž, někdy infekce (např. EBV, CMV a podobné lahůdky), dost často roste cholesterol po hormonální antikoncepci.
Vysokou hladinu lze ovlivnit jen stravou a podáváním léků (dnes statiny, velmi efektivně a rychle jej snižují). Bohužel 2/3 cholesterolu si vyrábíme sami a to ovlivnit moc nejde, leda se odstěhovat do pralesa nebo na pustý ostrov.
Procento tuků v těle u vás šlo hodně rychle nahoru za poměrně krátkou dobu - byl v té době nějaký pohyb? Mohlo jít částěčně i o chybu měření, pokud nešlo o jeden přístroj.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Strany: Předchozí123456Následující
Aktuální stránka: 4 z 6


Provozovatel serveru ZHUBNEME - diskuzni forum nenese zadnou odpovednost za zde uvedene prispevky, tyto jsou nezavislymi prispevky uzivatelu fora a nemusi byt vzdy v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Provozovatel si vyhrazuje pravo je v pripade nevhodnosti (urazky, sproste vyrazy, nepovolena reklama nebo texty v rozporu se zakonem) odstranit. Take inzeraty na prodej a nakup nezdravych produktu budou mazany, protoze jejich uzivani neni v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Informace, ktere jsou zverejnovany na serveru zhubneme.cz podlehaji autorskemu zakonu a jakekoliv dalsi sireni nebo publikovani casti nebo celku je bez predesleho pisemneho souhlasu provozovatele zakazano.

Zasady zpracovani osobnich udaju: GDPR


This forum powered by Phorum.