Hubnutí II. :  Forum serveru ZHUBNEME.cz The fastest message board... ever.
Nove tema pro hubnuti 
Strany: Předchozí123456789Následující
Aktuální stránka: 4 z 9
Re: 2019 - znovu a lépe
Autor: Veverka ()
Datum: 23. 01. 2019 14:36

smích Jsem tu dobře ve fóru o hubnutí: smích
Ale je fakt, že já teda zatím nehubnu - byli jsme teď na víkend v Mariánkách, manžel to objednal jako gurmánský balíček, takže v pátek tříchodová večeře (buvolí mozzarella se salátem a bagetkou, křepelka se šťouchanými bramborami a glazovanými kapustičkami a creme brule s čokoládovou zmrzlinou) a v sobotu čtyřchodová (uzený pstruh se salátem, sorbet z černého rybízu, kachní prsa mangem s pečeným bramborem a čokoládová pěna a jahodový sorbet v čokoládě s vanilkovou omáčkou). A v sobotu jsem ještě na výletě v Lokti ještě zvládla kachní paštiku s bagetkou a horké borůvkové víno a při procházce po Mariánkách jahody s mascarpone. A samozřejmě došlo na degustaci nějakých rumů a taky na víno, o poměrně opulentních snídaních (prostě z těch švédských stolů musím ochutnat skoro od všeho aspoň kousek grinning smiley) nemluvím. Vlastně je div, že jsem si přižrala jen půl kila cert.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: 2019 - znovu a lépe
Autor: lukasova ()
Datum: 23. 01. 2019 19:02

Ty jo, horké borůvkové víno jsem ještě neměla ocicka

No jo, ale ta meducínka se bere jen po 50 ml a ne po půllitru...



Upraveno 1krát. Naposledy upravil lukasova (23. 01. 2019 19:04).

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: 2019 - znovu a lépe
Autor: Ela ()
Datum: 24. 01. 2019 08:17

Veverko, čert vem půlkilo, hlavně že sis to užila. :-) Na hubnutí jsou všední dny, ne takové výjimečné. Držet dietu na víkendu s gurmánským balíčkem, to bys musela být blázen.smích

Já su nějaká žravá. Už aby bylo to jaro.nene

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: 2019 - znovu a lépe
Autor: Dadula ()
Datum: 25. 01. 2019 12:29

No tak já mám zítra oslavu - manželovy a dceřiny narozky :-D No udělám dnes brsalát, zítra řízky, hovězí polévku s knedlíčky no a na odpoledne ke kávě tvarohový moučník a k vínu nakrájím sýry na kostky, k tomu zelenina a to už je na každém, co si vezme, ne smajl120 Vzhledem k tomu, že budu lítat kolem návštěv, tak doufám moc času na žranici mít nebudu JO No když bude nejhůř, tak hopnu na nějaký čas na rotoped, abych to trochu vykompenzovala posilovanismích
Musím se držet, neb jsem vnukům nadělila od Ježíška návštěvu muzikálu a z hrůzou zjišťuji, že se nevejdu do společenského oděvu, tak musím zabrat JO

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: 2019 - znovu a lépe
Autor: hatta ()
Datum: 25. 01. 2019 14:00

Já tu mám od včera Davídka, takže jsme dneska dopoledne pekly perníčky, to on moc rád :-),... a dělala jsem svíčkovou s knedlíkem,... to má taky moc rád.
TAk dneska nic moc :-)

SN: míchaná vajíčka, chleba
SV: kus pomela
OB: svíčková , 2 knedlíky, králík
SV: jogurt meruňkový
VE: ještě nevím,... zkusím nějak doladit tu kalorickou bombu v poledne,.. takže asi chleba, cottage a zeleninka

Ale občas si zahřešit není špatné, aby si tělo nezvyklo,...

Už jsem si uložila recept na ořechový likér, vypadá skvěle,... já dělala bezinkový likér z kuliček černého bezu, taky super,..

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: 2019 - znovu a lépe
Autor: hatta ()
Datum: 28. 01. 2019 12:26

Už jsem ráda, že je víkend pryč. Jídlo samozřejmě vzorné nebylo,... i když jsem to nepřeháněla,... tak svíčková, ani perníčky nejsou vzorem zdravé výživy. A hlavně Dádu začalo v pátek večer bolet ucho, jedno a pak druhé, tak nebyl moc pobavený a já taky ne,... přes den dobrý, stěžoval si jen v noci,...tak jsem dávala dětský panadol a povídala pohádky,...a v neděli dokonce vstával ve 2:30 a byl už vyspaný,... v noci né odpoledne,... zachránily mě zase pohádky a k ránu krteček v PC :-). Včera s ním holka došla na ušní do Motola a na jedné straně měl začínající zánět, tak mu daly kapky (naštěstí mu ho nemuseli píchat) a na druhé straně mu vzadu rostou 2 zuby, tak asi od toho,..

Jinak jídlo dneska odlehčené, abych doladila ten víkend :-)
SN: sluneč. chleba, šunka, rajče
SV: ovocný jogurt
OB: těstoviny se zeleninovým lečem
SV. zelenina a sýr
VE: sluneč. chleba, šunka, rajče


Zítra jedu na návštěvu ke švagrové,... na celý den a noc, tak si asi vezmu jídlo s sebou,... je to divné,...ale nemůžu si dopřávat pořád, to bych nikam nedošla,... že? Stačí, že bude večer vínko,... a nějaké zobání,... doufám, že jen sýr,...



Upraveno 1krát. Naposledy upravil hatta (28. 01. 2019 12:28).

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: 2019 - znovu a lépe
Autor: lukasova ()
Datum: 28. 01. 2019 12:43

Hatto, na bolavé ouško to chce studený obklad. Takhle mi to poradila kdysi imunoložka: čtverec gázy uprostřed rozstříhnout do kříže, namočit do alkoholu a ouško protáhnout. Jak se alkohol odpařuje, tak to chladí a bolest a zánět se sníží. Máme mnohokrát odzkoušeno. Kapky jsou taky dobré, preventivně (a zvlášť, pokud chodíte do bazénu) vykapávat občas uši olivovým olejem (v lékárně koupíte i sofistikované balení, obsah stejný nene)

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: 2019 - znovu a lépe
Autor: Dadula ()
Datum: 28. 01. 2019 16:25

Hatto - taky mám od lékaře babskou radu - kápnout do ucha několikrát za den kapku čistého alkoholu (slivovice, vodka) a na noc do ucha tampónek zase namočený do alkoholu a převázat šátkem, aby nevypadl. Pokud u toho není teplota, tak to stoprocentně zabírá. Dcera měla ouško píchané, ale u kluků jsme to vždycky tímhle rozehnali.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: 2019 - znovu a lépe
Autor: lukasova ()
Datum: 28. 01. 2019 16:46

Základ je to zastudit. Jak se rozběhne zánět, tak je to pak horší.

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: 2019 - znovu a lépe
Autor: Ela ()
Datum: 29. 01. 2019 12:29

Aha, dobré rady.:-) Já jsem to nikdy neměla, moje dítě taky ne, tak s tím nemám zkušenosti. Může se hodit u vnoučete, i když zatím se jeví jako zdravé dítě. Andel1

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: 2019 - znovu a lépe
Autor: hatta ()
Datum: 31. 01. 2019 10:57

Musím říct, že vaše babské rady čtu až teď, ale Davídek ač teprve tříletý si poradil sám a v jejich duchu,...U Pavla v baráčku je v ložnici celkem chladno,...mě kolikrát až zima (než si to pod péřovou duchnou zahřeju :-D), ale na spaní je to lepší,... tudíš je tu i studený polštář a Davídek si na něj sám chodil lehnout, když ho to bolelo a když se mu pod hlavou ohřál, tak si hlavičku kousek posunul a takto se posouval půl večera,... než došla maducína.

TAk konec měsíce a já hlásím 90,5kg. No, mohlo to být lepší, kdybych občas nehřešila, ale to bych nebyla člověk :-) I Tak jsem spokojená a jedu dál.

Dneska:
SN: 50g pečivo, 2 plátky šunky, paprika
SV: ovocný jogurt
OB: 150 g čína (kuřecí maso a zeleninka), rýže 100g
SV: 2x kiwi a bilý jogurt 2 lžíce
VE: 50g pečivo, 2 pl. sýra 20%, paprika

A ještě bych chtěla cvičit,... ale to chci dost často a nic :-) ale znám už 2 lidi, co se jim po zhubnutí zbortila páteř, protože stratili tuk a nedržely jí svaly a to bych fakt nerada

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: 2019 - znovu a lépe
Autor: hatta ()
Datum: 31. 01. 2019 11:58

Tak mám za sebou 31 min. na orbitreku,... není to moc, ale je to o 31 min. víc než 0. :-D
Ale mám dost,... gaučink je pohodlnější :-)

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: 2019 - znovu a lépe
Autor: lukasova ()
Datum: 31. 01. 2019 19:18

JO

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: 2019 - znovu a lépe
Autor: Ela ()
Datum: 02. 02. 2019 10:01

Do hada 79.4 kg.

Hatto, to je zajímavý, prcek přirozeně našel úlevu, instinktivně...:-)

Taky potřebuju začít cvičit a zpevnit svaly - mám jich dost, ale u počítače se mi nezpevní a pohyb ve formě chůze je sice fajn, ale chce to ještě posilovat...

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: 2019 - znovu a lépe
Autor: Dadula ()
Datum: 04. 02. 2019 09:31

Tak opět hlášení do hada - no nic moc, ale je to přece jen lepší, než na začátku ledna - 76,8kg.
Já se teda snažím každý den na orbitreku - zatím dávám 40 minut a zpocená jsem durch, takže to časuju na večer, abych už nemusela nikde pobíhat a jen dala sprchu a do pyžamka :-D No když vylepším ještě to jídlo, tak bych snad měla být schopná ty dvě kilča za měsíc sundat, ale jak se říká, nekřičet hop, dokud se nepřeskočí, že :-D uvidíme na konci měsíce posilovani rotoped

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: 2019 - znovu a lépe
Autor: hatta ()
Datum: 04. 02. 2019 10:40

Teda Dadulo, orbitrek každý den,... jsi skvělá

To já nedám a nééé, že bych na to neměla čas :-)

Dneska jsem dala 30 minut, ale pořád je to děs,... ukecávám každou minutu :-)

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: 2019 - znovu a lépe
Autor: Ela ()
Datum: 05. 02. 2019 12:40

Dadulo, to jsi dobrá. Já nějak nestíhám. Budu si muset lépe zorganizovat čas, abych stíhala.:-)

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: 2019 - znovu a lépe
Autor: Dadula ()
Datum: 05. 02. 2019 13:07

No já mám rotoped v pokoji pro hosty a je tam u toho televize, takže si pustím něco v telce, abych se soustředila na pořad a nevnímala tak to cvičení smích Dost často cvičím od sedmi večer u zpráv - to se docela dost rozčiluju zed a vím, že jak začne sport, že už to bude 40 minut a že je konec :-D, nebo soutěžím na ČT1 - AZ kvíz, nebo Kde domov můj, to jsou taky dobré pořady smích No ale hlavně už se na sebe nemůžu dívat a fakt s tím musím něco dělat. Ty špeky jsou fakt hnusný a navíc co můj šatník ocicka Né, že bych měla skříň plnou extra modelů, ale nějaká koruna v tom je a tak to přeci nevyhodím nene

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: 2019 - znovu a lépe
Datum: 05. 02. 2019 15:40

Ahoj šikulky, hlásím DO HADA k 1.2. 85,1kg. V lednu jsem vždy tři dny po sobě rotopedila 60min, pak jeden den zdravotní joga 1,5hod a jeden den relax a zase cyklus znovu..
Jím slušně. PK

Nastavení: OdpovědětCitovat
Re: 2019 - znovu a lépe
Autor: hatta ()
Datum: 05. 02. 2019 15:47

Dadulo, já u toho taky koukám na TV a v uších mám sluchátka s muzikou kvůli rytmu,... ale pořád mi oči sklouzávají k hodinám na displeji,...

PK,... ty jsi se do toho dala,... super.

Mě hlavně seděl ten minulý orbitrek,... na ten nový ( mám ho už asi 4 roky) si nemůžu zvyknout. Na tom minulém jsem dávala hodinu bez problému,... ale na tomhle mi to nejde,..snad se to časem srovná

Dneska kolegyně koupila koňakové špičky,... s díky jsem odmítla,... jsem dobrá smích,...

Nastavení: OdpovědětCitovat
Strany: Předchozí123456789Následující
Aktuální stránka: 4 z 9


Provozovatel serveru ZHUBNEME - diskuzni forum nenese zadnou odpovednost za zde uvedene prispevky, tyto jsou nezavislymi prispevky uzivatelu fora a nemusi byt vzdy v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Provozovatel si vyhrazuje pravo je v pripade nevhodnosti (urazky, sproste vyrazy, nepovolena reklama nebo texty v rozporu se zakonem) odstranit. Take inzeraty na prodej a nakup nezdravych produktu budou mazany, protoze jejich uzivani neni v souladu se zamerenim serveru ZHUBNEME. Informace, ktere jsou zverejnovany na serveru zhubneme.cz podlehaji autorskemu zakonu a jakekoliv dalsi sireni nebo publikovani casti nebo celku je bez predesleho pisemneho souhlasu provozovatele zakazano.

Zasady zpracovani osobnich udaju: GDPR


This forum powered by Phorum.