Hubnutí II. :  Forum serveru ZHUBNEME.cz The fastest message board... ever.
Nove tema pro hubnuti 
Strany: Předchozí123456789Následující
Aktuální stránka: 8 z 9
Re: 2019 - znovu a lépe
Autor: Mozola ()
Datum: 26. 04. 2019 18:11

Já sem v praci stale jen u počítače. Pohyb nulový, zacal jsem 2 x do týdne chodit do fitka jen na kardio a do toho jsem si objednal ze stranky sibutramin.cz Yeduc + a sel jsem s vahou rapidně dolů. Jsem více než spokojeny. I když jsem do fitka nemohl skrz praci nebo děti yeduc + mě udržel a naučil jsem se s nim i dobrému a zdravému stravování.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: 2019 - znovu a lépe
Autor: lukasova ()
Datum: 28. 04. 2019 16:21

Tak to je fajn. Sibutramin má vedlejší účinky a normální člověk ho nepotřebuje, pokud je schopen cvičit a stravovat se přiměřenným způsobem.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: 2019 - znovu a lépe
Autor: Mozola ()
Datum: 30. 04. 2019 11:23

Já psal o Yeduc + ale když jsme uz při tom, jedl jsem i Sibutramin blue a vedlejší účinky jsem neměl. Yeduc + mi ale sedí víc. Napsal jsem jen mou zkušenost, nikoho nenutí si ho objednat. Při dnešní pracovní vytíženosti si clovek obcas bez tých pomůcek neporadí.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: 2019 - znovu a lépe
Autor: lukasova ()
Datum: 30. 04. 2019 19:56

V Yeducu je účinná látka taky sibutramin.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: 2019 - znovu a lépe
Autor: Mozola ()
Datum: 30. 04. 2019 20:29

Ja vím, že tam je. Ale kazdy mame jedinecny organizmus i telo.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: 2019 - znovu a lépe
Autor: Ela ()
Datum: 01. 05. 2019 11:08

Do hada 78.3 kg.

Od 1.4. v pracovní dny svižná ranní chůze, která mi přidala cca. 20 000 kroků měsíčně a podle předpokládané kalorické spotřeby jsem soudila, že bych tím měla spálit půl kila tuku měsíčně.
No a aniž bych sáhla na jídlo, strava tak nějak stejná jako předtím, na váze o 0.6 kg méně...funguje to.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: 2019 - znovu a lépe
Autor: lukasova ()
Datum: 01. 05. 2019 12:57

JO

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: 2019 - znovu a lépe
Autor: hatta ()
Datum: 06. 05. 2019 07:00

Ahoj holky,...
Já měla spoustu oslav,... takže hlásím 90kg,...ale jsem ráda, že to není víc,... a zase už se zkouším umravnit :-) Do dovolené mám ještě měsíc a půl,... tak bych to mohla doladit :-D

Elo,... super,...

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: 2019 - znovu a lépe
Autor: Ela ()
Datum: 06. 05. 2019 10:39

Od minulého týdne se snažím zaměřit i na to jídlo, protože ačkoliv pohyb je důležitý, důležitější je to palivo. :-) Takže zadávám do kalkulačky, hlavně potřebuju snížit tuky a zvýšit bílkoviny. Na to se prozatím zaměřuju. Za první týden se mi váha velmi mile snížila o další půlkilo. Prostě než jen tak něco šoupnu do pusy, tak poodstoupím z toho pažravého hrocha a zamyslím se nad tím, pak vlezu zpátky a zase to strčím zpátky odkud jsem to vytáhla.smích A přitom si tak uvědomuju, kolik toho jen tak mimo těch 4-5 jídel denně zbůhdarma sním, když to nehlídám. V tom je ten zakopaný pes.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: 2019 - znovu a lépe
Datum: 10. 05. 2019 10:46

DO HADA hlásim 84,5kg
Do tabulek už pár dní zapisuji, myslím, že mi to dlouho nevydrží, moc mě to nebaví, nebo spíš nemám čas a trpělivost se v tom zorientovat. Přidala jsem svačiny a víc bílkovin denně a o fous míň sacharidů, tak uvidíme,uvidíme. Rotoped jezdím 4-5xtýdně hodinu.
Moc vás všechny šikulky zdravím!!
PK

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: 2019 - znovu a lépe
Autor: lukasova ()
Datum: 10. 05. 2019 11:35

Zapisuješ do Kalorických tabulek?

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: 2019 - znovu a lépe
Datum: 15. 05. 2019 11:05

ano Maruško, tam do kalorických tabulek, ještě furt bojuji s nechutí to tam psát, ale až se naučím odhadovat množství jídel bez vážení a jak přibližně sestavit zdravé jídlo na den, tak toho asi nechám.je to žrout času.PK

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: 2019 - znovu a lépe
Autor: Ela ()
Datum: 03. 06. 2019 10:01

Já byla o víkendu pryč, tak jsem se neměla kdy zvážit. No nic extra neočekávám, navíc ty vedra, asi budu zadržovat i víc vody. No uvidíme.

Tabulky jsou fajn, je to trochu otrava, ale "statistika věda je, má však cenné údaje" a je tam pěkně vidět, v čem je zakopaný pes.:-)

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: 2019 - znovu a lépe
Autor: hatta ()
Datum: 07. 06. 2019 06:26

Ahoj. Koukám, že tady už jsou asi prázdniny :-)Já hlásím 90. JAk je teplo, tak mi to nejde,... to je pro mě období mlsání,...zmrzlinky,...teď začali třešně na zahradě,...

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: 2019 - znovu a lépe
Autor: lukasova ()
Datum: 07. 06. 2019 08:10

Možná víc zadržuješ vodu.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: 2019 - znovu a lépe
Autor: hatta ()
Datum: 10. 06. 2019 04:29

To si nemyslím Maruško,.. to je tou stravou,... když jím tak jak mám, tak to jde dolů krásně,... ale teď bylo spoustu oslav, grilování a vůbec,.. mě k létu to hřešení patří,... vínko, oříšky,.. zmrzlinka,... ovoce,... to nebude vodou :-D

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: 2019 - znovu a lépe
Datum: 12. 06. 2019 12:10

Tak pozdě ale přece hlásím na začátku června DO HADA 85,7kg
PK
ps do kal tabulek už nepíšu, děsně mně to nebavilo, ale díky ním vím, že můžu dávat denně víc bílkovin.
V práci jsem teď populární, prodávám levně oblečení do kterého se nevejdu, vzdala jsem už naději, že někdy zhubnu. budu se snažit udržovat

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: 2019 - znovu a lépe
Datum: 26. 06. 2019 17:00

Hlásím konec června 86,8kg :-(
od pondělí budu mít 14dní dovolenou
PK

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: 2019 - znovu a lépe
Autor: MARTINA ()
Datum: 17. 07. 2019 14:58

já ani nehlásila není co. jinak hlásím, že jsme oženili v klidu syna.
Váha pořád stejná, ale já chci min. o deset méně...........zdravím

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: 2019 - znovu a lépe
Autor: MARTINA ()
Datum: 27. 08. 2019 12:31

vy jste všechny hubené?

Nastavení: OdpovědětCitovat
Strany: Předchozí123456789Následující
Aktuální stránka: 8 z 9


Provozovatel serveru ZHUBNEME - diskuzni forum nenese zadnou odpovednost za zde uvedene prispevky, tyto jsou nezavislymi prispevky uzivatelu fora a nemusi byt vzdy v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Provozovatel si vyhrazuje pravo je v pripade nevhodnosti (urazky, sproste vyrazy, nepovolena reklama nebo texty v rozporu se zakonem) odstranit. Take inzeraty na prodej a nakup nezdravych produktu budou mazany, protoze jejich uzivani neni v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Informace, ktere jsou zverejnovany na serveru zhubneme.cz podlehaji autorskemu zakonu a jakekoliv dalsi sireni nebo publikovani casti nebo celku je bez predesleho pisemneho souhlasu provozovatele zakazano.

Zasady zpracovani osobnich udaju: GDPR


This forum powered by Phorum.